HBC Plzeň-Litice

ne 19. 09. 2021
13:30

č.z.: 41001
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 06. 2021
15:30

č.z.: 11907
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

ne 27. 06. 2021
11:30

č.z.: 11903
Místo: Čáslav - z. s.

HBK Kyjov
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 06. 2021
10:00

č.z.: 11902
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 26. 06. 2021
17:50

č.z.: 11634
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Plzeň-Litice
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 26. 06. 2021
15:20

č.z.: 11631
Místo: Čáslav - z. s.

HBK Kyjov
HBC Plzeň-Litice

so 26. 06. 2021
13:20

č.z.: 11629
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 26. 06. 2021
10:50

č.z.: 11626
Místo: Čáslav - z. s.

HBC Plzeň-Litice
HBK Kyjov

so 12. 06. 2021
12:50

č.z.: 11618
Místo: Beroun

HC ŠD Písek
HBC Plzeň-Litice

so 12. 06. 2021
11:10

č.z.: 11616
Místo: Beroun

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 12. 06. 2021
10:20

č.z.: 11615
Místo: Beroun

HBC Plzeň-Litice
HC ŠD Písek

so 29. 05. 2021
13:00

č.z.: 11605
Místo: Plzeň - Litice

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

so 29. 05. 2021
12:10

č.z.: 11604
Místo: Plzeň - Litice

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 29. 05. 2021
10:30

č.z.: 11602
Místo: Plzeň - Litice

HBC Prachatice
HBC Plzeň-Litice

so 10. 10. 2020
10:00

č.z.: 41024
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SHC Viktoria Plzeň

ne 04. 10. 2020
17:00

č.z.: 41016
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice

po 28. 09. 2020
14:00

č.z.: 3019
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

po 28. 09. 2020
13:40

č.z.: 11011
Místo: Beroun - Hlinky

HBK Kyjov
HBC Plzeň-Litice

po 28. 09. 2020
12:40

č.z.: 11010
Místo: Beroun - Hlinky

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

po 28. 09. 2020
10:00

č.z.: 11007
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 09. 2020
11:00

č.z.: 41015
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice

so 12. 09. 2020
10:00

č.z.: 41005
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice

ne 08. 03. 2020
14:00

č.z.: 2072
Místo: JIHLAVA

SK Jihlava
HBC Plzeň-Litice

so 07. 03. 2020
16:50

č.z.: 11052
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 07. 03. 2020
14:10

č.z.: 11034
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 03. 2020
14:00

č.z.: 2024
Místo: PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC Plzeň-Litice

so 07. 03. 2020
14:00

č.z.: 41074
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná

so 07. 03. 2020
11:40

č.z.: 11039
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

HBC Plzeň-Litice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 11038
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 03. 2020
17:00

č.z.: 41067
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B

ne 23. 02. 2020
11:00

č.z.: 2002
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

so 07. 12. 2019
14:00

č.z.: 41063
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

ne 01. 12. 2019
14:00

č.z.: 2063
Místo: BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 12. 2019
13:30

č.z.: 41019
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice B

so 30. 11. 2019
14:00

č.z.: 2035
Místo: ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Plzeň-Litice

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 2057
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

so 23. 11. 2019
14:00

č.z.: 41052
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Taurus Plzeň

ne 17. 11. 2019
11:00

č.z.: 2054
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

so 16. 11. 2019
14:00

č.z.: 41049
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

so 16. 11. 2019
13:00

č.z.: 11025
Místo: BEROUN - Hlinky

HBC Plzeň-Litice
HBK Kyjov

so 16. 11. 2019
12:00

č.z.: 11026
Místo: BEROUN - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 2046
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň-Litice

ne 10. 11. 2019
14:00

č.z.: 41041
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 03. 11. 2019
12:00

č.z.: 2045
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 02. 11. 2019
17:30

č.z.: 41040
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HC Buldoci Stříbro

so 02. 11. 2019
15:00

č.z.: 2068
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 02. 11. 2019
13:40

č.z.: 11053
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

so 02. 11. 2019
12:50

č.z.: 11016
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 02. 11. 2019
11:05

č.z.: 11017
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HC Slavia Praha
HBC Plzeň-Litice

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 2026
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

so 12. 10. 2019
13:30

č.z.: 11003
Místo: PÍSEK

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 12. 10. 2019
12:30

č.z.: 11002
Místo: PÍSEK

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 12. 10. 2019
10:00

č.z.: 41030
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 05. 10. 2019
14:00

č.z.: 41021
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 2017
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Jihlava

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 2013
Místo: PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 21. 09. 2019
14:00

č.z.: 41012
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B

ne 15. 09. 2019
14:00

č.z.: 2008
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBK Bulldogs Brno

so 14. 09. 2019
14:00

č.z.: 41008
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Kasejovice

ne 08. 09. 2019
18:00

č.z.: 41003
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

ne 26. 05. 2019
14:00

č.z.: 11075
Místo: ZS Příbram

HBC Plzeň-Litice
HBK Kyjov

ne 26. 05. 2019
11:00

č.z.: 41118
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice

ne 26. 05. 2019
10:00

č.z.: 11071
Místo: ZS Příbram

HC Slavia Praha
HBC Plzeň-Litice

so 25. 05. 2019
19:00

č.z.: 11067
Místo: ZS Příbram

HBK Kyjov
HBC Plzeň-Litice

so 25. 05. 2019
16:00

č.z.: 11064
Místo: ZS Příbram

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 25. 05. 2019
11:00

č.z.: 11059
Místo: ZS Příbram

HC Slavia Praha
HBC Plzeň-Litice

so 25. 05. 2019
10:00

č.z.: 41117
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Plzeň B

ne 12. 05. 2019
17:00

č.z.: 41113
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice

so 11. 05. 2019
10:00

č.z.: 41111
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany B

ne 05. 05. 2019
17:00

č.z.: 41110
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 04. 05. 2019
12:30

č.z.: 11051
Místo: Prachatice

HC Slavia Praha
HBC Plzeň-Litice

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 41109
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Plzeň B

