HBC Kolín

st 14. 06. 2017
21:00

č.z.: 21114
Místo: Kladno - malá hala

HBC Defekt Třebíz
HBC Kolín

ne 11. 06. 2017
13:00

č.z.: 21113
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Defekt Třebíz

so 10. 06. 2017
15:00

č.z.: 21112
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Defekt Třebíz

ne 04. 06. 2017
15:00

č.z.: 21111
Místo: Kladno - Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Kolín

so 03. 06. 2017
09:00

č.z.: 21110
Místo: Kladno - Sítná 09

HBC Defekt Třebíz
HBC Kolín

po 29. 05. 2017
18:30

č.z.: 21107
Místo: Kolín

HBC Kolín
Rafani Praha

so 27. 05. 2017
10:00

č.z.: 21105
Místo: Kolín

HBC Kolín
Rafani Praha

čt 25. 05. 2017
19:30

č.z.: 21103
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Kolín

ne 21. 05. 2017
19:00

č.z.: 21101
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Kolín

čt 18. 05. 2017
18:15

č.z.: 21099
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

ne 14. 05. 2017
11:30

č.z.: 21096
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

so 13. 05. 2017
17:00

č.z.: 21093
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 07. 05. 2017
10:00

č.z.: 21090
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 06. 05. 2017
17:00

č.z.: 21087
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 29. 04. 2017
13:00

č.z.: 21083
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

st 19. 04. 2017
19:30

č.z.: 21078
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Kolín

st 12. 04. 2017
19:30

č.z.: 21069
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Praha
HBC Kolín

ne 09. 04. 2017
15:00

č.z.: 21076
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Defekt Třebíz

so 08. 04. 2017
11:00

č.z.: 21038
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 21068
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Kolín

ne 26. 03. 2017
10:00

č.z.: 21062
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

so 25. 03. 2017
14:00

č.z.: 21059
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

st 22. 03. 2017
19:30

č.z.: 21028
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Praha
HBC Kolín

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 21056
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM HK Avir Praha

so 11. 03. 2017
09:00

č.z.: 21050
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Kolín

so 04. 03. 2017
15:00

č.z.: 21047
Místo: Kolín

HBC Kolín
Rafani Praha

so 26. 11. 2016
10:00

č.z.: 21043
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Kolín

ne 20. 11. 2016
11:00

č.z.: 21001
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Defekt Třebíz

so 12. 11. 2016
14:00

č.z.: 21036
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 06. 11. 2016
17:00

č.z.: 21029
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Kolín

čt 27. 10. 2016
19:30

č.z.: 21010
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

so 22. 10. 2016
13:00

č.z.: 21022
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

st 12. 10. 2016
19:30

č.z.: 21019
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Kolín

so 08. 10. 2016
15:00

č.z.: 21015
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice

so 24. 09. 2016
15:00

č.z.: 21008
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 11. 06. 2016
12:00

č.z.: 21136
Místo: Kolín

HBC Kolín
Jungle Fever Kladno

ne 05. 06. 2016
11:00

č.z.: 21135
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Kolín

so 04. 06. 2016
13:00

č.z.: 21134
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Kolín

so 28. 05. 2016
10:00

č.z.: 21129
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM HK Avir Praha B

st 25. 05. 2016
19:30

č.z.: 21127
Místo: Čimice

SHM HK Avir Praha B
HBC Kolín

ne 22. 05. 2016
10:00

č.z.: 21125
Místo: Čimice

SHM HK Avir Praha B
HBC Kolín

so 14. 05. 2016
18:00

č.z.: 21116
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kolín

ne 08. 05. 2016
15:00

č.z.: 21113
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník B

so 07. 05. 2016
10:00

č.z.: 21110
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník B

ne 01. 05. 2016
13:00

č.z.: 21102
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC Mělník

so 30. 04. 2016
10:00

č.z.: 21098
Místo: Čimice

SHM HK Avir Praha B
HBC Kolín

ne 24. 04. 2016
14:00

č.z.: 21095
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

so 23. 04. 2016
14:00

č.z.: 21089
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kolín

ne 17. 04. 2016
10:00

č.z.: 21088
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

so 09. 04. 2016
13:00

č.z.: 21080
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 03. 04. 2016
12:00

č.z.: 21107
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Kolín

so 02. 04. 2016
10:00

č.z.: 21073
Místo: Kolín

HBC Kolín
Jungle Fever Kladno

so 19. 03. 2016
14:00

č.z.: 21062
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM HK Avir Praha B

so 12. 03. 2016
10:00

č.z.: 21060
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Kolín

st 09. 03. 2016
19:00

č.z.: 21026
Místo: Čimice

SHM HK Avir Praha B
HBC Kolín

ne 06. 03. 2016
10:00

č.z.: 21053
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Kolín

so 27. 02. 2016
14:00

č.z.: 21070
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník B

so 28. 11. 2015
14:00

č.z.: 21052
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC Mělník

ne 22. 11. 2015
15:00

č.z.: 21046
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 15. 11. 2015
14:00

č.z.: 21043
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 21039
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

ne 08. 11. 2015
13:00

č.z.: 21034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník B
HBC Kolín

so 17. 10. 2015
10:00

č.z.: 21024
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice

ne 11. 10. 2015
14:00

č.z.: 21017
Místo: Kolín

HBC Kolín
Jungle Fever Kladno

ne 04. 10. 2015
11:00

č.z.: 21003
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Kolín

so 03. 10. 2015
14:00

č.z.: 21016
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
HBC Kolín

ne 20. 09. 2015
14:00

č.z.: 21010
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 19. 09. 2015
12:00

č.z.: 21007
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

so 13. 06. 2015
18:00

č.z.: 231201
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice B
HBC Kolín

ne 07. 06. 2015
15:00

č.z.: 231200
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice B

so 06. 06. 2015
13:00

č.z.: 231199
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice B

ne 31. 05. 2015
19:00

č.z.: 231193
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha
HBC Kolín

ne 24. 05. 2015
15:00

č.z.: 231191
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM HK Avir Praha

so 23. 05. 2015
15:00

č.z.: 231189
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM HK Avir Praha

po 18. 05. 2015
19:30

č.z.: 231177
Místo: Palmovka - Loba

Vyprahlo Praha
HBC Kolín

ne 10. 05. 2015
15:00

č.z.: 231173
Místo: Kolín

HBC Kolín
Vyprahlo Praha

so 09. 05. 2015
15:00

č.z.: 231169
Místo: Kolín

HBC Kolín
Vyprahlo Praha

ne 26. 04. 2015
15:00

č.z.: 231134
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Hanspaulka

so 25. 04. 2015
12:00

č.z.: 231095
Místo: Kolín

HBC Kolín
Players of Uftaland

ne 19. 04. 2015
15:00

č.z.: 231153
Místo: Palmovka - Loba

SHM Goblins Praha
HBC Kolín

so 18. 04. 2015
12:00

č.z.: 231147
Místo: Kolín

HBC Kolín
THC Praha

ne 12. 04. 2015
15:30

č.z.: 231142
Místo: Palmovka - Loba

A.S.H.F. Praha
HBC Kolín

so 11. 04. 2015
15:00

č.z.: 231019
Místo: Kolín

HBC Kolín
Vyprahlo Praha

so 28. 03. 2015
15:00

č.z.: 231131
Místo: Palmovka - Loba

Rafani Praha
HBC Kolín

ne 22. 03. 2015
15:00

č.z.: 231121
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař C

ne 15. 03. 2015
14:30

č.z.: 231120
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice B
HBC Kolín

