HBC Nové Strašecí

ne 20. 09. 2020
14:00

č.z.: 21006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 19. 09. 2020
15:00

č.z.: 26008
Místo: Most

HBC Most
HBC Nové Strašecí

so 19. 09. 2020
10:00

č.z.: 23007
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Lev Cvrčovice

ne 13. 09. 2020
14:00

č.z.: 5001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

so 12. 09. 2020
14:00

č.z.: 21005
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Red Wings Hrdlořezy

so 12. 09. 2020
10:30

č.z.: 26003
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 28. 06. 2020
14:00

č.z.: 21019
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Jungle Fever Kladno

so 27. 06. 2020
15:00

č.z.: 21017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 20. 06. 2020
11:00

č.z.: 21015
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

so 20. 06. 2020
11:00

č.z.: 26018
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 13. 06. 2020
14:00

č.z.: 21011
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha B

so 13. 06. 2020
10:30

č.z.: 26013
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 07. 06. 2020
10:30

č.z.: 26008
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

so 06. 06. 2020
10:00

č.z.: 21008
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Nové Strašecí

so 06. 06. 2020
09:30

č.z.: 26011
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 30. 05. 2020
14:00

č.z.: 21006
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Rafani Praha

so 30. 05. 2020
10:30

č.z.: 26004
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

st 27. 05. 2020
19:00

č.z.: 21001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 23. 05. 2020
10:30

č.z.: 26003
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 B

ne 08. 03. 2020
15:00

č.z.: 5056
Místo: PRAHA - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 27087
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 23120
Místo:

Černá Hvězda Libušín
HBC Nové Strašecí B

so 07. 03. 2020
10:00

č.z.: 21050
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 01. 03. 2020
10:00

č.z.: 23115
Místo:

HBC Nové Strašecí B
HBK Psi Kladno

ne 01. 03. 2020
09:00

č.z.: 27082
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Nové Strašecí

so 29. 02. 2020
14:00

č.z.: 21047
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Rafani Praha

so 29. 02. 2020
10:30

č.z.: 26052
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

so 14. 12. 2019
11:00

č.z.: 23101
Místo: GDM 09

HBC Notor Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 07. 12. 2019
10:00

č.z.: 23095
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Vrány Černíkovice

ne 01. 12. 2019
14:00

č.z.: 5048
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 01. 12. 2019
10:00

č.z.: 23090
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

so 30. 11. 2019
08:30

č.z.: 26045
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 5041
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 23. 11. 2019
14:00

č.z.: 21038
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha B

so 23. 11. 2019
13:00

č.z.: 23084
Místo: GDM 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Nové Strašecí B

so 23. 11. 2019
10:30

č.z.: 26043
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

čt 21. 11. 2019
18:00

č.z.: 27074
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 07

ne 17. 11. 2019
17:15

č.z.: 27067
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

ne 17. 11. 2019
15:00

č.z.: 21036
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí

ne 17. 11. 2019
10:00

č.z.: 5003
Místo: RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 17. 11. 2019
10:00

č.z.: 23078
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

so 16. 11. 2019
09:00

č.z.: 26038
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

ne 10. 11. 2019
18:00

č.z.: 23110
Místo: Zimní stadion

HCZB Sun Devils Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 10. 11. 2019
14:30

č.z.: 21029
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 10. 11. 2019
14:00

č.z.: 5034
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 27061
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHM Prosek Moles

so 09. 11. 2019
15:00

č.z.: 26034
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí

ne 03. 11. 2019
13:00

č.z.: 27052
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 03. 11. 2019
12:30

č.z.: 21028
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Nové Strašecí

ne 03. 11. 2019
10:00

č.z.: 23063
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Moribundus Kladno

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 26031
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 02. 11. 2019
11:00

č.z.: 27048
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kladno

čt 31. 10. 2019
17:30

č.z.: 5030
Místo: KLADNO - u zimn.st.

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 26. 10. 2019
13:00

č.z.: 23056
Místo: GDM 09

HBC Lev Cvrčovice
HBC Nové Strašecí B

út 22. 10. 2019
17:00

č.z.: 27035
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Wolves Chomutov

ne 20. 10. 2019
17:00

č.z.: 23048
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HC Narko Kročehlavy

ne 20. 10. 2019
17:00

č.z.: 27037
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 20. 10. 2019
15:00

č.z.: 26025
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 20. 10. 2019
09:30

č.z.: 5027
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 19. 10. 2019
14:00

č.z.: 21022
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 19. 10. 2019
10:30

č.z.: 26024
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

čt 17. 10. 2019
17:30

č.z.: 5039
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

út 15. 10. 2019
19:45

č.z.: 21043
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 13. 10. 2019
13:00

č.z.: 5021
Místo: BLATNÁ

TJ Blatná Datels
HBC Nové Strašecí

so 12. 10. 2019
11:00

č.z.: 23041
Místo: GDM 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

st 09. 10. 2019
19:30

č.z.: 21019
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Nové Strašecí

ne 06. 10. 2019
14:00

č.z.: 27022
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Most

ne 06. 10. 2019
10:00

č.z.: 5020
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 05. 10. 2019
14:00

č.z.: 21015
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Jungle Fever Kladno

so 05. 10. 2019
13:30

č.z.: 26016
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Nové Strašecí

so 05. 10. 2019
09:00

č.z.: 23033
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 29. 09. 2019
18:00

č.z.: 21010
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Nové Strašecí

ne 29. 09. 2019
10:00

č.z.: 23028
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Černá Hvězda Libušín

ne 29. 09. 2019
09:00

č.z.: 27021
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 28. 09. 2019
10:30

č.z.: 26009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 23023
Místo: GDM 09

HBK Psi Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 22. 09. 2019
13:30

č.z.: 5012
Místo: SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 27009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 21. 09. 2019
17:00

