HBC Hostivař

so 26. 11. 2022
14:00

č.z.: 4055
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 26. 11. 2022
11:00

č.z.: 1079
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

st 23. 11. 2022
19:30

č.z.: 21036
Místo: Praha - Palmovka

Rafani Praha
HBC Hostivař B

ne 20. 11. 2022
11:00

č.z.: 5142
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hostivař

so 19. 11. 2022
14:00

č.z.: 4051
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 19. 11. 2022
11:00

č.z.: 1078
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Pardubice

čt 17. 11. 2022
10:30

č.z.: 7103
Místo: Praha - Palmovka

TJ Tatran Třemošná
HBC Hostivař

čt 17. 11. 2022
09:00

č.z.: 7101
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 13. 11. 2022
14:00

č.z.: 5140
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Ježci Heřmanův Městec

so 12. 11. 2022
16:00

č.z.: 1068
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

so 12. 11. 2022
16:00

č.z.: 26041
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Hostivař

so 12. 11. 2022
14:00

č.z.: 4046
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 11. 11. 2022
19:00

č.z.: 21030
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
TJ KOVO Praha B

po 07. 11. 2022
18:00

č.z.: 4037
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 06. 11. 2022
14:00

č.z.: 5131
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ Sršni Svitavy

ne 06. 11. 2022
10:15

č.z.: 27074
Místo: Most

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 11. 2022
09:00

č.z.: 27073
Místo: Most

HBC Most
HBC Hostivař

so 05. 11. 2022
13:30

č.z.: 26040
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 05. 11. 2022
13:00

č.z.: 4044
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

so 05. 11. 2022
11:00

č.z.: 1063
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Prachatice

pá 04. 11. 2022
19:00

č.z.: 21025
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Defekt Třebíz

so 29. 10. 2022
14:00

č.z.: 1058
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hostivař

so 29. 10. 2022
12:00

č.z.: 1
Místo: Praha - Lužiny

HBC Hostivař
HBT Slovan LG Petržalka

čt 27. 10. 2022
19:30

č.z.: 21023
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Hostivař B

ne 23. 10. 2022
17:00

č.z.: 21020
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 23. 10. 2022
13:00

č.z.: 5130
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Hostivař

ne 23. 10. 2022
10:15

č.z.: 27059
Místo: Beroun

HBC Hostivař
HBC Most

ne 23. 10. 2022
09:00

č.z.: 27058
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - Fretky
HBC Hostivař

so 22. 10. 2022
14:00

č.z.: 4036
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 22. 10. 2022
14:00

č.z.: 26032
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

so 22. 10. 2022
11:00

č.z.: 1052
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 16. 10. 2022
15:30

č.z.: 5122
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

ne 16. 10. 2022
13:00

č.z.: 27033
Místo: Praha - Hostivař

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 16. 10. 2022
10:30

č.z.: 27031
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

so 15. 10. 2022
15:00

č.z.: 21016
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař B

so 15. 10. 2022
11:00

č.z.: 1045
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 15. 10. 2022
11:00

č.z.: 4030
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

so 15. 10. 2022
10:00

č.z.: 26029
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 09. 10. 2022
11:00

č.z.: 5119
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

so 08. 10. 2022
14:00

č.z.: 4027
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 08. 10. 2022
11:00

č.z.: 1041
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 08. 10. 2022
11:00

č.z.: 26023
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

pá 07. 10. 2022
19:00

č.z.: 21015
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
Rafani Praha

ne 02. 10. 2022
17:00

č.z.: 21009
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař B

ne 02. 10. 2022
14:00

č.z.: 4008
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 02. 10. 2022
12:30

č.z.: 27021
Místo: Chomutov

HBC Hostivař
Wolves Chomutov

ne 02. 10. 2022
11:15

č.z.: 27020
Místo: Chomutov

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 02. 10. 2022
11:00

č.z.: 26018
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 01. 10. 2022
16:00

č.z.: 4022
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 01. 10. 2022
13:00