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 11049
Místo: Prachatice

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

ne 28. 04. 2019
12:00

č.z.: 41105
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň-Litice

ne 28. 04. 2019
12:00

č.z.: 41105
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň-Litice

ne 14. 04. 2019
15:00

č.z.: 41096
Místo: Plzeň - hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice

ne 14. 04. 2019
12:30

č.z.: 41056
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

ne 07. 04. 2019
14:00

č.z.: 41055
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 06. 04. 2019
16:00

č.z.: 41091
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice B

so 06. 04. 2019
15:30

č.z.: 11043
Místo: Plzeň - Litice

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

so 06. 04. 2019
13:00

č.z.: 11046
Místo: Plzeň - Litice

HBK Kyjov
HBC Plzeň-Litice

so 06. 04. 2019
09:30

č.z.: 11048
Místo: Plzeň - Litice

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 30. 03. 2019
16:00

č.z.: 41090
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice

so 30. 03. 2019
12:00

č.z.: 41089
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

so 23. 03. 2019
10:00

č.z.: 41081
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice

so 23. 03. 2019
10:00

č.z.: 41082
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 16. 03. 2019
12:00

č.z.: 41078
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Taurus Plzeň

so 16. 03. 2019
10:00

č.z.: 41079
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
HCB Fireball 99 Plzeň

so 09. 03. 2019
19:00

č.z.: 41072
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň-Litice

so 09. 03. 2019
14:20

č.z.: 11036
Místo: Praha - Palmovka

HBC Prachatice
HBC Plzeň-Litice

so 09. 03. 2019
12:00

č.z.: 41073
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B

so 09. 03. 2019
11:40

č.z.: 11027
Místo: Praha - Palmovka

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 09. 03. 2019
10:00

č.z.: 11031
Místo: Praha - Palmovka

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 03. 03. 2019
12:30

č.z.: 41067
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza

ne 03. 03. 2019
10:00

č.z.: 41068
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany B

so 23. 02. 2019
14:00

č.z.: 41034
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 23. 02. 2019
12:30

č.z.: 41035
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Vrány Černíkovice

ne 09. 12. 2018
14:00

č.z.: 41063
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice

so 08. 12. 2018
11:00

č.z.: 41046
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 08. 12. 2018
10:00

č.z.: 41064
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice B

so 01. 12. 2018
12:30

č.z.: 41057
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 25. 11. 2018
18:00

č.z.: 41054
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice

so 17. 11. 2018
15:00

č.z.: 11023
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 17. 11. 2018
13:30

č.z.: 11022
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 17. 11. 2018
11:00

č.z.: 11020
Místo: Česká Třebová

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 41045
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Plzeň-Litice B

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 41045
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Plzeň-Litice B

so 03. 11. 2018
12:00

č.z.: 41036
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Vrány Černíkovice

čt 25. 10. 2018
18:00

č.z.: 41018
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B

so 20. 10. 2018
12:00

č.z.: 41027
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 20. 10. 2018
10:00

č.z.: 41026
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
SHC Viktoria Plzeň

so 13. 10. 2018
19:00

č.z.: 41023
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 13. 10. 2018
14:30

č.z.: 11011
Místo: Kyjov

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 13. 10. 2018
13:00

č.z.: 11010
Místo: Kyjov

HBC Plzeň-Litice
HBK Kyjov

so 13. 10. 2018
10:30

č.z.: 11008
Místo: Kyjov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 13. 10. 2018
10:00

č.z.: 41024
Místo: Štruncovy Sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice

so 06. 10. 2018
10:00

č.z.: 41017
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Taurus Plzeň

ne 30. 09. 2018
14:00

č.z.: 41012
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

so 29. 09. 2018
11:00

č.z.: 41013
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice

so 22. 09. 2018
12:00

č.z.: 41009
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná

so 22. 09. 2018
10:00

č.z.: 41008
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice
SK Horní Bříza

ne 16. 09. 2018
18:00

č.z.: 41001
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

so 15. 09. 2018
10:00

č.z.: 41002
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 10. 06. 2018
14:00

č.z.: 11075
Místo: ZS Hodonín

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

ne 10. 06. 2018
11:00

č.z.: 11072
Místo: ZS Hodonín

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 09. 06. 2018
19:00

č.z.: 11067
Místo: ZS Hodonín

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 09. 06. 2018
16:00

č.z.: 11064
Místo: ZS Hodonín

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 09. 06. 2018
12:00

č.z.: 11060
Místo: ZS Hodonín

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

so 12. 05. 2018
12:30

č.z.: 11055
Místo: Písek

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 12. 05. 2018
11:00

č.z.: 11054
Místo: Písek

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 28. 04. 2018
19:00

č.z.: 41106
Místo: Plzeň - hala

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 22. 04. 2018
16:00

č.z.: 41085
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B

so 21. 04. 2018
15:00

č.z.: 41099
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Vrány Černíkovice

ne 15. 04. 2018
11:30

č.z.: 41095
Místo: Plzeň - hala

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 14. 04. 2018
12:30

č.z.: 41091
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza B

so 07. 04. 2018
16:00

č.z.: 11042
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 07. 04. 2018
12:30

č.z.: 11039
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 07. 04. 2018
10:00

č.z.: 11037
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 31. 03. 2018
15:00

č.z.: 41081
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Taurus Plzeň

ne 25. 03. 2018
10:00

č.z.: 41076
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
HBC Plzeň-Litice B

so 24. 03. 2018
16:00

č.z.: 41069
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice B

ne 18. 03. 2018
16:00

č.z.: 41065
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

ne 18. 03. 2018
13:00

č.z.: 2169
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

ne 11. 03. 2018
14:00

č.z.: 2164
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

so 10. 03. 2018
15:00

č.z.: 41060
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B

so 10. 03. 2018
14:00

č.z.: 2065
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice

so 10. 03. 2018
13:00

č.z.: 11034
Místo: Praha Palmovka - Loba

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice

so 10. 03. 2018
10:30

č.z.: 11027
Místo: Praha Palmovka - Asfalt

HBC Plzeň-Litice
HBK Kyjov

so 10. 03. 2018
08:00

č.z.: 11025
Místo: Praha Palmovka - Asfalt

HC Slavia Praha
HBC Plzeň-Litice

ne 04. 03. 2018
10:00

č.z.: 2146
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HbK Karviná

so 03. 03. 2018
11:30

č.z.: 42022
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza B

so 24. 02. 2018
15:30

č.z.: 42020
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice B

ne 26. 11. 2017
13:00

č.z.: 2140
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Jihlava

ne 26. 11. 2017
10:00

č.z.: 42016
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
HBC Plzeň-Litice B