č.z.: 23019
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Notor Kladno

so 21. 09. 2019
16:30

č.z.: 26007
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Nové Strašecí

so 21. 09. 2019
14:00

č.z.: 21008
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Defekt Třebíz

ne 15. 09. 2019
12:30

č.z.: 23010
Místo: Rakovník

HBC Vrány Černíkovice
HBC Nové Strašecí B

ne 15. 09. 2019
11:00

č.z.: 27006
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
HBC Nové Strašecí

ne 15. 09. 2019
10:30

č.z.: 5005
Místo: NOVÉ STRAŠECÍ

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 09. 2019
14:00

č.z.: 21001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 14. 09. 2019
10:30

č.z.: 26002
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 A

ne 08. 09. 2019
13:00

č.z.: 23007
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 09. 06. 2019
16:00

č.z.: 27094
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Ďáblové Praha

ne 26. 05. 2019
11:00

č.z.: 27106
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 27101
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 05. 2019
10:00

č.z.: 26107
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

pá 17. 05. 2019
18:00

č.z.: 27097
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

st 15. 05. 2019
19:30

č.z.: 21102
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Defekt Třebíz

ne 12. 05. 2019
16:30

č.z.: 21098
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí

so 11. 05. 2019
14:00

č.z.: 21094
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Defekt Třebíz

so 11. 05. 2019
10:00

č.z.: 26103
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

čt 09. 05. 2019
17:15

č.z.: 26100
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 05. 05. 2019
16:00

č.z.: 21092
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 05. 05. 2019
13:00

č.z.: 27090
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 05. 05. 2019
10:00

č.z.: 23170
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 23167
Místo: GDM09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

st 01. 05. 2019
10:00

č.z.: 23165
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

ne 28. 04. 2019
15:00

č.z.: 21087
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno B

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 4064
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 27081
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

ne 28. 04. 2019
08:00

č.z.: 23164
Místo: GDM 09

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 27. 04. 2019
19:00

č.z.: 23162
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 4102
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 27. 04. 2019
11:00

č.z.: 26092
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

st 24. 04. 2019
19:30

č.z.: 21083
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Nové Strašecí

st 24. 04. 2019
17:30

č.z.: 26055
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

čt 18. 04. 2019
18:00

č.z.: 4076
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

ne 14. 04. 2019
17:00

č.z.: 23159
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Lev Cvrčovice

ne 14. 04. 2019
14:00

č.z.: 27080
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 06

so 13. 04. 2019
17:00

č.z.: 23153
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 26090
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

čt 11. 04. 2019
19:00

č.z.: 21079
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 07. 04. 2019
16:00

č.z.: 27072
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 07. 04. 2019
13:00

č.z.: 21073
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 07. 04. 2019
09:00

č.z.: 23145
Místo: GDM 09

HBC Moribundus Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 06. 04. 2019
14:00

č.z.: 4089
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

so 06. 04. 2019
10:00

č.z.: 26082
Místo: Most

HBC Most
HBC Nové Strašecí

ne 31. 03. 2019
17:00

č.z.: 23140
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Černá Hvězda Libušín

ne 31. 03. 2019
14:00

č.z.: 21071
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 31. 03. 2019
11:00

č.z.: 4094
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Nové Strašecí

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 27069
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 30. 03. 2019
17:30

č.z.: 4079
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Nové Strašecí

so 30. 03. 2019
09:30

č.z.: 23132
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

čt 28. 03. 2019
19:30

č.z.: 21052
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Nové Strašecí

čt 28. 03. 2019
18:00

č.z.: 26079
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 B

ne 24. 03. 2019
14:00

č.z.: 4315
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 24. 03. 2019
13:30

č.z.: 21066
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí

ne 24. 03. 2019
11:30

č.z.: 27063
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Ďáblové Praha
HBC Nové Strašecí

ne 24. 03. 2019
09:00

č.z.: 23127
Místo: GDM 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 23. 03. 2019
12:00

č.z.: 26073
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

st 20. 03. 2019
18:30

č.z.: 4303
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

út 19. 03. 2019
18:00

č.z.: 26057
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 17. 03. 2019
15:30

č.z.: 4010
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 03. 2019
12:00

č.z.: 21062
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Rafani Praha

ne 17. 03. 2019
09:00

č.z.: 27058
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 07

so 16. 03. 2019
13:00

č.z.: 23120
Místo: GDM 09

HBK Psi Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 26068
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 10. 03. 2019
15:00

č.z.: 21059
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 10. 03. 2019
13:00

č.z.: 27054
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Nové Strašecí

ne 10. 03. 2019
09:00

č.z.: 23115
Místo: GDM09

HC Narko Kročehlavy
HBC Nové Strašecí B

so 09. 03. 2019
10:00

č.z.: 26064
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

ne 03. 03. 2019
14:00

č.z.: 21053
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha B

ne 03. 03. 2019
11:00

č.z.: 27047
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 03. 03. 2019
09:00

č.z.: 23108
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 02. 03. 2019
13:00

č.z.: 4312
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

so 02. 03. 2019
13:00

č.z.: 23097
Místo: Sítná 09

HCZB Sun Devils Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 27045
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 24. 11. 2018
14:00

č.z.: 4063
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Hokejbal Letohrad

so 24. 11. 2018
10:00

č.z.: 26046
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Nové Strašecí

so 24. 11. 2018
10:00

č.z.: 23085
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Notor Kladno

ne 18. 11. 2018
14:00

č.z.: 21044
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno B

ne 18. 11. 2018
14:00

č.z.: 27036
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

so 17. 11. 2018
18:00

č.z.: 26045
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 17. 11. 2018
12:30

č.z.: 23080
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

ne 11. 11. 2018
17:00

č.z.: 21037
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha B
HBC Nové Strašecí

ne 11. 11. 2018
15:30

č.z.: 27035
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Nové Strašecí

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 23075
Místo: Sítná 09

HBC Lev Cvrčovice
HBC Nové Strašecí B

so 10. 11. 2018
15:00

č.z.: 26037
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Most

ne 04. 11. 2018
15:00

č.z.: 21035
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 4308
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Buldoci Stříbro

ne 04. 11. 2018
11:00

č.z.: 27027
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 04. 11. 2018
08:30