č.z.: 1032
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Hostivař

st 28. 09. 2022
15:00

č.z.: 4019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

st 28. 09. 2022
11:00

č.z.: 1029
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

ne 25. 09. 2022
15:30

č.z.: 5113
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Rangers Opočno

ne 25. 09. 2022
13:00

č.z.: 27006
Místo: Praha - Hostivař

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 25. 09. 2022
10:30

č.z.: 27004
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 24. 09. 2022
16:00

č.z.: 26014
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 24. 09. 2022
14:00

č.z.: 4016
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 24. 09. 2022
11:00

č.z.: 1024
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 18. 09. 2022
14:00

č.z.: 1012
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hostivař

ne 18. 09. 2022
11:00

č.z.: 21004
Místo: Nové Strašecí

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

ne 18. 09. 2022
10:30

č.z.: 5108
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hostivař

so 17. 09. 2022
14:00

č.z.: 4009
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 17. 09. 2022
11:00

č.z.: 1013
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 17. 09. 2022
10:00

č.z.: 26007
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

ne 11. 09. 2022
17:30

č.z.: 21002
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Kladno B

ne 11. 09. 2022
15:30

č.z.: 5104
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 10. 09. 2022
11:00

č.z.: 26005
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

so 03. 09. 2022
14:00

č.z.: 4002
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Prachatice

so 03. 09. 2022
11:00

č.z.: 1002
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 18. 06. 2022
16:00

č.z.: 7705
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 18. 06. 2022
09:00

č.z.: 7701
Místo: Světlá nad Sázavou

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hostivař

ne 12. 06. 2022
12:45

č.z.: 5306
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 12. 06. 2022
10:15

č.z.: 27141
Místo: Mladá Boleslav

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 12. 06. 2022
09:00

č.z.: 27140
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 11. 06. 2022
18:30

č.z.: 5304
Místo: Beroun

Eagles Brno
HBC Hostivař

so 11. 06. 2022
13:00

č.z.: 6103
Místo: Čáslav - Zimní stadion

HBC Pardubice
HBC Hostivař

so 11. 06. 2022
12:45

č.z.: 5302
Místo: Beroun

HBC Hostivař
HBC Hodonín

so 11. 06. 2022
09:00

č.z.: 6101
Místo: Čáslav - Zimní stadion

HBC Hostivař
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 05. 06. 2022
14:30

č.z.: 6
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Pardubice - Bílý Tým

ne 05. 06. 2022
12:30

č.z.: 4
Místo: Praha - Hostivař

HBC Pardubice - Modrý Tým
HBC Hostivař

ne 05. 06. 2022
09:30

č.z.: 1
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

ne 29. 05. 2022
15:00

č.z.: 5090
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 22. 05. 2022
13:00

č.z.: 5081
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Prachatice

so 21. 05. 2022
11:00

č.z.: 26109
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

ne 15. 05. 2022
14:15

č.z.: 27120
Místo: Praha - Hostivař

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 15. 05. 2022
13:00

č.z.: 27119
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 14. 05. 2022
15:00

č.z.: 26046
Místo: Praha - Hostivař

HBC Most
HBC Hostivař

so 14. 05. 2022
11:00

č.z.: 26101
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Most

ne 08. 05. 2022
17:15

č.z.: 4504
Místo: Kladno u ZS

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 08. 05. 2022
12:15

č.z.: 4505
Místo: Kladno u ZS

HBC Pardubice
HBC Hostivař

ne 08. 05. 2022
11:45

č.z.: 7405
Místo: Mladá Boleslav

HBC Hostivař
HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 08. 05. 2022
08:45

č.z.: 7401
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 07. 05. 2022
14:00

č.z.: 5080
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Suchdol nad Lužnicí

so 07. 05. 2022
11:00

č.z.: 26100
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

so 07. 05. 2022
11:00

č.z.: 4501
Místo: Kladno u ZS

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 01. 05. 2022
18:00

č.z.: 21088
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Defekt Třebíz

ne 01. 05. 2022
14:00

č.z.: 5072
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 01. 05. 2022
11:00