so 07. 03. 2015
15:00

č.z.: 231108
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha

po 02. 03. 2015
19:00

č.z.: 231097
Místo: Palmovka - Asfalt

Vyprahlo Praha
HBC Kolín

ne 30. 11. 2014
14:00

č.z.: 231086
Místo: Palmovka - Loba

SHM HbC Fénix Praha
HBC Kolín

so 29. 11. 2014
12:00

č.z.: 231082
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM HK Avir Praha

ne 23. 11. 2014
14:00

č.z.: 231075
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM Goblins Praha

po 17. 11. 2014
19:00

č.z.: 231069
Místo: Palmovka - Asfalt

THC Praha
HBC Kolín

ne 09. 11. 2014
10:00

č.z.: 231064
Místo: Kolín

HBC Kolín
A.S.H.F. Praha

so 08. 11. 2014
12:00

č.z.: 231056
Místo: Palmovka - Loba

HC Hanspaulka
HBC Kolín

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 231053
Místo: Kolín

HBC Kolín
Rafani Praha

so 25. 10. 2014
15:00

č.z.: 231042
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice B

ne 19. 10. 2014
09:00

č.z.: 231043
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař C
HBC Kolín

ne 05. 10. 2014
10:00

č.z.: 231030
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha
HBC Kolín

út 30. 09. 2014
19:30

č.z.: 231017
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Kolín

st 24. 09. 2014
19:00

č.z.: 231004
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha
HBC Kolín

ne 21. 09. 2014
15:00

č.z.: 231008
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM HbC Fénix Praha

so 17. 05. 2014
11:00

č.z.: 21163
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

ne 11. 05. 2014
16:00

č.z.: 21161
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 10. 05. 2014
14:00

č.z.: 21159
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 03. 05. 2014
08:00

č.z.: 21150
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

ne 27. 04. 2014
15:00

č.z.: 21146
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

so 26. 04. 2014
15:00

č.z.: 21142
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

ne 06. 04. 2014
10:00

č.z.: 21127
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
HBC Kolín

so 29. 03. 2014
14:00

č.z.: 21126
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Kolín

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 21116
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Kolín

so 22. 03. 2014
15:00

č.z.: 21113
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 15. 03. 2014
10:00

č.z.: 21105
Místo: Horní Měcholupy

South Park Cows
HBC Kolín

so 08. 03. 2014
15:00

č.z.: 21100
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

ne 02. 03. 2014
18:00

č.z.: 21094
Místo: Kladno - ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Kolín

so 30. 11. 2013
14:00

č.z.: 21087
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař B

so 23. 11. 2013
15:00

č.z.: 21083
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

so 16. 11. 2013
14:00

č.z.: 21074
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

ne 10. 11. 2013
10:00

č.z.: 21072
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Kolín

so 09. 11. 2013
14:00

č.z.: 21061
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC Mělník

so 02. 11. 2013
14:00

č.z.: 21060
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Kelti 2008

ne 20. 10. 2013
15:00

č.z.: 21050
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice

so 19. 10. 2013
15:00

č.z.: 21047
Místo: Benátky

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

so 12. 10. 2013
15:00

č.z.: 21039
Místo: Kolín

HBC Kolín
South Park Cows

ne 06. 10. 2013
14:00

č.z.: 21034
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 29. 09. 2013
15:00

č.z.: 21006
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Praga

so 28. 09. 2013
15:00

č.z.: 21028
Místo: Kolín

HBC Kolín
Jungle Fever Kladno

ne 22. 09. 2013
15:00

č.z.: 21021
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař B
HBC Kolín

so 21. 09. 2013
15:00

č.z.: 21017
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

ne 15. 09. 2013
13:30

č.z.: 21008
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 16. 06. 2013
17:00

č.z.: 231163
Místo: Horní Měcholupy

Vyprahlo Praha
HBC Kolín B

so 15. 06. 2013
17:00

č.z.: 231162
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Vyprahlo Praha

ne 09. 06. 2013
10:00

č.z.: 231161
Místo: Horní Měcholupy

Vyprahlo Praha
HBC Kolín B

so 01. 06. 2013
13:00

č.z.: 231157
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM HK Avir Reloaded

ne 26. 05. 2013
13:00

č.z.: 231155
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM HK Avir Reloaded

so 25. 05. 2013
18:00

č.z.: 231153
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

ne 19. 05. 2013
18:00

č.z.: 231151
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

so 11. 05. 2013
13:00

č.z.: 231145
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

st 08. 05. 2013
14:00

č.z.: 21199
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

st 08. 05. 2013
11:00

č.z.: 231141
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

ne 05. 05. 2013
14:00

č.z.: 21195
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 05. 05. 2013
13:00

č.z.: 231137
Místo: Palmovka - Asfalt

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

so 04. 05. 2013
16:00

č.z.: 21191
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 04. 05. 2013
15:00

č.z.: 231133
Místo: Palmovka - Asfalt

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

ne 28. 04. 2013
11:00

č.z.: 231130
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Bohemia Benders Ďáblice B

so 27. 04. 2013
12:30

č.z.: 231101
Místo: Kolín

HBC Kolín B
THC Praha

ne 21. 04. 2013
14:00

č.z.: 21176
Místo: ASF Palmovka

Rafani Praha
HBC Kolín

ne 21. 04. 2013
11:00

č.z.: 231125
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Players of Uftaland

so 20. 04. 2013
15:00

č.z.: 21020
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha B

so 20. 04. 2013
11:00

č.z.: 231121
Místo: Palmovka - Loba

THC Praha
HBC Kolín B

ne 14. 04. 2013
16:00

č.z.: 21115
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC Mělník

so 13. 04. 2013
16:00

č.z.: 21175
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

so 13. 04. 2013
13:00

č.z.: 231114
Místo: Malešice

Hokejka Praha
HBC Kolín B

ne 07. 04. 2013
13:00

č.z.: 231110
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice B
HBC Kolín B

so 06. 04. 2013
15:00

č.z.: 231106
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

so 06. 04. 2013
12:00

č.z.: 21163
Místo: ASF Palmovka

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Kolín

so 30. 03. 2013
16:00

č.z.: 21160
Místo: Kolín

HBC Kolín
Jungle Fever Kladno

ne 24. 03. 2013
12:00

č.z.: 231097
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Kolín B

so 23. 03. 2013
16:00

č.z.: 21150
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Kolín

so 23. 03. 2013
13:00

č.z.: 231005
Místo: Palmovka - Asfalt

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

ne 17. 03. 2013
15:00

č.z.: 21145
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

so 16. 03. 2013
14:00

č.z.: 231024
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM Goblins Praha

so 16. 03. 2013
10:00

č.z.: 21137
Místo: Horní Měcholupy

South Park Cows
HBC Kolín

ne 10. 03. 2013
11:00

č.z.: 231033
Místo: Kolín

HBC Kolín B
THC Praha

so 09. 03. 2013
15:00

č.z.: 21130
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

ne 03. 03. 2013
12:00

č.z.: 231087
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice B
HBC Kolín B