č.z.: 23070
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Moribundus Kladno

so 03. 11. 2018
15:00

č.z.: 26034
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 4305
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Nové Strašecí

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 23065
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

ne 28. 10. 2018
13:00

č.z.: 23060
Místo: Sítná 09

Černá Hvězda Libušín
HBC Nové Strašecí B

ne 28. 10. 2018
10:00

č.z.: 21023
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 27. 10. 2018
14:00

č.z.: 4318
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Nové Strašecí

so 27. 10. 2018
10:30

č.z.: 4049
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Nové Strašecí

ne 21. 10. 2018
15:00

č.z.: 27024
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 21. 10. 2018
14:00

č.z.: 21030
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Defekt Třebíz

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 4036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 20. 10. 2018
11:00

č.z.: 26028
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 20. 10. 2018
11:00

č.z.: 23052
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

čt 18. 10. 2018
19:00

č.z.: 4004
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 14. 10. 2018
13:00

č.z.: 23045
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HC Narko Kročehlavy

ne 14. 10. 2018
11:00

č.z.: 27018
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Ďáblové Praha

so 13. 10. 2018
12:00

č.z.: 4034
Místo: eská Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Nové Strašecí

so 13. 10. 2018
10:30

č.z.: 26023
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

st 10. 10. 2018
19:30

č.z.: 21026
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Nové Strašecí

ne 07. 10. 2018
16:30

č.z.: 21017
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Nové Strašecí

ne 07. 10. 2018
10:00

č.z.: 23042
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBK Psi Kladno

ne 07. 10. 2018
09:30

č.z.: 27013
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Nové Strašecí

so 06. 10. 2018
14:00

č.z.: 4023
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 26019
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 06. 10. 2018
08:30

č.z.: 23035
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
P.P.T. Delta Kladno

so 29. 09. 2018
14:00

č.z.: 4302
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

so 29. 09. 2018
09:00

č.z.: 23025
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Nové Strašecí B

čt 27. 09. 2018
19:30

č.z.: 21016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Jungle Fever Kladno

ne 23. 09. 2018
14:00

č.z.: 27009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

so 22. 09. 2018
14:00

č.z.: 4313
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 22. 09. 2018
10:30

č.z.: 4019
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 22. 09. 2018
10:00

č.z.: 26012
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 16. 09. 2018
17:00

č.z.: 21008
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Nové Strašecí

ne 16. 09. 2018
12:00

č.z.: 23016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HCZB Sun Devils Kladno

ne 16. 09. 2018
11:00

č.z.: 27002
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 15. 09. 2018
11:00

č.z.: 26010
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 15. 09. 2018
08:00

č.z.: 23007
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 09. 09. 2018
17:00

č.z.: 23006
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

ne 09. 09. 2018
14:00

č.z.: 21001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha B

so 08. 09. 2018
11:00

č.z.: 26001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 A

so 23. 06. 2018
09:00

č.z.: 233107
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

ne 17. 06. 2018
15:00

č.z.: 233106
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
HBC Nové Strašecí B

so 16. 06. 2018
10:00

č.z.: 233105
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
HBC Nové Strašecí B

so 09. 06. 2018
09:00

č.z.: 233104
Místo: Sítná 09

Jungle Fever Kladno B
HBC Nové Strašecí B

ne 03. 06. 2018
16:00

č.z.: 233102
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Jungle Fever Kladno B

so 02. 06. 2018
10:00

č.z.: 27108
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 02. 06. 2018
08:00

č.z.: 233100
Místo: Sítná 09

Jungle Fever Kladno B
HBC Nové Strašecí B

ne 27. 05. 2018
13:00

č.z.: 27112
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

pá 25. 05. 2018
18:00

č.z.: 27104
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 06

ne 20. 05. 2018
10:30

č.z.: 6016
Místo: Příbram

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 20. 05. 2018
10:00

č.z.: 233095
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HCZB Sun Devils Kladno

so 19. 05. 2018
14:00

č.z.: 6010
Místo: Příbram

HBC Nové Strašecí
HbK Karviná

so 19. 05. 2018
14:00

č.z.: 233094
Místo: Sítná 09

HCZB Sun Devils Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 19. 05. 2018
11:00

č.z.: 6008
Místo: Příbram

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí

pá 18. 05. 2018
15:00

č.z.: 6002
Místo: Příbram

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Nové Strašecí

ne 13. 05. 2018
16:00

č.z.: 233086
Místo: Sítná 09

HBK Psi Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 13. 05. 2018
12:00

č.z.: 27100
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC Nové Strašecí

so 12. 05. 2018
10:00

č.z.: 26057
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 06. 05. 2018
11:00

č.z.: 27091
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rondo Most

ne 06. 05. 2018
08:00

č.z.: 233037
Místo: Sítná 09

NFC Sparta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 05. 05. 2018
14:00

č.z.: 26059
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 05. 2018
10:00

č.z.: 26052
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Nové Strašecí

so 28. 04. 2018
14:00

č.z.: 233091
Místo:

HBC Nové Strašecí B
NFC Sparta Kladno

so 28. 04. 2018
11:00

č.z.: 26051
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 22. 04. 2018
16:00

č.z.: 27087
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

ne 22. 04. 2018
10:00

č.z.: 26036
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 21. 04. 2018
10:00

č.z.: 26047
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

so 21. 04. 2018
09:00

č.z.: 233066
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Lev Cvrčovice

út 17. 04. 2018
17:30

č.z.: 27078
Místo: Nové Strašecí

HBC Rondo Most
HBC Nové Strašecí

ne 15. 04. 2018
10:00

č.z.: 27084
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Nové Strašecí

ne 15. 04. 2018
08:00

č.z.: 233106
Místo: Sítná 09

P.P.T. Delta Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 14. 04. 2018
12:30

