HBK Vsetín

ne 28. 11. 2021
10:00

č.z.: 81038
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Přerov

ne 14. 11. 2021
15:00

č.z.: 81029
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
HBK Vsetín

ne 07. 11. 2021
10:00

č.z.: 81027
Místo: Karviná

HbK Karviná B
HBK Vsetín

ne 31. 10. 2021
10:00

č.z.: 81022
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK IHC Jaselská Opava

ne 24. 10. 2021
14:00

č.z.: 81015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC F-D Ostrava

ne 17. 10. 2021
10:00

č.z.: 81020
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 81010
Místo: Přerov

HBC Přerov
HBK Vsetín

ne 19. 09. 2021
10:00

č.z.: 81008
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 12. 09. 2021
14:00

č.z.: 81001
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Warriors Havířov

ne 06. 06. 2021
10:00

č.z.: 81028
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 30. 05. 2021
13:00

č.z.: 81022
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK IHC Jaselská Opava

ne 13. 12. 2020
10:00

č.z.: 81029
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
HBK Vsetín

ne 06. 12. 2020
10:00

č.z.: 81020
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

ne 11. 10. 2020
10:00

č.z.: 81015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC F-D Ostrava

ne 04. 10. 2020
10:00

č.z.: 81010
Místo: Přerov

HBC Přerov
HBK Vsetín

so 19. 09. 2020
16:00

č.z.: 81007
Místo: Karviná

HbK Karviná B
HBK Vsetín

so 12. 09. 2020
14:00

č.z.: 81001
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Warriors Havířov

ne 21. 06. 2020
10:00

č.z.: 6
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 14. 06. 2020
17:00

č.z.: 4
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK IHC Jaselská Opava

ne 07. 06. 2020
14:30

č.z.: 2
Místo: Třinec

HBK Frýdek-Místek 2013
HBK Vsetín

ne 08. 03. 2020
15:00

č.z.: 81051
Místo: Karviná

HbK Karviná "B"
HBK Vsetín

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 81047
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 01. 12. 2019
13:00

č.z.: 81038
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK IHC Jaselská Opava

ne 24. 11. 2019
16:00

č.z.: 81033
Místo: Zábřeh

HBC F-D Ostrava
HBK Vsetín

ne 17. 11. 2019
13:00

č.z.: 81032
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Warriors Havířov

ne 10. 11. 2019
10:00

č.z.: 81025
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Frýdek-Místek 2013

so 09. 11. 2019
14:00

č.z.: 81002
Místo: Opava

SK IHC Jaselská Opava
HBK Vsetín

ne 03. 11. 2019
13:00

č.z.: 81024
Místo: Přerov

HBC Přerov
HBK Vsetín

ne 20. 10. 2019
14:30

č.z.: 81015
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 13. 10. 2019
13:00

č.z.: 81011
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK Karviná "B"

so 01. 06. 2019
16:30

č.z.: 81092
Místo: Karviná

HBK Vsetín
HBK Frýdek-Místek 2013

ne 26. 05. 2019
13:00

č.z.: 81089
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
IHC Jaselská Opava

pá 24. 05. 2019
18:00

č.z.: 81087
Místo: Opava

IHC Jaselská Opava
HBK Vsetín

ne 19. 05. 2019
17:00

č.z.: 81085
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
IHC Jaselská Opava

ne 12. 05. 2019
18:00

č.z.: 81077
Místo: Ostrava-Zábřeh

HBC Falcon Ostrava
HBK Vsetín

ne 05. 05. 2019
16:00

č.z.: 81073
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Falcon Ostrava

ne 28. 04. 2019
10:00

č.z.: 81071
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC Dakota Ostrava
HBK Vsetín

ne 21. 04. 2019
11:00

č.z.: 81066
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK Karviná "B"

so 13. 04. 2019
10:00

č.z.: 81028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba "2017"

ne 07. 04. 2019
15:00

č.z.: 81039
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Falcon Ostrava

so 06. 04. 2019
11:00

č.z.: 81056
Místo: Ostrava - Poruba

TJ SP Dukla Martinov
HBK Vsetín

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 81058
Místo: Třinec

HBK Frýdek-Místek 2013
HBK Vsetín

ne 03. 03. 2019
10:00

č.z.: 81048
Místo: Ostrava - Zábřeh

HC Warriors Havířov
HBK Vsetín

ne 25. 11. 2018
12:00

č.z.: 81043
Místo: Opava

IHC Jaselská Opava
HBK Vsetín

so 24. 11. 2018
10:00

č.z.: 81031
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
IHC Jaselská Opava

ne 18. 11. 2018
10:00

č.z.: 81035
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Dakota Ostrava

ne 11. 11. 2018
10:00

č.z.: 81024
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Frýdek-Místek 2013

so 10. 11. 2018
11:00

č.z.: 81010
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Warriors Havířov

ne 21. 10. 2018
13:00

č.z.: 81003
Místo: Ostrava - Zábřeh

HBC Falcon Ostrava
HBK Vsetín

ne 14. 10. 2018
10:00

č.z.: 81020
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ SP Dukla Martinov

so 29. 09. 2018
10:00

č.z.: 81064
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba "2017"
HBK Vsetín

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 81006
Místo: Karviná

HbK Karviná "B"
HBK Vsetín

so 25. 04. 2015
16:15

č.z.: 5518
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ KOVO Praha

so 25. 04. 2015
14:15

č.z.: 5520
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 5516
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Ďáblové Praha

ne 19. 04. 2015
13:30

č.z.: 5513
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

so 18. 04. 2015
11:30

č.z.: 4110
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 12. 04. 2015
11:00

č.z.: 4103
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988

so 11. 04. 2015
14:00

č.z.: 4099
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 11. 04. 2015
11:30

č.z.: 5503
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 04. 04. 2015
12:00

č.z.: 4063
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBK Vsetín

čt 02. 04. 2015
16:30

č.z.: 5510
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 29. 03. 2015
10:30

č.z.: 4095
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBK Vsetín

so 28. 03. 2015
16:00

č.z.: 4090
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Vsetín

so 21. 03. 2015
18:00

č.z.: 5508
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Vsetín

so 21. 03. 2015
14:00

č.z.: 5506
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBK Vsetín

ne 15. 03. 2015
11:00

č.z.: 4082
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 14. 03. 2015
16:00

č.z.: 4077
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most
HBK Vsetín

so 07. 03. 2015
14:00

č.z.: 4075
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Hokejbal Letohrad

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 5228
Místo: Pardubice-Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBK Vsetín

so 22. 11. 2014
16:30

č.z.: 4058
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Vsetín

ne 16. 11. 2014
13:30

č.z.: 5225
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 15. 11. 2014
14:00

č.z.: 4055
Místo: Brno-Nový Lískovec

SK Jihlava
HBK Vsetín

ne 09. 11. 2014
13:30

č.z.: 5222
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBK Vsetín

so 08. 11. 2014
11:00

č.z.: 4048
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBK Vsetín

ne 02. 11. 2014
13:30

č.z.: 5219
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988

so 01. 11. 2014
13:00

č.z.: 4044
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

ne 19. 10. 2014
11:00

č.z.: 5216
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 18. 10. 2014
14:00

č.z.: 4035
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Plzeň

ne 12. 10. 2014
14:00

č.z.: 5213
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 12. 10. 2014
10:30

č.z.: 4022
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Kovodemont Most

so 11. 10. 2014
14:00

č.z.: 4040
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Snack Dobřany

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 5210
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

ne 05. 10. 2014
11:00

č.z.: 4027
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 09. 2014
11:00

č.z.: 5207
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Kyjov

so 27. 09. 2014
16:30

č.z.: 4020
Místo: Polička

SK Hokejbal Letohrad
HBK Vsetín

ne 21. 09. 2014
11:00

č.z.: 5204
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBK Vsetín

ne 14. 09. 2014
14:00

č.z.: 5201
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 13. 09. 2014
14:00

č.z.: 4008
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

so 06. 09. 2014
14:00

č.z.: 4003
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ KOVO Praha

so 24. 05. 2014
13:30

č.z.: 6018
Místo: Pedagog Č.B.