so 02. 03. 2013
11:30

č.z.: 21124
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař B
HBC Kolín

so 02. 03. 2013
11:00

č.z.: 231084
Místo: Kolín

HBC Kolín B
A.S.H.F. Praha

so 08. 12. 2012
09:00

č.z.: 21111
Místo: Loba Palmovka

SK Ďáblové Praha B
HBC Kolín

so 01. 12. 2012
14:00

č.z.: 21100
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

po 26. 11. 2012
19:00

č.z.: 231078
Místo: Palmovka - Asfalt

THC Praha
HBC Kolín B

so 24. 11. 2012
10:00

č.z.: 21098
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Kolín

ne 18. 11. 2012
11:00

č.z.: 231073
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Players of Uftaland

so 17. 11. 2012
16:00

č.z.: 231069
Místo: Palmovka - Loba

SHM Goblins Praha
HBC Kolín B

so 17. 11. 2012
14:00

č.z.: 21085
Místo: Kolín

HBC Kolín
Rafani Praha

ne 11. 11. 2012
15:00

č.z.: 21059
Místo: Horní Měcholupy

HBC Kolín
SK Kelti Nižbor

ne 11. 11. 2012
11:00

č.z.: 231062
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Vyprahlo Praha

so 10. 11. 2012
13:00

č.z.: 21084
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

so 10. 11. 2012
11:00

č.z.: 231051
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

ne 04. 11. 2012
13:00

č.z.: 231060
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

so 03. 11. 2012
14:00

č.z.: 21072
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice

ne 28. 10. 2012
16:00

č.z.: 231017
Místo: Horní Měcholupy

Vyprahlo Praha
HBC Kolín B

ne 28. 10. 2012
14:30

č.z.: 21069
Místo: Kladno Sítná 06

Jungle Fever Kladno
HBC Kolín

ne 21. 10. 2012
11:00

č.z.: 231050
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

so 20. 10. 2012
15:30

č.z.: 21054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 20. 10. 2012
11:00

č.z.: 231042
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Bohemia Benders Ďáblice B

ne 14. 10. 2012
13:00

č.z.: 231039
Místo: Palmovka - Loba

A.S.H.F. Praha
HBC Kolín B

so 13. 10. 2012
11:00

č.z.: 21046
Místo: Kolín

HBC Kolín
South Park Cows

so 06. 10. 2012
12:00

č.z.: 21039
Místo: Loba Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

so 06. 10. 2012
10:00

č.z.: 231028
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Kolín B

pá 28. 09. 2012
16:00

č.z.: 21033
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař B

ne 23. 09. 2012
16:00

č.z.: 21024
Místo: Horní Počaply

TJ HBC Mělník
HBC Kolín

ne 16. 09. 2012
14:00

č.z.: 21007
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Praga

ne 16. 09. 2012
11:00

č.z.: 231015
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM HK Avir Reloaded

so 15. 09. 2012
16:00

č.z.: 21009
Místo: Benátky

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

ne 09. 09. 2012
10:00

č.z.: 231006
Místo: Malešice

Hokejka Praha
HBC Kolín B

st 23. 05. 2012
19:00

č.z.: 21254
Místo: Čimice

SK Spectrum Rebel Praha 8
HBC Kolín

ne 20. 05. 2012
16:00

č.z.: 21252
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Rebel Praha 8

so 19. 05. 2012
16:00

č.z.: 21250
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Rebel Praha 8

ne 13. 05. 2012
10:00

č.z.: 21248
Místo: Čimice

SK Spectrum Rebel Praha 8
HBC Kolín

so 12. 05. 2012
10:00

č.z.: 21246
Místo: Čimice

SK Spectrum Rebel Praha 8
HBC Kolín

so 05. 05. 2012
16:00

č.z.: 21235
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Kelti Nižbor

so 05. 05. 2012
13:00

č.z.: 26211
Místo: Kolín

HBC Kolín B
A.S.H.F. Praha

ne 29. 04. 2012
16:00

č.z.: 26207
Místo: Palmovka - Loba

A.S.H.F. Praha
HBC Kolín B

ne 29. 04. 2012
15:00

č.z.: 21231
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Kolín

so 28. 04. 2012
15:00

č.z.: 21227
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Kolín

so 28. 04. 2012
12:30

č.z.: 26203
Místo: Palmovka - Loba

A.S.H.F. Praha
HBC Kolín B

ne 22. 04. 2012
09:00

č.z.: 26201
Místo: Horní Měcholupy

Hokejka Praha
HBC Kolín B

so 21. 04. 2012
14:00

č.z.: 26197
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

ne 15. 04. 2012
14:00

č.z.: 26193
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

so 14. 04. 2012
16:00

č.z.: 21215
Místo: Benátky nad Jizerou

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

so 14. 04. 2012
12:00

č.z.: 26189
Místo: Horní Měcholupy

Hokejka Praha
HBC Kolín B

ne 08. 04. 2012
16:00

č.z.: 21211
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 07. 04. 2012
16:00

č.z.: 21207
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 07. 04. 2012
14:00

č.z.: 26185
Místo: Horní Měcholupy

Hokejka Praha
HBC Kolín B

ne 01. 04. 2012
16:00

č.z.: 21172
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

ne 25. 03. 2012
11:00

č.z.: 21162
Místo: Kolín

HBC Kolín
Rafani Praha

ne 25. 03. 2012
10:00

č.z.: 26181
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

so 24. 03. 2012
16:00

č.z.: 21156
Místo: Loba - Palmovka

Ekonom Devils
HBC Kolín

ne 18. 03. 2012
13:00

č.z.: 26175
Místo: Palmovka - Asfalt

THC Praha
HBC Kolín B

so 17. 03. 2012
15:00

č.z.: 26163
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HBT Vlašim B

so 17. 03. 2012
13:00

č.z.: 21149
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHC Killers Litoměřice

ne 11. 03. 2012
14:00

č.z.: 21199
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

ne 11. 03. 2012
12:00

č.z.: 26155
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HBC TPCA Kolín

so 10. 03. 2012
13:30

č.z.: 21137
Místo: ASF - Palmovka

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Kolín

ne 04. 03. 2012
12:00

č.z.: 26154
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Players of Uftaland

so 03. 03. 2012
12:00

č.z.: 26142
Místo: Horní Měcholupy

Hokejka Praha
HBC Kolín B

so 03. 03. 2012
11:00

č.z.: 21132
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 25. 02. 2012
15:00

č.z.: 21126
Místo: Kladno u ZS

Jungle Fever Kladno
HBC Kolín

so 03. 12. 2011
10:00

č.z.: 21114
Místo: Čimice

SK Spectrum Rebel Praha 8
HBC Kolín

ne 27. 11. 2011
14:00

č.z.: 26139
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Vyprahlo Praha

so 26. 11. 2011
11:00

č.z.: 21107
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 26. 11. 2011
10:00