č.z.: 27051
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 14. 04. 2018
10:00

č.z.: 26044
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

út 10. 04. 2018
17:30

č.z.: 26032
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 08. 04. 2018
16:00

č.z.: 233101
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HCZB Sun Devils Kladno

so 07. 04. 2018
18:00

č.z.: 4051
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

so 07. 04. 2018
14:00

č.z.: 27062
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 26042
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 31. 03. 2018
14:00

č.z.: 4146
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

út 27. 03. 2018
17:30

č.z.: 27069
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 25. 03. 2018
15:00

č.z.: 27073
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 05

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 233097
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
HBC Nové Strašecí B

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 4138
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Nové Strašecí

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 26037
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Coyotes Hýskov

ne 18. 03. 2018
13:00

č.z.: 2176
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Nové Strašecí

so 17. 03. 2018
16:00

č.z.: 4122
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Buldoci Stříbro

ne 11. 03. 2018
15:00

č.z.: 2166
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 27060
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Nové Strašecí

so 10. 03. 2018
11:00

č.z.: 4129
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

so 10. 03. 2018
11:00

č.z.: 27033
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rondo Most

ne 04. 03. 2018
14:00

č.z.: 2151
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBK Bulldogs Brno

ne 04. 03. 2018
11:00

č.z.: 4200
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 03. 03. 2018
16:00

č.z.: 4192
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Gladiators Olomouc

so 03. 03. 2018
12:00

č.z.: 2096
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Jungle Fever Kladno

so 03. 03. 2018
09:00

č.z.: 233076
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HC Narko Kročehlavy

ne 25. 02. 2018
14:00

č.z.: 4058
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 25. 02. 2018
10:30

č.z.: 2159
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HbK Karviná

so 02. 12. 2017
11:30

č.z.: 4111
Místo: Chomutov

HSÚ Wolves Chomutov
HBC Nové Strašecí

ne 26. 11. 2017
14:00

č.z.: 2143
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Nové Strašecí

ne 26. 11. 2017
11:00

č.z.: 27050
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 26. 11. 2017
08:00

č.z.: 233072
Místo: Sítná 09

HBC Moribundus Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 25. 11. 2017
14:00

č.z.: 2134
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Jestřábi Přelouč

ne 19. 11. 2017
14:00

č.z.: 2128
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 19. 11. 2017
12:00

č.z.: 233061
Místo: Sítná 09

Jungle Fever Kladno B
HBC Nové Strašecí B

ne 19. 11. 2017
11:00

č.z.: 26029
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 11. 2017
11:30

č.z.: 4002
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 12. 11. 2017
14:00

č.z.: 2120
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Nové Strašecí

ne 12. 11. 2017
11:00

č.z.: 27042
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 11. 11. 2017
14:00

č.z.: 2109
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 11. 11. 2017
11:00

č.z.: 4153
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

so 11. 11. 2017
10:00

č.z.: 26027
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 11. 11. 2017
09:00

č.z.: 233056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Extrém Kladno

ne 05. 11. 2017
14:00

č.z.: 27039
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 06

ne 05. 11. 2017
11:00

č.z.: 2104
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Jihlava

so 04. 11. 2017
16:00

č.z.: 2080
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 04. 11. 2017
13:00

č.z.: 4044
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 04. 11. 2017
10:00

č.z.: 26022
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Nové Strašecí

so 04. 11. 2017
08:00

č.z.: 233047
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
P.P.T. Delta Kladno

so 28. 10. 2017
14:00

č.z.: 2086
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 28. 10. 2017
11:00

č.z.: 4036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 22. 10. 2017
11:00

č.z.: 26021
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 22. 10. 2017
10:00

č.z.: 233049
Místo: Sítná 09

HCZB Sun Devils Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 21. 10. 2017
16:00

č.z.: 233042
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B

so 21. 10. 2017
10:00

č.z.: 27028
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC Nové Strašecí

čt 19. 10. 2017
17:30

č.z.: 26017
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 15. 10. 2017
16:00

č.z.: 4187
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Nové Strašecí

ne 15. 10. 2017
15:00

č.z.: 27024
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 15. 10. 2017
13:00

č.z.: 2071
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Nové Strašecí

so 14. 10. 2017
11:30

č.z.: 4027
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

so 14. 10. 2017
11:00

č.z.: 26014
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 14. 10. 2017
09:00

č.z.: 233026
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBK Psi Kladno

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 2063
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Opava

ne 08. 10. 2017
11:00

č.z.: 4098
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 08. 10. 2017
11:00

č.z.: 27017
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 07. 10. 2017
16:30

č.z.: 4090
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Jihlava

so 07. 10. 2017
14:00

č.z.: 2055
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

so 07. 10. 2017
11:00

č.z.: 26012
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 01. 10. 2017
16:00

č.z.: 233022
Místo: Sítná 09

HC Narko Kročehlavy
HBC Nové Strašecí B

ne 01. 10. 2017
14:00

č.z.: 2046
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Nové Strašecí

so 30. 09. 2017
11:30

č.z.: 4020
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Nové Strašecí

so 30. 09. 2017
09:00

č.z.: 233016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Moribundus Kladno

čt 28. 09. 2017
14:00

č.z.: 2040
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Prachatice

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 2032
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 24. 09. 2017
14:00

č.z.: 27015
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

ne 24. 09. 2017
11:00

č.z.: 26007
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Coyotes Hýskov

ne 24. 09. 2017
10:00

č.z.: 233014
Místo: Sítná 09

HBC Lev Cvrčovice
HBC Nové Strašecí B

so 23. 09. 2017
16:30

č.z.: 27006
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 23. 09. 2017
14:00

č.z.: 4009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HSÚ Wolves Chomutov

so 23. 09. 2017
09:00

č.z.: 26006
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 23. 09. 2017
09:00

