Útočníci

Jan Blaško
01. 02. 1992
Ivo Bošák
06. 08. 1982
Petr Danko
15. 09. 1988
Radovan Dejneka
12. 07. 1993
Petr Dulava
11. 12. 1989
Tomáš Fejfar
16. 12. 1996
Lukáš Horváth
21. 10. 1997
Josef Klíma
27. 02. 1995
Filip Koch
26. 12. 1997
Michal Kovář
25. 09. 1985
Jiří Kruček
01. 01. 1990
Martin Kruček
20. 11. 1986
Petr Mikl
30. 08. 1991
Jan Mroviec
22. 05. 1993
Adam Postulka
18. 10. 1994
David Rozenberg
27. 03. 1990
Marek Síla
12. 07. 2000
David Šperl
10. 06. 1984
Tomáš Wróbel
05. 11. 1989
Dalimil Zvonek
19. 09. 1994
Trenér: David Kuna (+420721612802 )
Vedoucí: Tomáš Dohnal (+420 730624777 )