HBT Vlašim

ne 31. 05. 2015
11:00

č.z.: 1166
Místo: Kladno - u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 30. 05. 2015
11:00

č.z.: 1165
Místo: Kladno - u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 24. 05. 2015
11:00

č.z.: 1164
Místo: Vlašim - zimní st.

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 23. 05. 2015
13:00

č.z.: 1163
Místo: Vlašim - zimní st.

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 16. 05. 2015
16:00

č.z.: 1157
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBT Vlašim

ne 10. 05. 2015
11:00

č.z.: 1155
Místo: Vlašim - zimní st.

HBT Vlašim
HBC Plzeň

so 09. 05. 2015
11:00

č.z.: 1153
Místo: Vlašim - zimní st.

HBT Vlašim
HBC Plzeň

so 02. 05. 2015
16:00

č.z.: 1141
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBT Vlašim

ne 26. 04. 2015
11:00

č.z.: 1137
Místo: Vlašim - zimní st.

HBT Vlašim
SK Hokejbal Letohrad

so 25. 04. 2015
11:00

č.z.: 1133
Místo: Vlašim - zimní st.

HBT Vlašim
SK Hokejbal Letohrad

so 18. 04. 2015
16:00

č.z.: 1127
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 12. 04. 2015
11:00

č.z.: 1097
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBT Vlašim

so 11. 04. 2015
13:00

č.z.: 1121
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBT Vlašim

so 04. 04. 2015
11:00

č.z.: 1115
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 28. 03. 2015
16:00

č.z.: 1109
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBT Vlašim

ne 22. 03. 2015
11:00

č.z.: 1103
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Plzeň

so 14. 03. 2015
11:00

č.z.: 1091
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

so 07. 03. 2015
15:00

č.z.: 1085
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

so 29. 11. 2014
11:00

č.z.: 1079
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 22. 11. 2014
15:00

č.z.: 1073
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBT Vlašim

so 15. 11. 2014
16:00

č.z.: 1067
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

so 08. 11. 2014
11:00

č.z.: 1061
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

ne 02. 11. 2014
11:00

č.z.: 1049
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 01. 11. 2014
11:00

č.z.: 1055
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Enviform Třinec

so 18. 10. 2014
11:00

č.z.: 1043
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Hokejbal Letohrad

ne 12. 10. 2014
17:00

č.z.: 1037
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBT Vlašim

so 11. 10. 2014
11:00

č.z.: 1031
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Sudoměřice

so 04. 10. 2014
16:00

č.z.: 1025
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

so 27. 09. 2014
11:00

č.z.: 1019
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

so 20. 09. 2014
17:00

č.z.: 1013
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 13. 09. 2014
11:00

č.z.: 1007
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kovodemont Most

so 06. 09. 2014
11:00

č.z.: 1001
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 18. 05. 2014
11:00

č.z.: 1168
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 17. 05. 2014
11:00

č.z.: 1164
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 11. 05. 2014
14:00

č.z.: 26046
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

ne 11. 05. 2014
11:00

č.z.: 1162
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 10. 05. 2014
11:00

č.z.: 1158
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 10. 05. 2014
10:30

č.z.: 26083
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 03. 05. 2014
14:00

č.z.: 26079
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 1151
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Plzeň

čt 01. 05. 2014
12:00

č.z.: 26044
Místo: Vlašim

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

čt 01. 05. 2014
10:00

č.z.: 26064
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

ne 27. 04. 2014
18:00

č.z.: 231136
Místo: Palmovka - Loba

THC Praha
HBT Vlašim B

so 26. 04. 2014
16:00

č.z.: 231134
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
THC Praha

so 26. 04. 2014
15:00

č.z.: 1145
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBT Vlašim

so 26. 04. 2014
10:00

č.z.: 26074
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBT Vlašim

út 22. 04. 2014
19:00

č.z.: 231046
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
THC Praha

so 19. 04. 2014
17:00

č.z.: 1139
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBT Vlašim

pá 18. 04. 2014
19:00

č.z.: 231012
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim B

ne 13. 04. 2014
13:00

č.z.: 231129
Místo: Palmovka - Loba

HC Hanspaulka
HBT Vlašim B

ne 13. 04. 2014
10:00

č.z.: 26009
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 04. 2014
17:00

č.z.: 26069
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 04. 2014
14:00

č.z.: 231078
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Ďáblové Praha

so 12. 04. 2014
11:00

č.z.: 1133
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK TOPTRANS Jihlava

pá 11. 04. 2014
19:00

č.z.: 231068
Místo: Palmovka - Loba

Rafani Praha
HBT Vlašim B

ne 06. 04. 2014
14:00

č.z.: 231057
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HC Hanspaulka

so 05. 04. 2014
16:00

č.z.: 1128
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 05. 04. 2014
14:00

č.z.: 26008
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

so 05. 04. 2014
13:00

č.z.: 231124
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Bohemia Benders Ďáblice B

so 05. 04. 2014
11:00

č.z.: 26068
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

pá 04. 04. 2014
19:00

č.z.: 231039
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Reloaded
HBT Vlašim B

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 231119
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Players of Uftaland

so 29. 03. 2014
17:00

č.z.: 1126
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBT Vlašim

ne 23. 03. 2014
14:00

č.z.: 1115
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBT Vlašim

ne 23. 03. 2014
12:00

č.z.: 231112
Místo: Palmovka - Loba

THC Praha
HBT Vlašim B

so 22. 03. 2014
16:00

č.z.: 231105
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SHM HK Avir Reloaded

so 22. 03. 2014
14:00

č.z.: 26058
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 22. 03. 2014
11:00

č.z.: 1114
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

ne 16. 03. 2014
12:30

č.z.: 231101
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař C
HBT Vlašim B

so 15. 03. 2014
15:00

č.z.: 1104
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

so 15. 03. 2014
11:00

č.z.: 26055
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

ne 09. 03. 2014
17:00

č.z.: 231090
Místo: Horní Měcholupy

Vyprahlo Praha
HBT Vlašim B

so 08. 03. 2014
14:00

č.z.: 231092
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
A.S.H.F. Praha

so 08. 03. 2014
11:00

č.z.: 1101
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 08. 03. 2014
10:00

č.z.: 26051
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim

so 01. 03. 2014
15:00

č.z.: 1093
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

ne 01. 12. 2013
11:00

č.z.: 231079
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM Goblins Praha
HBT Vlašim B

so 30. 11. 2013
13:00

č.z.: 1088
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HbK Karviná

so 23. 11. 2013
16:00

č.z.: 1082
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBT Vlašim

so 23. 11. 2013
10:00

č.z.: 26037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

so 16. 11. 2013
16:00

č.z.: 231002
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Rafani Praha

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 26036
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 16. 11. 2013
11:00

č.z.: 1075
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Hokejbal Letohrad

ne 10. 11. 2013
12:00

č.z.: 231065
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBT Vlašim B

ne 10. 11. 2013
11:00

č.z.: 1060
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Plzeň

so 09. 11. 2013
13:00

č.z.: 1071
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

so 09. 11. 2013
12:30

č.z.: 26030
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 03. 11. 2013
13:30

č.z.: 231052
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice B
HBT Vlašim B

so 02. 11. 2013
15:00

č.z.: 1062
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBT Vlašim

so 02. 11. 2013
10:30

č.z.: 26027
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 20. 10. 2013
11:00

č.z.: 1049
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK TOPTRANS Jihlava

so 19. 10. 2013
16:00

č.z.: 1048
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 19. 10. 2013
11:00

č.z.: 26023
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

so 12. 10. 2013
14:00

č.z.: 231035
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Hostivař C

so 12. 10. 2013
11:00

č.z.: 1038
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 10. 2013
10:00

č.z.: 26018
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 06. 10. 2013
11:30

