HbC Rondo Teplice

ne 13. 12. 2020
14:30

č.z.: 51033
Místo: Ústí nad Labem

HbC Rondo Teplice
HBC Most B

ne 06. 12. 2020
15:00

č.z.: 51012
Místo: Ústí nad Labem

HbC Rondo Teplice
Vlčí smečka Ústí nad Labem

ne 11. 10. 2020
15:00

č.z.: 51019
Místo: Ústí nad Labem

HbC Rondo Teplice
HBC Dandy Malé Březno

ne 04. 10. 2020
11:00

č.z.: 51013
Místo: Chomutov

Panthers Kadaň
HbC Rondo Teplice

po 28. 09. 2020
14:00

č.z.: 3027
Místo:

HbC Rondo Teplice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 06. 09. 2020
14:00

č.z.: 51004
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 08. 03. 2020
12:00

č.z.: 51025
Místo:

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 02. 2020
14:00

č.z.: 51090
Místo:

HbC Rondo Teplice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 16. 02. 2020
16:00

č.z.: 51061
Místo:

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

ne 09. 02. 2020
13:30

č.z.: 51059
Místo:

HbC Rondo Teplice
HBC Dandy Malé Březno

ne 01. 12. 2019
14:30

č.z.: 51034
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HbC Rondo Teplice
HBC Kapitán Jirkov

ne 24. 11. 2019
16:30

č.z.: 51052
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HbC Rondo Teplice
HBC Most B

ne 17. 11. 2019
16:00

č.z.: 51048
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

ne 10. 11. 2019
16:30

č.z.: 51043
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HbC Rondo Teplice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 51037
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 13. 10. 2019
13:30

č.z.: 51026
Místo: CHOMUTOV

Panthers Kadaň
HbC Rondo Teplice

ne 06. 10. 2019
16:00

č.z.: 51070
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

ne 22. 09. 2019
08:30

č.z.: 51015
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 15. 09. 2019
17:00

č.z.: 51006
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

ne 08. 09. 2019
11:00

č.z.: 51004
Místo: MOST - Malé Březno

HBC Dandy Malé Březno
HbC Rondo Teplice

so 04. 05. 2019
16:00

č.z.: 51191
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 51187
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 27. 04. 2019
13:00

č.z.: 51183
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 21. 04. 2019
10:00

č.z.: 51180
Místo: MOST - A.N.S.

HBC Most B
HbC Rondo Teplice

pá 19. 04. 2019
13:00

č.z.: 51171
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

ne 14. 04. 2019
15:30

č.z.: 51167
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 07. 04. 2019
17:00

č.z.: 51156
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
Wolves Chomutov

ne 31. 03. 2019
17:00

č.z.: 51154
Místo: CHOMUTOV

HBC Dandy Chomutov
HbC Rondo Teplice

so 23. 03. 2019
17:00

č.z.: 51063
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HBC Dandy Chomutov

ne 17. 03. 2019
16:00

č.z.: 51140
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 09. 03. 2019
15:00

č.z.: 51128
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 03. 03. 2019
17:00

č.z.: 51125
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 24. 02. 2019
14:00

č.z.: 51115
Místo: LITOMĚŘICE

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

so 23. 02. 2019
17:00

č.z.: 51110
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
Panthers Kadaň

so 16. 02. 2019
11:00

č.z.: 51102
Místo: CHOMUTOV

HBC Kapitán Jirkov
HbC Rondo Teplice

ne 10. 02. 2019
17:00

č.z.: 51095
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
TJ Baník Meziboří

ne 03. 02. 2019
17:00

č.z.: 51089
Místo: MOST - A.N.S.

HbC Rondo Teplice
HBC Most B

ne 09. 12. 2018
11:30

č.z.: 51065
Místo: CHOMUTOV

Wolves Chomutov
HbC Rondo Teplice

ne 25. 11. 2018
15:30

č.z.: 51080
Místo: STÍ NAD LABEM

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

ne 18. 11. 2018
15:00

č.z.: 51076
Místo: KRUPKA

HbC Rondo Teplice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 21. 10. 2018
15:30

č.z.: 51049
Místo: MOST - Malé Březno

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

ne 14. 10. 2018
16:00

č.z.: 51037
Místo: KRUPKA

HbC Rondo Teplice
HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 07. 10. 2018
13:30

č.z.: 51034
Místo: STÍ NAD LABEM

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 30. 09. 2018
16:00

č.z.: 51024
Místo: KRUPKA

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 51019
Místo: KADAŇ

Panthers Kadaň
HbC Rondo Teplice

ne 16. 09. 2018
16:00

č.z.: 51011
Místo: KRUPKA

HbC Rondo Teplice
HBC Kapitán Jirkov

ne 09. 09. 2018
15:00

č.z.: 51004
Místo: CHOMUTOV

TJ Baník Meziboří
HbC Rondo Teplice

ne 18. 03. 2018
10:00

č.z.: 532060
Místo: Proboštov

HbC Kings Teplice
HbC Rondo Teplice

so 17. 03. 2018
14:00

č.z.: 532051
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
Wizards Krupka

so 10. 03. 2018
10:00

č.z.: 532055
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Žízeň Trnovany

so 03. 03. 2018
10:00

č.z.: 532052
Místo: Proboštov

SK Dubí
HbC Rondo Teplice

ne 18. 02. 2018
12:30

č.z.: 532048
Místo: Proboštov

HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HbC Rondo Teplice

so 10. 02. 2018
12:00

č.z.: 532044
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
ASH Řetenice 1989

so 09. 12. 2017
10:00

č.z.: 532037
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HbC Kings Teplice