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 2130
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 19. 11. 2017
13:00

č.z.: 2125
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

pá 17. 11. 2017
14:00

č.z.: 11023
Místo: Beroun - Hlinky

HBK Kyjov
HBC Plzeň-Litice

pá 17. 11. 2017
12:30

č.z.: 11022
Místo: Beroun - Hlinky

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

pá 17. 11. 2017
09:00

č.z.: 11019
Místo: Beroun - Hlinky

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

ne 12. 11. 2017
13:00

č.z.: 2115
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBK Bulldogs Brno

so 11. 11. 2017
15:00

č.z.: 2107
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 11. 11. 2017
15:00

č.z.: 42014
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Vrány Černíkovice

ne 05. 11. 2017
13:00

č.z.: 2097
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SHC Opava

ne 29. 10. 2017
13:00

č.z.: 2090
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 28. 10. 2017
13:00

č.z.: 2084
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

ne 22. 10. 2017
13:00

č.z.: 2078
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

so 21. 10. 2017
15:00

č.z.: 42010
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza B

ne 15. 10. 2017
12:00

č.z.: 2153
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 14. 10. 2017
15:30

č.z.: 42008
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice B

so 14. 10. 2017
15:00

č.z.: 11006
Místo: Praha Palmovka - Loba

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

so 14. 10. 2017
12:30

č.z.: 11004
Místo: Praha Palmovka - Loba

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 14. 10. 2017
10:00

č.z.: 11002
Místo: Praha Palmovka - Loba

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň-Litice

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 2060
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Plzeň-Litice

so 07. 10. 2017
14:00

č.z.: 2055
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 10. 2017
13:00

č.z.: 2042
Místo: Plzeň - Šturncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

čt 28. 09. 2017
14:00

č.z.: 2035
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Plzeň-Litice

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 2025
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Plzeň-Litice

ne 24. 09. 2017
10:00

č.z.: 42004
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
HBC Plzeň-Litice B

ne 17. 09. 2017
14:00

č.z.: 2023
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Plzeň-Litice

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 42002
Místo: Štruncovy Sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Vrány Černíkovice

so 16. 09. 2017
13:00

č.z.: 2011
Místo: Plzeň - Šturncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 10. 09. 2017
11:00

č.z.: 2002
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 08. 2017
12:15

č.z.: 5
Místo: Turnov

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 08. 2017
11:00

č.z.: 3
Místo: Turnov

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

ne 27. 08. 2017
09:15

č.z.: 2
Místo: Turnov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 26. 08. 2017
15:15

č.z.: 9014
Místo: Turnov

HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Plzeň-Litice

so 26. 08. 2017
12:45

č.z.: 9012
Místo: Turnov

HBC Plzeň-Litice
Jungle Fever Kladno

ne 14. 05. 2017
16:00

č.z.: 11065
Místo: ZS Milevsko

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 14. 05. 2017
13:00

č.z.: 11062
Místo: ZS Milevsko

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

ne 14. 05. 2017
11:00

č.z.: 11060
Místo: ZS Milevsko

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 13. 05. 2017
18:00

č.z.: 11054
Místo: ZS Milevsko

HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 13. 05. 2017
17:30

č.z.: 41121
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

so 13. 05. 2017
16:30

č.z.: 42036
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Vrány Černíkovice

so 13. 05. 2017
14:00

č.z.: 11050
Místo: ZS Milevsko

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 13. 05. 2017
10:00

č.z.: 11046
Místo: ZS Milevsko

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

ne 07. 05. 2017
18:00

č.z.: 42034
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Plzeň-Litice C

so 06. 05. 2017
09:30

č.z.: 41116
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 29. 04. 2017
13:30

č.z.: 41112
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 41105
Místo:

SK Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

ne 23. 04. 2017
10:00

č.z.: 42031
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
HBC Plzeň-Litice C

so 22. 04. 2017
12:30

č.z.: 41109
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

ne 09. 04. 2017
13:00

č.z.: 2192
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

so 08. 04. 2017
15:30

č.z.: 42030
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice C

so 08. 04. 2017
13:30

č.z.: 11044
Místo: Beroun

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 11041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 41100
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 02. 04. 2017
13:00

č.z.: 2185
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 01. 04. 2017
18:00

č.z.: 41096
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 01. 04. 2017
15:00

č.z.: 42028
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany C

ne 26. 03. 2017
14:00

č.z.: 2178
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Plzeň-Litice

so 25. 03. 2017
15:00

č.z.: 42025
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
SK Horní Bříza B

so 25. 03. 2017
13:00

č.z.: 41093
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza

ne 19. 03. 2017
15:30

č.z.: 41087
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 19. 03. 2017
13:00

č.z.: 2166
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBK Bulldogs Brno

so 18. 03. 2017
14:00

č.z.: 2158
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

ne 12. 03. 2017
15:00

č.z.: 42024
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Vrány Černíkovice

ne 12. 03. 2017
14:00

č.z.: 2151
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Plzeň-Litice

so 11. 03. 2017
16:30

č.z.: 41085
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HC Buldoci Stříbro

so 11. 03. 2017
15:00

č.z.: 11036
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 11. 03. 2017
12:30

č.z.: 11034
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HC Slavia Praha
HBC Plzeň-Litice

so 11. 03. 2017
09:00

č.z.: 11031
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice

ne 05. 03. 2017
18:00

č.z.: 42022
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Plzeň-Litice C

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 2137
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Plzeň-Litice

so 04. 03. 2017
18:30

č.z.: 41076
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B

ne 26. 02. 2017
09:00

č.z.: 41075
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 25. 02. 2017
15:00