HBK Vsetín
Elba DDM Ústí nad Labem

so 24. 05. 2014
09:00

č.z.: 6012
Místo: Pedagog Č.B.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

pá 23. 05. 2014
15:30

č.z.: 6008
Místo: Pedagog Č.B.

TJ Snack Dobřany
HBK Vsetín

pá 23. 05. 2014
12:30

č.z.: 6004
Místo: Pedagog Č.B.

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

ne 11. 05. 2014
12:30

č.z.: 86049
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 11. 05. 2014
08:00

č.z.: 86046
Místo: Ostrava

HBK Vsetín
SHC Opava

so 10. 05. 2014
15:30

č.z.: 86045
Místo: Ostrava

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

so 10. 05. 2014
12:30

č.z.: 86043
Místo: Ostrava

HBK Vsetín
HbK Karviná

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 86040
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 20. 04. 2014
11:00

č.z.: 86036
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBK Vsetín

ne 13. 04. 2014
14:00

č.z.: 4113
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Vsetín

so 12. 04. 2014
16:00

č.z.: 4109
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBK Vsetín

so 12. 04. 2014
10:30

č.z.: 86035
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 06. 04. 2014
13:30

č.z.: 86033
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK Karviná

so 05. 04. 2014
14:00

č.z.: 4105
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK TOPTRANS Jihlava

ne 30. 03. 2014
14:00

č.z.: 4102
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988

so 29. 03. 2014
13:00

č.z.: 4097
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ KOVO Praha

so 29. 03. 2014
10:30

č.z.: 86030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 86028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 22. 03. 2014
11:00

č.z.: 4093
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBK Vsetín

so 15. 03. 2014
14:15

č.z.: 4090
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Snack Dobřany

so 15. 03. 2014
12:00

č.z.: 86026
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 08. 03. 2014
14:15

č.z.: 4085
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Plzeň

so 01. 03. 2014
14:00

č.z.: 4073
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

so 01. 03. 2014
11:00

č.z.: 86023
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 30. 11. 2013
14:00

č.z.: 4071
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

ne 24. 11. 2013
10:00

č.z.: 86011
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBK Vsetín

so 23. 11. 2013
11:00

č.z.: 86021
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

so 23. 11. 2013
10:30

č.z.: 4068
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBK Vsetín

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 4061
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ KOVO Praha

ne 10. 11. 2013
14:00

č.z.: 86018
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK Karviná

so 09. 11. 2013
11:00

č.z.: 4057
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK TOPTRANS Jihlava

ne 03. 11. 2013
11:00

č.z.: 4051
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 02. 11. 2013
17:00

č.z.: 4048
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBK Vsetín

so 02. 11. 2013
11:30

č.z.: 86015
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

po 28. 10. 2013
10:00

č.z.: 4003
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

ne 27. 10. 2013
10:00

č.z.: 4041
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Vsetín

so 26. 10. 2013
17:00

č.z.: 4045
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBK Vsetín

ne 13. 10. 2013
11:00

č.z.: 86009
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

so 12. 10. 2013
14:00

č.z.: 4028
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

so 05. 10. 2013
14:00

č.z.: 4026
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 28. 09. 2013
14:00

č.z.: 4023
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988

so 28. 09. 2013
10:30

č.z.: 86005
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

ne 22. 09. 2013
10:30

č.z.: 86004
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 21. 09. 2013
16:00

č.z.: 4016
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Vsetín

so 14. 09. 2013
14:00

č.z.: 4012
Místo: Brno-N.Lískovec

SK TOPTRANS Jihlava
HBK Vsetín

so 14. 09. 2013
12:30

č.z.: 86001
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 08. 09. 2013
10:00

č.z.: 4006
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 05. 2013
15:00

č.z.: 6019
Místo: Kyjov

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

so 25. 05. 2013
10:30

č.z.: 6013
Místo: Kyjov

HBC Hostivař
HBK Vsetín

pá 24. 05. 2013
17:30

č.z.: 6007
Místo: Kyjov

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň

pá 24. 05. 2013
13:00

č.z.: 6001
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBK Vsetín

so 11. 05. 2013
13:15

č.z.: 86041
Místo: Karviná

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 11. 05. 2013
10:45

č.z.: 86039
Místo: Karviná

HBK Vsetín
HbK Karviná

so 11. 05. 2013
09:30

č.z.: 86038
Místo: Karviná

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 28. 04. 2013
11:00

č.z.: 86026
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 27. 04. 2013
11:00

č.z.: 86036
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBK Vsetín

ne 21. 04. 2013
15:00

č.z.: 86028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK Karviná

ne 21. 04. 2013
11:00

č.z.: 86034
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 14. 04. 2013
12:00

č.z.: 86032
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 07. 04. 2013
11:00

č.z.: 86029
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 23. 03. 2013
12:30

č.z.: 4131
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988

ne 17. 03. 2013
11:00

č.z.: 3088
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBK Vsetín

so 16. 03. 2013
17:00

č.z.: 4126
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

so 16. 03. 2013
13:00

č.z.: 3072
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 16. 03. 2013
12:00

č.z.: 86024
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 10. 03. 2013
13:00

č.z.: 86022
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBK Vsetín

ne 10. 03. 2013
10:00

č.z.: 4117
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ KOVO Praha

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 4112
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

ne 03. 03. 2013
10:00

č.z.: 3082
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBK Vsetín

so 02. 03. 2013
15:00

č.z.: 3078
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HBK Vsetín

so 02. 03. 2013
14:00

č.z.: 4106
Místo: Svitavy

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

so 02. 03. 2013
10:30

č.z.: 86019
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 25. 11. 2012
10:00

č.z.: 3070
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

so 24. 11. 2012
14:00

č.z.: 3066
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 24. 11. 2012
11:00

č.z.: 86018
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK Karviná

ne 18. 11. 2012
13:00

č.z.: 3059
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBK Vsetín

so 17. 11. 2012
14:00

č.z.: 4090
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK TOPTRANS Jihlava

ne 11. 11. 2012
10:00

č.z.: 4079
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň

so 10. 11. 2012
14:00

č.z.: 3054
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBK Vsetín

so 10. 11. 2012
14:00

č.z.: 4074
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Jestřábi Přelouč

so 10. 11. 2012
12:00

č.z.: 86015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 10. 11. 2012
09:00

č.z.: 86004
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 3046
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

so 03. 11. 2012
13:00

č.z.: 4071
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

so 03. 11. 2012
10:00

č.z.: 86012
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 28. 10. 2012
14:00

č.z.: 3043
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Sudoměřice

ne 28. 10. 2012
11:30

č.z.: 86011
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 27. 10. 2012
12:30

č.z.: 4065
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBK Vsetín

čt 25. 10. 2012
14:00

č.z.: 4101
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 4060
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 20. 10. 2012
11:00

č.z.: 86010
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK Karviná

ne 14. 10. 2012
13:00

č.z.: 3037
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

ne 14. 10. 2012
12:00

č.z.: 86008
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 14. 10. 2012
09:00

č.z.: 4051
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Vsetín

so 13. 10. 2012
14:30

č.z.: 4046
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBK Vsetín

so 13. 10. 2012
13:00

č.z.: 3033
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

ne 07. 10. 2012
14:00

č.z.: 3027
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 07. 10. 2012
11:30