so 02. 12. 2017
12:00

č.z.: 532035
Místo: Proboštov

HBC Žízeň Trnovany
HbC Rondo Teplice

so 25. 11. 2017
10:00

č.z.: 532031
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
SK Dubí

ne 19. 11. 2017
10:00

č.z.: 532029
Místo: Krupka

Wizards Krupka
HbC Rondo Teplice

ne 12. 11. 2017
10:00

č.z.: 532027
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Perla Řetenice M.L. 1983

so 04. 11. 2017
10:00

č.z.: 532022
Místo: Proboštov

ASH Řetenice 1989
HbC Rondo Teplice

ne 22. 10. 2017
10:00

č.z.: 532018
Místo: Proboštov

HbC Kings Teplice
HbC Rondo Teplice

so 14. 10. 2017
10:00

č.z.: 532013
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Žízeň Trnovany

so 07. 10. 2017
10:00

č.z.: 532010
Místo: Proboštov

SK Dubí
HbC Rondo Teplice

ne 01. 10. 2017
10:00

č.z.: 532009
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
Wizards Krupka

ne 24. 09. 2017
12:30

č.z.: 532006
Místo: Proboštov

HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HbC Rondo Teplice

so 16. 09. 2017
12:00

č.z.: 532002
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
ASH Řetenice 1989

ne 16. 04. 2017
10:00

č.z.: 532083
Místo: Proboštov

HBC Proboštov
HbC Rondo Teplice B

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 2190
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Tatran Třemošná

so 08. 04. 2017
12:00

č.z.: 532078
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
SK Dubí

ne 02. 04. 2017
12:00

č.z.: 532076
Místo: Proboštov

HbC Kings Teplice
HbC Rondo Teplice B

ne 02. 04. 2017
11:00

č.z.: 2181
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK Kelti 2008

ne 26. 03. 2017
14:00

č.z.: 2174
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HbC Rondo Teplice

ne 26. 03. 2017
11:30

č.z.: 532072
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
HBC Perla Řetenice M.L. 1983

so 25. 03. 2017
17:00

č.z.: 2067
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBK Bulldogs Brno

ne 19. 03. 2017
11:00

č.z.: 2170
Místo: Karviná

HbK Karviná
HbC Rondo Teplice

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 2162
Místo: Opava

SHC Opava
HbC Rondo Teplice

so 18. 03. 2017
10:00

č.z.: 532065
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
Wizards Krupka

ne 12. 03. 2017
11:00

č.z.: 2152
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Rondo Teplice

so 11. 03. 2017
10:00

č.z.: 532061
Místo: Proboštov

ASH Řetenice 1989
HbC Rondo Teplice B

ne 05. 03. 2017
12:00

č.z.: 532060
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
HBC Žízeň Trnovany

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 2137
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Plzeň-Litice

so 25. 02. 2017
12:00

č.z.: 532054
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
HBC Proboštov

so 10. 12. 2016
12:00

č.z.: 532050
Místo: Proboštov

SK Dubí
HbC Rondo Teplice B

ne 04. 12. 2016
11:30

č.z.: 532048
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
HbC Kings Teplice

ne 27. 11. 2016
11:00

č.z.: 2129
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Snack Dobřany

ne 27. 11. 2016
10:00

č.z.: 532043
Místo: Proboštov

HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HbC Rondo Teplice B

ne 20. 11. 2016
14:30

č.z.: 2123
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HbC Rondo Teplice

ne 20. 11. 2016
09:00

č.z.: 532039
Místo: Krupka

Wizards Krupka
HbC Rondo Teplice B

so 19. 11. 2016
15:00

č.z.: 2012
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 13. 11. 2016
11:00

č.z.: 2110
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Nové Strašecí

so 12. 11. 2016
10:00

č.z.: 532033
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
ASH Řetenice 1989

ne 06. 11. 2016
11:00

č.z.: 2108
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Jungle Fever Kladno

so 05. 11. 2016
12:00

č.z.: 532030
Místo: Proboštov

HBC Žízeň Trnovany
HbC Rondo Teplice B

ne 30. 10. 2016
15:00

č.z.: 2091
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

ne 30. 10. 2016
10:00

č.z.: 532027
Místo: Proboštov

HBC Proboštov
HbC Rondo Teplice B

ne 23. 10. 2016
13:00

č.z.: 2083
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HbC Rondo Teplice

so 22. 10. 2016
12:00

č.z.: 532022
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
SK Dubí

ne 16. 10. 2016
12:00

č.z.: 2079
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HbC Rondo Teplice

so 15. 10. 2016
12:00

č.z.: 532018
Místo: Proboštov

HbC Kings Teplice
HbC Rondo Teplice B

ne 09. 10. 2016
14:00

č.z.: 2056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HbC Rondo Teplice

ne 09. 10. 2016
11:30

č.z.: 532016
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
HBC Perla Řetenice M.L. 1983

ne 02. 10. 2016
12:00

č.z.: 2046
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 01. 10. 2016
10:00

č.z.: 532009
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
Wizards Krupka

ne 25. 09. 2016
13:00

č.z.: 2043
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 24. 09. 2016
16:00

č.z.: 2023
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HbC Rondo Teplice

so 24. 09. 2016
10:00

č.z.: 532005
Místo: Proboštov

ASH Řetenice 1989
HbC Rondo Teplice B

ne 18. 09. 2016
15:00

č.z.: 2030
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HbC Rondo Teplice

ne 18. 09. 2016
12:00

č.z.: 532004
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
HBC Žízeň Trnovany

ne 04. 09. 2016
13:00

č.z.: 2004
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK Jihlava

so 25. 06. 2016
11:00

č.z.: 1181
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HbC Rondo Teplice

so 18. 06. 2016
11:00

č.z.: 1180
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Hradec Králové 1988

ne 15. 05. 2016
14:00

č.z.: 531155
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

so 14. 05. 2016
09:00

č.z.: 531184
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

so 07. 05. 2016
09:00

č.z.: 531180
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 01. 05. 2016
16:00