č.z.: 233006
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Jungle Fever Kladno B

út 19. 09. 2017
17:30

č.z.: 26002
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 17. 09. 2017
16:00

č.z.: 27005
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 17. 09. 2017
14:00

č.z.: 233005
Místo: Sítná 09

HBC Extrém Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 4081
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Nové Strašecí

so 16. 09. 2017
16:00

č.z.: 4074
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Nové Strašecí

so 16. 09. 2017
14:00

č.z.: 2013
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Nové Strašecí

ne 10. 09. 2017
14:00

č.z.: 2007
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Nové Strašecí

so 09. 09. 2017
14:00

č.z.: 2024
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 09. 09. 2017
11:00

č.z.: 4104
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 05. 2017
11:00

č.z.: 27105
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 14. 05. 2017
11:00

č.z.: 27103
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 13. 05. 2017
16:00

č.z.: 27098
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 13. 05. 2017
11:00

č.z.: 26131
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 11. 05. 2017
17:30

č.z.: 27094
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Nové Strašecí

ne 07. 05. 2017
11:00

č.z.: 26079
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

so 06. 05. 2017
16:00

č.z.: 26112
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí

so 06. 05. 2017
10:00

č.z.: 26123
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Nové Strašecí

ne 30. 04. 2017
14:00

č.z.: 232080
Místo: Sítná 09

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Nové Strašecí B

ne 30. 04. 2017
11:00

č.z.: 27091
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 29. 04. 2017
13:30

č.z.: 232075
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 29. 04. 2017
10:00

č.z.: 26118
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 23. 04. 2017
15:00

č.z.: 27085
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 22. 04. 2017
15:30

č.z.: 232084
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Nové Strašecí B

ne 09. 04. 2017
13:00

č.z.: 2192
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 27084
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Coyotes Hýskov

so 08. 04. 2017
16:00

č.z.: 232071
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 08. 04. 2017
11:00

č.z.: 26101
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

čt 06. 04. 2017
17:00

č.z.: 26105
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 02. 04. 2017
16:00

č.z.: 27076
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 2183
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

so 01. 04. 2017
14:00

č.z.: 232067
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

so 01. 04. 2017
11:00

č.z.: 26092
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 26. 03. 2017
15:00

č.z.: 2172
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 26. 03. 2017
11:00

č.z.: 27071
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 03. 2017
12:00

č.z.: 232061
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

so 25. 03. 2017
11:00

č.z.: 26090
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

čt 23. 03. 2017
17:30

č.z.: 27059
Místo: Nové Strašecí

HC Kert Park Praha
HBC Nové Strašecí

ne 19. 03. 2017
14:00

č.z.: 2169
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Jungle Fever Kladno

ne 19. 03. 2017
09:00

č.z.: 27066
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Nové Strašecí

so 18. 03. 2017
19:00

č.z.: 232057
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Nové Strašecí B

so 18. 03. 2017
15:30

č.z.: 27062
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 2071
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Nové Strašecí

ne 12. 03. 2017
14:00

č.z.: 2148
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 11. 03. 2017
14:00

č.z.: 26057
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Prachatice

so 11. 03. 2017
11:00

č.z.: 232054
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Kamenné Žehrovice

so 11. 03. 2017
09:00

č.z.: 26078
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 05. 03. 2017
14:00

č.z.: 2141
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Nové Strašecí

ne 05. 03. 2017
11:00

č.z.: 27052
Místo: Nové Strašecí

SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí

so 04. 03. 2017
10:00

č.z.: 26068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 04. 03. 2017
10:00

č.z.: 232049
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Rakovník B

pá 03. 03. 2017
17:30

č.z.: 27053
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 27. 11. 2016
14:00

č.z.: 2127
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 26. 11. 2016
15:30

č.z.: 26065
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 26. 11. 2016
10:00

č.z.: 232046
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 20. 11. 2016
14:00

č.z.: 2119
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Nové Strašecí

so 19. 11. 2016
10:00

č.z.: 232043
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 13. 11. 2016
11:00

č.z.: 2110
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Nové Strašecí

so 12. 11. 2016
00:00

č.z.: 232038
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

čt 10. 11. 2016
17:00

č.z.: 27044
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 06. 11. 2016
14:00

č.z.: 2104
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Nové Strašecí

ne 06. 11. 2016
13:00

č.z.: 27037
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 05. 11. 2016
14:00

č.z.: 232036
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

so 05. 11. 2016
13:00

č.z.: 26052
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

ne 30. 10. 2016
14:00

č.z.: 2095
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 30. 10. 2016
11:00

č.z.: 27030
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Coyotes Hýskov

so 29. 10. 2016
16:30

č.z.: 232032
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC ALPIQ Kladno B

so 29. 10. 2016
14:00

č.z.: 2159
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 23. 10. 2016
14:00

č.z.: 2084
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 27035
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 23. 10. 2016
09:00

č.z.: 26046
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Suchdol nad Lužnicí

so 22. 10. 2016
12:00

č.z.: 232026
Místo: Sítná 09

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Nové Strašecí B

čt 20. 10. 2016
17:00

č.z.: 26039
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 2080
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SHC Opava

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 27026
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 232024
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Rakovník B

so 15. 10. 2016
11:00

č.z.: 26035
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 09. 10. 2016
14:00

č.z.: 2056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HbC Rondo Teplice

ne 09. 10. 2016
11:00

č.z.: 27023
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

so 08. 10. 2016
13:00

č.z.: 26026
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 08. 10. 2016
12:00

č.z.: 232019
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Nové Strašecí B

ne 02. 10. 2016
14:00

č.z.: 2049
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 02. 10. 2016
09:00

č.z.: 27017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 01. 10. 2016
11:00