č.z.: 27109
Místo: Beroun

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - Fretky

ne 01. 05. 2022
09:45

č.z.: 27108
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 10
HBC Hostivař

so 30. 04. 2022
14:30

č.z.: 26045
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

so 30. 04. 2022
13:00

č.z.: 4228
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 24. 04. 2022
16:00

č.z.: 5069
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 24. 04. 2022
16:00

č.z.: 21084
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař B

ne 24. 04. 2022
12:30

č.z.: 27097
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 10

ne 24. 04. 2022
10:00

č.z.: 27095
Místo: Praha - Hostivař

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 23. 04. 2022
16:00

č.z.: 26063
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Hostivař

so 23. 04. 2022
14:00

č.z.: 4226
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

so 16. 04. 2022
11:30

č.z.: 4224
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Svítkov Stars Pardubice

pá 15. 04. 2022
15:00

č.z.: 1130
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 10. 04. 2022
16:00

č.z.: 5063
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 10. 04. 2022
16:00

č.z.: 21077
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Kladno B

ne 10. 04. 2022
10:15

č.z.: 27084
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
Wolves Chomutov

so 09. 04. 2022
14:00

č.z.: 4220
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hostivař

so 09. 04. 2022
13:30

č.z.: 26081
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 09. 04. 2022
11:00

č.z.: 1126
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Pardubice

ne 03. 04. 2022
17:30

č.z.: 21075
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař B

ne 03. 04. 2022
15:30

č.z.: 26068
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 03. 04. 2022
13:00

č.z.: 5058
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 02. 04. 2022
16:00

č.z.: 4217
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 04. 2022
11:00

č.z.: 1120
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

so 02. 04. 2022
11:00

č.z.: 26079
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

po 28. 03. 2022
18:30

č.z.: 26054
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 A

ne 27. 03. 2022
13:30

č.z.: 21066
Místo: Praha - Palmovka

SK Ďáblové Praha
HBC Hostivař B

ne 27. 03. 2022
10:15

č.z.: 27075
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

ne 27. 03. 2022
09:00

č.z.: 27074
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

so 26. 03. 2022
11:00

č.z.: 4213
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 26. 03. 2022
10:00

č.z.: 26072
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

pá 25. 03. 2022
19:15

č.z.: 1112
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

st 23. 03. 2022
18:00

č.z.: 5047
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha A

ne 20. 03. 2022
17:00

č.z.: 21065
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 20. 03. 2022
15:30

č.z.: 5054
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař

so 19. 03. 2022
14:00

č.z.: 4211
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Prachatice

so 19. 03. 2022
11:00

č.z.: 1105
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 12. 03. 2022
14:00

č.z.: 21057
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař B

so 12. 03. 2022
12:00

č.z.: 1100
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 12. 03. 2022
11:30

č.z.: 4209
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

ne 06. 03. 2022
17:30

č.z.: 21054
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
Rafani Praha

ne 06. 03. 2022
17:00

č.z.: 7210
Místo: Most - A. N. S.

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 06. 03. 2022
15:20

č.z.: 7208
Místo: Most - A. N. S.

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 06. 03. 2022
12:50

č.z.: 7205
Místo: Most - A. N. S.

TJ Tatran Třemošná
HBC Hostivař

ne 06. 03. 2022
11:10

č.z.: 7203
Místo: Most - A. N. S.

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 05. 03. 2022
15:00

č.z.: 4205
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

so 05. 03. 2022
13:00

č.z.: 26057
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 05. 03. 2022
11:00

č.z.: 1093
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 26. 02. 2022
11:00

č.z.: 1090
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Hokejbal Letohrad

so 26. 02. 2022
11:00

č.z.: 4202
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 27. 11. 2021
14:00

č.z.: 1084
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hostivař

so 27. 11. 2021
13:00

č.z.: 4153
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Hostivař

ne 21. 11. 2021
14:30

č.z.: 21048
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Hostivař B

ne 21. 11. 2021
13:00

č.z.: 5045
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

so 20. 11. 2021
14:00

č.z.: 4149
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hostivař

so 20. 11. 2021
11:00

č.z.: 1073
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

st 17. 11. 2021
10:30

č.z.: 7103
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HBC Hostivař

st 17. 11. 2021
09:00

č.z.: 7101
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 14. 11. 2021
12:30