č.z.: 42019
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
SK Horní Bříza B

ne 11. 12. 2016
17:00

č.z.: 41045
Místo: Plzeň - HALA

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice B

ne 04. 12. 2016
14:00

č.z.: 41019
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

ne 27. 11. 2016
14:00

č.z.: 2128
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 26. 11. 2016
15:30

č.z.: 42018
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice C

so 26. 11. 2016
10:00

č.z.: 41067
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 20. 11. 2016
15:30

č.z.: 41063
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 20. 11. 2016
13:00

č.z.: 2126
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 19. 11. 2016
10:00

č.z.: 41059
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza

čt 17. 11. 2016
16:00

č.z.: 11018
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

čt 17. 11. 2016
12:30

č.z.: 11015
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
HBK Kyjov

čt 17. 11. 2016
11:00

č.z.: 11014
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 13. 11. 2016
15:00

č.z.: 2111
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 12. 11. 2016
15:00

č.z.: 42016
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany C

so 12. 11. 2016
12:30

č.z.: 41053
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

ne 06. 11. 2016
11:00

č.z.: 2105
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HbK Karviná

ne 06. 11. 2016
10:00

č.z.: 42013
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
HBC Plzeň-Litice C

so 05. 11. 2016
14:00

č.z.: 41049
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 30. 10. 2016
13:00

č.z.: 2093
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 29. 10. 2016
12:30

č.z.: 41037
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 23. 10. 2016
15:30

č.z.: 41031
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B

ne 23. 10. 2016
13:00

č.z.: 2083
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HbC Rondo Teplice

so 22. 10. 2016
15:00

č.z.: 42012
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Vrány Černíkovice

ne 16. 10. 2016
18:00

č.z.: 42010
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany C
HBC Plzeň-Litice C

ne 16. 10. 2016
15:30

č.z.: 41030
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

ne 16. 10. 2016
13:00

č.z.: 2075
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 15. 10. 2016
18:00

č.z.: 11011
Místo: Svítkov

HBK Kyjov
HBC Plzeň-Litice

so 15. 10. 2016
16:30

č.z.: 11010
Místo: Svítkov

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 2064
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 15. 10. 2016
13:00

č.z.: 11007
Místo: Svítkov

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 09. 10. 2016
15:30

č.z.: 41022
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 09. 10. 2016
13:00

č.z.: 2060
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Jihlava

ne 09. 10. 2016
10:00

č.z.: 42007
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
HBC Plzeň-Litice C

ne 02. 10. 2016
14:00

č.z.: 2049
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 25. 09. 2016
14:00

č.z.: 2044
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Plzeň-Litice

so 24. 09. 2016
15:30

č.z.: 42006
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice C

so 24. 09. 2016
12:00

č.z.: 41013
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Taurus Plzeň

ne 18. 09. 2016
16:30

č.z.: 41008
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

ne 18. 09. 2016
14:00

č.z.: 2028
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 17. 09. 2016
15:00

č.z.: 42004
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany C

ne 11. 09. 2016
13:00

č.z.: 2027
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 10. 09. 2016
15:30

č.z.: 41004
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

so 10. 09. 2016
13:00

č.z.: 2010
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

so 10. 09. 2016
10:30

č.z.: 42001
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
SK Horní Bříza B

ne 04. 09. 2016
14:00

č.z.: 2008
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice

ne 12. 06. 2016
14:00

č.z.: 11058
Místo: Turnov

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 12. 06. 2016
11:00

č.z.: 11055
Místo: Turnov

HBC Plzeň-Litice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 11. 06. 2016
13:00

č.z.: 11048
Místo:

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 11. 06. 2016
11:00

č.z.: 11046
Místo: Turnov

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

ne 15. 05. 2016
10:00

č.z.: 42083
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
HBC Plzeň-Litice C

so 07. 05. 2016
15:00

č.z.: 42079
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Vrány Černíkovice

ne 01. 05. 2016
10:00

č.z.: 41086
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 30. 04. 2016
13:00

č.z.: 41084
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Rolling Balwans Plzeň

čt 28. 04. 2016
18:00

č.z.: 42078
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice C

ne 24. 04. 2016
11:00

č.z.: 42020
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
SK Horní Bříza B

so 23. 04. 2016
18:30

č.z.: 41082
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 23. 04. 2016
13:00

č.z.: 11043
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 23. 04. 2016
10:00

č.z.: 11041
Místo: Plzeň Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 17. 04. 2016
14:00

č.z.: 41078
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 16. 04. 2016
15:30

č.z.: 2246
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

so 16. 04. 2016
15:00

č.z.: 42072
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Taurus Plzeň

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 2238
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 42067
Místo: Plzeň - HALA

STS Chvojkovice Brod
HBC Plzeň-Litice C

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 41073
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice B

ne 03. 04. 2016
14:00

č.z.: 41070
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

ne 03. 04. 2016
13:30

č.z.: 42037
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Vrány Černíkovice

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2225
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

so 02. 04. 2016
16:00

č.z.: 42065
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Cannibals Česká Bříza

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 2211
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SHC Opava

ne 27. 03. 2016
15:00

č.z.: 41066
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza

ne 27. 03. 2016
13:00

č.z.: 2207
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 26. 03. 2016
15:00

č.z.: 42062
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
SK Horní Bříza B

pá 25. 03. 2016
11:00

č.z.: 41061
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HC Buldoci Stříbro

ne 20. 03. 2016
15:00

č.z.: 2199
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 19. 03. 2016
16:00

č.z.: 42058
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice C

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 41058
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2189
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Plzeň-Litice

so 12. 03. 2016
15:00

č.z.: 42054
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany B

so 12. 03. 2016
15:00

č.z.: 11030
Místo: Přelouč

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 2175
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Plzeň-Litice

so 12. 03. 2016
12:30

č.z.: 11028
Místo: Přelouč

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 12. 03. 2016
10:00

č.z.: 11026
Místo: Přelouč

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 06. 03. 2016
13:00

č.z.: 2172
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 05. 03. 2016
11:00

č.z.: 42051
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň-Litice C

so 05. 03. 2016
10:00

č.z.: 41053
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 27. 02. 2016
15:00