č.z.: 2266
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

ne 24. 04. 2016
13:00

č.z.: 531168
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

so 16. 04. 2016
11:00

č.z.: 2243
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 16. 04. 2016
08:30

č.z.: 531160
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

so 09. 04. 2016
14:00

č.z.: 2235
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
HbC Rondo Teplice

ne 03. 04. 2016
13:30

č.z.: 531118
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2228
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 02. 04. 2016
15:00

č.z.: 2219
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Jestřábi Přelouč

so 02. 04. 2016
10:00

č.z.: 531149
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 2209
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HbC Rondo Teplice

pá 25. 03. 2016
17:00

č.z.: 2202
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

ne 20. 03. 2016
16:00

č.z.: 531142
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 2143
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK Kometa Polička

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2192
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HbC Rondo Teplice

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 2183
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HbC Rondo Teplice

ne 06. 03. 2016
14:30

č.z.: 2007
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HbC Rondo Teplice

so 05. 03. 2016
14:30

č.z.: 531138
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem

ne 28. 02. 2016
16:00

č.z.: 531126
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 28. 02. 2016
11:00

č.z.: 2166
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HbC Rondo Teplice

so 13. 02. 2016
12:00

č.z.: 531113
Místo: Krupka

HSÚ SHC Warriors Chlumec
HbC Rondo Teplice B

so 06. 02. 2016
12:00

č.z.: 531107
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

so 30. 01. 2016
14:30

č.z.: 531104
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

so 16. 01. 2016
12:00

č.z.: 531092
Místo: Ústí nad Labem

HBC Devils Děčín
HbC Rondo Teplice B

ne 06. 12. 2015
13:00

č.z.: 531091
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 29. 11. 2015
13:00

č.z.: 2155
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 22. 11. 2015
14:00

č.z.: 531051
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem

so 21. 11. 2015
14:00

č.z.: 2129
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Opava

so 21. 11. 2015
09:00

č.z.: 531077
Místo: Krupka

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 15. 11. 2015
15:00

č.z.: 531064
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 15. 11. 2015
13:00

č.z.: 2127
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 08. 11. 2015
13:00

č.z.: 2119
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Nové Strašecí

so 07. 11. 2015
12:00

č.z.: 531062
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Sonáta Neštěmice
HbC Rondo Teplice B

ne 01. 11. 2015
13:00

č.z.: 2104
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbC Rondo Teplice

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 2102
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HbC Rondo Teplice

so 24. 10. 2015
14:00

č.z.: 2088
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
HbC Rondo Teplice

ne 18. 10. 2015
13:00

č.z.: 531038
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SHC Killers Litoměřice B

pá 16. 10. 2015
18:00

č.z.: 2082
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

so 10. 10. 2015
09:00

č.z.: 531032
Místo: Krupka

HSÚ Sharks Neštěmice
HbC Rondo Teplice B

ne 04. 10. 2015
15:00

č.z.: 531025
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec

ne 04. 10. 2015
13:00

č.z.: 2066
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Tatran Třemošná

so 03. 10. 2015
13:00

č.z.: 2052
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Snack Dobřany

ne 27. 09. 2015
11:00

č.z.: 2046
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 26. 09. 2015
10:00

č.z.: 531017
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC 74
HbC Rondo Teplice B

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 2037
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Rondo Teplice

so 19. 09. 2015
12:00

č.z.: 531012
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 13. 09. 2015
14:00

č.z.: 2028
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbC Rondo Teplice

ne 13. 09. 2015
08:00

č.z.: 531002
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HbC Rondo Teplice B

ne 06. 09. 2015
13:00

č.z.: 2019
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HbC Rondo Teplice

ne 21. 06. 2015
10:00

č.z.: 51126
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice

so 20. 06. 2015
10:00

č.z.: 51125
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice

ne 14. 06. 2015
15:00

č.z.: 9040
Místo: Vedlejší Plocha

Jungle Fever Kladno
HbC Rondo Teplice

ne 14. 06. 2015
11:00

č.z.: 9032
Místo: Vedlejší Plocha

Ježci Heřmanův Městec
HbC Rondo Teplice

so 13. 06. 2015
17:00

č.z.: 9019
Místo: Tipsport aréna Pardubice - vedlejší plocha

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HbC Rondo Teplice

so 13. 06. 2015
13:00

č.z.: 9011
Místo: Tipsport aréna Pardubice - hlavní plocha

HbC Rondo Teplice
SK Hokejbal Žamberk

so 13. 06. 2015
09:00

č.z.: 9004
Místo: Tipsport aréna Pardubice - vedlejší plocha

HBC Hradec Králové 1988
HbC Rondo Teplice

ne 07. 06. 2015
16:00

č.z.: 51124
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 06. 06. 2015
16:00

č.z.: 51123
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 24. 05. 2015
10:00

č.z.: 51119
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

so 23. 05. 2015
10:00

č.z.: 51117
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

ne 17. 05. 2015
14:00

č.z.: 51115
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

so 16. 05. 2015
13:00

č.z.: 51113
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

so 09. 05. 2015
17:00

č.z.: 51109
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

ne 03. 05. 2015
16:00

č.z.: 51108
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

pá 01. 05. 2015
10:00

č.z.: 51102
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

ne 26. 04. 2015
17:00

č.z.: 51099
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 19. 04. 2015
14:00

č.z.: 51095
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

so 18. 04. 2015
13:30

č.z.: 531034
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

pá 17. 04. 2015
18:00

č.z.: 51074
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

ne 12. 04. 2015
13:00

č.z.: 51090
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

ne 05. 04. 2015
11:30

č.z.: 531059
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 04. 04. 2015
13:00