č.z.: 86006
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 06. 10. 2012
10:00

č.z.: 4040
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 30. 09. 2012
12:30

č.z.: 3025
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

ne 30. 09. 2012
10:30

č.z.: 4035
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 09. 2012
14:00

č.z.: 3021
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Vsetín

ne 23. 09. 2012
11:00

č.z.: 86002
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBK Vsetín

so 22. 09. 2012
14:00

č.z.: 4024
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBK Vsetín

ne 16. 09. 2012
14:00

č.z.: 3014
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec

ne 16. 09. 2012
10:00

č.z.: 4013
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
HBK Vsetín

so 15. 09. 2012
14:00

č.z.: 4008
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBK Vsetín

so 08. 09. 2012
16:00

č.z.: 3009
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Jestřábi Přelouč

so 08. 09. 2012
13:30

č.z.: 4005
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 02. 09. 2012
14:00

č.z.: 3001
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

so 19. 05. 2012
12:00

č.z.: 7042
Místo: Loba-Palmovka

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

pá 18. 05. 2012
16:30

č.z.: 7039
Místo: Loba-Palmovka

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

pá 18. 05. 2012
13:30

č.z.: 7038
Místo: Loba-Palmovka

ERA Svítkov Stars Pardubice
HBK Vsetín

ne 13. 05. 2012
14:30

č.z.: 7030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 13. 05. 2012
10:00

č.z.: 7027
Místo: Vsetín

HBC Hostivař B
HBK Vsetín

so 12. 05. 2012
16:30

č.z.: 7024
Místo: Vsetín

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

so 12. 05. 2012
12:00

č.z.: 7021
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 05. 05. 2012
10:30

č.z.: 65036
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 29. 04. 2012
14:15

č.z.: 65023
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 29. 04. 2012
12:45

č.z.: 65022
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 29. 04. 2012
10:30

č.z.: 65020
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 28. 04. 2012
12:00

č.z.: 65033
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 21. 04. 2012
12:30

č.z.: 65008
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 21. 04. 2012
10:30

č.z.: 65032
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 01. 04. 2012
14:00

č.z.: 3129
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

so 31. 03. 2012
14:00

č.z.: 4090
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 31. 03. 2012
10:30

č.z.: 65029
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 25. 03. 2012
16:00

č.z.: 4083
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988

ne 25. 03. 2012
10:00

č.z.: 3122
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

so 24. 03. 2012
14:00

č.z.: 4078
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 24. 03. 2012
13:00

č.z.: 3116
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Vsetín

so 24. 03. 2012
12:00

č.z.: 65028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 18. 03. 2012
14:00

č.z.: 3113
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Sudoměřice

ne 18. 03. 2012
11:30

č.z.: 4070
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 17. 03. 2012
18:30

č.z.: 4074
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most
HBK Vsetín

ne 11. 03. 2012
14:00

č.z.: 3108
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

so 10. 03. 2012
10:30

č.z.: 65026
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 04. 03. 2012
10:00

č.z.: 3100
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 03. 03. 2012
14:00

č.z.: 3094
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBK Vsetín

so 03. 03. 2012
14:00

č.z.: 4062
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 26. 02. 2012
12:00

č.z.: 9078
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Sudoměřice

so 03. 12. 2011
13:00

č.z.: 9067
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
HBK Vsetín

ne 27. 11. 2011
14:00

č.z.: 3087
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 20. 11. 2011
14:00

č.z.: 3082
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 20. 11. 2011
10:00

č.z.: 4058
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBK Vsetín

so 19. 11. 2011
12:45

č.z.: 65016
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 19. 11. 2011
12:30

č.z.: 4054
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBK Vsetín

so 19. 11. 2011
11:15

č.z.: 65015
Místo: Ostrava-Poruba

SHC Opava
HBK Vsetín

so 19. 11. 2011
09:45

č.z.: 65014
Místo: Ostrava-Poruba

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 13. 11. 2011
14:00

č.z.: 3078
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBK Vsetín

so 12. 11. 2011
14:00

č.z.: 3072
Místo: Pardubice-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
HBK Vsetín

so 12. 11. 2011
10:30

č.z.: 65009
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 05. 11. 2011
14:00

č.z.: 4046
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Plzeň

so 05. 11. 2011
10:30

č.z.: 65012
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 30. 10. 2011
14:00

č.z.: 3063
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

so 29. 10. 2011
14:00

č.z.: 4045
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 23. 10. 2011
11:30

č.z.: 4038
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBK Vsetín

ne 23. 10. 2011
10:00

č.z.: 3056
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

so 22. 10. 2011
14:00

č.z.: 3050
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 22. 10. 2011
12:30

č.z.: 4033
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

ne 16. 10. 2011
15:00

č.z.: 65005
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 16. 10. 2011
14:00

č.z.: 3047
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBK Vsetín

ne 16. 10. 2011
11:00

č.z.: 4025
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba DDM Ústí nad Labem

so 15. 10. 2011
15:00

č.z.: 4029
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Pento Most

ne 09. 10. 2011
14:00

č.z.: 3042
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

so 08. 10. 2011
12:00

č.z.: 65004
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 25. 09. 2011
14:00

č.z.: 3028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Ježci Heřmanův Městec

so 24. 09. 2011
14:30

č.z.: 4017
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

so 24. 09. 2011
14:00

č.z.: 3034
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 24. 09. 2011
10:30

č.z.: 65002
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 18. 09. 2011
10:00

č.z.: 3021
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 18. 09. 2011
10:00

č.z.: 4013
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Jungle Fever Kladno

so 17. 09. 2011
14:00

č.z.: 3016
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 17. 09. 2011
14:00

č.z.: 4009
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

ne 11. 09. 2011
11:00

č.z.: 3012
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Jestřábi Přelouč

so 10. 09. 2011
12:30

č.z.: 4001
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň
HBK Vsetín

ne 04. 09. 2011
14:00

č.z.: 3006
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 04. 06. 2011
13:00

č.z.: 8030
Místo: Svítkov

HBK Vsetín
HC Kert Park Praha

so 04. 06. 2011
09:40

č.z.: 8028
Místo: Svítkov

SK Ďáblové Praha
HBK Vsetín

pá 03. 06. 2011
15:10

č.z.: 8025
Místo: Svítkov

SK Kometa Polička B
HBK Vsetín

pá 03. 06. 2011
11:50

č.z.: 8023
Místo: Svítkov

HBK Vsetín
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 28. 05. 2011
10:00

č.z.: 6041
Místo: Loba - Palmovka

HBK Vsetín
SHC Opava

pá 27. 05. 2011
16:30

č.z.: 6039
Místo: Loba - Palmovka

HBK Vsetín
HBT Vlašim

pá 27. 05. 2011
13:30

č.z.: 6038
Místo: Loba - Palmovka

SK Jihlava
HBK Vsetín

ne 22. 05. 2011
11:30

č.z.: 6028
Místo: Stadion mládeže UNL

HBC Plzeň
HBK Vsetín

ne 22. 05. 2011
08:30

č.z.: 6026
Místo: Stadion mládeže UNL

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 21. 05. 2011
18:00

č.z.: 6025
Místo: Stadion mládeže UNL

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

so 21. 05. 2011
15:00

č.z.: 6023
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 14. 05. 2011
10:00

č.z.: 64049
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 08. 05. 2011
12:30

č.z.: 65078
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 08. 05. 2011
10:00

č.z.: 65077
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 08. 05. 2011
10:00