č.z.: 42046
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
STS Chvojkovice Brod

so 27. 02. 2016
12:00

č.z.: 41052
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 29. 11. 2015
15:30

č.z.: 41046
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HC Buldoci Stříbro

ne 29. 11. 2015
13:00

č.z.: 2152
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 28. 11. 2015
11:30

č.z.: 42044
Místo: Třemošná

HBC Cannibals Česká Bříza
HBC Plzeň-Litice C

ne 22. 11. 2015
13:30

č.z.: 41043
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2145
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 22. 11. 2015
10:00

č.z.: 42041
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza B
HBC Plzeň-Litice C

so 21. 11. 2015
16:00

č.z.: 2136
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

út 17. 11. 2015
13:00

č.z.: 11022
Místo: Praha - Palmovka

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

út 17. 11. 2015
11:00

č.z.: 11020
Místo: Praha - Palmovka

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

ne 15. 11. 2015
16:00

č.z.: 41039
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

ne 15. 11. 2015
13:00

č.z.: 2126
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

so 14. 11. 2015
18:00

č.z.: 42036
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice C

ne 08. 11. 2015
14:30

č.z.: 2117
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 41034
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 2111
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Plzeň-Litice

so 31. 10. 2015
15:00

č.z.: 42030
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Taurus Plzeň

so 31. 10. 2015
12:00

č.z.: 41032
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 2094
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

ne 25. 10. 2015
11:00

č.z.: 42025
Místo: Plzeň - HALA

STS Chvojkovice Brod
HBC Plzeň-Litice C

so 24. 10. 2015
15:00

č.z.: 2085
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Plzeň-Litice

ne 18. 10. 2015
15:00

č.z.: 42023
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
HBC Cannibals Česká Bříza

ne 18. 10. 2015
13:00

č.z.: 2079
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

so 17. 10. 2015
15:00

č.z.: 11006
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

so 17. 10. 2015
12:30

č.z.: 41024
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 17. 10. 2015
11:30

č.z.: 11003
Místo: Česká Třebová

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 17. 10. 2015
10:00

č.z.: 11002
Místo: Česká Třebová

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 11. 10. 2015
14:00

č.z.: 2072
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 10. 10. 2015
16:00

č.z.: 42016
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice C

so 10. 10. 2015
10:00

č.z.: 41018
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice B

ne 04. 10. 2015
14:00

č.z.: 41015
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 2065
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 03. 10. 2015
15:00

č.z.: 42015
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
TJ Snack Dobřany B

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 2055
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 09. 2015
14:00

č.z.: 41025
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 26. 09. 2015
17:00

č.z.: 42009
Místo: Štruncovy sady

HBC Taurus Plzeň
HBC Plzeň-Litice C

so 26. 09. 2015
12:00

č.z.: 41011
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 2036
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň-Litice

so 19. 09. 2015
15:00

č.z.: 42004
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice C
STS Chvojkovice Brod

so 19. 09. 2015
12:00

č.z.: 41006
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

ne 13. 09. 2015
13:00

č.z.: 2029
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Kovodemont Most B

so 12. 09. 2015
13:30

č.z.: 41004
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 12. 09. 2015
10:00

č.z.: 42002
Místo: Třemošná

HBC Cannibals Česká Bříza
HBC Plzeň-Litice C

ne 06. 09. 2015
13:00

č.z.: 2019
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HbC Rondo Teplice

so 05. 09. 2015
14:00

č.z.: 2009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 07. 06. 2015
16:00

č.z.: 11020
Místo: ZS Jičín

HBC Plzeň-Litice
HC Slavia Praha

ne 07. 06. 2015
12:00

č.z.: 11016
Místo: ZS Jičín

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice

ne 07. 06. 2015
09:00

č.z.: 11013
Místo: ZS Jičín

HBC Plzeň-Litice
HC Švantlův Dvůr Písek

so 06. 06. 2015
19:00

č.z.: 11011
Místo: ZS Jičín

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 06. 06. 2015
17:00

č.z.: 11009
Místo: ZS Jičín

HBC Plzeň-Litice
SK Ďáblové Praha

so 06. 06. 2015
11:00

č.z.: 11003
Místo: ZS Jičín

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

so 30. 05. 2015
12:00

č.z.: 41099
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 23. 05. 2015
09:00

č.z.: 41097
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 16. 05. 2015
09:00

č.z.: 41093
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 09. 05. 2015
14:00

č.z.: 41091
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

so 02. 05. 2015
13:30

č.z.: 41088
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

so 25. 04. 2015
18:30

č.z.: 41084
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 25. 04. 2015
15:15

č.z.: 44080
Místo: Blatná

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 44077
Místo: Blatná

HBC Plzeň-Litice
HBC Zliv

ne 19. 04. 2015
15:00

č.z.: 2114
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 19. 04. 2015
11:00

č.z.: 41083
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

so 18. 04. 2015
15:15

č.z.: 44072
Místo: Blatná

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 18. 04. 2015
15:00

č.z.: 2109
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 18. 04. 2015
10:00

č.z.: 44069
Místo: Blatná

HBC Plzeň-Litice
HBC Zliv

ne 12. 04. 2015
14:00

č.z.: 2106
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

so 11. 04. 2015
13:45

č.z.: 44067
Místo: Jindřichův Hradec

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

so 11. 04. 2015
11:30

č.z.: 44066
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice

ne 05. 04. 2015
15:00

č.z.: 2102
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň-Litice

so 04. 04. 2015
14:00

č.z.: 2098
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 29. 03. 2015
14:00

č.z.: 44056
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Blatná Datels

ne 29. 03. 2015
14:00

č.z.: 41075
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

ne 29. 03. 2015
11:30

č.z.: 2094
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 2088
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 22. 03. 2015
12:00

č.z.: 41050
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice B

so 21. 03. 2015
12:00

č.z.: 44049
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň-Litice

ne 15. 03. 2015
15:00

č.z.: 2083
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kelti 2008

so 14. 03. 2015
12:00

č.z.: 44046
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

ne 08. 03. 2015
14:00

č.z.: 44041
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

ne 08. 03. 2015
13:30

č.z.: 2079
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň-Litice

so 07. 03. 2015
15:00

č.z.: 41068
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

ne 01. 03. 2015
11:00

č.z.: 2070
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

so 28. 02. 2015
15:00

č.z.: 2072
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 28. 02. 2015
14:00