č.z.: 26024
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

so 01. 10. 2016
00:00

č.z.: 232014
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Notor Kladno

ne 25. 09. 2016
14:00

č.z.: 2039
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Nové Strašecí

ne 25. 09. 2016
11:00

č.z.: 27016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Rebel Praha

so 24. 09. 2016
15:00

č.z.: 26013
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice

so 24. 09. 2016
00:00

č.z.: 232009
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

ne 18. 09. 2016
15:00

č.z.: 2029
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 17. 09. 2016
11:00

č.z.: 26012
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

so 17. 09. 2016
10:00

č.z.: 232006
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Nové Strašecí B

čt 15. 09. 2016
17:00

č.z.: 27008
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 11. 09. 2016
14:00

č.z.: 2019
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 11. 09. 2016
11:00

č.z.: 27001
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 10. 09. 2016
17:00

č.z.: 232004
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

so 10. 09. 2016
14:00

č.z.: 2016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kometa Polička

so 10. 09. 2016
09:00

č.z.: 26002
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 04. 09. 2016
13:00

č.z.: 2001
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Nové Strašecí

ne 22. 05. 2016
14:00

č.z.: 5182
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 22. 05. 2016
12:00

č.z.: 27110
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Nové Strašecí

ne 15. 05. 2016
11:00

č.z.: 5180
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Buldoci Stříbro

so 14. 05. 2016
10:30

č.z.: 5177
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

ne 08. 05. 2016
10:00

č.z.: 27100
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 5170
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 27091
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Nové Strašecí

ne 24. 04. 2016
12:00

č.z.: 5168
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 24. 04. 2016
10:00

č.z.: 27089
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 23. 04. 2016
14:00

č.z.: 232081
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 5165
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 17. 04. 2016
10:00

č.z.: 27082
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

ne 17. 04. 2016
09:00

č.z.: 232077
Místo: Sítná09

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 2241
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Nové Strašecí

so 16. 04. 2016
11:00

č.z.: 232073
Místo: Sítná09

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

ne 10. 04. 2016
13:00

č.z.: 27078
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 5161
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

so 09. 04. 2016
16:30

č.z.: 232072
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 2233
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Jihlava

ne 03. 04. 2016
16:30

č.z.: 232068
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

ne 03. 04. 2016
11:00

č.z.: 2230
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Jihlava

ne 03. 04. 2016
09:00

č.z.: 27073
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 02. 04. 2016
17:00

č.z.: 232004
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 2216
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 02. 04. 2016
14:00

č.z.: 5159
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Nové Strašecí

st 30. 03. 2016
18:30

č.z.: 232056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Notor Kladno

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 2209
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HbC Rondo Teplice

ne 27. 03. 2016
11:00

č.z.: 5156
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

so 26. 03. 2016
10:00

č.z.: 232064
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK HBC Falcon Kročehlavy

ne 20. 03. 2016
11:00

č.z.: 2201
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 20. 03. 2016
10:00

č.z.: 27067
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

so 19. 03. 2016
11:00

č.z.: 5149
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Nové Strašecí

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 2194
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Nové Strašecí

ne 13. 03. 2016
11:00

č.z.: 27064
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

so 12. 03. 2016
14:00

č.z.: 2180
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Nové Strašecí

so 12. 03. 2016
10:00

č.z.: 5126
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 06. 03. 2016
15:00

č.z.: 232050
Místo: Sítná 06

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Nové Strašecí B

ne 06. 03. 2016
14:00

č.z.: 2174
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 03. 2016
11:00

č.z.: 5144
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 06. 03. 2016
10:00

č.z.: 27056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 03. 2016
11:00

č.z.: 5147
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 28. 02. 2016
10:00

č.z.: 27055
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Coyotes Hýskov

ne 29. 11. 2015
11:00

č.z.: 5140
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 2157
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Jestřábi Přelouč

ne 22. 11. 2015
15:00

č.z.: 27045
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 22. 11. 2015
14:00

č.z.: 5138
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Buldoci Stříbro

ne 22. 11. 2015
11:00

č.z.: 2140
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 11. 2015
15:00

č.z.: 2131
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBK Bulldogs Brno

ne 15. 11. 2015
14:00

č.z.: 2038
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HBC Nové Strašecí

ne 15. 11. 2015
13:30

č.z.: 5135
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

ne 15. 11. 2015
10:00

č.z.: 27036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

ne 08. 11. 2015
13:00

č.z.: 2119
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HBC Nové Strašecí

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 27034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 01. 11. 2015
14:00

č.z.: 2106
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Nové Strašecí

ne 01. 11. 2015
11:00

č.z.: 5128
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Švantlův Dvůr Písek

so 31. 10. 2015
10:00

č.z.: 232044
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Kozel Unhošť

ne 25. 10. 2015
15:00

č.z.: 2099
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí

ne 25. 10. 2015
10:00

č.z.: 27027
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 24. 10. 2015
14:00

č.z.: 2090
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Nové Strašecí

so 24. 10. 2015
11:00

č.z.: 5123
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

so 24. 10. 2015
09:00

č.z.: 232038
Místo: Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

ne 18. 10. 2015
14:00

č.z.: 2081
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 18. 10. 2015
13:00

č.z.: 27023
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 18. 10. 2015
11:00

č.z.: 5119
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

ne 18. 10. 2015
09:30

č.z.: 232034
Místo: Sítná 09

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

so 17. 10. 2015
14:00

č.z.: 232032
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

ne 11. 10. 2015
14:00

č.z.: 2074
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 11. 10. 2015
10:00

č.z.: 27018
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 10. 10. 2015
14:00

č.z.: 5117
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
HBC Nové Strašecí

so 10. 10. 2015
14:00

č.z.: 232027
Místo: Sítná 09

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Nové Strašecí B

ne 04. 10. 2015
15:00

č.z.: 27012
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 04. 10. 2015
14:00