č.z.: 531056
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

ne 29. 03. 2015
13:00

č.z.: 51081
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

ne 22. 03. 2015
11:00

č.z.: 51080
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Rondo Teplice

so 21. 03. 2015
14:00

č.z.: 531049
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

so 14. 03. 2015
11:30

č.z.: 531048
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem

ne 08. 03. 2015
12:30

č.z.: 51071
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice

so 07. 03. 2015
14:00

č.z.: 531054
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

ne 01. 03. 2015
13:00

č.z.: 531044
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 01. 03. 2015
10:30

č.z.: 51067
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

so 28. 02. 2015
13:00

č.z.: 51062
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

ne 22. 02. 2015
13:00

č.z.: 531019
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

so 21. 02. 2015
11:00

č.z.: 531041
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 15. 02. 2015
15:00

č.z.: 531039
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

so 14. 02. 2015
17:00

č.z.: 51053
Místo: Most - A.N.S.

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

so 07. 02. 2015
13:00

č.z.: 51052
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B

ne 07. 12. 2014
12:00

č.z.: 51046
Místo: Most - A.N.S.

HBC Kovodemont Most B
HbC Rondo Teplice

ne 30. 11. 2014
13:00

č.z.: 51043
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 30. 11. 2014
10:45

č.z.: 531033
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 51039
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

so 22. 11. 2014
13:30

č.z.: 531029
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 16. 11. 2014
13:00

č.z.: 51034
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 15. 11. 2014
13:00

č.z.: 531026
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

so 08. 11. 2014
13:00

č.z.: 531024
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

ne 02. 11. 2014
13:00

č.z.: 51025
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

ne 19. 10. 2014
13:30

č.z.: 51024
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Rondo Teplice

so 18. 10. 2014
14:00

č.z.: 531018
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem

ne 12. 10. 2014
11:00

č.z.: 51018
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most B

so 11. 10. 2014
15:00

č.z.: 531014
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 05. 10. 2014
14:30

č.z.: 51015
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice

so 04. 10. 2014
10:00

č.z.: 531011
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 28. 09. 2014
13:00

č.z.: 51011
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

so 27. 09. 2014
15:00

č.z.: 531009
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 21. 09. 2014
15:30

č.z.: 531004
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 21. 09. 2014
09:00

č.z.: 51006
Místo: Most - A.N.S.

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

so 13. 09. 2014
16:00

č.z.: 531003
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 23. 08. 2014
16:00

č.z.: 9018
Místo: Hronov

NA Rangers Hronov
HbC Rondo Teplice

so 23. 08. 2014
13:00

č.z.: 9016
Místo: Hronov

HbC Rondo Teplice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 09. 08. 2014
16:30

č.z.: 9005
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Rondo Teplice

so 09. 08. 2014
14:30

č.z.: 9004
Místo: Mladá Boleslav

HBC ALPIQ Kladno
HbC Rondo Teplice

so 09. 08. 2014
11:00

č.z.: 9002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Kovodemont Most
HbC Rondo Teplice

ne 15. 06. 2014
18:00

č.z.: 51149
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

so 14. 06. 2014
15:00

č.z.: 51148
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

ne 08. 06. 2014
18:15

č.z.: 51146
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 07. 06. 2014
09:00

č.z.: 51144
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 31. 05. 2014
13:30

č.z.: 51142
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 25. 05. 2014
13:00

č.z.: 531140
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 24. 05. 2014
14:00

č.z.: 531138
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

so 17. 05. 2014
16:00

č.z.: 531136
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 11. 05. 2014
13:00

č.z.: 51132
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary

so 10. 05. 2014
10:00

č.z.: 531132
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Legends team
HbC Rondo Teplice B

čt 08. 05. 2014
12:00

č.z.: 531067
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 04. 05. 2014
14:00

č.z.: 51129
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

so 03. 05. 2014
12:30

č.z.: 531130
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Desperados

čt 01. 05. 2014
13:00

č.z.: 531064
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem

ne 27. 04. 2014
13:00

č.z.: 51123
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 19. 04. 2014
19:00

č.z.: 51118
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

so 19. 04. 2014
09:45

č.z.: 531120
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

ne 13. 04. 2014
13:00

č.z.: 51114
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Pento Most B

so 12. 04. 2014
12:30

č.z.: 531112
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

ne 06. 04. 2014
13:00

č.z.: 51107
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 05. 04. 2014
11:45

č.z.: 531109
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 30. 03. 2014
13:00

č.z.: 51105
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 29. 03. 2014
12:30

č.z.: 531103
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

so 22. 03. 2014
17:00

č.z.: 531098
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 15. 03. 2014
12:30

č.z.: 531094
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 09. 03. 2014
12:30

č.z.: 531087
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Legends team

so 08. 03. 2014
15:45

č.z.: 51095
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
HbC Rondo Teplice

so 08. 03. 2014
14:00

č.z.: 51087
Místo: Karlovy Vary

SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary
HbC Rondo Teplice

ne 02. 03. 2014
13:00

č.z.: 51084
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

ne 02. 03. 2014
09:45

č.z.: 531085
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Desperados
HbC Rondo Teplice B

ne 23. 02. 2014
11:00

č.z.: 51078
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 16. 02. 2014
13:00

č.z.: 51073
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

so 15. 02. 2014
14:15

č.z.: 531075
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
Elba DDM Ústí nad Labem C

ne 09. 02. 2014
09:00

č.z.: 51069
Místo: ANS Most

HBC Pento Most B
HbC Rondo Teplice

ne 08. 12. 2013
13:00

č.z.: 51062
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

ne 01. 12. 2013
16:00

č.z.: 531058
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 30. 11. 2013
12:00