č.z.: 231026
Místo: Palmovka - Loba

A.S.H.F. Praha
HBT Vlašim B

so 05. 10. 2013
16:00

č.z.: 1035
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 05. 10. 2013
11:00

č.z.: 26016
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 28. 09. 2013
16:00

č.z.: 231024
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Vyprahlo Praha

so 28. 09. 2013
11:00

č.z.: 1027
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 22. 09. 2013
10:00

č.z.: 231013
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SHM Goblins Praha

so 14. 09. 2013
14:00

č.z.: 1016
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Enviform Třinec

so 14. 09. 2013
11:00

č.z.: 26002
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 08. 09. 2013
15:30

č.z.: 1022
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBT Vlašim

so 07. 09. 2013
19:00

č.z.: 1009
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBT Vlašim

ne 01. 09. 2013
11:00

č.z.: 1005
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

so 10. 08. 2013
17:30

č.z.: 9016
Místo: Vlašim

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 10. 08. 2013
14:30

č.z.: 9014
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 10. 08. 2013
09:00

č.z.: 9011
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 02. 06. 2013
16:20

č.z.: 8068
Místo: Moravská Třebová

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 02. 06. 2013
13:00

č.z.: 8061
Místo: Moravská Třebová

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

ne 02. 06. 2013
10:30

č.z.: 8055
Místo: Moravská Třebová

TJ Sršni Svitavy
HBT Vlašim

so 01. 06. 2013
16:50

č.z.: 8045
Místo: Svitavy

HBT Vlašim
TJ ACS Malenovice SV

so 01. 06. 2013
10:10

č.z.: 8029
Místo: Svitavy

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

pá 31. 05. 2013
15:10

č.z.: 8017
Místo: Svitavy

HBT Vlašim
HBC Hostivař

pá 31. 05. 2013
11:50

č.z.: 8009
Místo: Svitavy

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

pá 31. 05. 2013
10:10

č.z.: 8005
Místo: Svitavy

HBT Vlašim
SK Pedagog České Budějovice

ne 12. 05. 2013
11:00

č.z.: 1166
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

so 11. 05. 2013
15:00

č.z.: 1165
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

ne 05. 05. 2013
11:00

č.z.: 1164
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

so 04. 05. 2013
11:00

č.z.: 1163
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

so 20. 04. 2013
15:00

č.z.: 1158
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 1156
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 04. 2013
11:00

č.z.: 1154
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 31. 03. 2013
11:00

č.z.: 1145
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

so 30. 03. 2013
14:00

č.z.: 1141
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

ne 24. 03. 2013
11:00

č.z.: 1137
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 23. 03. 2013
11:00

č.z.: 1133
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 17. 03. 2013
11:00

č.z.: 1123
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 16. 03. 2013
14:00

č.z.: 1117
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Škoda Plzeň

pá 15. 03. 2013
19:00

č.z.: 1105
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 09. 03. 2013
11:00

č.z.: 1112
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

ne 24. 02. 2013
11:00

č.z.: 1071
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

so 24. 11. 2012
11:00

č.z.: 1130
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 18. 11. 2012
11:00

č.z.: 1101
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 17. 11. 2012
11:00

č.z.: 1095
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 11. 2012
15:00

č.z.: 1078
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBT Vlašim

ne 04. 11. 2012
11:00

č.z.: 1085
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HbK Karviná

so 03. 11. 2012
11:00

č.z.: 1079
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK TOPTRANS Jihlava

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 1064
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBT Vlašim

ne 14. 10. 2012
10:00

č.z.: 1057
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 13. 10. 2012
17:00

č.z.: 1051
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
HBT Vlašim

ne 07. 10. 2012
11:00

č.z.: 1046
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 06. 10. 2012
11:00

č.z.: 1039
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 30. 09. 2012
11:00

č.z.: 1029
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

so 29. 09. 2012
17:00

č.z.: 1035
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBT Vlašim

ne 09. 09. 2012
10:30

č.z.: 1020
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBT Vlašim

so 08. 09. 2012
14:00

č.z.: 1013
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBT Vlašim

ne 26. 08. 2012
11:00

č.z.: 1012
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK OEZ Testa Letohrad

so 25. 08. 2012
11:00

č.z.: 1005
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

ne 10. 06. 2012
12:00

č.z.: 9087
Místo: ZS Světlá nad Sázavou

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 09. 06. 2012
17:00

č.z.: 9086
Místo: ZS Světlá nad Sázavou

SK Sudoměřice
HBT Vlašim

so 09. 06. 2012
11:00

č.z.: 9084
Místo: ZS Světlá nad Sázavou

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 09. 06. 2012
10:00

č.z.: 26235
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
A.S.H.F. Praha

ne 03. 06. 2012
18:00

č.z.: 26234
Místo: Palmovka - Asfalt

A.S.H.F. Praha
HBT Vlašim B

so 02. 06. 2012
10:00

č.z.: 26233
Místo: Palmovka - Asfalt

A.S.H.F. Praha
HBT Vlašim B

ne 27. 05. 2012
16:00

č.z.: 9082
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

ne 20. 05. 2012
13:00

č.z.: 6029
Místo: Jihlava

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

ne 20. 05. 2012
13:00

č.z.: 7049
Místo: ASF-Palmovka

HBT Vlašim
HBK Vsetín

ne 20. 05. 2012
11:00

č.z.: 1166
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 20. 05. 2012
09:00

č.z.: 7045
Místo: ASF-Palmovka

HBT Vlašim
SK Kometa Polička

ne 20. 05. 2012
08:30

č.z.: 6026
Místo: Jihlava

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

ne 20. 05. 2012
08:00

č.z.: 26230
Místo: Horní Měcholupy

Vyprahlo Praha
HBT Vlašim B

so 19. 05. 2012
16:30

č.z.: 6024
Místo: Jihlava

HBT Vlašim
SK Jihlava

so 19. 05. 2012
13:30

č.z.: 6022
Místo: Jihlava

TJ Blatná Datels
HBT Vlašim

so 19. 05. 2012
11:00

č.z.: 1165
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 19. 05. 2012
10:30

č.z.: 7036
Místo: Loba-Palmovka

HBT Vlašim
TJ Snack Dobřany

so 19. 05. 2012
08:00

č.z.: 26228
Místo: Horní Měcholupy

Vyprahlo Praha
HBT Vlašim B

pá 18. 05. 2012
16:30

č.z.: 7033
Místo: ASF-Palmovka

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
HBT Vlašim

pá 18. 05. 2012
13:30

č.z.: 7032
Místo: ASF-Palmovka

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

ne 13. 05. 2012
14:00

č.z.: 1164
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 13. 05. 2012
11:30

č.z.: 7018
Místo: Pedagog ČB

HBC Plzeň
HBT Vlašim

ne 13. 05. 2012
09:00

č.z.: 26226
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Vyprahlo Praha

ne 13. 05. 2012
08:30

č.z.: 7016
Místo: Pedagog ČB

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

so 12. 05. 2012
17:00

č.z.: 1163
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 12. 05. 2012
15:00

č.z.: 7013
Místo: Pedagog ČB

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 12. 05. 2012
14:30

č.z.: 24228
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 12. 05. 2012
12:00

č.z.: 7011
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBT Vlašim

so 12. 05. 2012
11:00

č.z.: 24227
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 12. 05. 2012
09:00

č.z.: 26224
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Vyprahlo Praha

út 08. 05. 2012
11:00

č.z.: 26221
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Ďáblové Praha B

ne 06. 05. 2012
13:00

č.z.: 1160
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

ne 06. 05. 2012
10:00

č.z.: 1158
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

so 05. 05. 2012
14:30

č.z.: 24212
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 05. 05. 2012
13:00

č.z.: 25102
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 05. 05. 2012
11:30

č.z.: 24211
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 05. 05. 2012
10:00

č.z.: 25101
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 05. 05. 2012
09:30