č.z.: 5159
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

so 07. 05. 2011
12:30

č.z.: 65076
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Kyjov

so 07. 05. 2011
10:00

č.z.: 65075
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Kyjov

so 07. 05. 2011
09:00

č.z.: 64048
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

ne 01. 05. 2011
13:45

č.z.: 64028
Místo: Vsetín

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 01. 05. 2011
12:15

č.z.: 64026
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 01. 05. 2011
10:00

č.z.: 64023
Místo: Vsetín

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 01. 05. 2011
08:30

č.z.: 64021
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

so 30. 04. 2011
13:30

č.z.: 65072
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 30. 04. 2011
12:00

č.z.: 64046
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 30. 04. 2011
10:30

č.z.: 65071
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 24. 04. 2011
13:30

č.z.: 65042
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 24. 04. 2011
10:30

č.z.: 65041
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 09. 04. 2011
13:30

č.z.: 65064
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 09. 04. 2011
11:30

č.z.: 64042
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 09. 04. 2011
10:00

č.z.: 65063
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 03. 04. 2011
15:00

č.z.: 4130
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 03. 04. 2011
12:30

č.z.: 5064
Místo: Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBK Vsetín

ne 03. 04. 2011
10:00

č.z.: 3131
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

so 02. 04. 2011
13:30

č.z.: 65058
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 02. 04. 2011
12:00

č.z.: 64039
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 02. 04. 2011
10:30

č.z.: 65057
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 27. 03. 2011
14:00

č.z.: 3125
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

ne 27. 03. 2011
14:00

č.z.: 4124
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Vsetín

ne 27. 03. 2011
09:00

č.z.: 5124
Místo: Štruncovy sady

TJ Plzeň - Litice
HBK Vsetín

so 26. 03. 2011
15:00

č.z.: 4118
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
HBK Vsetín

so 26. 03. 2011
14:00

č.z.: 65056
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBK Vsetín

so 26. 03. 2011
12:30

č.z.: 5118
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
HBK Vsetín

so 26. 03. 2011
11:30

č.z.: 65055
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBK Vsetín

so 26. 03. 2011
11:30

č.z.: 64008
Místo: Zlín - Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

so 26. 03. 2011
09:00

č.z.: 64038
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

ne 20. 03. 2011
14:00

č.z.: 3119
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBK Vsetín

ne 20. 03. 2011
11:30

č.z.: 4106
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Pento Most

ne 20. 03. 2011
09:00

č.z.: 5106
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ KOVO Praha

so 19. 03. 2011
14:30

č.z.: 4111
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba Franklin Ústí nad Labem

so 19. 03. 2011
13:30

č.z.: 65052
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 19. 03. 2011
12:00

č.z.: 64036
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 19. 03. 2011
12:00

č.z.: 5111
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
DDM Ústí nad Labem

so 19. 03. 2011
10:30

č.z.: 65051
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 13. 03. 2011
10:00

č.z.: 3110
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Ježci Heřmanův Městec

so 12. 03. 2011
14:00

č.z.: 3103
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988 B

ne 06. 03. 2011
10:00

č.z.: 3102
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
ERA Svítkov Stars Pardubice

ne 06. 03. 2011
10:00

č.z.: 4102
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBK Vsetín

ne 06. 03. 2011
08:00

č.z.: 5102
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBK Vsetín

so 05. 03. 2011
17:00

č.z.: 3095
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Jestřábi Přelouč

so 05. 03. 2011
14:00

č.z.: 4096
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBK Vsetín

so 05. 03. 2011
12:00

č.z.: 64032
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

so 05. 03. 2011
11:30

č.z.: 5096
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBK Vsetín

ne 28. 11. 2010
15:00

č.z.: 3087
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 27. 11. 2010
14:30

č.z.: 65038
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 27. 11. 2010
13:00

č.z.: 64019
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 27. 11. 2010
12:00

č.z.: 65037
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 27. 11. 2010
10:30

č.z.: 3081
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 21. 11. 2010
14:00

č.z.: 3076
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 21. 11. 2010
11:30

č.z.: 4085
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988

ne 21. 11. 2010
09:00

č.z.: 5085
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hradec Králové 1988

so 20. 11. 2010
14:00

č.z.: 4080
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 20. 11. 2010
11:30

č.z.: 5080
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 20. 11. 2010
09:00

č.z.: 64018
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

st 17. 11. 2010
13:30

č.z.: 65032
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

st 17. 11. 2010
12:00

č.z.: 64016
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

st 17. 11. 2010
10:30

č.z.: 65031
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 14. 11. 2010
14:00

č.z.: 3069
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 14. 11. 2010
11:30

č.z.: 4077
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 14. 11. 2010
09:00

č.z.: 5077
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 13. 11. 2010
14:00

č.z.: 4072
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 13. 11. 2010
13:30

č.z.: 65024
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 13. 11. 2010
11:30

č.z.: 5072
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 13. 11. 2010
10:00

č.z.: 65023
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 07. 11. 2010
14:00

č.z.: 3065
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

so 06. 11. 2010
14:00

č.z.: 5131
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Bulldogs Brno

ne 31. 10. 2010
14:30

č.z.: 4064
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 31. 10. 2010
13:30

č.z.: 65036
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Kyjov

ne 31. 10. 2010
11:00

č.z.: 65035
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Kyjov

čt 28. 10. 2010
13:00

č.z.: 9067
Místo: Č.Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Vsetín

ne 24. 10. 2010
14:00

č.z.: 3059
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

ne 24. 10. 2010
11:30

č.z.: 4058
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 24. 10. 2010
09:00

č.z.: 5058
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Plzeň - Litice

so 23. 10. 2010
15:00

č.z.: 4052
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Plzeň

so 23. 10. 2010
12:30

č.z.: 5052
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Plzeň

so 23. 10. 2010
11:30

č.z.: 64012
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 17. 10. 2010
14:00

č.z.: 3053
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Sudoměřice

so 16. 10. 2010
13:30

č.z.: 65018
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 16. 10. 2010
12:00

č.z.: 64009
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 16. 10. 2010
10:30

č.z.: 65017
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 10. 10. 2010
12:00

č.z.: 3044
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBK Vsetín

ne 10. 10. 2010
10:00

č.z.: 4045
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBK Vsetín

ne 10. 10. 2010
08:00

č.z.: 5045
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 09. 10. 2010
15:00

č.z.: 3037
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
HBK Vsetín

so 09. 10. 2010
14:00

č.z.: 4040
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBK Vsetín

so 09. 10. 2010
14:00

č.z.: 65016
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBK Vsetín

so 09. 10. 2010
12:30

č.z.: 5040
Místo: ASF - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Vsetín

so 09. 10. 2010
11:30

č.z.: 65015
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBK Vsetín

ne 03. 10. 2010
14:00

č.z.: 3036
Místo: Pardubice-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
HBK Vsetín

ne 03. 10. 2010
11:30

č.z.: 4036
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Kert Park Praha

ne 03. 10. 2010
09:00

č.z.: 5036
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Jungle Fever Kladno

so 02. 10. 2010
16:00

č.z.: 4030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

so 02. 10. 2010
14:00

č.z.: 65010
Místo:

SHC Opava
HBK Vsetín

so 02. 10. 2010
13:30

č.z.: 5030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

so 02. 10. 2010
12:00

č.z.: 64006
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 02. 10. 2010
10:30

č.z.: 65009
Místo:

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 26. 09. 2010
14:00

č.z.: 3029
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBK Vsetín

ne 19. 09. 2010
11:30

č.z.: 4019
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBK Vsetín

ne 19. 09. 2010
10:00

č.z.: 3021
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 19. 09. 2010
09:00

č.z.: 5019
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBK Vsetín

so 18. 09. 2010
14:00

č.z.: 3015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 18. 09. 2010
14:00