č.z.: 51060
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

ne 24. 11. 2013
12:30

č.z.: 531053
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

ne 17. 11. 2013
13:00

č.z.: 51050
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 16. 11. 2013
12:30

č.z.: 531049
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

ne 10. 11. 2013
13:00

č.z.: 51042
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary

so 09. 11. 2013
12:00

č.z.: 531042
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Legends team
HbC Rondo Teplice B

ne 03. 11. 2013
14:00

č.z.: 51039
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

so 02. 11. 2013
12:30

č.z.: 531040
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Desperados

ne 27. 10. 2013
13:00

č.z.: 51033
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 20. 10. 2013
10:15

č.z.: 531030
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

so 19. 10. 2013
17:00

č.z.: 51028
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

ne 13. 10. 2013
13:00

č.z.: 51024
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Pento Most B

so 12. 10. 2013
14:15

č.z.: 531022
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

ne 06. 10. 2013
12:00

č.z.: 51017
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 05. 10. 2013
13:45

č.z.: 531019
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 29. 09. 2013
13:00

č.z.: 51015
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 28. 09. 2013
12:30

č.z.: 531013
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 22. 09. 2013
17:00

č.z.: 531008
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 15. 09. 2013
16:30

č.z.: 51005
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
HbC Rondo Teplice

so 14. 09. 2013
16:00

č.z.: 531004
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

so 24. 08. 2013
13:00

č.z.: 9031
Místo: ANS Most

HC Kert Park Praha
HbC Rondo Teplice

so 24. 08. 2013
10:00

č.z.: 9029
Místo: ANS Most

HbC Rondo Teplice
HBC ALPIQ Kladno

ne 11. 08. 2013
12:00

č.z.: 9008
Místo: Krupka

Elba DDM Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 11. 08. 2013
09:00

č.z.: 9006
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 10. 08. 2013
13:00

č.z.: 9003
Místo: Krupka

HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Rondo Teplice

so 10. 08. 2013
10:00

č.z.: 9001
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

ne 26. 05. 2013
11:00

č.z.: 531143
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

so 25. 05. 2013
18:00

č.z.: 51104
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

ne 19. 05. 2013
15:00

č.z.: 51103
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

ne 19. 05. 2013
11:00

č.z.: 531142
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

so 18. 05. 2013
18:00

č.z.: 531141
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

so 18. 05. 2013
15:00

č.z.: 51102
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

so 11. 05. 2013
10:00

č.z.: 531140
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

ne 05. 05. 2013
15:00

č.z.: 531138
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
Elba DDM Ústí nad Labem C

so 04. 05. 2013
15:00

č.z.: 531136
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
Elba DDM Ústí nad Labem C

ne 28. 04. 2013
15:00

č.z.: 51097
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

so 27. 04. 2013
10:00

č.z.: 531134
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

ne 21. 04. 2013
11:00

č.z.: 51095
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

so 20. 04. 2013
15:00

č.z.: 51093
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

so 20. 04. 2013
08:00

č.z.: 531132
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

so 13. 04. 2013
13:00

č.z.: 531125
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice B

so 06. 04. 2013
13:00

č.z.: 531121
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice B

so 30. 03. 2013
12:00

č.z.: 531117
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B

so 23. 03. 2013
14:00

č.z.: 531113
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B

ne 17. 03. 2013
13:00

č.z.: 51079
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 16. 03. 2013
12:30

č.z.: 531107
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Mighty Destroyers

ne 10. 03. 2013
10:45

č.z.: 531103
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

so 09. 03. 2013
12:30

č.z.: 51075
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

ne 03. 03. 2013
15:00

č.z.: 531100
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 03. 03. 2013
13:00

č.z.: 51057
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

so 02. 03. 2013
18:00

č.z.: 51069
Místo: Most-ANS

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

ne 24. 02. 2013
14:00

č.z.: 531092
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

so 23. 02. 2013
12:00

č.z.: 51066
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice

ne 17. 02. 2013
13:00

č.z.: 51062
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 16. 02. 2013
12:30

č.z.: 531087
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 10. 02. 2013
12:30

č.z.: 531085
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

ne 03. 02. 2013
11:00

č.z.: 51024
Místo: Most-ANS

HbC Rondo Teplice
SHK Louny

so 02. 02. 2013
10:15

č.z.: 531076
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice B

ne 16. 12. 2012
13:00

č.z.: 51054
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 15. 12. 2012
12:30

č.z.: 531075
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem

ne 09. 12. 2012
13:00

č.z.: 51052
Místo: Louny

SHK Louny
HbC Rondo Teplice

so 08. 12. 2012
09:00

č.z.: 531067
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

ne 02. 12. 2012
11:00

č.z.: 51045
Místo: Most-ANS

HBC Pento Most B
HbC Rondo Teplice

so 01. 12. 2012
12:30

č.z.: 531064
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem

ne 25. 11. 2012
12:30

č.z.: 51044
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

so 24. 11. 2012
18:00

č.z.: 531058
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Mighty Destroyers
HbC Rondo Teplice B

ne 18. 11. 2012
14:00

č.z.: 51038
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HbC Rondo Teplice

so 17. 11. 2012
12:30

č.z.: 531053
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem

ne 11. 11. 2012
13:00

č.z.: 51035
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 10. 11. 2012
09:00

č.z.: 531049
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 04. 11. 2012
12:30

č.z.: 531042
Místo: Krupka

HBC Orlík Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 03. 11. 2012
17:00

č.z.: 51031
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice

ne 28. 10. 2012
12:30

č.z.: 51026
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 27. 10. 2012
12:30