č.z.: 26217
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha B
HBT Vlašim B

so 05. 05. 2012
09:00

č.z.: 26213
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Ďáblové Praha B
HBT Vlašim B

ne 29. 04. 2012
16:30

č.z.: 25172
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař B

ne 29. 04. 2012
15:00

č.z.: 24184
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBT Vlašim

ne 29. 04. 2012
14:30

č.z.: 26209
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Ďáblové Praha B

ne 29. 04. 2012
13:00

č.z.: 25171
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař B

ne 29. 04. 2012
12:00

č.z.: 24183
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBT Vlašim

ne 29. 04. 2012
11:00

č.z.: 1156
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

so 28. 04. 2012
14:00

č.z.: 26205
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Ďáblové Praha B

so 28. 04. 2012
11:00

č.z.: 1154
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

ne 22. 04. 2012
14:30

č.z.: 25160
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

ne 22. 04. 2012
11:00

č.z.: 25159
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 21. 04. 2012
14:30

č.z.: 24196
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

so 21. 04. 2012
11:30

č.z.: 24195
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

pá 20. 04. 2012
18:30

č.z.: 25110
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

pá 20. 04. 2012
16:00

č.z.: 25109
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

ne 15. 04. 2012
14:30

č.z.: 25156
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

ne 15. 04. 2012
14:00

č.z.: 1147
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

ne 15. 04. 2012
11:00

č.z.: 25155
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 14. 04. 2012
17:00

č.z.: 1143
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

ne 08. 04. 2012
11:00

č.z.: 1139
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 07. 04. 2012
11:00

č.z.: 1135
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 01. 04. 2012
14:30

č.z.: 25138
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 01. 04. 2012
12:00

č.z.: 26061
Místo: Horní Měcholupy

Vyprahlo Praha
HBT Vlašim B

ne 01. 04. 2012
11:30

č.z.: 25137
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 31. 03. 2012
16:00

č.z.: 1131
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 31. 03. 2012
13:30

č.z.: 24172
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 31. 03. 2012
12:00

č.z.: 26137
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HC Hanspaulka

so 31. 03. 2012
10:30

č.z.: 24171
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

pá 30. 03. 2012
18:30

č.z.: 26027
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
TJ KOVO Praha C

ne 25. 03. 2012
15:30

č.z.: 26182
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
THC Praha

ne 25. 03. 2012
14:00

č.z.: 25122
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Spectrum Rebel Praha 8

ne 25. 03. 2012
13:00

č.z.: 1126
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBT Vlašim

ne 25. 03. 2012
11:00

č.z.: 25121
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Spectrum Rebel Praha 8

so 24. 03. 2012
17:00

č.z.: 1120
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBT Vlašim

so 24. 03. 2012
15:00

č.z.: 26066
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Hokejka Praha

so 24. 03. 2012
13:00

č.z.: 24162
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBT Vlašim

so 24. 03. 2012
10:00

č.z.: 24161
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 18. 03. 2012
15:00

č.z.: 26174
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Players of Uftaland

so 17. 03. 2012
16:00

č.z.: 24150
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

so 17. 03. 2012
15:00

č.z.: 26163
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HBT Vlašim B

so 17. 03. 2012
13:00

č.z.: 24149
Místo: Vlaši

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

so 17. 03. 2012
11:00

č.z.: 1109
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 11. 03. 2012
10:00

č.z.: 26157
Místo: Horní Měcholupy

Hokejka Praha
HBT Vlašim B

so 10. 03. 2012
13:00

č.z.: 24134
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 10. 03. 2012
11:00

č.z.: 1104
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 10. 03. 2012
10:00

č.z.: 24133
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 04. 03. 2012
14:30

č.z.: 26152
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Vyprahlo Praha

ne 04. 03. 2012
11:00

č.z.: 1101
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

so 03. 03. 2012
16:00

č.z.: 24122
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 03. 03. 2012
15:00

č.z.: 26144
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha B
HBT Vlašim B

so 03. 03. 2012
13:00

č.z.: 24121
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 03. 03. 2012
11:00

č.z.: 1096
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK OEZ Testa Letohrad

so 25. 02. 2012
14:00

č.z.: 9077
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBT Vlašim

so 03. 12. 2011
14:00

č.z.: 9066
Místo: Pedagog ČB

HBC Betonova Holubov
HBT Vlašim

ne 27. 11. 2011
13:30

č.z.: 25088
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař B
HBT Vlašim

ne 27. 11. 2011
10:30

č.z.: 25087
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař B
HBT Vlašim

so 26. 11. 2011
14:00

č.z.: 26131
Místo: Palmovka - Loba

A.S.H.F. Praha
HBT Vlašim B

so 26. 11. 2011
12:30

č.z.: 24110
Místo: Kladno - Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
HBT Vlašim

so 26. 11. 2011
10:00

č.z.: 24109
Místo: Kladno - Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
HBT Vlašim

ne 20. 11. 2011
13:00

č.z.: 1088
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 20. 11. 2011
09:00

č.z.: 26122
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SHM Goblins Praha

so 19. 11. 2011
15:00

č.z.: 24096
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

so 19. 11. 2011
12:00

č.z.: 24095
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

pá 18. 11. 2011
18:00

č.z.: 1082
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBT Vlašim

ne 13. 11. 2011
14:00

č.z.: 26118
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha C
HBT Vlašim B

ne 13. 11. 2011
13:00

č.z.: 25076
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

ne 13. 11. 2011
10:00

č.z.: 25075
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

so 12. 11. 2011
14:30

č.z.: 26107
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
Bohemia Benders Ďáblice B

so 12. 11. 2011
13:00

č.z.: 24082
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 12. 11. 2011
11:00

č.z.: 1075
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 11. 2011
09:00

č.z.: 24081
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

ne 06. 11. 2011
16:00

č.z.: 26105
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Reloaded
HBT Vlašim B

ne 06. 11. 2011
12:30

č.z.: 25064
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

ne 06. 11. 2011
09:00

č.z.: 25063
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

so 05. 11. 2011
16:00

č.z.: 24076
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rakovník

so 05. 11. 2011
14:00

č.z.: 26092
Místo: Kolín

HBC TPCA Kolín
HBT Vlašim B

so 05. 11. 2011
13:00

č.z.: 24075
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rakovník

so 05. 11. 2011
11:00

č.z.: 1070
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 29. 10. 2011
14:00

č.z.: 1065
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBT Vlašim

ne 23. 10. 2011
16:00

č.z.: 25054
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 23. 10. 2011
13:00

č.z.: 25053
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 23. 10. 2011
12:00

č.z.: 26091
Místo: Palmovka - Asfalt

THC Praha
HBT Vlašim B

ne 23. 10. 2011
11:00

č.z.: 1060
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HbK INTEVO Karviná

so 22. 10. 2011
16:00

č.z.: 26079
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Kolín B

so 22. 10. 2011
13:30

č.z.: 24058
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim

so 22. 10. 2011
13:00

č.z.: 1054
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Enviform Třinec

so 22. 10. 2011
10:00

č.z.: 24057
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim

ne 16. 10. 2011
12:30

č.z.: 25042
Místo: Kladno - Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
HBT Vlašim

ne 16. 10. 2011
11:00

č.z.: 26076
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBT Vlašim B

ne 16. 10. 2011
10:00

č.z.: 25041
Místo: Kladno - Sítná 2009

SK Kelti Nižbor
HBT Vlašim

so 15. 10. 2011
13:00

č.z.: 24048
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 15. 10. 2011
10:00

č.z.: 24047
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

ne 09. 10. 2011
13:00

č.z.: 25026
Místo: Čimice

SK Spectrum Rebel Praha 8
HBT Vlašim

ne 09. 10. 2011
11:00

č.z.: 1043
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 09. 10. 2011
10:00

č.z.: 25025
Místo: Čimice

SK Spectrum Rebel Praha 8
HBT Vlašim

so 08. 10. 2011
17:00

č.z.: 1038
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

so 08. 10. 2011
13:30

č.z.: 24042
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 08. 10. 2011
10:00