č.z.: 4014
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

so 18. 09. 2010
13:30

č.z.: 65004
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 18. 09. 2010
12:00

č.z.: 64001
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

so 18. 09. 2010
11:30

č.z.: 5014
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín

so 18. 09. 2010
10:30

č.z.: 65003
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 12. 09. 2010
14:00

č.z.: 3010
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 11. 09. 2010
16:30

č.z.: 4006
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

so 11. 09. 2010
14:00

č.z.: 5006
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

ne 05. 09. 2010
14:00

č.z.: 3003
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

so 04. 09. 2010
14:30

č.z.: 5011
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 04. 09. 2010
12:00

č.z.: 4011
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

ne 30. 05. 2010
15:00

č.z.: 7050
Místo: ASF - Palmovka

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

ne 30. 05. 2010
09:00

č.z.: 7045
Místo: ASF - Palmovka

HBK Vsetín
SHC Opava

so 29. 05. 2010
09:30

č.z.: 7035
Místo: ASF - Palmovka

HBK Vsetín
DDM Ústí nad Labem

pá 28. 05. 2010
16:30

č.z.: 7033
Místo: ASF - Palmovka

TJ Tatran Třemošná
HBK Vsetín

pá 28. 05. 2010
13:30

č.z.: 7032
Místo: ASF - Palmovka

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 23. 05. 2010
13:00

č.z.: 6049
Místo: ASF - Palmovka

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 23. 05. 2010
11:30

č.z.: 7018
Místo: Svitavy

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

ne 23. 05. 2010
09:00

č.z.: 6045
Místo: ASF - Palmovka

HBK Vsetín
TJ Snack Dobřany

ne 23. 05. 2010
08:30

č.z.: 7016
Místo: Svitavy

HBK Vsetín
1.HBC Svitavy

so 22. 05. 2010
18:00

č.z.: 7015
Místo: Svitavy

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň

so 22. 05. 2010
13:30

č.z.: 7012
Místo: Svitavy

SK Pedagog České Budějovice
HBK Vsetín

so 22. 05. 2010
09:30

č.z.: 6035
Místo: ASF - Palmovka

HBK Vsetín
HBC Alfa Pardubice

pá 21. 05. 2010
18:00

č.z.: 6034
Místo: ASF - Palmovka

HBC Pento Most
HBK Vsetín

pá 21. 05. 2010
13:30

č.z.: 6032
Místo: ASF - Palmovka

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

ne 16. 05. 2010
11:30

č.z.: 6018
Místo: Třemošná

HBC Kolín
HBK Vsetín

ne 16. 05. 2010
08:30

č.z.: 6016
Místo: Třemošná

HBK Vsetín
TJ Tatran Třemošná

so 15. 05. 2010
18:00

č.z.: 6015
Místo: Třemošná

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 15. 05. 2010
13:30

č.z.: 6012
Místo: Třemošná

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 08. 05. 2010
13:30

č.z.: 65033
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 08. 05. 2010
11:30

č.z.: 64060
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 08. 05. 2010
10:00

č.z.: 65032
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 02. 05. 2010
12:00

č.z.: 65030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 02. 05. 2010
10:00

č.z.: 65029
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 01. 05. 2010
10:00

č.z.: 64055
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

so 24. 04. 2010
13:30

č.z.: 65028
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 24. 04. 2010
11:30

č.z.: 64052
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 24. 04. 2010
11:30

č.z.: 65027
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 18. 04. 2010
14:00

č.z.: 3109
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

so 17. 04. 2010
10:30

č.z.: 64051
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 11. 04. 2010
10:00

č.z.: 3108
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

so 10. 04. 2010
16:00

č.z.: 3103
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Bulldogs Brno

so 10. 04. 2010
10:30

č.z.: 64047
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 03. 04. 2010
13:30

č.z.: 65024
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 03. 04. 2010
11:30

č.z.: 64045
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 03. 04. 2010
10:00

č.z.: 65023
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 28. 03. 2010
14:00

č.z.: 3099
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 28. 03. 2010
13:00

č.z.: 4131
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 27. 03. 2010
14:00

č.z.: 65022
Místo: Karviná

SHC Opava
HBK Vsetín

so 27. 03. 2010
12:00

č.z.: 65021
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 27. 03. 2010
10:30

č.z.: 64040
Místo: Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

ne 21. 03. 2010
14:00

č.z.: 3095
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 21. 03. 2010
10:30

č.z.: 4125
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBK Vsetín

ne 21. 03. 2010
08:30

č.z.: 5125
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 20. 03. 2010
15:00

č.z.: 4119
Místo: Most ANS

HBC Pento Most
HBK Vsetín

so 20. 03. 2010
13:30

č.z.: 65019
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 20. 03. 2010
12:30

č.z.: 5119
Místo: Most ANS

HBC Pento Most
HBK Vsetín

so 20. 03. 2010
12:00

č.z.: 64037
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 20. 03. 2010
10:30

č.z.: 65018
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 13. 03. 2010
14:00

č.z.: 3085
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 13. 03. 2010
10:30

č.z.: 64036
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 07. 03. 2010
14:00

č.z.: 3081
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

ne 07. 03. 2010
11:30

č.z.: 4110
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Kert Park Praha

ne 07. 03. 2010
09:00

č.z.: 5110
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Kert Park Praha

so 06. 03. 2010
14:00

č.z.: 4103
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 06. 03. 2010
11:30

č.z.: 5103
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 06. 03. 2010
09:30

č.z.: 64031
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 28. 02. 2010
14:00

č.z.: 3080
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

ne 28. 02. 2010
11:30

č.z.: 4102
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

ne 28. 02. 2010
09:00

č.z.: 5102
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 27. 02. 2010
14:00

č.z.: 3075
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBK Vsetín

so 27. 02. 2010
14:00

č.z.: 4095
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Alfa Pardubice

so 27. 02. 2010
11:30

č.z.: 5095
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Alfa Pardubice

so 05. 12. 2009
13:00

č.z.: 3047
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Bulldogs Brno

so 05. 12. 2009
11:30

č.z.: 64023
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 29. 11. 2009
14:00

č.z.: 3071
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 29. 11. 2009
10:00

č.z.: 4065
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 28. 11. 2009
14:00

č.z.: 3067
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 22. 11. 2009
11:00

č.z.: 5087
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBK Vsetín

ne 22. 11. 2009
09:00

č.z.: 4087
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Vsetín

so 21. 11. 2009
14:00

č.z.: 4081
Místo: Plzeň-HALA

HBC Škoda Plzeň
HBK Vsetín

so 21. 11. 2009
13:30

č.z.: 65015
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 21. 11. 2009
12:00

č.z.: 64030
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 21. 11. 2009
11:30

č.z.: 5081
Místo: Plzeň-HALA

HBC Škoda Plzeň
HBK Vsetín

so 21. 11. 2009
10:00

č.z.: 65014
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

út 17. 11. 2009
14:00

č.z.: 65013
Místo: Opava

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

út 17. 11. 2009
12:00

č.z.: 65012
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 15. 11. 2009
15:00

č.z.: 3057
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 15. 11. 2009
12:30

č.z.: 5076
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ KOVO Praha

ne 15. 11. 2009
10:00

č.z.: 4076
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Sudoměřice

so 14. 11. 2009
16:30

č.z.: 64025
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

so 14. 11. 2009
13:30

č.z.: 5069
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Ďáblové Praha

so 14. 11. 2009
11:00

č.z.: 4069
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 08. 11. 2009
14:00

č.z.: 3053
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

ne 08. 11. 2009
13:00

č.z.: 65010
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 08. 11. 2009
10:00