č.z.: 531040
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

so 20. 10. 2012
12:30

č.z.: 531031
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B

ne 14. 10. 2012
13:00

č.z.: 51017
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Pento Most B

so 13. 10. 2012
10:45

č.z.: 531030
Místo: Krupka

HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 07. 10. 2012
09:00

č.z.: 531022
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
Elba DDM Ústí nad Labem C

so 06. 10. 2012
14:00

č.z.: 51016
Místo: Most-ANS

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

ne 30. 09. 2012
13:00

č.z.: 51010
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Killers Litoměřice

so 29. 09. 2012
12:00

č.z.: 531019
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 23. 09. 2012
12:30

č.z.: 531013
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Mighty Destroyers

so 22. 09. 2012
15:00

č.z.: 51007
Místo: Most-ANS

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

ne 16. 09. 2012
13:00

č.z.: 51003
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Elba DDM Ústí nad Labem B

so 15. 09. 2012
12:30

č.z.: 531008
Místo: Krupka

HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 08. 09. 2012
14:15

č.z.: 531004
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

út 29. 05. 2012
20:00

č.z.: 86153
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

ne 27. 05. 2012
09:00

č.z.: 86152
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

ne 20. 05. 2012
18:00

č.z.: 86151
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

ne 20. 05. 2012
15:00

č.z.: 431129
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 19. 05. 2012
18:30

č.z.: 431127
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

so 19. 05. 2012
11:00

č.z.: 86150
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
ELBA Ústí nad Labem

ne 13. 05. 2012
18:00

č.z.: 86148
Místo: Ústí nad Labem

ELBA Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 12. 05. 2012
13:00

č.z.: 431125
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 06. 05. 2012
11:00

č.z.: 86146
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
ELBA Ústí nad Labem

so 05. 05. 2012
18:00

č.z.: 431123
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

ne 22. 04. 2012
13:00

č.z.: 86138
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 21. 04. 2012
13:45

č.z.: 431118
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 15. 04. 2012
16:15

č.z.: 86134
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

so 14. 04. 2012
09:00

č.z.: 431114
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

po 09. 04. 2012
16:00

č.z.: 86102
Místo: ANS Most

HBC Tučňáci Chomutov
HbC Rondo Teplice

ne 08. 04. 2012
16:00

č.z.: 86080
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

ne 08. 04. 2012
12:30

č.z.: 431107
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

so 07. 04. 2012
14:30

č.z.: 431103
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

so 07. 04. 2012
12:30

č.z.: 86090
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Baník Meziboří

ne 01. 04. 2012
12:30

č.z.: 86130
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

so 31. 03. 2012
17:15

č.z.: 431100
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

so 24. 03. 2012
10:00

č.z.: 86124
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HbC Rondo Teplice

ne 18. 03. 2012
18:30

č.z.: 431092
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

ne 18. 03. 2012
12:30

č.z.: 86117
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kapitán Jirkov

ne 11. 03. 2012
12:30

č.z.: 86113
Místo: ANS Most

HBC Concept Team Most
HbC Rondo Teplice

so 10. 03. 2012
17:30

č.z.: 431073
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 04. 03. 2012
12:30

č.z.: 86104
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
ELBA Ústí nad Labem

so 03. 03. 2012
10:45

č.z.: 431068
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem

ne 26. 02. 2012
12:30

č.z.: 431090
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem

so 25. 02. 2012
09:45

č.z.: 431082
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 19. 02. 2012
10:45

č.z.: 431079
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
Elba DDM Ústí nad Labem C

so 18. 02. 2012
10:00

č.z.: 86091
Místo: Louny

HBC Louny 2011
HbC Rondo Teplice

ne 04. 12. 2011
12:30

č.z.: 86077
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Lev Litvínov

so 03. 12. 2011
08:30

č.z.: 431064
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 27. 11. 2011
12:30

č.z.: 86069
Místo: Krupka

HBC Orlík Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 26. 11. 2011
12:30

č.z.: 431057
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
SC Dragons Ústí nad Labem

ne 20. 11. 2011
12:30

č.z.: 86064
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 19. 11. 2011
10:45

č.z.: 431055
Místo: Krupka

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

ne 13. 11. 2011
12:30

č.z.: 86058
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Siad Bulldogs Bílina

so 12. 11. 2011
18:00

č.z.: 431046
Místo: Ústí nad Labem

HC Chlumec
HbC Rondo Teplice B

ne 06. 11. 2011
18:00

č.z.: 86051
Místo: ANS Most

HBC Kapitán Jirkov
HbC Rondo Teplice

ne 06. 11. 2011
10:45

č.z.: 431012
Místo: Krupka

SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

so 05. 11. 2011
14:15

č.z.: 431045
Místo: Krupka

HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 30. 10. 2011
12:30

č.z.: 86047
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Concept Team Most

so 29. 10. 2011
12:30

č.z.: 431037
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dukla Ústí nad Labem

ne 23. 10. 2011
14:00

č.z.: 431034
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B

so 22. 10. 2011
18:00

č.z.: 86038
Místo: Ústí nad Labem

ELBA Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 16. 10. 2011
12:30

č.z.: 86036
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Tučňáci Chomutov

so 15. 10. 2011
12:30

č.z.: 431028
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem

ne 09. 10. 2011
12:30

č.z.: 86025
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Louny 2011

so 08. 10. 2011
18:00

č.z.: 431023
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B

ne 02. 10. 2011
10:45

č.z.: 431019
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem

so 01. 10. 2011
14:00

č.z.: 86024
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HbC Rondo Teplice

ne 25. 09. 2011
12:30

č.z.: 86014
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

ne 18. 09. 2011
10:45

č.z.: 431010
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

so 17. 09. 2011
19:00

č.z.: 86011
Místo: ANS Most

HBC Lev Litvínov
HbC Rondo Teplice

ne 11. 09. 2011
12:30

č.z.: 86003
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 10. 09. 2011
14:15