č.z.: 26129
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha B
HBC Kolín B

ne 20. 11. 2011
12:00

č.z.: 26124
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

so 19. 11. 2011
11:00

č.z.: 21103
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Kelti Nižbor

čt 17. 11. 2011
14:30

č.z.: 21091
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kolín

čt 17. 11. 2011
12:00

č.z.: 26063
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Kolín B

ne 13. 11. 2011
12:00

č.z.: 26116
Místo: Palmovka - Asfalt

A.S.H.F. Praha
HBC Kolín B

so 12. 11. 2011
14:00

č.z.: 26109
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM Goblins Praha

so 12. 11. 2011
13:30

č.z.: 21082
Místo: ASF - Palmovka

Rafani Praha
HBC Kolín

ne 06. 11. 2011
15:00

č.z.: 26103
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha C
HBC Kolín B

so 05. 11. 2011
15:00

č.z.: 21080
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

South Park Cows
HBC Kolín

so 05. 11. 2011
12:00

č.z.: 26094
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Bohemia Benders Ďáblice B

so 29. 10. 2011
11:00

č.z.: 21068
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

ne 23. 10. 2011
14:00

č.z.: 21187
Místo: Louny

SHK Louny
HBC Kolín

ne 23. 10. 2011
12:00

č.z.: 26090
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM HK Avir Reloaded

so 22. 10. 2011
16:00

č.z.: 26079
Místo: Vlašim

HBT Vlašim B
HBC Kolín B

so 22. 10. 2011
11:00

č.z.: 21057
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice

ne 16. 10. 2011
11:00

č.z.: 26077
Místo: Kolín

HBC Kolín B
THC Praha

so 15. 10. 2011
12:00

č.z.: 21049
Místo: Kolín

HBC Kolín
Elba DDM Ústí nad Labem B

ne 09. 10. 2011
12:00

č.z.: 26064
Místo: Kolín

HBC TPCA Kolín
HBC Kolín B

so 08. 10. 2011
15:00

č.z.: 21044
Místo: Benátky nad Jizerou

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

ne 02. 10. 2011
12:00

č.z.: 26051
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

ne 02. 10. 2011
08:00

č.z.: 9030
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

so 01. 10. 2011
11:00

č.z.: 21034
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Rebel Praha 8

st 28. 09. 2011
16:00

č.z.: 21026
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař B
HBC Kolín

st 28. 09. 2011
12:00

č.z.: 26048
Místo: Horní Měcholupy

Vyprahlo Praha
HBC Kolín B

ne 25. 09. 2011
13:00

č.z.: 26038
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SK Ďáblové Praha B

so 24. 09. 2011
12:00

č.z.: 21019
Místo: ASF - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 18. 09. 2011
09:00

č.z.: 26033
Místo: Palmovka - Asfalt

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

so 17. 09. 2011
15:00

č.z.: 21011
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 17. 09. 2011
13:00

č.z.: 26025
Místo: Kolín

HBC Kolín B
A.S.H.F. Praha

ne 11. 09. 2011
16:00

č.z.: 26018
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM Goblins Praha
HBC Kolín B

so 10. 09. 2011
17:00

č.z.: 26012
Místo: Kolín

HBC Kolín B
TJ KOVO Praha C

so 10. 09. 2011
15:00

č.z.: 21003
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Nordics Most

ne 04. 09. 2011
14:00

č.z.: 26003
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice B
HBC Kolín B

so 03. 09. 2011
00:00

č.z.: 9013
Místo:

HBC Hostivař B
HBC Kolín

ne 22. 05. 2011
13:00

č.z.: 6019
Místo: Karviná

Ježci Heřmanův Městec
HBC Kolín

ne 22. 05. 2011
10:00

č.z.: 6017
Místo: Karviná

HBC Kolín
HbK INTEVO Karviná

so 21. 05. 2011
18:00

č.z.: 6015
Místo: Karviná

HBC Kolín
SK Jihlava

so 21. 05. 2011
15:00

č.z.: 6013
Místo: Karviná

HBT Vlašim
HBC Kolín

so 07. 05. 2011
13:30

č.z.: 24220
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kolín

so 07. 05. 2011
10:00

č.z.: 24219
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kolín

so 30. 04. 2011
16:00

č.z.: 21316
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

po 25. 04. 2011
17:00

č.z.: 24112
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBC Kolín

po 25. 04. 2011
14:00

č.z.: 24111
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař
HBC Kolín

ne 24. 04. 2011
16:00

č.z.: 21312
Místo: Benátky nad Jizerou

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

so 23. 04. 2011
16:00

č.z.: 21308
Místo: Benátky nad Jizerou

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

so 16. 04. 2011
15:00

č.z.: 21306
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 16. 04. 2011
13:30

č.z.: 24200
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha

so 16. 04. 2011
10:00

č.z.: 24199
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha

ne 10. 04. 2011
15:00

č.z.: 21298
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

so 09. 04. 2011
15:00

č.z.: 21290
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

so 09. 04. 2011
13:30

č.z.: 24182
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kolín

so 09. 04. 2011
13:00

č.z.: 26192
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM HK Avir Reloaded

so 09. 04. 2011
10:00

č.z.: 24181
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kolín

ne 03. 04. 2011
15:00

č.z.: 21282
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 03. 04. 2011
14:30

č.z.: 24128
Místo: Kladno - Sítná

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kolín

ne 03. 04. 2011
11:30

č.z.: 24127
Místo: Kladno - Sítná

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kolín

ne 03. 04. 2011
11:30

č.z.: 26188
Místo: Loba - Palmovka

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

so 02. 04. 2011
15:00

č.z.: 21274
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 02. 04. 2011
14:00

č.z.: 26184
Místo: Asfalt - Palmovka

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

so 02. 04. 2011
13:30

č.z.: 24178
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha

so 02. 04. 2011
10:00

č.z.: 24177
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha

ne 27. 03. 2011
16:00

č.z.: 26165
Místo: Kolín

HBC Kolín B
THC Praha

ne 27. 03. 2011
14:30

č.z.: 24110
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 27. 03. 2011
13:00

č.z.: 21161
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHC Killers Litoměřice

ne 27. 03. 2011
11:00

č.z.: 24109
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 26. 03. 2011
13:00

č.z.: 24166
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Kolín

so 26. 03. 2011
12:00

č.z.: 26178
Místo: Asfalt - Palmovka

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

so 26. 03. 2011
10:00

č.z.: 21151
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Kolín

so 26. 03. 2011
09:30

č.z.: 24165
Místo: ANS Most

HBC Pento Most
HBC Kolín

ne 20. 03. 2011
13:00

č.z.: 21250
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

South Park Cows
HBC Kolín

ne 20. 03. 2011
10:00

č.z.: 26087
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

so 19. 03. 2011
15:00

č.z.: 21242
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 19. 03. 2011
13:30

č.z.: 24156
Místo: Kolín

HBC Kolín
DDM Ústí nad Labem

so 19. 03. 2011
11:30

č.z.: 26173
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

so 19. 03. 2011
10:00

č.z.: 24155
Místo: Kolín

HBC Kolín
DDM Ústí nad Labem

ne 13. 03. 2011
16:00

č.z.: 21234
Místo: ASF - Palmovka

SK Ďáblové Praha B
HBC Kolín

so 12. 03. 2011
15:00

č.z.: 21223
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Kelti Nižbor

so 12. 03. 2011
15:00

č.z.: 24146
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kolín

so 12. 03. 2011
10:30

č.z.: 24145
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kolín

ne 06. 03. 2011
17:00

č.z.: 21214
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická

HBC Hostivař B
HBC Kolín

so 05. 03. 2011
16:00

č.z.: 26158
Místo: Asfalt - Palmovka

A.S.H.F. Praha
HBC Kolín B

so 05. 03. 2011
14:30

č.z.: 24134
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

so 05. 03. 2011
12:30

č.z.: 21170
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHK Louny

so 05. 03. 2011
11:00

č.z.: 24133
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

ne 27. 02. 2011
15:00

č.z.: 21199
Místo: Malešice

TJ HBC Mělník
HBC Kolín

ne 27. 02. 2011
14:00

č.z.: 26152
Místo: Loba - Palmovka

Rafani Praha
HBC Kolín B

so 26. 02. 2011
12:00

č.z.: 21186
Místo: ASF - Palmovka

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Kolín

so 26. 02. 2011
10:00

č.z.: 26143
Místo: Kolín

HBC Kolín B
TJ KOVO Praha C

ne 20. 02. 2011
14:00

č.z.: 21120
Místo: Kolín

HBC Kolín
DDM Ústí nad Labem

so 19. 02. 2011
13:00

č.z.: 21181
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 11. 12. 2010
12:30