č.z.: 24041
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 02. 10. 2011
16:00

č.z.: 26053
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Ďáblové Praha B

st 28. 09. 2011
11:00

č.z.: 26046
Místo: Palmovka - Asfalt

HC Hanspaulka
HBT Vlašim B

ne 25. 09. 2011
16:00

č.z.: 26040
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
A.S.H.F. Praha

ne 25. 09. 2011
14:30

č.z.: 25018
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 25. 09. 2011
11:30

č.z.: 1035
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

ne 25. 09. 2011
11:30

č.z.: 25017
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBT Vlašim

so 24. 09. 2011
18:00

č.z.: 1030
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBT Vlašim

so 24. 09. 2011
13:00

č.z.: 24014
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 24. 09. 2011
10:00

č.z.: 24013
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 18. 09. 2011
16:00

č.z.: 25008
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

ne 18. 09. 2011
16:00

č.z.: 26031
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM Goblins Praha
HBT Vlašim B

ne 18. 09. 2011
13:00

č.z.: 25007
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

ne 18. 09. 2011
11:00

č.z.: 1022
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 09. 2011
16:00

č.z.: 24002
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 09. 2011
13:00

č.z.: 24001
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba DDM Ústí nad Labem

so 17. 09. 2011
11:00

č.z.: 1016
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Plzeň

ne 11. 09. 2011
13:00

č.z.: 26016
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice B
HBT Vlašim B

so 10. 09. 2011
16:00

č.z.: 26014
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SHM HK Avir Reloaded

ne 04. 09. 2011
16:00

č.z.: 26001
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC TPCA Kolín

ne 04. 09. 2011
11:00

č.z.: 1009
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

so 03. 09. 2011
16:00

č.z.: 1004
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBT Vlašim

ne 12. 06. 2011
15:40

č.z.: 9024
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBT Vlašim
SHM Rebel Praha 8

ne 12. 06. 2011
11:30

č.z.: 9015
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 11. 06. 2011
17:10

č.z.: 9011
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

ERA Svítkov Stars Pardubice
HBT Vlašim

so 11. 06. 2011
14:30

č.z.: 9007
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 11. 06. 2011
10:00

č.z.: 9001
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

SHM Rebel Praha 8
HBT Vlašim

ne 05. 06. 2011
15:00

č.z.: 8066
Místo: Pardubice - Polabiny

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 05. 06. 2011
09:10

č.z.: 8055
Místo: Pardubice - Polabiny

SK OEZ Testa Letohrad
HBT Vlašim

so 04. 06. 2011
18:00

č.z.: 8052
Místo: Pardubice - Svítkov

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 04. 06. 2011
10:30

č.z.: 8038
Místo: Svítkov

HBT Vlašim
HBC Rakovník

pá 03. 06. 2011
17:40

č.z.: 8036
Místo: Svítkov

SK Kometa Polička A
HBT Vlašim

pá 03. 06. 2011
14:20

č.z.: 8034
Místo: Svítkov

Ježci Heřmanův Městec
HBT Vlašim

pá 03. 06. 2011
11:00

č.z.: 8032
Místo: Svítkov

HBT Vlašim
HBC Hostivař

ne 29. 05. 2011
11:00

č.z.: 6048
Místo: ASF - Palmovka

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 28. 05. 2011
17:00

č.z.: 6043
Místo: ASF - Palmovka

TJ Snack Dobřany
HBT Vlašim

so 28. 05. 2011
11:30

č.z.: 6042
Místo: Loba - Palmovka

SK Jihlava
HBT Vlašim

pá 27. 05. 2011
16:30

č.z.: 6039
Místo: Loba - Palmovka

HBK Vsetín
HBT Vlašim

pá 27. 05. 2011
12:00

č.z.: 6037
Místo: Loba - Palmovka

HBT Vlašim
SHC Opava

ne 22. 05. 2011
15:00

č.z.: 7050
Místo: ASF - Palmovka

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

ne 22. 05. 2011
11:30

č.z.: 6018
Místo: Karviná

SK Jihlava
HBT Vlašim

ne 22. 05. 2011
09:00

č.z.: 7046
Místo: Loba - Palmovka

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

ne 22. 05. 2011
08:30

č.z.: 6016
Místo: Karviná

HBT Vlašim
Ježci Heřmanův Městec

so 21. 05. 2011
15:00

č.z.: 6013
Místo: Karviná

HBT Vlašim
HBC Kolín

so 21. 05. 2011
12:00

č.z.: 6011
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBT Vlašim

so 21. 05. 2011
11:30

č.z.: 7042
Místo: Loba - Palmovka

HBC Pento Most
HBT Vlašim

pá 20. 05. 2011
16:30

č.z.: 7039
Místo: Loba - Palmovka

HBT Vlašim
SK Pedagog České Budějovice

pá 20. 05. 2011
12:00

č.z.: 7037
Místo: Loba - Palmovka

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

ne 15. 05. 2011
13:00

č.z.: 7009
Místo: Pardubice - Polabiny

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A

ne 15. 05. 2011
08:30

č.z.: 7006
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Pedagog České Budějovice
HBT Vlašim

so 14. 05. 2011
18:00

č.z.: 7005
Místo: Pardubice - Polabiny

SK Suchdol nad Lužnicí
HBT Vlašim

so 14. 05. 2011
13:30

č.z.: 7002
Místo: Pardubice - Polabiny

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

ne 08. 05. 2011
13:30

č.z.: 25172
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

ne 08. 05. 2011
10:00

č.z.: 25171
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

so 07. 05. 2011
13:30

č.z.: 24216
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 07. 05. 2011
10:00

č.z.: 24215
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 01. 05. 2011
13:30

č.z.: 25170
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 01. 05. 2011
10:00

č.z.: 25169
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 30. 04. 2011
13:30

č.z.: 24204
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 30. 04. 2011
11:30

č.z.: 25082
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 30. 04. 2011
10:30

č.z.: 24203
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 30. 04. 2011
09:00

č.z.: 25081
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 23. 04. 2011
14:30

č.z.: 24124
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim

so 23. 04. 2011
11:00

č.z.: 24123
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim

ne 17. 04. 2011
17:00

č.z.: 1146
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

ne 17. 04. 2011
13:30

č.z.: 25154
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBT Vlašim

ne 17. 04. 2011
10:00

č.z.: 25153
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBT Vlašim

so 16. 04. 2011
17:00

č.z.: 1142
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 16. 04. 2011
13:30

č.z.: 24198
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim

so 16. 04. 2011
10:00

č.z.: 24197
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim

ne 10. 04. 2011
16:00

č.z.: 1138
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 10. 04. 2011
13:30

č.z.: 25148
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

ne 10. 04. 2011
10:00

č.z.: 25147
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 09. 04. 2011
17:00

č.z.: 1134
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 09. 04. 2011
13:30

č.z.: 24182
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kolín

so 09. 04. 2011
10:00

č.z.: 24181
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kolín

ne 03. 04. 2011
16:00

č.z.: 1132
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBT Vlašim

ne 03. 04. 2011
14:00

č.z.: 25136
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 03. 04. 2011
13:00

č.z.: 24116
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rakovník

ne 03. 04. 2011
11:00

č.z.: 25135
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 03. 04. 2011
10:00

č.z.: 24115
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rakovník

so 02. 04. 2011
14:00

č.z.: 9094
Místo: Opava

SHC Opava
HBT Vlašim

so 02. 04. 2011
13:30

č.z.: 24180
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 02. 04. 2011
10:00

č.z.: 24179
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 27. 03. 2011
17:00

č.z.: 24070
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 27. 03. 2011
14:30

č.z.: 24069
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 27. 03. 2011
13:00