č.z.: 65009
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 01. 11. 2009
14:00

č.z.: 3052
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

so 31. 10. 2009
10:30

č.z.: 64021
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 25. 10. 2009
11:30

č.z.: 4059
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba Franklin Ústí nad Labem

ne 25. 10. 2009
09:00

č.z.: 5059
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba Franklin Ústí nad Labem

so 24. 10. 2009
14:30

č.z.: 4053
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Pento Most

so 24. 10. 2009
12:00

č.z.: 5053
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Pento Most

so 24. 10. 2009
10:30

č.z.: 64016
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 18. 10. 2009
14:00

č.z.: 3043
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 17. 10. 2009
16:00

č.z.: 3039
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 17. 10. 2009
13:00

č.z.: 65006
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 17. 10. 2009
11:30

č.z.: 64015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 17. 10. 2009
10:00

č.z.: 65005
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 11. 10. 2009
11:00

č.z.: 4044
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBK Vsetín

ne 11. 10. 2009
08:30

č.z.: 5044
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha
HBK Vsetín

so 10. 10. 2009
16:00

č.z.: 3029
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 10. 10. 2009
13:30

č.z.: 4037
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 10. 10. 2009
11:00

č.z.: 5037
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 10. 10. 2009
10:00

č.z.: 64010
Místo: Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBK Vsetín

ne 04. 10. 2009
14:00

č.z.: 3025
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ACS Malenovice SV

ne 04. 10. 2009
11:00

č.z.: 4036
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

ne 04. 10. 2009
08:30

č.z.: 5036
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

so 03. 10. 2009
16:00

č.z.: 4029
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Alfa Pardubice
HBK Vsetín

so 03. 10. 2009
13:30

č.z.: 5029
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Alfa Pardubice
HBK Vsetín

so 03. 10. 2009
13:00

č.z.: 65004
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 03. 10. 2009
11:30

č.z.: 64007
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 03. 10. 2009
10:00

č.z.: 65003
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

po 28. 09. 2009
10:00

č.z.: 9014
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 27. 09. 2009
14:00

č.z.: 3024
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

so 26. 09. 2009
15:00

č.z.: 5021
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC ALPIQ Kladno

so 26. 09. 2009
14:00

č.z.: 3019
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBK Vsetín

so 26. 09. 2009
10:30

č.z.: 64006
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 20. 09. 2009
13:00

č.z.: 3015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 20. 09. 2009
10:00

č.z.: 4021
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Snack Dobřany

so 19. 09. 2009
17:00

č.z.: 3011
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

so 19. 09. 2009
14:30

č.z.: 4015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň

so 19. 09. 2009
12:00

č.z.: 5015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň

so 19. 09. 2009
09:00

č.z.: 64002
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 13. 09. 2009
10:30

č.z.: 5010
Místo: ASF - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBK Vsetín

ne 13. 09. 2009
10:00

č.z.: 4010
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBK Vsetín

so 12. 09. 2009
15:00

č.z.: 5003
Místo: ASF - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBK Vsetín

so 12. 09. 2009
15:00

č.z.: 4003
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Vsetín

ne 06. 09. 2009
14:00

č.z.: 3001
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 07. 06. 2009
13:00

č.z.: 8051
Místo: Polička

SK Pedagog České Budějovice
HBK Vsetín

ne 07. 06. 2009
10:30

č.z.: 8034
Místo: Polička

HBT Vlašim
HBK Vsetín

so 06. 06. 2009
17:20

č.z.: 8031
Místo: Polička

HBK Vsetín
HBC DDM Alfa Pardubice

so 06. 06. 2009
09:50

č.z.: 8005
Místo: Polička

SK Kometa Polička B
HBK Vsetín

pá 05. 06. 2009
16:50

č.z.: 8003
Místo: Polička

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

pá 05. 06. 2009
12:00

č.z.: 8001
Místo: Polička

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

ne 31. 05. 2009
15:00

č.z.: 6060
Místo: Asfalt - Palmovka

HC Kert Park Praha
HBK Vsetín

ne 31. 05. 2009
09:00

č.z.: 6056
Místo: Loba - Palmovka

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 30. 05. 2009
17:00

č.z.: 5203
Místo: Vsetín

SK Pedagog České Budějovice
HBK Vsetín

so 30. 05. 2009
09:30

č.z.: 6051
Místo: Loba - Palmovka

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 30. 05. 2009
09:00

č.z.: 5201
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Jokerit Chrudim

pá 29. 05. 2009
16:30

č.z.: 6049
Místo: Loba - Palmovka

1.HBC Svitavy
HBK Vsetín

pá 29. 05. 2009
13:30

č.z.: 6048
Místo: Loba - Palmovka

HBK Vsetín
HBC Pento Most

ne 24. 05. 2009
14:30

č.z.: 7043
Místo: Karviná

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 24. 05. 2009
13:00

č.z.: 6039
Místo: Kyjov

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň

ne 24. 05. 2009
08:30

č.z.: 6036
Místo: Kyjov

HBC Habešovna Gladiators
HBK Vsetín

ne 24. 05. 2009
08:30

č.z.: 7039
Místo: Karviná

HBK Vsetín
HBT Vlašim A

so 23. 05. 2009
15:00

č.z.: 6033
Místo: Kyjov

HBK Vsetín
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové

so 23. 05. 2009
12:00

č.z.: 6031
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBK Vsetín

so 23. 05. 2009
09:30

č.z.: 7033
Místo: Karviná

TJ Snack Dobřany
HBK Vsetín

pá 22. 05. 2009
14:00

č.z.: 7031
Místo: Karviná

HBK Vsetín
HBK Bulldogs Brno

ne 17. 05. 2009
13:00

č.z.: 7029
Místo: Pedagog ČB

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 17. 05. 2009
08:30

č.z.: 7026
Místo: Pedagog ČB

Snippers Dolní Bojanovice
HBK Vsetín

so 16. 05. 2009
18:00

č.z.: 7025
Místo: Pedagog ČB

HBK Vsetín
HBC Pento Most

so 16. 05. 2009
15:00

č.z.: 7023
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBK Vsetín

pá 08. 05. 2009
13:30

č.z.: 65033
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

pá 08. 05. 2009
11:30

č.z.: 64060
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

pá 08. 05. 2009
10:00

č.z.: 65032
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 03. 05. 2009
10:00

č.z.: 64057
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBK Vsetín

pá 01. 05. 2009
12:00

č.z.: 65030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

pá 01. 05. 2009
10:00

č.z.: 65029
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 25. 04. 2009
14:30

č.z.: 65028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 25. 04. 2009
11:30

č.z.: 65027
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 25. 04. 2009
11:30

č.z.: 64052
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 19. 04. 2009
14:00

č.z.: 3083
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 18. 04. 2009
10:30

č.z.: 64051
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 11. 04. 2009
14:00

č.z.: 3080
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBK Vsetín

so 11. 04. 2009
10:00

č.z.: 64047
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 05. 04. 2009
14:00

č.z.: 3078
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Bulldogs Brno

so 04. 04. 2009
14:00

č.z.: 3074
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 04. 04. 2009
13:30

č.z.: 65024
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 04. 04. 2009
11:30

č.z.: 64045
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 04. 04. 2009
10:00

č.z.: 65023
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 29. 03. 2009
14:30

č.z.: 4130
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 29. 03. 2009
14:00

č.z.: 3072
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 29. 03. 2009
12:00

č.z.: 5132
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 28. 03. 2009
10:00

č.z.: 64041
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Geniczech Malenovice

ne 22. 03. 2009
15:00

č.z.: 3069
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 22. 03. 2009
12:00