č.z.: 26140
Místo: Asfalt - Palmovka

Bohemia Benders Ďáblice B
HBC Kolín B

ne 28. 11. 2010
12:00

č.z.: 26035
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Bohemia Benders Ďáblice B

so 27. 11. 2010
11:00

č.z.: 26132
Místo: Loba - Palmovka

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

ne 21. 11. 2010
14:00

č.z.: 21134
Místo: ASF - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

ne 21. 11. 2010
10:00

č.z.: 26121
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Ekonom Devils B

so 20. 11. 2010
14:30

č.z.: 24090
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kolín

so 20. 11. 2010
12:00

č.z.: 21039
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Concept Team Most

so 20. 11. 2010
11:30

č.z.: 24089
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kolín

so 20. 11. 2010
10:00

č.z.: 26119
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM Goblins Praha

st 17. 11. 2010
14:30

č.z.: 24072
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

st 17. 11. 2010
12:30

č.z.: 26106
Místo: Kolín

HBC TPCA Kolín
HBC Kolín B

st 17. 11. 2010
11:00

č.z.: 24071
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

ne 14. 11. 2010
14:00

č.z.: 21093
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 13. 11. 2010
13:30

č.z.: 24068
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kolín

so 13. 11. 2010
10:00

č.z.: 24067
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kolín

ne 07. 11. 2010
14:00

č.z.: 21111
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kolín

ne 07. 11. 2010
12:00

č.z.: 26104
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Vyprahlo Praha

so 06. 11. 2010
15:00

č.z.: 24054
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Pento Most

so 06. 11. 2010
13:00

č.z.: 21103
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha B

so 06. 11. 2010
12:00

č.z.: 26093
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Kolín B

so 06. 11. 2010
11:30

č.z.: 24053
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Pento Most

ne 31. 10. 2010
13:00

č.z.: 24022
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 31. 10. 2010
11:00

č.z.: 24021
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 31. 10. 2010
10:00

č.z.: 21074
Místo: Nové Strašecí

SK Kelti Nižbor
HBC Kolín

ne 24. 10. 2010
14:30

č.z.: 26082
Místo: Malešice

Hokejka Praha
HBC Kolín B

so 23. 10. 2010
12:00

č.z.: 21084
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

so 23. 10. 2010
12:00

č.z.: 24046
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
HBC Kolín

so 23. 10. 2010
10:00

č.z.: 26074
Místo: Kolín

HBC Kolín B
A.S.H.F. Praha

so 23. 10. 2010
09:00

č.z.: 24045
Místo: Stadion mládeže UNL

DDM Ústí nad Labem
HBC Kolín

ne 17. 10. 2010
15:00

č.z.: 26067
Místo: Loba - Palmovka

THC Praha
HBC Kolín B

so 16. 10. 2010
14:30

č.z.: 24036
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Nové Strašecí

so 16. 10. 2010
11:00

č.z.: 24035
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Nové Strašecí

ne 10. 10. 2010
15:00

č.z.: 21068
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC Mělník

so 09. 10. 2010
15:00

č.z.: 21055
Místo: Kolín

HBC Kolín
Bohemia Benders Ďáblice

so 09. 10. 2010
13:00

č.z.: 26061
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Rafani Praha

ne 03. 10. 2010
10:00

č.z.: 26056
Místo: Loba - Palmovka

SHM Goblins Praha
HBC Kolín B

so 02. 10. 2010
15:00

č.z.: 21050
Místo: Benátky nad Jizerou

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

so 02. 10. 2010
14:30

č.z.: 24018
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC ALPIQ Kladno

so 02. 10. 2010
12:30

č.z.: 26048
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM HK Avir Reloaded

so 02. 10. 2010
11:00

č.z.: 24017
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC ALPIQ Kladno

út 28. 09. 2010
12:00

č.z.: 26037
Místo: Asfalt - Palmovka

Ekonom Devils B
HBC Kolín B

so 25. 09. 2010
16:00

č.z.: 21030
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

ne 19. 09. 2010
12:00

č.z.: 26024
Místo: Asfalt - Palmovka

TJ KOVO Praha C
HBC Kolín B

so 18. 09. 2010
16:00

č.z.: 21020
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Praga

so 18. 09. 2010
14:30

č.z.: 24002
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

so 18. 09. 2010
13:00

č.z.: 26020
Místo: Malešice

Vyprahlo Praha
HBC Kolín B

so 18. 09. 2010
11:30

č.z.: 24001
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

ne 12. 09. 2010
09:00

č.z.: 26008
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HBC TPCA Kolín

so 11. 09. 2010
16:00

č.z.: 21003
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 11. 09. 2010
12:00

č.z.: 26002
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Players of Uftaland

so 04. 09. 2010
13:30

č.z.: 9023
Místo: M.Boleslav

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 04. 09. 2010
10:00

č.z.: 9022
Místo: M.Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kolín

ne 23. 05. 2010
15:00

č.z.: 6050
Místo: ASF - Palmovka

TJ Snack Dobřany
HBC Kolín

ne 23. 05. 2010
09:00

č.z.: 6046
Místo: Loba - Palmovka

HBC Kolín
SK Kometa Polička

so 22. 05. 2010
11:00

č.z.: 6042
Místo: Loba - Palmovka

HBC Kolín
TJ Snack Dobřany

pá 21. 05. 2010
18:00

č.z.: 6040
Místo: Loba - Palmovka

HBC Kolín
HBC Rakovník

pá 21. 05. 2010
13:30

č.z.: 6038
Místo: Loba - Palmovka

SK Kometa Polička
HBC Kolín

ne 16. 05. 2010
14:30

č.z.: 6020
Místo: Třemošná

SK Jihlava
HBC Kolín

ne 16. 05. 2010
11:30

č.z.: 6018
Místo: Třemošná

HBC Kolín
HBK Vsetín

so 15. 05. 2010
15:00

č.z.: 6013
Místo: Třemošná

SK OEZ Testa Letohrad
HBC Kolín

so 15. 05. 2010
12:00

č.z.: 6011
Místo: Třemošná

HBC Kolín
TJ Tatran Třemošná

ne 09. 05. 2010
13:30

č.z.: 25172
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

ne 09. 05. 2010
10:00

č.z.: 25171
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

ne 02. 05. 2010
14:30

č.z.: 25164
Místo: Kladno - Sítná

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kolín

ne 02. 05. 2010
11:00

č.z.: 25163
Místo: Kladno - Sítná

HBC ALPIQ Kladno
HBC Kolín

ne 25. 04. 2010
13:30

č.z.: 25156
Místo: Malešice

HBC Hostivař
HBC Kolín

ne 25. 04. 2010
11:00

č.z.: 21207
Místo: Asfalt - Palmovka

Ekonom Devils
HBC Kolín

ne 25. 04. 2010
10:00

č.z.: 25155
Místo: Malešice

HBC Hostivař
HBC Kolín

so 24. 04. 2010
11:00

č.z.: 21203
Místo: Asfalt - Palmovka

Ekonom Devils
HBC Kolín

ne 18. 04. 2010
16:00

č.z.: 21199
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

ne 18. 04. 2010
14:30

č.z.: 25146
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha

ne 18. 04. 2010
12:30

č.z.: 26197
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

ne 18. 04. 2010
11:00

č.z.: 25145
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha

so 17. 04. 2010
15:00

č.z.: 21195
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

so 17. 04. 2010
12:30

č.z.: 26193
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

ne 11. 04. 2010
12:30

č.z.: 26189
Místo: Asfalt - Palmovka

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

ne 11. 04. 2010
12:00

č.z.: 25138
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kolín

ne 11. 04. 2010
09:30

č.z.: 25137
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Kolín

so 10. 04. 2010
15:00

č.z.: 26185
Místo: Loba - Palmovka

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

ne 28. 03. 2010
14:30

č.z.: 25126
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha

ne 28. 03. 2010
12:30

č.z.: 26181
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM Hell Benders B