č.z.: 431001
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HC Chlumec

ne 03. 04. 2011
15:00

č.z.: 86094
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 02. 04. 2011
14:30

č.z.: 86182
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

ne 27. 03. 2011
17:30

č.z.: 86172
Místo: Ústí nad Labem

HBC Orlík Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 20. 03. 2011
14:30

č.z.: 86167
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Concept Team Most B

so 19. 03. 2011
12:00

č.z.: 86159
Místo: ANS Most

HBC Kapitán Jirkov
HbC Rondo Teplice

so 12. 03. 2011
14:30

č.z.: 86152
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 05. 03. 2011
14:00

č.z.: 86146
Místo: Chomutov

HBC North Stars Chomutov
HbC Rondo Teplice

so 26. 02. 2011
14:30

č.z.: 86137
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Tučňáci Chomutov

ne 20. 02. 2011
10:00

č.z.: 86133
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HbC Rondo Teplice

so 19. 02. 2011
14:30

č.z.: 86122
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Pento Most C

so 12. 02. 2011
14:00

č.z.: 86120
Místo: ANS Most

TJ Baník Meziboří
HbC Rondo Teplice

ne 05. 12. 2010
14:30

č.z.: 86106
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Elba Franklin Ústí nad Labem B

so 27. 11. 2010
12:00

č.z.: 86091
Místo: Ústí nad Labem

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 20. 11. 2010
14:30

č.z.: 86081
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Orlík Ústí nad Labem

ne 14. 11. 2010
13:00

č.z.: 86076
Místo: ANS Most

HBC Concept Team Most B
HbC Rondo Teplice

so 06. 11. 2010
14:30

č.z.: 86067
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kapitán Jirkov

ne 31. 10. 2010
12:00

č.z.: 86060
Místo: ANS Most

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

so 30. 10. 2010
14:30

č.z.: 86054
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC North Stars Chomutov

so 23. 10. 2010
13:30

č.z.: 86045
Místo: ANS Most

HBC Tučňáci Chomutov
HbC Rondo Teplice

so 16. 10. 2010
14:30

č.z.: 86041
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Siad Bulldogs Bílina

ne 10. 10. 2010
13:30

č.z.: 86030
Místo: ANS Most

HBC Pento Most C
HbC Rondo Teplice

ne 03. 10. 2010
14:30

č.z.: 86002
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HSÚ Koliba Ústí nad Labem

so 02. 10. 2010
14:30

č.z.: 86028
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Baník Meziboří

so 25. 09. 2010
16:00

č.z.: 86014
Místo: Ústí nad Labem

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice

so 01. 05. 2010
11:00

č.z.: 86138
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

so 24. 04. 2010
14:00

č.z.: 86134
Místo: Děčín - ZS

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 17. 04. 2010
14:00

č.z.: 86132
Místo: Děčín - ZS

HBC Bazzy Děčín
HbC Rondo Teplice

so 10. 04. 2010
14:00

č.z.: 86121
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
Elba Franklin Ústí nad Labem B

ne 04. 04. 2010
14:00

č.z.: 86088
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HbC Rondo Teplice

so 03. 04. 2010
14:00

č.z.: 86094
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem

ne 28. 03. 2010
14:00

č.z.: 86120
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Concept Team Most B

so 27. 03. 2010
14:00

č.z.: 86110
Místo: Most - ANS

HBC Tučňáci Chomutov
HbC Rondo Teplice

so 20. 03. 2010
14:00

č.z.: 86107
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC North Stars Chomutov

so 13. 03. 2010
10:00

č.z.: 86099
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Orlík Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 05. 12. 2009
14:00

č.z.: 86081
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Kapitán Jirkov

so 28. 11. 2009
12:00

č.z.: 86077
Místo: Most - ANS

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

ne 22. 11. 2009
14:00

č.z.: 86068
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Siad Bulldogs Bílina

so 21. 11. 2009
12:30

č.z.: 86066
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Bazzy Děčín

so 14. 11. 2009
10:00

č.z.: 86055
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

Elba Franklin Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice

so 07. 11. 2009
19:00

č.z.: 86054
Místo: Most - ANS

HBC Concept Team Most B
HbC Rondo Teplice

so 24. 10. 2009
12:30

č.z.: 86044
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Tučňáci Chomutov

so 17. 10. 2009
14:00

č.z.: 86041
Místo: Chomutov

HBC North Stars Chomutov
HbC Rondo Teplice

ne 11. 10. 2009
14:00

č.z.: 86033
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 10. 10. 2009
09:00

č.z.: 86028
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 03. 10. 2009
12:30

č.z.: 86022
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Baník Meziboří

so 26. 09. 2009
09:00

č.z.: 86015
Místo: Most - ANS

HBC Kapitán Jirkov
HbC Rondo Teplice

so 19. 09. 2009
12:30

č.z.: 86011
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 12. 09. 2009
10:00