č.z.: 41061
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

so 06. 12. 2014
14:30

č.z.: 41060
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 30. 11. 2014
15:00

č.z.: 2061
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 29. 11. 2014
15:00

č.z.: 41055
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

so 29. 11. 2014
14:00

č.z.: 44036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 23. 11. 2014
15:00

č.z.: 2060
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 23. 11. 2014
12:00

č.z.: 44033
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 22. 11. 2014
14:00

č.z.: 41047
Místo: Třemošná

HBC Trosky Lhotka
HBC Plzeň-Litice B

ne 16. 11. 2014
14:00

č.z.: 2052
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

ne 16. 11. 2014
10:00

č.z.: 41042
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

so 15. 11. 2014
15:00

č.z.: 41037
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ ZKZ Horní Bříza

so 15. 11. 2014
10:00

č.z.: 44029
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň-Litice

so 08. 11. 2014
15:00

č.z.: 41036
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 08. 11. 2014
15:00

č.z.: 44028
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice

so 08. 11. 2014
11:15

č.z.: 44026
Místo: Jindřichův Hradec

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

ne 02. 11. 2014
15:00

č.z.: 2049
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 01. 11. 2014
15:00

č.z.: 41030
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Vrány Černíkovice

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 44019
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 26. 10. 2014
15:00

č.z.: 2043
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

so 25. 10. 2014
12:30

č.z.: 41028
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 25. 10. 2014
10:00

č.z.: 44005
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 19. 10. 2014
15:00

č.z.: 2038
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Plzeň-Litice

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 44016
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

so 18. 10. 2014
15:00

č.z.: 41021
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

ne 12. 10. 2014
15:00

č.z.: 2034
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Hostivař

so 11. 10. 2014
09:00

č.z.: 41019
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

ne 05. 10. 2014
12:00

č.z.: 2027
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň-Litice

ne 05. 10. 2014
12:00

č.z.: 44010
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Blatná Datels

so 04. 10. 2014
14:00

č.z.: 2016
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice

ne 28. 09. 2014
15:00

č.z.: 2025
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 27. 09. 2014
14:00

č.z.: 44007
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 21. 09. 2014
15:00

č.z.: 41007
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Trosky Lhotka

so 20. 09. 2014
15:00

č.z.: 2015
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 14. 09. 2014
15:00

č.z.: 2007
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 14. 09. 2014
14:00

č.z.: 41001
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

so 13. 09. 2014
12:00

č.z.: 41010
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 07. 09. 2014
11:00

č.z.: 2004
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 24. 05. 2014
10:00

č.z.: 42165
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 18. 05. 2014
14:00

č.z.: 42164
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

so 17. 05. 2014
13:00

č.z.: 46068
Místo: Stříbro

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 17. 05. 2014
12:30

č.z.: 42162
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

so 17. 05. 2014
10:00

č.z.: 46066
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice

ne 11. 05. 2014
14:00

č.z.: 42160
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

so 10. 05. 2014
13:30

č.z.: 44059
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 10. 05. 2014
12:00

č.z.: 46059
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 04. 05. 2014
11:00

č.z.: 42157
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

so 03. 05. 2014
15:00

č.z.: 44046
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
HBC Plzeň-Litice

so 03. 05. 2014
14:00

č.z.: 46057
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice

so 03. 05. 2014
12:30

č.z.: 42153
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 03. 05. 2014
11:00

č.z.: 44057
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
HBC Plzeň-Litice

ne 27. 04. 2014
11:00

č.z.: 42149
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

so 26. 04. 2014
15:00

č.z.: 44031
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň-Litice

so 26. 04. 2014
11:00

č.z.: 46054
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Plzeň-Litice

so 26. 04. 2014
10:30

č.z.: 44054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Plzeň-Litice

so 19. 04. 2014
09:00

č.z.: 42137
Místo: Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 13. 04. 2014
17:00

č.z.: 42127
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HCB Fireball 99 Plzeň

ne 13. 04. 2014
15:00

č.z.: 2125
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 13. 04. 2014
12:30

č.z.: 46063
Místo: Dobřany

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 13. 04. 2014
09:30

č.z.: 46061
Místo: Dobřany

HBC Plzeň
HBC Plzeň-Litice

so 12. 04. 2014
15:00

č.z.: 2121
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 12. 04. 2014
11:00

č.z.: 44051
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 06. 04. 2014
12:00

č.z.: 44047
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Blatná Datels

ne 06. 04. 2014
12:00

č.z.: 2117
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň-Litice

ne 06. 04. 2014
09:00

č.z.: 42121
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

so 05. 04. 2014
15:00

č.z.: 2113
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň-Litice

so 05. 04. 2014
14:00

č.z.: 46051
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice

so 05. 04. 2014
11:00

č.z.: 44035
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

ne 30. 03. 2014
17:30

č.z.: 42113
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 29. 03. 2014
14:00

č.z.: 2107
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

so 29. 03. 2014
10:00

č.z.: 46045
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Plzeň

ne 23. 03. 2014
14:00

č.z.: 42109
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

ne 23. 03. 2014
11:00

č.z.: 2102
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 22. 03. 2014
15:00

č.z.: 2098
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 22. 03. 2014
11:00

č.z.: 46041
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 03. 2014
17:00

č.z.: 42100
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 16. 03. 2014
12:00

č.z.: 44040
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 16. 03. 2014
11:00

č.z.: 2095
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň-Litice

so 15. 03. 2014
12:00

č.z.: 46038
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

ne 09. 03. 2014
15:00

č.z.: 2090
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň-Litice

ne 09. 03. 2014
14:00

č.z.: 44037
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 08. 03. 2014
11:00