č.z.: 27063
Místo: Praha - Hostivař

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 14. 11. 2021
11:00

č.z.: 27062
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 13. 11. 2021
17:00

č.z.: 21043
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

so 13. 11. 2021
14:00

č.z.: 4145
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 13. 11. 2021
11:00

č.z.: 1068
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Most

ne 07. 11. 2021
17:00

č.z.: 21039
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
SK Kelti 2008

ne 07. 11. 2021
12:00

č.z.: 5035
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

ne 07. 11. 2021
11:15

č.z.: 27061
Místo: Praha - Lužiny

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 07. 11. 2021
09:00

č.z.: 27051
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

so 06. 11. 2021
16:00

č.z.: 1066
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hostivař

so 06. 11. 2021
13:30

č.z.: 4141
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hostivař

so 06. 11. 2021
10:00

č.z.: 5036
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

so 30. 10. 2021
14:00

č.z.: 4138
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988

so 30. 10. 2021
11:00

č.z.: 1060
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988

ne 24. 10. 2021
16:00

č.z.: 21003
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HC Red Wings Hrdlořezy

ne 24. 10. 2021
13:00

č.z.: 5027
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 23. 10. 2021
14:30

č.z.: 4133
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Malenovice

pá 22. 10. 2021
19:15

č.z.: 1052
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

čt 21. 10. 2021
19:30

č.z.: 21032
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno B
HBC Hostivař B

ne 17. 10. 2021
17:00

č.z.: 21030
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
TJ KOVO Praha B

ne 17. 10. 2021
13:00

č.z.: 5024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 17. 10. 2021
10:30

č.z.: 27038
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 10. 2021
09:00

č.z.: 27037
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 16. 10. 2021
12:30

č.z.: 4130
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hostivař

so 16. 10. 2021
11:00

č.z.: 1045
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 16. 10. 2021
11:00

č.z.: 26026
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 10. 10. 2021
16:30

č.z.: 21021
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
SK Ďáblové Praha

ne 10. 10. 2021
14:30

č.z.: 5018
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 09. 10. 2021
14:00

č.z.: 4125
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Ježci Heřmanův Městec

so 09. 10. 2021
11:00

č.z.: 1040
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 09. 10. 2021
09:00

č.z.: 26024
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

st 06. 10. 2021
18:30

č.z.: 26017
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

ne 03. 10. 2021
13:00

č.z.: 27027
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 21020
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

ne 03. 10. 2021
10:00

č.z.: 27025
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

so 02. 10. 2021
16:00

č.z.: 1033
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 02. 10. 2021
11:30

č.z.: 4121
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

pá 01. 10. 2021
18:00

č.z.: 5009
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

út 28. 09. 2021
14:00

č.z.: 4117
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBK Bulldogs Brno

út 28. 09. 2021
11:00

č.z.: 1028
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 26. 09. 2021
16:00

č.z.: 21012
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Rakovník

ne 26. 09. 2021
12:30

č.z.: 27015
Místo: Rakovník

HBC Hostivař
HBC Rakovník

ne 26. 09. 2021
11:00

č.z.: 27014
Místo: Rakovník

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

so 25. 09. 2021
16:30

č.z.: 26013
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 25. 09. 2021
15:00

č.z.: 4114
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

so 25. 09. 2021
13:00

č.z.: 1024
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Hostivař

čt 23. 09. 2021
18:00

č.z.: 5013
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

st 22. 09. 2021
19:30

č.z.: 21009
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
HBC Hostivař B

so 18. 09. 2021
14:00

č.z.: 1018
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HbK Karviná

so 18. 09. 2021
11:00

č.z.: 4109
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Pardubice

pá 17. 09. 2021
18:00

č.z.: 26008
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Wolves Chomutov

ne 12. 09. 2021
15:30

č.z.: 5002
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha A
HBC Hostivař

ne 12. 09. 2021
12:00

č.z.: 27003
Místo: Kladno - ZS

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 12. 09. 2021
10:30

č.z.: 27002
Místo: Kladno - ZS

HBC Rakovník
HBC Hostivař

so 11. 09. 2021
14:00

č.z.: 4105
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

so 11. 09. 2021
11:00

č.z.: 1007
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 09. 2021
10:00

č.z.: 26002
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 04. 09. 2021
13:00