č.z.: 86002
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HbC Rondo Teplice

so 09. 05. 2009
16:00

č.z.: 86132
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HbC Rondo Teplice

pá 08. 05. 2009
16:00

č.z.: 86130
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Siad Bulldogs Bílina

so 02. 05. 2009
16:00

č.z.: 86122
Místo: Chomutov

HBC North Stars Chomutov
HbC Rondo Teplice

pá 01. 05. 2009
16:00

č.z.: 86118
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC North Stars Chomutov

po 13. 04. 2009
14:00

č.z.: 86109
Místo: Meziboří

TJ Baník Meziboří
HbC Rondo Teplice

so 11. 04. 2009
14:00

č.z.: 86105
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem

so 04. 04. 2009
11:30

č.z.: 86098
Místo: Most - ANS

HBC Concept Team Most
HbC Rondo Teplice

so 28. 03. 2009
14:00

č.z.: 86095
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Siad Bulldogs Bílina

so 14. 03. 2009
14:00

č.z.: 86083
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC North Stars Chomutov

so 07. 03. 2009
17:00

č.z.: 86079
Místo: Most - ANS

HC Nordics Most
HbC Rondo Teplice

so 28. 02. 2009
14:00

č.z.: 86074
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Orlík Ústí nad Labem

so 21. 02. 2009
10:00

č.z.: 86066
Místo: Louny

SHK SEKO Louny B
HbC Rondo Teplice

ne 07. 12. 2008
14:00

č.z.: 86064
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
DDM Ústí nad Labem - SD

ne 30. 11. 2008
14:00

č.z.: 86060
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Tučňáci Chomutov

so 22. 11. 2008
14:00

č.z.: 86053
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
TJ Baník Meziboří

so 15. 11. 2008
17:00

č.z.: 86049
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

so 08. 11. 2008
14:00

č.z.: 86045
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Concept Team Most

so 01. 11. 2008
10:00

č.z.: 86036
Místo: Bílina

HBC Siad Bulldogs Bílina
HbC Rondo Teplice

so 18. 10. 2008
14:00

č.z.: 86029
Místo: Chomutov

HBC North Stars Chomutov
HbC Rondo Teplice

so 11. 10. 2008
14:00

č.z.: 86025
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HC Nordics Most

so 04. 10. 2008
10:30

č.z.: 86017
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

HBC Orlík Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice

ne 28. 09. 2008
14:00

č.z.: 86013
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
SHK SEKO Louny B

so 20. 09. 2008
17:30

č.z.: 86010
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže

DDM Ústí nad Labem - SD
HbC Rondo Teplice

so 13. 09. 2008
13:00

č.z.: 86003
Místo: Most - ANS

HBC Tučňáci Chomutov
HbC Rondo Teplice

so 07. 04. 2018
12:00

č.z.: 532071
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HbC Kings Teplice

ne 01. 04. 2018
14:30

č.z.: 532069
Místo: Proboštov

HbC Kings Teplice
HbC Rondo Teplice

so 31. 03. 2018
12:00

č.z.: 532065
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HbC Kings Teplice

po 08. 05. 2017
14:00

č.z.: 532099
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
Wizards Krupka

ne 07. 05. 2017
09:00

č.z.: 532097
Místo: Krupka

Wizards Krupka
HbC Rondo Teplice B

so 06. 05. 2017
13:00

č.z.: 532095
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
Wizards Krupka

ne 30. 04. 2017
09:00

č.z.: 532091
Místo: Krupka

Wizards Krupka
HbC Rondo Teplice B

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 532088
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
Wizards Krupka

ne 23. 04. 2017
11:00

č.z.: 2207
Místo: Opava

SHC Opava
HbC Rondo Teplice

so 22. 04. 2017
16:00

č.z.: 2203
Místo: Opava

SHC Opava
HbC Rondo Teplice

so 15. 04. 2017
16:30

č.z.: 2199
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SHC Opava

so 30. 04. 2016
16:00

č.z.: 2262
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

so 23. 04. 2016
12:00

č.z.: 2258
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
TJ Snack Dobřany

pá 27. 04. 2018
18:00

č.z.: 532078
Místo: Proboštov

SK Dubí
HbC Rondo Teplice

ne 22. 04. 2018
10:00

č.z.: 532076
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
SK Dubí

so 21. 04. 2018
12:00

č.z.: 532075
Místo: Proboštov

SK Dubí
HbC Rondo Teplice

ne 21. 05. 2017
12:00

č.z.: 532106
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
SK Dubí

so 20. 05. 2017
10:00

č.z.: 532104
Místo: Proboštov

SK Dubí
HbC Rondo Teplice B

ne 14. 05. 2017
12:00

č.z.: 532103
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
SK Dubí

so 13. 05. 2017
12:00

č.z.: 532101
Místo: Proboštov

SK Dubí
HbC Rondo Teplice B

so 14. 05. 2016
13:30

č.z.: 2272
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
SK Jihlava

ne 08. 05. 2016
11:00

č.z.: 2270
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HbC Rondo Teplice

so 07. 05. 2016
14:00

č.z.: 2268
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HbC Rondo Teplice

ne 03. 05. 2015
14:00

č.z.: 531069
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

so 02. 05. 2015
16:30

č.z.: 531066
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Coma Team

ne 26. 04. 2015
10:15

č.z.: 531064
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

so 25. 04. 2015
12:00

č.z.: 531061
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team
HbC Rondo Teplice B

ne 24. 08. 2014
09:30

č.z.: 9020
Místo: Hronov

HbC Rondo Teplice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 25. 08. 2013
11:00

č.z.: 9036
Místo: ANS Most

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HbC Rondo Teplice

ne 29. 05. 2016
14:00

č.z.: 2280
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Rakovník

so 28. 05. 2016
14:00

č.z.: 2279
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Rakovník

ne 22. 05. 2016
11:00

č.z.: 2278
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbC Rondo Teplice

so 21. 05. 2016
15:00

č.z.: 2277
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HbC Rondo Teplice

ne 24. 08. 2014
14:00

č.z.: 9023
Místo: Hronov

HbC Rondo Teplice
HBC Kovodemont Most

so 05. 05. 2018
12:00

č.z.: 532080
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice
HBC Žízeň Trnovany

so 03. 06. 2017
12:00

č.z.: 532108
Místo: Proboštov

HbC Rondo Teplice B
HBC Žízeň Trnovany

ne 25. 08. 2013
12:30

č.z.: 9037
Místo: ANS Most

HBC Hradec Králové 1988
HbC Rondo Teplice