č.z.: 42093
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

ne 02. 03. 2014
14:00

č.z.: 2081
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

ne 02. 03. 2014
10:30

č.z.: 46036
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HC Buldoci Stříbro

so 01. 03. 2014
11:00

č.z.: 42085
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B

ne 08. 12. 2013
14:00

č.z.: 42079
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

ne 01. 12. 2013
12:00

č.z.: 46032
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 12. 2013
11:30

č.z.: 42073
Místo: Horní Bříza

HBC Vrány Černíkovice
HBC Plzeň-Litice B

so 23. 11. 2013
14:30

č.z.: 42069
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Elefants Lhotka

ne 17. 11. 2013
15:00

č.z.: 2074
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 17. 11. 2013
12:00

č.z.: 44027
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň-Litice

so 16. 11. 2013
10:30

č.z.: 46027
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Plzeň-Litice

so 16. 11. 2013
10:00

č.z.: 42062
Místo: Třemošná

HBC Cannibals Česká Bříza
HBC Plzeň-Litice B

ne 10. 11. 2013
17:00

č.z.: 42056
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
STS Chvojkovice Brod

ne 10. 11. 2013
15:00

č.z.: 2070
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 10. 11. 2013
12:30

č.z.: 44025
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 10. 11. 2013
10:30

č.z.: 46023
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 09. 11. 2013
14:00

č.z.: 2063
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 03. 11. 2013
14:00

č.z.: 2058
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Plzeň-Litice

ne 03. 11. 2013
09:00

č.z.: 42051
Místo: Plzeň - HALA

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

so 02. 11. 2013
11:00

č.z.: 44020
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 02. 11. 2013
11:00

č.z.: 46020
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 27. 10. 2013
14:00

č.z.: 2052
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 26. 10. 2013
10:00

č.z.: 42039
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 20. 10. 2013
12:30

č.z.: 42031
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Vrány Černíkovice

ne 20. 10. 2013
11:00

č.z.: 2047
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň-Litice

ne 20. 10. 2013
11:00

č.z.: 44017
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Blatná Datels

so 19. 10. 2013
15:00

č.z.: 2043
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice

ne 13. 10. 2013
15:00

č.z.: 2040
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ KOVO Praha

so 12. 10. 2013
15:00

č.z.: 44043
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

so 12. 10. 2013
13:00

č.z.: 46015
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Plzeň

so 12. 10. 2013
11:00

č.z.: 44016
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

so 12. 10. 2013
09:00

č.z.: 42026
Místo: Plzeň - HALA

STS Chvojkovice Brod
HBC Plzeň-Litice B

ne 06. 10. 2013
15:00

č.z.: 2035
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Hostivař

ne 06. 10. 2013
12:30

č.z.: 44010
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 05. 10. 2013
12:30

č.z.: 42020
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Cannibals Česká Bříza

so 05. 10. 2013
11:00

č.z.: 46011
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 29. 09. 2013
15:00

č.z.: 2026
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 29. 09. 2013
14:00

č.z.: 44008
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 28. 09. 2013
10:30

č.z.: 46008
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 28. 09. 2013
10:00

č.z.: 42013
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ ZKZ Horní Bříza

ne 22. 09. 2013
11:30

č.z.: 42009
Místo: Horní Bříza

HBC Elefants Lhotka
HBC Plzeň-Litice B

ne 22. 09. 2013
11:00

č.z.: 44006
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

so 21. 09. 2013
11:00

č.z.: 46006
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HC Buldoci Stříbro

ne 15. 09. 2013
11:00

č.z.: 2019
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 14. 09. 2013
13:00

č.z.: 2015
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 14. 09. 2013
12:00

č.z.: 44001
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň-Litice

ne 08. 09. 2013
15:00

č.z.: 2008
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

ne 01. 09. 2013
15:00

č.z.: 2003
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC ALPIQ Kladno B

ne 26. 05. 2013
15:00

č.z.: 6028
Místo: Kyjov

HBC Plzeň-Litice
1.HBC Svitavy

ne 26. 05. 2013
09:00

č.z.: 6021
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Plzeň-Litice

so 25. 05. 2013
13:30

č.z.: 6018
Místo: Vnorovy

HBC Plzeň-Litice
HBC ALPIQ Kladno

so 25. 05. 2013
10:00

č.z.: 42116
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Škoda Plzeň B

so 25. 05. 2013
09:00

č.z.: 6012
Místo: Vnorovy

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň-Litice

pá 24. 05. 2013
17:30

č.z.: 6005
Místo: Vnorovy

1.HBC Svitavy
HBC Plzeň-Litice

pá 24. 05. 2013
14:30

č.z.: 6004
Místo: Vnorovy

HBC Plzeň-Litice
SHC Opava

so 18. 05. 2013
10:00

č.z.: 42115
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

so 11. 05. 2013
12:00

č.z.: 46143
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 11. 05. 2013
10:30

č.z.: 42112
Místo: Plzeň-hala

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 05. 05. 2013
15:30

č.z.: 46107
Místo: Pedagog Č.B.

HBC Plzeň-Litice
SK Pedagog České Budějovice

ne 05. 05. 2013
12:00

č.z.: 46140
Místo: SK Pedagog

SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň-Litice

so 04. 05. 2013
15:00

č.z.: 42110
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

ne 28. 04. 2013
11:00

č.z.: 42105
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Vikingové Karlovy Vary

so 27. 04. 2013
14:30

č.z.: 34047
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň-Litice

so 27. 04. 2013
12:00

č.z.: 34032
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň-Litice

so 27. 04. 2013
11:00

č.z.: 42103
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

so 20. 04. 2013
13:30

č.z.: 42098
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Rolling Balwans Plzeň

so 20. 04. 2013
12:00

č.z.: 34059
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 20. 04. 2013
11:00

č.z.: 46121
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Plzeň-Litice

čt 18. 04. 2013
17:30

č.z.: 46124
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 14. 04. 2013
13:00

č.z.: 42094
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
HBC Plzeň-Litice B

so 13. 04. 2013
16:00

č.z.: 42091
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ ZKZ Horní Bříza

so 13. 04. 2013
14:30

č.z.: 34036
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 13. 04. 2013
12:00

č.z.: 34051
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 13. 04. 2013
10:30

č.z.: 46116
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Škoda Plzeň

ne 07. 04. 2013
10:00

č.z.: 46112
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 06. 04. 2013
14:30