č.z.: 25126
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

ne 27. 03. 2011
11:00

č.z.: 1122
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK OEZ Testa Letohrad

ne 27. 03. 2011
09:00

č.z.: 25125
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 26. 03. 2011
16:00

č.z.: 24138
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
DDM Ústí nad Labem

so 26. 03. 2011
13:00

č.z.: 24137
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
DDM Ústí nad Labem

so 26. 03. 2011
11:00

č.z.: 1115
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hradec Králové 1988

ne 20. 03. 2011
15:30

č.z.: 25118
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBT Vlašim

ne 20. 03. 2011
14:00

č.z.: 24106
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

ne 20. 03. 2011
12:00

č.z.: 25117
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBT Vlašim

ne 20. 03. 2011
11:00

č.z.: 24105
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 19. 03. 2011
14:00

č.z.: 24160
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 19. 03. 2011
11:00

č.z.: 24159
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

ne 13. 03. 2011
16:00

č.z.: 1109
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 13. 03. 2011
14:00

č.z.: 25104
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

ne 13. 03. 2011
11:00

č.z.: 25103
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 12. 03. 2011
17:00

č.z.: 1103
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 12. 03. 2011
13:30

č.z.: 24142
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBT Vlašim

so 12. 03. 2011
10:00

č.z.: 24141
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBT Vlašim

ne 06. 03. 2011
13:00

č.z.: 25100
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Kelti Nižbor

ne 06. 03. 2011
10:00

č.z.: 25099
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Kelti Nižbor

so 05. 03. 2011
11:00

č.z.: 1098
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Plzeň

ne 27. 02. 2011
14:30

č.z.: 25010
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBT Vlašim

ne 27. 02. 2011
11:00

č.z.: 25009
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBT Vlašim

so 26. 02. 2011
11:00

č.z.: 1091
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ Snack Dobřany

so 19. 02. 2011
15:00

č.z.: 24030
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

so 19. 02. 2011
13:00

č.z.: 9089
Místo: Zlín

TJ ACS Malenovice SV
HBT Vlašim

so 19. 02. 2011
12:00

č.z.: 24029
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
HBT Vlašim

ne 28. 11. 2010
10:30

č.z.: 1085
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBT Vlašim

so 27. 11. 2010
17:00

č.z.: 1079
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBT Vlašim

so 27. 11. 2010
16:00

č.z.: 24094
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBT Vlašim

so 27. 11. 2010
12:00

č.z.: 24093
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 21. 11. 2010
13:00

č.z.: 25080
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 21. 11. 2010
09:30

č.z.: 25079
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 20. 11. 2010
13:00

č.z.: 24088
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 11. 2010
11:00

č.z.: 1074
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 20. 11. 2010
09:00

č.z.: 24087
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

st 17. 11. 2010
14:30

č.z.: 24072
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

st 17. 11. 2010
13:00

č.z.: 9077
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBT Vlašim

st 17. 11. 2010
11:00

č.z.: 24071
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

ne 14. 11. 2010
14:00

č.z.: 25064
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SHC Killers Litoměřice

ne 14. 11. 2010
11:00

č.z.: 25063
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SHC Killers Litoměřice

so 13. 11. 2010
11:00

č.z.: 1067
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba Franklin Ústí nad Labem

ne 07. 11. 2010
13:00

č.z.: 25058
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 07. 11. 2010
10:00

č.z.: 25057
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 06. 11. 2010
11:00

č.z.: 1066
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 24. 10. 2010
14:00

č.z.: 25046
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

ne 24. 10. 2010
11:00

č.z.: 25045
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 23. 10. 2010
16:00

č.z.: 24050
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

so 23. 10. 2010
12:30

č.z.: 24049
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 17. 10. 2010
14:00

č.z.: 25036
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBT Vlašim

ne 17. 10. 2010
10:30

č.z.: 25035
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBT Vlašim

ne 17. 10. 2010
10:00

č.z.: 1056
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBT Vlašim

so 16. 10. 2010
15:00

č.z.: 1049
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBT Vlašim

so 16. 10. 2010
14:00

č.z.: 24032
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 16. 10. 2010
11:00

č.z.: 24031
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

ne 10. 10. 2010
16:00

č.z.: 25028
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba Franklin Ústí nad Labem

ne 10. 10. 2010
13:00

č.z.: 25027
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba Franklin Ústí nad Labem

ne 10. 10. 2010
11:00

č.z.: 1043
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 09. 10. 2010
11:00

č.z.: 1037
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 03. 10. 2010
15:30

č.z.: 25014
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 03. 10. 2010
12:00

č.z.: 25013
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

so 02. 10. 2010
14:00

č.z.: 24014
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

so 02. 10. 2010
11:00

č.z.: 24013
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

ne 26. 09. 2010
10:30

č.z.: 1032
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBT Vlašim

so 25. 09. 2010
16:00

č.z.: 1025
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBT Vlašim

ne 19. 09. 2010
11:00

č.z.: 1019
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Třinec

so 18. 09. 2010
16:00

č.z.: 24006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim

so 18. 09. 2010
13:00

č.z.: 1013
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HbK INTEVO Karviná

so 18. 09. 2010
13:00

č.z.: 24005
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim

ne 05. 09. 2010
11:00

č.z.: 1008
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBT Vlašim

so 04. 09. 2010
16:00

č.z.: 1001
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBT Vlašim

ne 06. 06. 2010
14:00

č.z.: 8041
Místo: ANS Most

HBC Škoda Plzeň
HBT Vlašim

ne 06. 06. 2010
08:15

č.z.: 8036
Místo: ANS Most

TJ Snack Dobřany
HBT Vlašim

so 05. 06. 2010
17:50

č.z.: 8026
Místo: ANS Most

HBT Vlašim
Ježci Heřmanův Městec

pá 04. 06. 2010
16:15

č.z.: 8015
Místo: ANS Most

HBT Vlašim
SHC Killers Litoměřice

pá 04. 06. 2010
11:45

č.z.: 8014
Místo: ANS Most

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBT Vlašim

ne 16. 05. 2010
13:00

č.z.: 6029
Místo: Polička

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

ne 16. 05. 2010
10:00

č.z.: 6027
Místo: Polička

HBC Pento Most
HBT Vlašim

so 15. 05. 2010
15:00

č.z.: 6023
Místo: Polička

HBT Vlašim
TJ Snack Dobřany

so 15. 05. 2010
12:00

č.z.: 6021
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

ne 09. 05. 2010
13:30

č.z.: 25176
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

ne 09. 05. 2010
10:00

č.z.: 25175
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

so 08. 05. 2010
13:30

č.z.: 24126
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 08. 05. 2010
10:00

č.z.: 24125
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

ne 02. 05. 2010
14:00

č.z.: 25170
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

ne 02. 05. 2010
11:00

č.z.: 25169
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Hostivař

so 01. 05. 2010
14:00

č.z.: 24078
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 01. 05. 2010
11:00

č.z.: 24077
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

ne 25. 04. 2010
14:00

č.z.: 25160
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 25. 04. 2010
11:00

č.z.: 25159
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 24. 04. 2010
13:00

č.z.: 24114
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 24. 04. 2010
10:00

č.z.: 24113
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 17. 04. 2010
13:00

č.z.: 1144
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové

ne 11. 04. 2010
14:30

č.z.: 24118
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 11. 04. 2010
14:00

č.z.: 25140
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rakovník

ne 11. 04. 2010
11:30

č.z.: 24117
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 11. 04. 2010
11:00

č.z.: 25139
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rakovník

ne 11. 04. 2010
11:00

č.z.: 1140
Místo: Hradec Králové

HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBT Vlašim

so 10. 04. 2010
16:00

č.z.: 1136
Místo: Hradec Králové

HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBT Vlašim

ne 28. 03. 2010
16:00

č.z.: 1132
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 28. 03. 2010
15:00

č.z.: 25124
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 28. 03. 2010
11:30