ne 28. 03. 2010
11:00

č.z.: 25125
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha

ne 28. 03. 2010
10:00

č.z.: 21178
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno B
HBC Kolín

so 27. 03. 2010
15:00

č.z.: 26158
Místo: Malešice

TJ HBC Mělník
HBC Kolín B

ne 21. 03. 2010
15:00

č.z.: 21172
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Praga

ne 21. 03. 2010
13:30

č.z.: 25114
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha

ne 21. 03. 2010
11:30

č.z.: 26171
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

ne 21. 03. 2010
10:00

č.z.: 25113
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha

so 20. 03. 2010
15:00

č.z.: 21165
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 20. 03. 2010
11:00

č.z.: 26143
Místo: Kolín

HBC Kolín B
THC Praha

ne 14. 03. 2010
15:00

č.z.: 21159
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha B

ne 14. 03. 2010
13:00

č.z.: 26166
Místo: Kolín

HBC Kolín B
A.S.H.F. Praha

ne 14. 03. 2010
11:30

č.z.: 25110
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kolín

ne 14. 03. 2010
09:00

č.z.: 25109
Místo: Vlašim

HBT Vlašim
HBC Kolín

so 13. 03. 2010
12:00

č.z.: 21150
Místo: ASF - Palmovka

Ekonom Devils
HBC Kolín

so 06. 03. 2010
11:30

č.z.: 21143
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM Hell Benders

ne 28. 02. 2010
12:30

č.z.: 26151
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM HK Avir Reloaded

ne 28. 02. 2010
10:30

č.z.: 21135
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 27. 02. 2010
10:00

č.z.: 21129
Místo: Loba - Palmovka

SK Bohemia Ďáblice
HBC Kolín

so 05. 12. 2009
10:00

č.z.: 21121
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

ne 29. 11. 2009
14:00

č.z.: 25088
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 29. 11. 2009
11:00

č.z.: 25087
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 28. 11. 2009
16:00

č.z.: 21118
Místo: ASF - Palmovka

HBC Hostivař B
HBC Kolín

so 28. 11. 2009
12:30

č.z.: 25024
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

so 28. 11. 2009
10:00

č.z.: 26138
Místo: Malešice

South Park Cows B
HBC Kolín B

so 28. 11. 2009
09:30

č.z.: 25023
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

ne 22. 11. 2009
13:30

č.z.: 25072
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC ALPIQ Kladno

ne 22. 11. 2009
12:00

č.z.: 26132
Místo: Malešice

Vyprahlo Praha
HBC Kolín B

ne 22. 11. 2009
11:30

č.z.: 21107
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 22. 11. 2009
10:00

č.z.: 25071
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC ALPIQ Kladno

so 21. 11. 2009
12:00

č.z.: 21059
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

so 21. 11. 2009
10:00

č.z.: 26126
Místo: Loba - Palmovka

Rafani Praha
HBC Kolín B

út 17. 11. 2009
15:00

č.z.: 25016
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kolín

út 17. 11. 2009
14:00

č.z.: 21104
Místo: Malešice

South Park Cows
HBC Kolín

út 17. 11. 2009
12:00

č.z.: 25015
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Kolín

ne 15. 11. 2009
14:30

č.z.: 25066
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

ne 15. 11. 2009
12:30

č.z.: 26114
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Players of Uftaland

ne 15. 11. 2009
11:00

č.z.: 25065
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

so 14. 11. 2009
11:30

č.z.: 21094
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

so 14. 11. 2009
10:00

č.z.: 26106
Místo: Loba - Palmovka

Ekonom Devils B
HBC Kolín B

ne 08. 11. 2009
14:30

č.z.: 25054
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kolín

ne 08. 11. 2009
13:00

č.z.: 26105
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM Goblins Praha

ne 08. 11. 2009
11:30

č.z.: 25053
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Kolín

so 07. 11. 2009
11:30

č.z.: 21087
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC ALPIQ Kladno B

ne 01. 11. 2009
12:00

č.z.: 26093
Místo: Loba - Palmovka

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

st 28. 10. 2009
10:00

č.z.: 9033
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

ne 25. 10. 2009
14:30

č.z.: 25046
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Nové Strašecí

ne 25. 10. 2009
14:00

č.z.: 21082
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Kolín

ne 25. 10. 2009
11:30

č.z.: 26090
Místo: Loba - Palmovka

SHM Hell Benders B
HBC Kolín B

ne 25. 10. 2009
11:00

č.z.: 25045
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Nové Strašecí

so 24. 10. 2009
15:00

č.z.: 26080
Místo: Malešice

Hokejka Praha
HBC Kolín B

so 24. 10. 2009
12:30

č.z.: 21073
Místo: Benátky nad Jizerou

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

ne 18. 10. 2009
13:30

č.z.: 25032
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Kolín

ne 18. 10. 2009
11:30

č.z.: 26075
Místo: Loba - Palmovka

A.S.H.F. Praha
HBC Kolín B

ne 18. 10. 2009
10:00

č.z.: 25031
Místo: Loba - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Kolín

so 17. 10. 2009
16:00

č.z.: 21070
Místo: ASF - Palmovka

SK Ďáblové Praha B
HBC Kolín

so 17. 10. 2009
11:30

č.z.: 26067
Místo: Kolín

HBC Kolín B
TJ HBC Mělník

so 10. 10. 2009
16:00

č.z.: 21055
Místo: ASF - Palmovka

SHM Hell Benders
HBC Kolín

so 10. 10. 2009
14:30

č.z.: 26053
Místo: Loba - Palmovka

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

ne 04. 10. 2009
12:00

č.z.: 26048
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Vyprahlo Praha

so 03. 10. 2009
18:00

č.z.: 26038
Místo: Loba - Palmovka

THC Praha
HBC Kolín B

so 03. 10. 2009
11:30

č.z.: 21045
Místo: ASF - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

po 28. 09. 2009
14:00

č.z.: 9010
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kolín

ne 27. 09. 2009
12:00

č.z.: 26030
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Kolín B

so 26. 09. 2009
12:30

č.z.: 21040
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Bohemia Ďáblice

so 26. 09. 2009
10:30

č.z.: 26022
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Ekonom Devils B

ne 20. 09. 2009
12:00

č.z.: 26021
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Rafani Praha

ne 20. 09. 2009
12:00

č.z.: 21029
Místo: Praha-Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

so 19. 09. 2009
12:30

č.z.: 21025
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař B

ne 13. 09. 2009
12:00

č.z.: 21017
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Kolín

ne 13. 09. 2009
10:00

č.z.: 26014
Místo: Loba - Palmovka

SHM Goblins Praha
HBC Kolín B

so 12. 09. 2009
12:30

č.z.: 21010
Místo: Kolín

HBC Kolín
South Park Cows

so 12. 09. 2009
10:30

č.z.: 26002
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

ne 06. 09. 2009
16:00

č.z.: 21007
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 06. 09. 2009
14:00