č.z.: 46110
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Blatná Datels

so 06. 04. 2013
12:00

č.z.: 34057
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 06. 04. 2013
10:30

č.z.: 42085
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Boytronic Plzeň

so 30. 03. 2013
09:00

č.z.: 42084
Místo: Plzeň-hala

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

čt 28. 03. 2013
17:30

č.z.: 46100
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 23. 03. 2013
11:30

č.z.: 42076
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 17. 03. 2013
14:00

č.z.: 34052
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
HBC Plzeň-Litice

ne 17. 03. 2013
11:30

č.z.: 34037
Místo: Žernovice

HBC Prachatice
HBC Plzeň-Litice

ne 17. 03. 2013
11:00

č.z.: 2108
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 16. 03. 2013
10:00

č.z.: 42069
Místo: Karlovy Vary

HBC Vikingové Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice B

so 16. 03. 2013
09:30

č.z.: 46097
Místo: Plzeň-hala

HBC Škoda Plzeň
HBC Plzeň-Litice

ne 10. 03. 2013
13:30

č.z.: 42067
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Škoda Plzeň B

ne 10. 03. 2013
12:00

č.z.: 46091
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 09. 03. 2013
16:00

č.z.: 2096
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň-Litice

so 09. 03. 2013
12:00

č.z.: 34044
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

út 05. 03. 2013
18:30

č.z.: 42058
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HbC Atlantis Ostrov

ne 03. 03. 2013
15:00

č.z.: 2095
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 03. 03. 2013
11:00

č.z.: 34042
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 03. 03. 2013
10:00

č.z.: 46089
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 02. 03. 2013
12:00

č.z.: 42062
Místo: Štruncovy sady

HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 24. 02. 2013
15:00

č.z.: 2089
Místo: Plzeň-hala

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 02. 12. 2012
14:00

č.z.: 42055
Místo: Horní Bříza

TJ ZKZ Horní Bříza
HBC Plzeň-Litice B

ne 25. 11. 2012
18:30

č.z.: 42049
Místo: Plzeň - HALA

SK Boytronic Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 25. 11. 2012
16:30

č.z.: 2082
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Plzeň-Litice

so 24. 11. 2012
15:00

č.z.: 2077
Místo: Praha-Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Plzeň-Litice

so 24. 11. 2012
10:00

č.z.: 46083
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

ne 18. 11. 2012
15:00

č.z.: 2073
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 18. 11. 2012
12:00

č.z.: 46079
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

so 17. 11. 2012
13:30

č.z.: 34022
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

so 17. 11. 2012
11:00

č.z.: 34007
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

ne 11. 11. 2012
15:00

č.z.: 2067
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Hostivař

ne 11. 11. 2012
13:30

č.z.: 42048
Místo: Plzeň - HALA

SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň-Litice B

ne 11. 11. 2012
11:00

č.z.: 34027
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 11. 11. 2012
09:30

č.z.: 46051
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Škoda Plzeň

so 10. 11. 2012
10:30

č.z.: 46076
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ 1. LHC Kralovice

ne 04. 11. 2012
15:00

č.z.: 2064
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

so 03. 11. 2012
17:00

č.z.: 2059
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Plzeň-Litice

so 03. 11. 2012
12:30

č.z.: 42040
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná B

so 03. 11. 2012
12:00

č.z.: 46072
Místo: Plzeň - hala

HBC Škoda Plzeň
HBC Plzeň-Litice

so 03. 11. 2012
11:00

č.z.: 34029
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 28. 10. 2012
15:00

č.z.: 2053
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 28. 10. 2012
15:00

č.z.: 46069
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice

so 27. 10. 2012
11:00

č.z.: 42033
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Vikingové Karlovy Vary

ne 21. 10. 2012
12:30

č.z.: 34021
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice

ne 21. 10. 2012
10:30

č.z.: 34006
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice

ne 21. 10. 2012
10:00

č.z.: 42031
Místo: Plzeň - HALA

HBC Škoda Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B

so 20. 10. 2012
15:00

č.z.: 2041
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

čt 18. 10. 2012
17:00

č.z.: 46068
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Snack Dobřany

ne 14. 10. 2012
13:00

č.z.: 2040
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň-Litice

so 13. 10. 2012
11:00

č.z.: 42026
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
HBC Rolling Balwans Plzeň

ne 07. 10. 2012
14:00

č.z.: 2034
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

ne 07. 10. 2012
12:00

č.z.: 46062
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice

so 06. 10. 2012
13:00

č.z.: 34012
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná

so 06. 10. 2012
11:00

č.z.: 42022
Místo: Karlovy Vary

HbC Atlantis Ostrov
HBC Plzeň-Litice B

ne 30. 09. 2012
15:00

č.z.: 2027
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Ďáblové Praha

ne 30. 09. 2012
12:30

č.z.: 42019
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
TJ ZKZ Horní Bříza

so 29. 09. 2012
15:00

č.z.: 2022
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ KOVO Praha

so 29. 09. 2012
13:00

č.z.: 46057
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HC Buldoci Stříbro

so 29. 09. 2012
12:00

č.z.: 34014
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň-Litice

ne 23. 09. 2012
12:00

č.z.: 46055
Místo: Horní Bříza

TJ 1. LHC Kralovice
HBC Plzeň-Litice

ne 23. 09. 2012
11:00

č.z.: 42013
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SK Boytronic Plzeň

ne 23. 09. 2012
09:30

č.z.: 34017
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Blatná Datels

so 22. 09. 2012
11:00

č.z.: 42012
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň

ne 16. 09. 2012
14:30

č.z.: 34002
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
TJ Blatná Datels

ne 16. 09. 2012
11:00

č.z.: 2018
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň-Litice

so 15. 09. 2012
14:00

č.z.: 2012
Místo: Praha-H.Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň-Litice

ne 09. 09. 2012
14:00

č.z.: 2009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

so 08. 09. 2012
11:00

č.z.: 42004
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná B
HBC Plzeň-Litice B

ne 02. 09. 2012
15:00

č.z.: 2004
Místo: Plzeň-Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC ALPIQ Kladno B