č.z.: 25123
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 27. 03. 2010
14:00

č.z.: 24096
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Jungle Fever Kladno

so 27. 03. 2010
11:00

č.z.: 24095
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Jungle Fever Kladno

ne 21. 03. 2010
12:00

č.z.: 25116
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 21. 03. 2010
10:00

č.z.: 1122
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ Snack Dobřany

ne 21. 03. 2010
08:00

č.z.: 25115
Místo: ASF - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

so 20. 03. 2010
13:30

č.z.: 24086
Místo: Kladno - Sítná

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 20. 03. 2010
13:00

č.z.: 1115
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Škoda Plzeň

so 20. 03. 2010
10:00

č.z.: 24085
Místo: Kladno - Sítná

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 14. 03. 2010
11:30

č.z.: 25110
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kolín

ne 14. 03. 2010
09:00

č.z.: 25109
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kolín

so 13. 03. 2010
16:00

č.z.: 24082
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

so 13. 03. 2010
11:30

č.z.: 24081
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

ne 07. 03. 2010
14:00

č.z.: 25100
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

ne 07. 03. 2010
12:00

č.z.: 1109
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBT Vlašim

ne 07. 03. 2010
11:00

č.z.: 25099
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

so 06. 03. 2010
14:00

č.z.: 1103
Místo: Opava

SHC Opava
HBT Vlašim

ne 28. 02. 2010
10:00

č.z.: 1098
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 27. 02. 2010
13:00

č.z.: 1091
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 27. 02. 2010
13:00

č.z.: 24072
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim

so 27. 02. 2010
09:30

č.z.: 24071
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim

ne 21. 02. 2010
17:00

č.z.: 9069
Místo: Palmovka-A

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

ne 06. 12. 2009
12:30

č.z.: 9057
Místo: Palmovka-ASF

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 29. 11. 2009
14:00

č.z.: 25090
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

ne 29. 11. 2009
11:00

č.z.: 25089
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 28. 11. 2009
12:30

č.z.: 25024
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

so 28. 11. 2009
09:30

č.z.: 25023
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

ne 22. 11. 2009
14:00

č.z.: 25078
Místo: Malešice

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 22. 11. 2009
10:30

č.z.: 25077
Místo: Malešice

HBC Hostivař
HBT Vlašim

ne 22. 11. 2009
10:00

č.z.: 1085
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBT Vlašim

so 21. 11. 2009
13:00

č.z.: 1079
Místo: Hradec Králové

HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBT Vlašim

so 21. 11. 2009
11:30

č.z.: 24050
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBT Vlašim

so 21. 11. 2009
08:30

č.z.: 24049
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBT Vlašim

ne 15. 11. 2009
10:00

č.z.: 1074
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba Franklin Ústí nad Labem

so 14. 11. 2009
15:00

č.z.: 24048
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 14. 11. 2009
13:00

č.z.: 1067
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 14. 11. 2009
11:00

č.z.: 24047
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 07. 11. 2009
15:00

č.z.: 24042
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 07. 11. 2009
13:00

č.z.: 1066
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 07. 11. 2009
11:00

č.z.: 24041
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

ne 01. 11. 2009
14:00

č.z.: 25070
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

ne 01. 11. 2009
11:00

č.z.: 25069
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

st 28. 10. 2009
10:00

č.z.: 9033
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

ne 25. 10. 2009
14:00

č.z.: 25050
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim

ne 25. 10. 2009
12:00

č.z.: 1056
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBT Vlašim

ne 25. 10. 2009
10:30

č.z.: 25049
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim

so 24. 10. 2009
17:00

č.z.: 1049
Místo: Plzeň-HALA

HBC Škoda Plzeň
HBT Vlašim

so 24. 10. 2009
14:30

č.z.: 24034
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

so 24. 10. 2009
11:30

č.z.: 24033
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 18. 10. 2009
14:00

č.z.: 25040
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

ne 18. 10. 2009
11:00

č.z.: 25039
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 10. 2009
14:00

č.z.: 24030
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 17. 10. 2009
11:00

č.z.: 24029
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 11. 10. 2009
10:00

č.z.: 1043
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HbK INTEVO Karviná

so 10. 10. 2009
13:00

č.z.: 1037
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SHC Opava

ne 04. 10. 2009
15:30

č.z.: 1032
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 04. 10. 2009
14:00

č.z.: 25020
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

ne 04. 10. 2009
11:00

č.z.: 25019
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 03. 10. 2009
15:00

č.z.: 1025
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 27. 09. 2009
14:30

č.z.: 25010
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim

ne 27. 09. 2009
11:00

č.z.: 25009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim

so 26. 09. 2009
15:00

č.z.: 24012
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Jungle Fever Kladno

so 26. 09. 2009
13:00

č.z.: 1019
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK OEZ Testa Letohrad

so 26. 09. 2009
11:00

č.z.: 24011
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Jungle Fever Kladno

so 19. 09. 2009
16:00

č.z.: 24006
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

so 19. 09. 2009
13:00

č.z.: 1013
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové

so 19. 09. 2009
13:00

č.z.: 24005
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBT Vlašim

ne 13. 09. 2009
14:30

č.z.: 1008
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBT Vlašim

so 12. 09. 2009
17:00

č.z.: 1001
Místo: Most ANS

HBC Pento Most
HBT Vlašim

so 13. 06. 2009
17:15

č.z.: 9013
Místo: Asfalt - Palmovka

HBT Vlašim
SK Kometa Polička

so 13. 06. 2009
15:00

č.z.: 9009
Místo: Asfalt - Palmovka

HBT Vlašim
SHC Killers Litoměřice

so 13. 06. 2009
11:40

č.z.: 9003
Místo: Palmovka-A

HBT Vlašim
SK Pedagog České Budějovice

so 13. 06. 2009
09:00

č.z.: 9001
Místo: Pamovka-A

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HBT Vlašim

ne 07. 06. 2009
14:00

č.z.: 8052
Místo: Polička

SK Kometa Polička A
HBT Vlašim

ne 07. 06. 2009
10:30

č.z.: 8034
Místo: Polička

HBT Vlašim
HBK Vsetín

so 06. 06. 2009
16:30

č.z.: 8030
Místo: Polička

HBT Vlašim
Ježci Heřmanův Městec

so 06. 06. 2009
09:00

č.z.: 8023
Místo: ZS Polička

HBT Vlašim
TJ Lokomotiva Česká Třebová

pá 05. 06. 2009
17:40

č.z.: 8022
Místo: ZS Polička

HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBT Vlašim

pá 05. 06. 2009
12:50

č.z.: 8020
Místo: ZS Polička

HBT Vlašim
TJ Tatran Třemošná

ne 24. 05. 2009
13:00

č.z.: 7042
Místo: Karviná

HBT Vlašim A
SK Kometa Polička

ne 24. 05. 2009
08:30

č.z.: 7039
Místo: Karviná

HBK Vsetín
HBT Vlašim A

ne 24. 05. 2009
00:00

č.z.: 7038
Místo:

HBT Vlašim A
HBK Bulldogs Brno

pá 22. 05. 2009
18:30

č.z.: 7035
Místo: Karviná

HBT Vlašim A
SK Kometa Polička

pá 22. 05. 2009
15:30

č.z.: 7034
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBT Vlašim A

ne 17. 05. 2009
13:00

č.z.: 7009
Místo: Nový Lískovec

HBC Habešovna Gladiators
HBT Vlašim

ne 17. 05. 2009
08:30

č.z.: 7006
Místo: Nový Lískovec

HBT Vlašim
HBC DDM Alfa Pardubice

so 16. 05. 2009
15:30

č.z.: 7003
Místo: Nový Lískovec

SK Jihlava
HBT Vlašim

so 16. 05. 2009
12:00

č.z.: 7001
Místo: Nový Lískovec

HBT Vlašim
HBK Bulldogs Brno

ne 10. 05. 2009
14:30

č.z.: 25178
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 05. 2009
13:00

č.z.: 25180
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
TJ KOVO Praha

ne 10. 05. 2009
11:30

č.z.: 25177
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
SK Pedagog České Budějovice

ne 10. 05. 2009
10:00

č.z.: 25179
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
TJ KOVO Praha

so 09. 05. 2009
14:00

č.z.: 24142
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Jungle Fever Kladno

so 09. 05. 2009
11:00

č.z.: 24141
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Jungle Fever Kladno

ne 03. 05. 2009
13:00

č.z.: 25164
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim A

ne 03. 05. 2009
13:00

č.z.: 25170
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim B

ne 03. 05. 2009
10:00

č.z.: 25163
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim A

ne 03. 05. 2009
10:00

č.z.: 25169
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim B

so 02. 05. 2009
13:30

č.z.: 24134
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

so 02. 05. 2009
10:00

č.z.: 24133
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

ne 26. 04. 2009
14:00

č.z.: 25160
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBT Vlašim A

ne 26. 04. 2009
14:00

č.z.: 25160
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBT Vlašim A

ne 26. 04. 2009
11:00

č.z.: 25159
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBT Vlašim A

ne 26. 04. 2009
11:00

č.z.: 25159
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBT Vlašim A

so 25. 04. 2009
14:00

č.z.: 24124
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 25. 04. 2009
11:00

č.z.: 24123
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 19. 04. 2009
14:00

č.z.: 25150
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HC Kert Park Praha

ne 19. 04. 2009
13:00

č.z.: 25142
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim B

ne 19. 04. 2009
11:00

č.z.: 25149
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HC Kert Park Praha

ne 19. 04. 2009
10:00

č.z.: 25141
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim B

so 18. 04. 2009
12:30

č.z.: 25110
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
TJ HBC KEB Kladno

so 18. 04. 2009
12:30

č.z.: 24114
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim

so 18. 04. 2009
09:30

č.z.: 25109
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
TJ HBC KEB Kladno

so 18. 04. 2009
09:30

č.z.: 24113
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim

so 11. 04. 2009
14:00

č.z.: 25094
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim A

so 11. 04. 2009
11:00

č.z.: 25093
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim A

pá 10. 04. 2009
14:00

č.z.: 25100
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Habešovna Gladiators

pá 10. 04. 2009
11:00

č.z.: 25099
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Habešovna Gladiators

ne 05. 04. 2009
14:30

č.z.: 25138
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim A

ne 05. 04. 2009
13:00

č.z.: 25136
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim B

ne 05. 04. 2009
11:30

č.z.: 25137
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim A

ne 05. 04. 2009
10:00

č.z.: 25135
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim B

so 04. 04. 2009
14:30

č.z.: 24108
Místo: Kladno - Sítná

Jungle Fever Kladno
HBT Vlašim

so 04. 04. 2009
11:30

č.z.: 24107
Místo: Kladno - Sítná

Jungle Fever Kladno
HBT Vlašim

ne 29. 03. 2009
13:00

č.z.: 25124
Místo: Kladno u ZS

HBC Habešovna Gladiators
HBT Vlašim A

ne 29. 03. 2009
12:00

č.z.: 25128
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim B

ne 29. 03. 2009
10:00

č.z.: 25123
Místo: Kladno u ZS

HBC Habešovna Gladiators
HBT Vlašim A

ne 29. 03. 2009
09:00

č.z.: 25127
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBT Vlašim B

so 28. 03. 2009
15:00

č.z.: 1130
Místo: Hradec Králové

HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBT Vlašim

so 28. 03. 2009
14:00

č.z.: 24104
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ HBC KEB Kladno

so 28. 03. 2009
11:00

č.z.: 24103
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ HBC KEB Kladno

ne 22. 03. 2009
14:00

č.z.: 25118
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim A

ne 22. 03. 2009
14:00

č.z.: 25120
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Ďáblové Praha

ne 22. 03. 2009
11:00

č.z.: 1125
Místo: Most

HBC Pento Most
HBT Vlašim

ne 22. 03. 2009
11:00

č.z.: 25119
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Ďáblové Praha

ne 22. 03. 2009
10:30

č.z.: 25117
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim A

so 21. 03. 2009
18:00

č.z.: 24096
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

so 21. 03. 2009
15:00

č.z.: 1117
Místo: Ústí nad Labem

Elba Peml Ústí nad Labem
HBT Vlašim

so 21. 03. 2009
14:30

č.z.: 24095
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim

ne 15. 03. 2009
13:30

č.z.: 25108
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBT Vlašim B

ne 15. 03. 2009
10:00

č.z.: 25107
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBT Vlašim B

so 14. 03. 2009
14:00

č.z.: 24088
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

so 14. 03. 2009
12:00

č.z.: 1109
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 14. 03. 2009
11:00

č.z.: 24087
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK Ďáblové Praha

ne 08. 03. 2009
10:00

č.z.: 1105
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Habešovna Gladiators

so 07. 03. 2009
16:00

č.z.: 24080
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 07. 03. 2009
13:00

č.z.: 1097
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ HBC KEB Kladno

so 07. 03. 2009
10:00

č.z.: 24079
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 28. 02. 2009
15:00

č.z.: 1094
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBT Vlašim

ne 30. 11. 2008
13:30

č.z.: 25084
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim B

ne 30. 11. 2008
13:30

č.z.: 25088
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBT Vlašim A

ne 30. 11. 2008
10:00

č.z.: 25083
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim B

ne 30. 11. 2008
10:00

č.z.: 25087
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBT Vlašim A

so 29. 11. 2008
15:30

č.z.: 9085
Místo: Praha-Palmovka A

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

so 29. 11. 2008
14:00

č.z.: 24072
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Habešovna Gladiators

so 29. 11. 2008
11:00

č.z.: 24071
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Habešovna Gladiators

ne 23. 11. 2008
14:30

č.z.: 25080
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Rakovník

ne 23. 11. 2008
13:00

č.z.: 25078
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
TJ KOVO Praha

ne 23. 11. 2008
11:30

č.z.: 25079
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Rakovník

ne 23. 11. 2008
10:00

č.z.: 25077
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
TJ KOVO Praha

so 22. 11. 2008
12:30

č.z.: 24064
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim

so 22. 11. 2008
11:00

č.z.: 1085
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SHC Opava

so 22. 11. 2008
09:30

č.z.: 24063
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim

ne 16. 11. 2008
14:00

č.z.: 25070
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBT Vlašim B

ne 16. 11. 2008
14:00

č.z.: 25070
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBT Vlašim B

ne 16. 11. 2008
11:00

č.z.: 25069
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBT Vlašim B

ne 16. 11. 2008
11:00

č.z.: 25069
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBT Vlašim B

ne 16. 11. 2008
10:00

č.z.: 1082
Místo: Plzeň

HBC Škoda Plzeň
HBT Vlašim

so 15. 11. 2008
15:00

č.z.: 1075
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBT Vlašim

so 15. 11. 2008
14:00

č.z.: 24056
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Jungle Fever Kladno

so 15. 11. 2008
11:00

č.z.: 24055
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Jungle Fever Kladno

ne 09. 11. 2008
14:00

č.z.: 25060
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
TJ HBC KEB Kladno

ne 09. 11. 2008
13:00

č.z.: 25056
Místo: Loba - Palmovka

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim A

ne 09. 11. 2008
11:00

č.z.: 25059
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
TJ HBC KEB Kladno

ne 09. 11. 2008
10:00

č.z.: 25055
Místo: Loba - Palmovka

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim A

so 08. 11. 2008
15:00

č.z.: 1070
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBT Vlašim

so 08. 11. 2008
13:00

č.z.: 24042
Místo: Kladno - Sítná

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim

so 08. 11. 2008
10:00

č.z.: 24041
Místo: Kladno - Sítná

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim

ne 02. 11. 2008
14:30

č.z.: 25050
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
SK Ďáblové Praha