č.z.: 4101
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hostivař

so 04. 09. 2021
11:00

č.z.: 1002
Místo: Most - A. N. S.

HBC Most
HBC Hostivař

čt 08. 07. 2021
19:30

č.z.: 21003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař B

ne 27. 06. 2021
10:00

č.z.: 21019
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
HBC Kladno B

so 26. 06. 2021
16:20

č.z.: 4909
Místo: Ústí nad Labem - z. s.

HBC Hostivař
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 26. 06. 2021
13:35

č.z.: 5905
Místo: Světlá nad Sázavou - z. s.

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 26. 06. 2021
13:35

č.z.: 4906
Místo: Ústí nad Labem - z. s.

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 26. 06. 2021
11:45

č.z.: 5909
Místo: Světlá nad Sázavou - z. s.

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 26. 06. 2021
10:00

č.z.: 21017
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

so 26. 06. 2021
09:55

č.z.: 4902
Místo: Ústí nad Labem - z. s.

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 26. 06. 2021
09:00

č.z.: 5901
Místo: Světlá nad Sázavou - z. s.

HbK Karviná
HBC Hostivař

ne 20. 06. 2021
13:00

č.z.: 5627
Místo: Praha - Hostivař

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hostivař

ne 20. 06. 2021
10:00

č.z.: 5625
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 19. 06. 2021
17:00

č.z.: 4705
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 19. 06. 2021
14:00

č.z.: 1064
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 19. 06. 2021
11:30

č.z.: 26015
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 13. 06. 2021
17:00

č.z.: 21010
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Hostivař B

so 12. 06. 2021
14:00

č.z.: 1054
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 12. 06. 2021
12:30

č.z.: 26009
Místo: Ústí nad Labem

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 12. 06. 2021
11:15

č.z.: 26008
Místo: Ústí nad Labem

HBC Most
HBC Hostivař

so 12. 06. 2021
11:00

č.z.: 4703
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988

ne 06. 06. 2021
17:00

č.z.: 5615
Místo: Kladno u ZS

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 06. 06. 2021
17:00

č.z.: 21009
Místo: Nové Strašecí

HBC Hostivař B
HBC Nové Strašecí

ne 06. 06. 2021
15:30

č.z.: 5614
Místo: Kladno u ZS

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

so 05. 06. 2021
15:30

č.z.: 26006
Místo: Praha - Lužiny

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 05. 06. 2021
14:15

č.z.: 26005
Místo: Praha - Lužiny

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 05. 06. 2021
13:00

č.z.: 4702
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hostivař

st 02. 06. 2021
19:30

č.z.: 21014
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař B
Rafani Praha

so 29. 05. 2021
11:00

č.z.: 1038
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 22. 05. 2021
14:00

č.z.: 1036
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
SK Hokejbal Letohrad

so 15. 05. 2021
11:00

č.z.: 1044
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař
HBC Most

so 08. 05. 2021
14:00

č.z.: 1060
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

ne 13. 12. 2020
14:30

č.z.: 27044
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař A
HBC Hostivař B

ne 13. 12. 2020
14:30

č.z.: 27044
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař A
HBC Hostivař B

ne 11. 10. 2020
15:00

č.z.: 27025
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař A

ne 11. 10. 2020
13:00

č.z.: 27022
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař B

ne 11. 10. 2020
11:00

č.z.: 5076
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 11. 10. 2020
11:00