č.z.: 5121
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC DDM Alfa Pardubice

ne 22. 03. 2009
09:30

č.z.: 4123
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC DDM Alfa Pardubice

so 21. 03. 2009
14:30

č.z.: 4119
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 21. 03. 2009
13:00

č.z.: 65022
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 21. 03. 2009
12:00

č.z.: 5120
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

so 21. 03. 2009
11:30

č.z.: 64037
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 21. 03. 2009
10:00

č.z.: 65021
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 15. 03. 2009
14:00

č.z.: 3063
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 15. 03. 2009
10:00

č.z.: 4110
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBK Vsetín

ne 15. 03. 2009
10:00

č.z.: 5110
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBK Vsetín

so 14. 03. 2009
17:00

č.z.: 5108
Místo: Asfalt - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBK Vsetín

so 14. 03. 2009
14:30

č.z.: 4106
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBK Vsetín

so 14. 03. 2009
10:30

č.z.: 64034
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 08. 03. 2009
14:00

č.z.: 3060
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Geniczech Malenovice

so 07. 03. 2009
10:30

č.z.: 64032
Místo: OV-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 01. 03. 2009
14:00

č.z.: 3056
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBK Vsetín

ne 01. 03. 2009
11:30

č.z.: 4098
Místo: Hokejbal. hala Kralovická

HBC Škoda Plzeň
HBK Vsetín

ne 01. 03. 2009
09:00

č.z.: 5097
Místo: Hokejbal. hala Kralovická

HBC Škoda Plzeň
HBK Vsetín

so 28. 02. 2009
14:30

č.z.: 4093
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Vsetín

so 28. 02. 2009
14:00

č.z.: 3054
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 28. 02. 2009
12:30

č.z.: 65018
Místo: Karviná

SHC Opava
HBK Vsetín

so 28. 02. 2009
12:00

č.z.: 5094
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBK Vsetín

so 28. 02. 2009
10:45

č.z.: 65017
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 06. 12. 2008
14:00

č.z.: 9100
Místo: Suchdol n/L

SK Suchdol nad Lužnicí
HBK Vsetín

ne 30. 11. 2008
14:00

č.z.: 9091
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 30. 11. 2008
10:00

č.z.: 4084
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

so 29. 11. 2008
13:30

č.z.: 4089
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 29. 11. 2008
11:00

č.z.: 5089
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 23. 11. 2008
14:00

č.z.: 3051
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 23. 11. 2008
13:30

č.z.: 65015
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 23. 11. 2008
11:30

č.z.: 64029
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 23. 11. 2008
10:00

č.z.: 65014
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 22. 11. 2008
13:00

č.z.: 5084
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ HBC KEB Kladno

ne 16. 11. 2008
13:30

č.z.: 65013
Místo: Opava

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 16. 11. 2008
12:00

č.z.: 4078
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBK Vsetín

ne 16. 11. 2008
11:30

č.z.: 65012
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 16. 11. 2008
11:00

č.z.: 3043
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 16. 11. 2008
10:30

č.z.: 64027
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBK Vsetín

ne 16. 11. 2008
08:00

č.z.: 5075
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBK Vsetín

so 15. 11. 2008
14:00

č.z.: 3041
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

so 15. 11. 2008
12:00

č.z.: 4068
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Peml Ústí nad Labem
HBK Vsetín

so 15. 11. 2008
09:30

č.z.: 5067
Místo: Stadion mládeže UNL

Elba Peml Ústí nad Labem
HBK Vsetín

ne 09. 11. 2008
14:00

č.z.: 3038
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBK Vsetín

ne 09. 11. 2008
13:00

č.z.: 65010
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 09. 11. 2008
11:30

č.z.: 64022
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

ne 09. 11. 2008
10:00

č.z.: 65009
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 08. 11. 2008
14:00

č.z.: 4065
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 08. 11. 2008
11:30

č.z.: 5064
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
DDM Ústí nad Labem

ne 02. 11. 2008
14:00

č.z.: 3036
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBK Bulldogs Brno

ne 02. 11. 2008
12:30

č.z.: 4059
Místo: Polabiny

HBC DDM Alfa Pardubice
HBK Vsetín

ne 02. 11. 2008
10:30

č.z.: 64021
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 02. 11. 2008
10:00

č.z.: 5059
Místo: Polabiny

HBC DDM Alfa Pardubice
HBK Vsetín

so 01. 11. 2008
16:00

č.z.: 4054
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

so 01. 11. 2008
14:00

č.z.: 3032
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 01. 11. 2008
12:00

č.z.: 5054
Místo: Letohrad

SK OEZ Testa Letohrad
HBK Vsetín

út 28. 10. 2008
15:00

č.z.: 9072
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

út 28. 10. 2008
13:00

č.z.: 65006
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

út 28. 10. 2008
11:30

č.z.: 64015
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

út 28. 10. 2008
10:00

č.z.: 3030
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

út 28. 10. 2008
10:00

č.z.: 65005
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 25. 10. 2008
10:30

č.z.: 64016
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 19. 10. 2008
15:30

č.z.: 3027
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 19. 10. 2008
12:30

č.z.: 4048
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 19. 10. 2008
10:00

č.z.: 5046
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Spectrum Praga

so 18. 10. 2008
15:30

č.z.: 4042
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HC Kert Park Praha

so 18. 10. 2008
13:00

č.z.: 5042
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Ďáblové Praha

ne 12. 10. 2008
14:00

č.z.: 3021
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 12. 10. 2008
10:00

č.z.: 4030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Snack Dobřany

so 11. 10. 2008
14:30

č.z.: 4036
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň

so 11. 10. 2008
12:30

č.z.: 5035
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň

so 11. 10. 2008
09:00

č.z.: 64011
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Geniczech Malenovice

ne 05. 10. 2008
14:00

č.z.: 3018
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Geniczech Malenovice

so 04. 10. 2008
13:00

č.z.: 65004
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 04. 10. 2008
12:00

č.z.: 5029
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rakovník

so 04. 10. 2008
11:30

č.z.: 64007
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

so 04. 10. 2008
10:00

č.z.: 65003
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 28. 09. 2008
11:30

č.z.: 4021
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

ne 28. 09. 2008
10:00

č.z.: 64005
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 28. 09. 2008
09:00

č.z.: 5019
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBK Vsetín

so 27. 09. 2008
14:30

č.z.: 4017
Místo: Pedagog ČB

SK Pedagog České Budějovice
HBK Vsetín

so 27. 09. 2008
14:00

č.z.: 9038
Místo: Zlín-Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBK Vsetín

so 27. 09. 2008
13:00

č.z.: 5017
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBK Vsetín

ne 21. 09. 2008
14:00

č.z.: 3014
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBK Vsetín

ne 21. 09. 2008
10:30

č.z.: 64002
Místo: OV-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

so 20. 09. 2008
14:00

č.z.: 3012
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 14. 09. 2008
15:00

č.z.: 3009
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 14. 09. 2008
11:30

č.z.: 4008
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Pento Most

ne 14. 09. 2008
09:00

č.z.: 5007
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Pento Most

so 13. 09. 2008
14:30

č.z.: 4005
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba Peml Ústí nad Labem

so 13. 09. 2008
12:00

č.z.: 5004
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba Peml Ústí nad Labem

ne 07. 09. 2008
14:00

č.z.: 3006
Místo: Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 01. 06. 2008
14:15