ne 02. 11. 2008
13:00

č.z.: 25048
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HC Kert Park Praha

ne 02. 11. 2008
11:30

č.z.: 25049
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
SK Ďáblové Praha

ne 02. 11. 2008
10:00

č.z.: 25047
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HC Kert Park Praha

so 01. 11. 2008
15:00

č.z.: 1066
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové

so 01. 11. 2008
13:00

č.z.: 24040
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

so 01. 11. 2008
10:00

č.z.: 24039
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ KOVO Praha

út 28. 10. 2008
12:30

č.z.: 9061
Místo: Palmovka-Asfalt

SK Ďáblové Praha B
HBT Vlašim

ne 26. 10. 2008
11:00

č.z.: 1057
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Pento Most

so 25. 10. 2008
16:00

č.z.: 1052
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
Elba Peml Ústí nad Labem

ne 19. 10. 2008
14:30

č.z.: 25040
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Nové Strašecí

ne 19. 10. 2008
13:00

č.z.: 25038
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBC Habešovna Gladiators

ne 19. 10. 2008
11:30

č.z.: 25039
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Nové Strašecí

ne 19. 10. 2008
10:00

č.z.: 25037
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBC Habešovna Gladiators

so 18. 10. 2008
16:00

č.z.: 1045
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 18. 10. 2008
15:30

č.z.: 24028
Místo: Asfalt - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

so 18. 10. 2008
12:30

č.z.: 24027
Místo: Asfalt - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim

ne 12. 10. 2008
14:00

č.z.: 25030
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBC Rakovník

ne 12. 10. 2008
13:00

č.z.: 25022
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim B

ne 12. 10. 2008
11:00

č.z.: 25029
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBC Rakovník

ne 12. 10. 2008
10:00

č.z.: 25021
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBT Vlašim B

ne 12. 10. 2008
09:00

č.z.: 1037
Místo: Kladno

HBC Habešovna Gladiators
HBT Vlašim

so 11. 10. 2008
15:00

č.z.: 1031
Místo: Kladno

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim

so 11. 10. 2008
14:00

č.z.: 24024
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 11. 10. 2008
11:00

č.z.: 24023
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

ne 05. 10. 2008
14:00

č.z.: 25020
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 10. 2008
13:00

č.z.: 25014
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim A

ne 05. 10. 2008
11:00

č.z.: 25019
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 10. 2008
10:00

č.z.: 25013
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim A

so 04. 10. 2008
14:00

č.z.: 1025
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK OEZ Testa Letohrad

so 04. 10. 2008
12:30

č.z.: 24010
Místo: Kladno u ZS

HBC Habešovna Gladiators
HBT Vlašim

so 04. 10. 2008
09:30

č.z.: 24009
Místo: Kladno u ZS

HBC Habešovna Gladiators
HBT Vlašim

ne 28. 09. 2008
14:00

č.z.: 25010
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBC Nové Strašecí

ne 28. 09. 2008
13:30

č.z.: 25004
Místo: Kladno u ZS

HBC Habešovna Gladiators
HBT Vlašim B

ne 28. 09. 2008
11:00

č.z.: 25009
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBC Nové Strašecí

ne 28. 09. 2008
08:30

č.z.: 25003
Místo: Kladno u ZS

HBC Habešovna Gladiators
HBT Vlašim B

so 27. 09. 2008
16:00

č.z.: 1023
Místo: Opava

SHC Opava
HBT Vlašim

so 27. 09. 2008
14:00

č.z.: 24008
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 27. 09. 2008
11:00

č.z.: 24007
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 21. 09. 2008
11:00

č.z.: 1017
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Škoda Plzeň

so 20. 09. 2008
14:00

č.z.: 1007
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
TJ Snack Dobřany

so 13. 09. 2008
16:00

č.z.: 1003
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Rigum Hodonín

ne 01. 06. 2008
13:00

č.z.: 8041
Místo: Prachovice

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

ne 01. 06. 2008
09:15

č.z.: 8036
Místo: Prachovice

HBT Vlašim
DDM Alfa Pardubice

so 31. 05. 2008
15:30

č.z.: 8025
Místo: Prachovice

HBT Vlašim
TJ HBC KEB Kladno

pá 30. 05. 2008
18:50

č.z.: 8012
Místo: H.Městec

HBT Vlašim
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

pá 30. 05. 2008
15:30

č.z.: 8009
Místo: H.Městec

HBT Vlašim
Ježci Heřmanův Městec

pá 30. 05. 2008
14:10

č.z.: 8008
Místo: H.Městec

HBC Rakovník
HBT Vlašim

ne 18. 05. 2008
15:30

č.z.: 6030
Místo: Svitavy

HBT Vlašim
1.HBC Svitavy

ne 18. 05. 2008
13:15

č.z.: 7042
Místo: Palmovka A

SK Kometa Polička
HBT Vlašim

ne 18. 05. 2008
09:30

č.z.: 6026
Místo: Svitavy

TJ Sokol Poruba
HBT Vlašim

ne 18. 05. 2008
09:30

č.z.: 7040
Místo: Palmovka A

HbK INTEVO Karviná
HBT Vlašim

so 17. 05. 2008
15:30

č.z.: 7037
Místo: Palmovka A

HBT Vlašim
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové

so 17. 05. 2008
14:30

č.z.: 6022
Místo: Svitavy

SK Jihlava
HBT Vlašim

so 17. 05. 2008
11:00

č.z.: 6020
Místo: Svitavy

HBT Vlašim
HC Kert Park Praha

so 17. 05. 2008
09:30

č.z.: 7033
Místo: Asfalt - Palmovka

HBK Vsetín
HBT Vlašim

pá 16. 05. 2008
18:00

č.z.: 6018
Místo: Svitavy

HBC Pento Most
HBT Vlašim

pá 16. 05. 2008
15:00

č.z.: 7031
Místo: Asfalt - Palmovka

HBT Vlašim
TJ HBC KEB Kladno

ne 11. 05. 2008
11:30

č.z.: 7028
Místo: Nový Lískovec

HBT Vlašim
DDM Alfa Pardubice

ne 11. 05. 2008
08:30

č.z.: 7026
Místo: Nový Lískovec

HbK INTEVO Karviná
HBT Vlašim

so 10. 05. 2008
16:30

č.z.: 7024
Místo: Nový Lískovec

TJ Tatran Třemošná
HBT Vlašim

so 10. 05. 2008
12:00

č.z.: 7021
Místo: Nový Lískovec

HBT Vlašim
HBK Bulldogs Brno

ne 04. 05. 2008
17:30

č.z.: 25174
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim A

ne 04. 05. 2008
14:30

č.z.: 25180
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim B

ne 04. 05. 2008
14:00

č.z.: 24228
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 04. 05. 2008
14:00

č.z.: 25173
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBT Vlašim A

ne 04. 05. 2008
11:00

č.z.: 24227
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 04. 05. 2008
11:00

č.z.: 25179
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBT Vlašim B

so 03. 05. 2008
16:00

č.z.: 24262
Místo: Loba - Palmovka

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

so 03. 05. 2008
13:00

č.z.: 24261
Místo: Loba - Palmovka

HC Kert Park Praha
HBT Vlašim

čt 01. 05. 2008
14:30

č.z.: 24252
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

čt 01. 05. 2008
11:00

č.z.: 24251
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Nové Strašecí

ne 27. 04. 2008
15:30

č.z.: 25170
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 04. 2008
14:00

č.z.: 25168
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBC Rakovník

ne 27. 04. 2008
12:30

č.z.: 25169
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
SK Pedagog České Budějovice

ne 27. 04. 2008
11:00

č.z.: 25167
Místo: Vlašim

HBT Vlašim A
HBC Rakovník

so 26. 04. 2008
11:30

č.z.: 24232
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBT Vlašim