č.z.: 26028
Místo: Praha - Hostivař

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

so 10. 10. 2020
10:00

č.z.: 26022
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

st 07. 10. 2020
19:30

č.z.: 21022
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař B

ne 04. 10. 2020
10:00

č.z.: 27016
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař A

ne 04. 10. 2020
10:00

č.z.: 27019
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař B

so 03. 10. 2020
15:00

č.z.: 1030
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hostivař

so 03. 10. 2020
13:00

č.z.: 21019
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

so 03. 10. 2020
10:30

č.z.: 26019
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

st 30. 09. 2020
19:30

č.z.: 21011
Místo: Praha - Čimice

Rafani Praha
HBC Hostivař B

ne 27. 09. 2020
14:00

č.z.: 5067
Místo: Plzeň - Hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 27. 09. 2020
14:00

č.z.: 27014
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař A

so 26. 09. 2020
13:15

č.z.: 26011
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 26. 09. 2020
13:00

č.z.: 1021
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

so 26. 09. 2020
11:00

č.z.: 4016
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

po 21. 09. 2020
18:00

č.z.: 26010
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

ne 20. 09. 2020
16:00

č.z.: 27007
Místo: Praha - Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař A

ne 20. 09. 2020
13:00

č.z.: 4130
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hostivař

ne 20. 09. 2020
11:00

č.z.: 27010
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař B

so 19. 09. 2020
18:00

č.z.: 21010
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař B

so 19. 09. 2020
16:00

č.z.: 1082
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

so 19. 09. 2020
16:00

č.z.: 4121
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Hostivař

pá 18. 09. 2020
19:30

č.z.: 1004
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

ne 13. 09. 2020
12:00

č.z.: 5058
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

ne 13. 09. 2020
09:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 09
HBC Hostivař A

so 12. 09. 2020
15:30

č.z.: 4007
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 12. 09. 2020
11:00

č.z.: 1076
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 05. 09. 2020
11:00

č.z.: 4031
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

so 20. 06. 2020
19:35

č.z.: 12
Místo: Světlá nad Sázavou

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 20. 06. 2020
15:55

č.z.: 8
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
HBC Most

so 20. 06. 2020
14:00

č.z.: 4911
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice

so 20. 06. 2020
11:30

č.z.: 26017
Místo: Palmovka

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

so 20. 06. 2020
11:20

č.z.: 3
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
SK Jihlava

čt 18. 06. 2020
18:30

č.z.: 26020
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

ne 14. 06. 2020
17:00

č.z.: 22021
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Hostivař B

ne 14. 06. 2020
12:00

č.z.: 27018
Místo: Mladá Boleslav

HBC Hostivař
HBC Liberec

ne 14. 06. 2020
11:00

č.z.: 27017
Místo: Mladá Boleslav

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 13. 06. 2020
14:00

č.z.: 4908
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Hostivař

so 13. 06. 2020
10:30

č.z.: 26013
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

po 08. 06. 2020
20:15

č.z.: 22016
Místo: Palmovka

HBC Hostivař B
SHM HK Avir Praha

so 06. 06. 2020
14:00

č.z.: 4903
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988

so 06. 06. 2020
11:30

č.z.: 26012
Místo: Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kladno

po 01. 06. 2020
20:15

č.z.: 22008
Místo: Palmovka

SPC
HBC Hostivař B

ne 31. 05. 2020
14:00

č.z.: 27009
Místo: Palmovka

HBC Liberec
HBC Hostivař

ne 31. 05. 2020
12:00

č.z.: 27007
Místo: Palmovka

HBC Hostivař
HBC Most

pá 29. 05. 2020
18:00

č.z.: 26006
Místo: Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 24. 05. 2020
20:00