č.z.: 2063
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 5114
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 2054
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

ne 27. 09. 2015
10:00

č.z.: 232018
Místo: Sítná 09

HBC Notor Kladno
HBC Nové Strašecí B

so 26. 09. 2015
14:00

č.z.: 232016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Kamenné Žehrovice

so 26. 09. 2015
11:00

č.z.: 5107
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Nové Strašecí

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 2128
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kovodemont Most B

ne 20. 09. 2015
12:00

č.z.: 27009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 20. 09. 2015
10:00

č.z.: 5105
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 13. 09. 2015
14:00

č.z.: 2030
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 13. 09. 2015
11:00

č.z.: 5102
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 13. 09. 2015
10:00

č.z.: 27001
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 12. 09. 2015
11:00

č.z.: 232005
Místo: Sítná 09

HBC Kozel Unhošť
HBC Nové Strašecí B

ne 06. 09. 2015
15:00

č.z.: 2016
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 05. 09. 2015
14:00

č.z.: 2009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 31. 05. 2015
11:30

č.z.: 8042
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

ne 31. 05. 2015
09:00

č.z.: 8038
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 30. 05. 2015
16:00

č.z.: 8033
Místo: Hřiště - Hokejbal Hodonín

SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 30. 05. 2015
12:10

č.z.: 8030
Místo: ZS Hodonín

HBC Nové Strašecí
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 30. 05. 2015
08:50

č.z.: 8022
Místo: ZS Hodonín

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

pá 29. 05. 2015
16:00

č.z.: 8014
Místo: ZS Hodonín

HBC Nové Strašecí
Ježci Heřmanův Městec

pá 29. 05. 2015
13:30

č.z.: 8008
Místo: ZS Hodonín

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

pá 29. 05. 2015
11:00

č.z.: 8002
Místo: ZS Hodonín

SK Sudoměřice
HBC Nové Strašecí

ne 10. 05. 2015
14:00

č.z.: 27178
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

út 05. 05. 2015
18:30

č.z.: 27132
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

ne 03. 05. 2015
15:00

č.z.: 27174
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 03. 05. 2015
14:00

č.z.: 2127
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 03. 05. 2015
12:30

č.z.: 232101
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

ne 03. 05. 2015
12:00

č.z.: 26083
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

ne 03. 05. 2015
10:00

č.z.: 26090
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 02. 05. 2015
20:00

č.z.: 232097
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 02. 05. 2015
17:00

č.z.: 2123
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 02. 05. 2015
13:00

č.z.: 26061
Místo: Kladno - ZS

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

pá 01. 05. 2015
14:00

č.z.: 232093
Místo: Kladno u ZS

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

ne 26. 04. 2015
17:00

č.z.: 232086
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK Kelti 2008 B

ne 26. 04. 2015
11:00

č.z.: 2119
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 26. 04. 2015
10:00

č.z.: 27163
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 25. 04. 2015
14:00

č.z.: 27161
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 25. 04. 2015
13:45

č.z.: 44075
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 25. 04. 2015
11:00

č.z.: 2115
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 25. 04. 2015
10:00

č.z.: 44073
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 19. 04. 2015
17:00

č.z.: 232081
Místo: Sítná 2006

HBC Kozel Unhošť
HBC Nové Strašecí B

ne 19. 04. 2015
14:00

č.z.: 2113
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 19. 04. 2015
11:00

č.z.: 27148
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 18. 04. 2015
11:00

č.z.: 2110
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 12. 04. 2015
16:30

č.z.: 232076
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Defekt Třebíz

ne 12. 04. 2015
14:00

č.z.: 2106
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 12. 04. 2015
10:30

č.z.: 26080
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 12. 04. 2015
10:00

č.z.: 27147
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 11. 04. 2015
15:15

č.z.: 44064
Místo: Blatná

HBC Nové Strašecí
HBC Zliv

so 11. 04. 2015
15:00

č.z.: 27102
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

so 11. 04. 2015
10:00

č.z.: 44061
Místo: Blatná

HBC Nové Strašecí
SK Suchdol nad Lužnicí

so 11. 04. 2015
09:30

č.z.: 26076
Místo: Most

HBC Kovodemont Most
HBC Nové Strašecí

ne 05. 04. 2015
14:00

č.z.: 2101
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 04. 04. 2015
15:00

č.z.: 2097
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí

so 04. 04. 2015
13:45

č.z.: 44059
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 04. 04. 2015
11:30

č.z.: 44058
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 04. 04. 2015
08:30

č.z.: 232071
Místo: Sítná 2009

SK HBC Falcon Kročehlavy
HBC Nové Strašecí B

ne 29. 03. 2015
16:30

č.z.: 232066
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Notor Kladno

ne 29. 03. 2015
12:30

č.z.: 27135
Místo: Nové Strašecí

HBC Rebel Praha 8
HBC Nové Strašecí

ne 29. 03. 2015
11:30

č.z.: 2094
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

ne 29. 03. 2015
10:00

č.z.: 27044
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rebel Praha 8

so 28. 03. 2015
12:00

č.z.: 44055
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 26071
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 22. 03. 2015
15:30

č.z.: 26069
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

ne 22. 03. 2015
14:00

č.z.: 2088
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 22. 03. 2015
13:30

č.z.: 27122
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí

so 21. 03. 2015
16:00

č.z.: 44050
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 21. 03. 2015
11:30

č.z.: 232061
Místo: Sítná 2009

HBC Kamenné Žehrovice
HBC Nové Strašecí B

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 2084
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

ne 15. 03. 2015
14:00

č.z.: 27117
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice

ne 15. 03. 2015
09:20

č.z.: 232056
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Dynamo Rozdělov

so 14. 03. 2015
14:00

č.z.: 44032
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Nové Strašecí

so 14. 03. 2015
11:00

č.z.: 26062
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 14. 03. 2015
10:00