č.z.: 8042
Místo: Prachovice

HBK Vsetín
DDM Alfa Pardubice

ne 01. 06. 2008
08:00

č.z.: 8035
Místo: Prachovice

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

so 31. 05. 2008
14:15

č.z.: 8024
Místo: Prachovice

HBK Vsetín
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

pá 30. 05. 2008
19:10

č.z.: 8018
Místo: Prachovice

TJ HBC KEB Kladno
HBK Vsetín

pá 30. 05. 2008
14:10

č.z.: 8017
Místo: Prachovice

HBK Vsetín
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 05. 2008
15:00

č.z.: 6080
Místo: Palmovka - A

HBK Vsetín
TJ HBC KEB Kladno

ne 25. 05. 2008
09:00

č.z.: 6075
Místo: Palmovka - A

HBK Vsetín
DDM Alfa Pardubice

so 24. 05. 2008
09:30

č.z.: 6065
Místo: Palmovka A

HBK Vsetín
DDM Alfa Pardubice

pá 23. 05. 2008
18:00

č.z.: 6064
Místo: Palmovka A

TJ HBC KEB Kladno
HBK Vsetín

pá 23. 05. 2008
13:30

č.z.: 6062
Místo: Palmovka A

HBK Vsetín
HBC Nové Strašecí

ne 18. 05. 2008
15:30

č.z.: 6045
Místo: Vsetín

HBK Kyjov
HBK Vsetín

ne 18. 05. 2008
15:15

č.z.: 7043
Místo: Palmovka A

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

ne 18. 05. 2008
11:00

č.z.: 6042
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Nové Strašecí

ne 18. 05. 2008
08:00

č.z.: 7039
Místo: Palmovka A

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

so 17. 05. 2008
14:00

č.z.: 6038
Místo: Vsetín

HBC Jokerit Chrudim
HBK Vsetín

so 17. 05. 2008
11:00

č.z.: 6036
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
Elba Franklin Ústí nad Labem

so 17. 05. 2008
09:30

č.z.: 7033
Místo: Asfalt - Palmovka

HBK Vsetín
HBT Vlašim

pá 16. 05. 2008
18:00

č.z.: 7032
Místo: Asfalt - Palmovka

TJ HBC KEB Kladno
HBK Vsetín

pá 16. 05. 2008
15:00

č.z.: 6031
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ KOVO Praha

ne 11. 05. 2008
11:30

č.z.: 7018
Místo: Dobřany

HBC Habešovna Gladiators
HBK Vsetín

ne 11. 05. 2008
08:30

č.z.: 7016
Místo: Dobřany

HBK Vsetín
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové

so 10. 05. 2008
13:00

č.z.: 7013
Místo: Dobřany

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 10. 05. 2008
10:00

č.z.: 7011
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBK Vsetín

so 03. 05. 2008
14:30

č.z.: 65048
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 03. 05. 2008
13:00

č.z.: 64080
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 03. 05. 2008
11:30

č.z.: 65047
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

so 03. 05. 2008
10:00

č.z.: 64079
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HbK INTEVO Karviná

čt 01. 05. 2008
11:30

č.z.: 65016
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

čt 01. 05. 2008
09:00

č.z.: 65015
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 26. 04. 2008
12:00

č.z.: 64076
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBK Vsetín

so 26. 04. 2008
09:00

č.z.: 64075
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBK Vsetín

ne 20. 04. 2008
14:30

č.z.: 65042
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 20. 04. 2008
13:00

č.z.: 64070
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 20. 04. 2008
11:30

č.z.: 65041
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 20. 04. 2008
10:00

č.z.: 64069
Místo: Opava

SHC Opava
HBK Vsetín

ne 06. 04. 2008
16:00

č.z.: 3087
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 06. 04. 2008
11:30

č.z.: 65040
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 06. 04. 2008
09:00

č.z.: 65039
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

so 05. 04. 2008
13:00

č.z.: 3083
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ ASP Staropramen Hodonín

so 05. 04. 2008
11:45

č.z.: 64064
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

so 05. 04. 2008
09:00

č.z.: 64063
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba

ne 30. 03. 2008
14:30

č.z.: 4130
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

ne 30. 03. 2008
14:30

č.z.: 65034
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 30. 03. 2008
14:00

č.z.: 3079
Místo: Brno - ZŠ Kamínky

HSK Staré Brno
HBK Vsetín

ne 30. 03. 2008
13:00

č.z.: 64060
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 30. 03. 2008
12:00

č.z.: 5132
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK OEZ Testa Letohrad

ne 30. 03. 2008
11:30

č.z.: 65033
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 30. 03. 2008
10:00

č.z.: 64059
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 23. 03. 2008
14:00

č.z.: 3073
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Geniczech Malenovice

so 22. 03. 2008
14:30

č.z.: 65030
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 22. 03. 2008
13:00

č.z.: 64054
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 22. 03. 2008
11:30

č.z.: 65029
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

so 22. 03. 2008
10:00

č.z.: 64053
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SHC Opava

pá 21. 03. 2008
14:00

č.z.: 5102
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno
HBK Vsetín

ne 16. 03. 2008
14:00

č.z.: 3071
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBK Vsetín

ne 16. 03. 2008
11:30

č.z.: 4123
Místo: Polabiny

DDM Alfa Pardubice
HBK Vsetín

ne 16. 03. 2008
09:00

č.z.: 5124
Místo: Polabiny

DDM Alfa Pardubice
HBK Vsetín

so 15. 03. 2008
15:00

č.z.: 4118
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBK Vsetín

so 15. 03. 2008
13:00

č.z.: 64052
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Geniczech Malenovice

so 15. 03. 2008
11:00

č.z.: 5115
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBK Vsetín

so 15. 03. 2008
10:00

č.z.: 64051
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Geniczech Malenovice

ne 09. 03. 2008
14:00

č.z.: 3067
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HSK Staré Brno

ne 09. 03. 2008
11:30

č.z.: 4112
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

ne 09. 03. 2008
09:00

č.z.: 5110
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Pedagog České Budějovice

so 08. 03. 2008
15:00

č.z.: 4104
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 08. 03. 2008
12:30

č.z.: 5106
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

ne 02. 03. 2008
14:00

č.z.: 3063
Místo: Hodonín

TJ ASP Staropramen Hodonín
HBK Vsetín

ne 02. 03. 2008
12:00

č.z.: 64044
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 02. 03. 2008
11:30

č.z.: 65028
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 02. 03. 2008
11:00

č.z.: 4095
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBK Vsetín

ne 02. 03. 2008
09:30

č.z.: 64043
Místo: Ostrava - Poruba

TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín

ne 02. 03. 2008
09:00

č.z.: 65027
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 02. 03. 2008
08:30

č.z.: 5094
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBK Vsetín

so 01. 03. 2008
16:30

č.z.: 4101
Místo: Kladno u ZS

HBC Habešovna Gladiators
HBK Vsetín

so 01. 03. 2008
14:00

č.z.: 3057
Místo: Malenovice

TJ Geniczech Malenovice
HBK Vsetín

ne 24. 02. 2008
13:30

č.z.: 65004
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 24. 02. 2008
10:30

č.z.: 65003
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Třinec

ne 10. 02. 2008
13:00

č.z.: 64040
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 10. 02. 2008
10:00

č.z.: 64039
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 02. 12. 2007
14:00

č.z.: 3055
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Jihlava

so 01. 12. 2007
14:00

č.z.: 3037
Místo: Hodonín

TJ ASP Staropramen Hodonín
HBK Vsetín

ne 25. 11. 2007
14:30

č.z.: 65024
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 25. 11. 2007
14:00

č.z.: 3051
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBK Vsetín

ne 25. 11. 2007
11:30

č.z.: 4085
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
TJ Snack Dobřany

ne 25. 11. 2007
11:30

č.z.: 65023
Místo: Karviná

HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín

ne 25. 11. 2007
09:00

č.z.: 5085
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Škoda Plzeň