č.z.: 26061
Místo: Kolín

HBC Kolín B
South Park Cows B

so 06. 06. 2009
13:00

č.z.: 2147
Místo: Litoměřice

HBC Kolín
SK Kometa Polička

so 06. 06. 2009
09:00

č.z.: 2146
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kolín

so 23. 05. 2009
16:00

č.z.: 21225
Místo: Benátky nad Jizerou

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

ne 17. 05. 2009
14:00

č.z.: 21224
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 16. 05. 2009
17:00

č.z.: 21223
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

pá 08. 05. 2009
16:00

č.z.: 21217
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno B
HBC Kolín

ne 03. 05. 2009
14:00

č.z.: 21215
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC KEB Kladno B

so 02. 05. 2009
15:00

č.z.: 21213
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC KEB Kladno B

so 25. 04. 2009
11:00

č.z.: 21201
Místo: Asfalt - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kolín

ne 19. 04. 2009
14:00

č.z.: 21197
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

so 18. 04. 2009
15:00

č.z.: 21193
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

ne 05. 04. 2009
17:30

č.z.: 26237
Místo: Loba - Palmovka

SHM Goblins Praha
HBC Kolín B

ne 29. 03. 2009
10:00

č.z.: 21176
Místo: Asfalt - Palmovka

SK Ďáblové Praha B
HBC Kolín

so 28. 03. 2009
12:30

č.z.: 26227
Místo: Asfalt - Palmovka

HC Pštrosi Benešov
HBC Kolín B

ne 22. 03. 2009
15:00

č.z.: 21169
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

so 21. 03. 2009
16:00

č.z.: 21166
Místo: Asfalt - Palmovka

Ekonom Devils
HBC Kolín

so 21. 03. 2009
13:00

č.z.: 26217
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Kolín B

ne 15. 03. 2009
15:00

č.z.: 26216
Místo: Malešice

TJ HBC Mělník
HBC Kolín B

so 14. 03. 2009
15:00

č.z.: 21156
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

so 14. 03. 2009
12:30

č.z.: 26206
Místo: Asfalt - Palmovka

Rafani Praha
HBC Kolín B

ne 08. 03. 2009
16:00

č.z.: 21152
Místo: Loba - Palmovka

SHM Hell Benders
HBC Kolín

ne 08. 03. 2009
12:30

č.z.: 26197
Místo: Loba - Palmovka

SHM Hell Benders B
HBC Kolín B

so 07. 03. 2009
15:00

č.z.: 21145
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

ne 01. 03. 2009
11:30

č.z.: 26188
Místo: Loba - Palmovka

THC Praha
HBC Kolín B

so 28. 02. 2009
16:00

č.z.: 21138
Místo: Asfalt - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kolín

so 28. 02. 2009
12:00

č.z.: 26179
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Vyprahlo Praha

so 21. 02. 2009
14:00

č.z.: 21131
Místo: Kolín

HBC Kolín
South Park Cows

so 21. 02. 2009
12:00

č.z.: 26171
Místo: Kolín

HBC Kolín B
A.S.H.F. Praha

ne 14. 12. 2008
12:00

č.z.: 26140
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SK Spectrum Praga B

ne 07. 12. 2008
12:00

č.z.: 21120
Místo: Asfalt - Palmovka

SK Bohemia Ďáblice
HBC Kolín

ne 07. 12. 2008
12:00

č.z.: 26164
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM HK Avir Reloaded

so 06. 12. 2008
13:30

č.z.: 26157
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

ne 30. 11. 2008
13:30

č.z.: 26145
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Ekonom Devils B

ne 30. 11. 2008
11:30

č.z.: 21113
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Praga

ne 23. 11. 2008
10:00

č.z.: 21106
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno B
HBC Kolín

so 22. 11. 2008
14:00

č.z.: 21100
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC KEB Kladno SD

so 22. 11. 2008
12:00

č.z.: 26130
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

ne 16. 11. 2008
09:00

č.z.: 26127
Místo: Malešice

South Park Cows B
HBC Kolín B

so 15. 11. 2008
14:00

č.z.: 26118
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM Goblins Praha

ne 09. 11. 2008
14:30

č.z.: 21094
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

ne 09. 11. 2008
12:30

č.z.: 26108
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Pštrosi Benešov

so 08. 11. 2008
14:30

č.z.: 21087
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha B

so 08. 11. 2008
12:30

č.z.: 26100
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Players of Uftaland

ne 02. 11. 2008
14:00

č.z.: 21078
Místo: Loba - Palmovka

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

so 01. 11. 2008
14:30

č.z.: 21073
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

so 01. 11. 2008
12:30

č.z.: 26091
Místo: Kolín

HBC Kolín B
TJ HBC Mělník

út 28. 10. 2008
10:30

č.z.: 9060
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha

ne 26. 10. 2008
14:30

č.z.: 26082
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Rafani Praha

so 25. 10. 2008
15:00

č.z.: 26075
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM Hell Benders B

ne 19. 10. 2008
13:00

č.z.: 26069
Místo: Kolín

HBC Kolín B
THC Praha

ne 19. 10. 2008
09:30

č.z.: 21064
Místo: Asfalt - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

so 18. 10. 2008
15:00

č.z.: 21061
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHM Hell Benders

ne 12. 10. 2008
12:30

č.z.: 26064
Místo: Malešice

Vyprahlo Praha
HBC Kolín B

so 11. 10. 2008
15:00

č.z.: 21052
Místo: Benátky

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

ne 05. 10. 2008
15:00

č.z.: 21045
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

ne 05. 10. 2008
09:30

č.z.: 26050
Místo: Asfalt - Palmovka

A.S.H.F. Praha
HBC Kolín B

so 04. 10. 2008
16:00

č.z.: 21039
Místo: Malešice

South Park Cows
HBC Kolín

ne 28. 09. 2008
17:30

č.z.: 26045
Místo: Loba - Palmovka

SHM HK Avir Reloaded
HBC Kolín B

ne 28. 09. 2008
15:00

č.z.: 21032
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Bohemia Ďáblice

so 27. 09. 2008
09:30

č.z.: 9029
Místo: Praha - Malešice

South Park Cows
HBC Kolín

ne 21. 09. 2008
14:30

č.z.: 26040
Místo: Malešice

Hokejka Praha
HBC Kolín B

so 20. 09. 2008
12:00

č.z.: 21023
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Kolín

so 20. 09. 2008
10:00

č.z.: 26027
Místo: Loba - Palmovka

Ekonom Devils B
HBC Kolín B

ne 14. 09. 2008
15:00

č.z.: 21017
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC KEB Kladno B

ne 14. 09. 2008
09:30

č.z.: 26017
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga B
HBC Kolín B

so 13. 09. 2008
14:00

č.z.: 26012
Místo: Loba - Palmovka

HC Hanspaulka
HBC Kolín B

so 13. 09. 2008
11:00

č.z.: 21010
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno SD
HBC Kolín

ne 07. 09. 2008
14:00

č.z.: 21002
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

ne 07. 09. 2008
10:00

č.z.: 26003
Místo: Kolín

HBC Kolín B
South Park Cows B

so 24. 05. 2008
16:00

č.z.: 21189
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

ne 18. 05. 2008
17:30

č.z.: 21188
Místo: Asfalt - Palmovka

Ekonom Devils
HBC Kolín

so 17. 05. 2008
11:00

č.z.: 21187
Místo: Loba - Palmovka

Ekonom Devils
HBC Kolín

so 10. 05. 2008
16:00

č.z.: 21180
Místo: Benátky

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

čt 08. 05. 2008
16:00

č.z.: 21178
Místo: Benátky

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

ne 04. 05. 2008
16:00

č.z.: 21176
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 03. 05. 2008
16:00