č.z.: 44045
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Nové Strašecí

ne 08. 03. 2015
14:00

č.z.: 2077
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Snack Dobřany

ne 08. 03. 2015
14:00

č.z.: 44041
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

ne 08. 03. 2015
13:00

č.z.: 27109
Místo: Plzeň

HBC Plzeň
HBC Nové Strašecí

ne 08. 03. 2015
10:00

č.z.: 27011
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

so 07. 03. 2015
15:30

č.z.: 232051
Místo: Sítná 2006

HC Vlci Buštěhrad
HBC Nové Strašecí B

so 07. 03. 2015
11:00

č.z.: 2075
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 01. 03. 2015
15:00

č.z.: 27096
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

ne 01. 03. 2015
14:00

č.z.: 2066
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Nové Strašecí

ne 30. 11. 2014
10:00

č.z.: 27087
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 29. 11. 2014
14:00

č.z.: 44036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

so 29. 11. 2014
10:00

č.z.: 26053
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Ďáblové Praha

ne 23. 11. 2014
10:00

č.z.: 27083
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

so 22. 11. 2014
13:00

č.z.: 26047
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Nové Strašecí

ne 16. 11. 2014
15:00

č.z.: 2054
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí

so 15. 11. 2014
14:00

č.z.: 26041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

so 15. 11. 2014
13:30

č.z.: 44030
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

so 15. 11. 2014
09:00

č.z.: 26044
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 09. 11. 2014
13:30

č.z.: 2057
Místo: Praha-Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 09. 11. 2014
13:30

č.z.: 27072
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 09. 11. 2014
09:00

č.z.: 232046
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín

so 08. 11. 2014
13:30

č.z.: 44023
Místo: Blatná

HBC Nové Strašecí
SK Suchdol nad Lužnicí

so 08. 11. 2014
12:00

č.z.: 27070
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Elba DDM Ústí nad Labem

so 08. 11. 2014
10:00

č.z.: 26037
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kovodemont Most

so 08. 11. 2014
09:45

č.z.: 44021
Místo: Blatná

HBC Nové Strašecí
HBC Zliv

ne 02. 11. 2014
11:00

č.z.: 2048
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Nové Strašecí

ne 02. 11. 2014
10:00

č.z.: 27057
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 01. 11. 2014
10:00

č.z.: 232041
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Nové Strašecí B

so 01. 11. 2014
09:00

č.z.: 26032
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

ne 26. 10. 2014
15:00

č.z.: 2043
Místo: Plzeň – Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

so 25. 10. 2014
14:00

č.z.: 44017
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Blatná Datels

so 25. 10. 2014
12:00

č.z.: 232036
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Kozel Unhošť

so 25. 10. 2014
10:00

č.z.: 44018
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Blatná Datels

ne 19. 10. 2014
15:30

č.z.: 27056
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 2039
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 44016
Místo: Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí

so 18. 10. 2014
11:30

č.z.: 232031
Místo: Sítná 2009

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí B

so 18. 10. 2014
10:00

č.z.: 26027
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

ne 12. 10. 2014
14:00

č.z.: 2032
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Nové Strašecí

ne 12. 10. 2014
11:00

č.z.: 27041
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Nové Strašecí

so 11. 10. 2014
14:00

č.z.: 232026
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
SK HBC Falcon Kročehlavy

so 11. 10. 2014
10:00

č.z.: 26020
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 2030
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

ne 05. 10. 2014
10:00

č.z.: 27031
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha

so 04. 10. 2014
13:30

č.z.: 26019
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Nové Strašecí

so 04. 10. 2014
10:00

č.z.: 44011
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary

so 04. 10. 2014
10:00

č.z.: 232021
Místo: Sítná 2009

HBC Notor Kladno
HBC Nové Strašecí B

ne 28. 09. 2014
14:00

č.z.: 2021
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

ne 28. 09. 2014
13:00

č.z.: 27026
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

so 27. 09. 2014
16:30

č.z.: 232016
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HBC Kamenné Žehrovice

so 27. 09. 2014
14:00

č.z.: 44007
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň-Litice

ne 21. 09. 2014
15:00

č.z.: 2020
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 21. 09. 2014
12:00

č.z.: 27018
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Plzeň

ne 21. 09. 2014
10:00

č.z.: 26011
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

so 20. 09. 2014
14:00

č.z.: 2012
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 20. 09. 2014
10:00

č.z.: 232011
Místo: Sítná 2006

Dynamo Rozdělov
HBC Nové Strašecí B

so 20. 09. 2014
09:30

č.z.: 26008
Místo: Palmovka - Asfalt

SK Ďáblové Praha
HBC Nové Strašecí

ne 14. 09. 2014
16:30

č.z.: 232006
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí B
HC Vlci Buštěhrad

ne 14. 09. 2014
14:00

č.z.: 2009
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 14. 09. 2014
10:00

č.z.: 27005
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno

so 13. 09. 2014
10:00

č.z.: 26002
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha

ne 07. 09. 2014
14:00

č.z.: 2003
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 06. 09. 2014
14:00

č.z.: 2065
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008

so 06. 09. 2014
09:00

č.z.: 232001
Místo: Sítná 2009

Beer Stars Hnidousy - Motyčín
HBC Nové Strašecí B

ne 08. 06. 2014
08:00

č.z.: 8036
Místo: Děčín ZS

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 07. 06. 2014
15:45

č.z.: 8031
Místo: Děčín ZS

HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník

pá 06. 06. 2014
17:30

č.z.: 8011
Místo: Děčín ZS

HBC Nové Strašecí
Ježci Heřmanův Městec

pá 06. 06. 2014
14:30

č.z.: 8007
Místo: Děčín ZS

HBC Nové Strašecí
SK Pedagog České Budějovice

pá 06. 06. 2014
10:00

č.z.: 8001
Místo: Děčín ZS

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

pá 06. 06. 2014
10:00

č.z.: 8001
Místo: Děčín ZS

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí

ne 01. 06. 2014
11:00

č.z.: 5440
Místo: Karlovy Vary

SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Nové Strašecí

ne 25. 05. 2014
12:00

č.z.: 5437
Místo: Most - ANS