č.z.: 21174
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

ne 27. 04. 2008
16:00

č.z.: 21172
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Bohemia Ďáblice

so 26. 04. 2008
16:00

č.z.: 21168
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Bohemia Ďáblice

ne 20. 04. 2008
17:00

č.z.: 21164
Místo: Palmovka L

SK Bohemia Ďáblice
HBC Kolín

so 19. 04. 2008
15:00

č.z.: 21159
Místo: Palmovka L

SK Bohemia Ďáblice
HBC Kolín

so 12. 04. 2008
16:00

č.z.: 21153
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
HBC Kolín

ne 06. 04. 2008
16:00

č.z.: 21149
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ KOVO Praha B

ne 06. 04. 2008
13:30

č.z.: 26213
Místo: Kolín

HBC Kolín B
TJ KOVO Praha C

so 05. 04. 2008
16:00

č.z.: 21144
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kolín

so 05. 04. 2008
10:00

č.z.: 26205
Místo: Čimice

Players of Uftaland
HBC Kolín B

so 29. 03. 2008
15:30

č.z.: 21134
Místo: Kolín

HBC Kolín
South Park Cows

so 29. 03. 2008
13:00

č.z.: 26194
Místo: Kolín

HBC Kolín B
OHF Praha

so 22. 03. 2008
13:00

č.z.: 26188
Místo: Asfalt - Palmovka

TJ HBC Mělník
HBC Kolín B

ne 16. 03. 2008
13:00

č.z.: 21129
Místo: Čimice

SK Spectrum Praga
HBC Kolín

so 15. 03. 2008
15:00

č.z.: 21124
Místo: Kolín

HBC Kolín
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou

so 15. 03. 2008
12:30

č.z.: 26182
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SHM Hell Benders

ne 09. 03. 2008
13:30

č.z.: 26173
Místo: Loba - Palmovka

TJ KOVO Praha C
HBC Kolín B

so 08. 03. 2008
15:00

č.z.: 21120
Místo: Loba - Palmovka

SK Bohemia Ďáblice
HBC Kolín

so 08. 03. 2008
10:00

č.z.: 26164
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Players of Uftaland

ne 02. 03. 2008
15:00

č.z.: 21109
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Ďáblové Praha B

so 01. 03. 2008
16:00

č.z.: 21106
Místo: Asfalt - Palmovka

Ekonom Devils
HBC Kolín

ne 24. 02. 2008
09:00

č.z.: 26156
Místo: Loba - Palmovka

OHF Praha
HBC Kolín B

so 23. 02. 2008
15:00

č.z.: 26148
Místo: Kolín

HBC Kolín B
TJ HBC Mělník

ne 09. 12. 2007
13:00

č.z.: 21095
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

so 08. 12. 2007
14:00

č.z.: 26140
Místo: Asfalt - Palmovka

SHM Hell Benders
HBC Kolín B

so 08. 12. 2007
13:00

č.z.: 9079
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBT Vlašim

ne 02. 12. 2007
11:30

č.z.: 26133
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Players of Uftaland

so 01. 12. 2007
16:30

č.z.: 21089
Místo: Kladno u ZS

TJ HBC KEB Kladno C
HBC Kolín

ne 25. 11. 2007
17:30

č.z.: 26127
Místo: Loba - Palmovka

Ekonom Devils B
HBC Kolín B

so 24. 11. 2007
13:30

č.z.: 21080
Místo: Kolín

HBC Kolín
HC Kert Park Praha B

ne 18. 11. 2007
10:00

č.z.: 26119
Místo: Loba - Palmovka

SK Brankostroj Jižní Město
HBC Kolín B

so 17. 11. 2007
14:00

č.z.: 21074
Místo: Kolín

HBC Kolín
SHC Killers Litoměřice

ne 11. 11. 2007
10:00

č.z.: 26111
Místo: Loba - Palmovka

TJ HBC Mělník
HBC Kolín B

so 10. 11. 2007
16:00

č.z.: 21072
Místo: Asfalt - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Kolín

so 10. 11. 2007
14:00

č.z.: 26102
Místo: Asfalt - Palmovka

TJ KOVO Praha C
HBC Kolín B

so 03. 11. 2007
14:00

č.z.: 21063
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Rakovník

so 03. 11. 2007
12:00

č.z.: 26038
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Hanspaulka

ne 28. 10. 2007
13:00

č.z.: 26094
Místo: Loba - Palmovka

SHM Hell Benders
HBC Kolín B

so 27. 10. 2007
13:00

č.z.: 26086
Místo: Loba - Palmovka

Rafani Praha
HBC Kolín B

so 27. 10. 2007
11:00

č.z.: 21056
Místo: Malešice

South Park Cows
HBC Kolín

ne 21. 10. 2007
15:00

č.z.: 21051
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Spectrum Praga

ne 21. 10. 2007
10:00

č.z.: 26080
Místo: Malešice

Vyprahlo Praha
HBC Kolín B

so 20. 10. 2007
10:30

č.z.: 9060
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 10. 2007
10:00

č.z.: 26066
Místo: Asfalt - Palmovka

SHM Goblins Praha
HBC Kolín B

ne 14. 10. 2007
15:00

č.z.: 21045
Místo: Benátky

HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Kolín

so 13. 10. 2007
15:00

č.z.: 21037
Místo: Kolín

HBC Kolín
SK Bohemia Ďáblice

so 13. 10. 2007
12:30

č.z.: 26053
Místo: Kolín

HBC Kolín B
Hokejka Praha

ne 07. 10. 2007
16:00

č.z.: 21036
Místo: Asfalt - Palmovka

SK Ďáblové Praha B
HBC Kolín

so 06. 10. 2007
15:30

č.z.: 26043
Místo: Kolín

HBC Kolín B
OHF Praha

so 29. 09. 2007
15:30

č.z.: 21027
Místo: Kolín

HBC Kolín
Ekonom Devils

pá 28. 09. 2007
13:00

č.z.: 9032
Místo: Kladno - u ZS

HBC Š-J Bresson Kladno
HBC Kolín

ne 23. 09. 2007
15:30

č.z.: 26029
Místo: Kolín

HBC Kolín B
A.S.H.F. Praha

ne 16. 09. 2007
16:00

č.z.: 21015
Místo: Loba - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kolín

ne 16. 09. 2007
12:00

č.z.: 26019
Místo: Kolín

HBC Kolín B
THC Praha

so 15. 09. 2007
16:00

č.z.: 21012
Místo: Kolín

HBC Kolín
TJ HBC KEB Kladno C

so 15. 09. 2007
13:30

č.z.: 26011
Místo: Kolín

HBC Kolín B
SK Spectrum Praga B

ne 09. 09. 2007
16:00

č.z.: 21003
Místo: Asfalt - Palmovka

HC Kert Park Praha B
HBC Kolín

ne 09. 09. 2007
11:00

č.z.: 26003
Místo: Kolín

HBC Kolín B
HC Pštrosi Benešov