č.z.: 22001
Místo: Palmovka

HBC Hostivař B
HC Hanspaulka

ne 24. 05. 2020
12:00

č.z.: 27003
Místo: Beroun

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 08

ne 24. 05. 2020
11:00

č.z.: 27002
Místo: Beroun

HBC Rakovník
HBC Hostivař

pá 22. 05. 2020
18:30

č.z.: 26001
Místo: Palmovka

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

ne 08. 03. 2020
15:00

č.z.: 5254
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
Ježci Heřmanův Městec

ne 08. 03. 2020
14:00

č.z.: 2074
Místo: BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Hostivař

so 07. 03. 2020
18:00

č.z.: 27062
Místo: Chomutov

Wolves Chomutov
HBC Hostivař

ne 01. 03. 2020
15:00

č.z.: 2066
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kometa Polička

ne 01. 03. 2020
11:30

č.z.: 5251
Místo: ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hostivař

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 27078
Místo: Most

HBC Most
HBC Hostivař

so 29. 02. 2020
13:00

č.z.: 22079
Místo: Palmovka - Plast

HBK Bohemia Benders Ďáblice
HBC Hostivař B

so 29. 02. 2020
11:00

č.z.: 4053
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Kladno

ne 01. 12. 2019
18:00

č.z.: 27091
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SHM Prosek Moles

ne 01. 12. 2019
16:00

č.z.: 5245
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 01. 12. 2019
13:00

č.z.: 2065
Místo: PRACHATICE

HBC Prachatice
HBC Hostivař

so 30. 11. 2019
17:00

č.z.: 22075
Místo: Palmovka - Plast

SHM HBC Medvědi
HBC Hostivař B

so 30. 11. 2019
16:30

č.z.: 26046
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

so 30. 11. 2019
10:00

č.z.: 4081
Místo: PRACHATICE

HBC Prachatice
HBC Hostivař

ne 24. 11. 2019
16:00

č.z.: 27077
Místo: Kladno - ZS

HBC Kladno
HBC Hostivař

ne 24. 11. 2019
14:00

č.z.: 22064
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Hostivař B

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 5244
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

so 23. 11. 2019
15:30

č.z.: 4008
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 23. 11. 2019
13:00

č.z.: 22054
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
SHM Goblins Praha

so 23. 11. 2019
11:00

č.z.: 26042
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 A

ne 17. 11. 2019
15:00

č.z.: 2055
Místo: SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

ne 17. 11. 2019
14:30

č.z.: 27065
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 16. 11. 2019
17:30

č.z.: 22059
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
HBC Horní Počaply

so 16. 11. 2019
14:30

č.z.: 26039
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

so 16. 11. 2019
14:00

č.z.: 4072
Místo: PLZEŇ - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 10. 11. 2019
17:30

č.z.: 4062
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 2046
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň-Litice

ne 10. 11. 2019
14:00

č.z.: 5236
Místo: PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC Hostivař

so 09. 11. 2019
13:00

č.z.: 4043
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

so 09. 11. 2019
10:00

č.z.: 26033
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

út 05. 11. 2019
19:45

č.z.: 22012
Místo: Palmovka - Plast

Rafani Praha B
HBC Hostivař B

ne 03. 11. 2019
16:00

č.z.: 4040
Místo: PARDUBICE - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

ne 03. 11. 2019
15:00

č.z.: 5229
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBK Kyjov

ne 03. 11. 2019
14:30

č.z.: 2044
Místo: ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hostivař

ne 03. 11. 2019
13:00

č.z.: 27052
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 02. 11. 2019
15:30

č.z.: 4061
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 26032
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 02. 11. 2019
09:00

č.z.: 27047
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

čt 24. 10. 2019
16:45

č.z.: 26015
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

po 21. 10. 2019
20:45

č.z.: 22038
Místo: Palmovka - Plast

SHM HK Avir Praha
HBC Hostivař B

ne 20. 10. 2019
14:30

č.z.: 27039
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Rakovník

ne 20. 10. 2019
14:00

č.z.: 2033
Místo: PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC Hostivař

ne 20. 10. 2019
12:00

č.z.: 5227
Místo: BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Hostivař

so 19. 10. 2019
10:30

č.z.: 26024
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

pá 18. 10. 2019
16:30

č.z.: 27017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 08
HBC Hostivař

ne 13. 10. 2019
15:00

č.z.: 2028
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
SK Jihlava

ne 13. 10. 2019
12:30

č.z.: 5222
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 27032
Místo: Mladá Boleslav

HBC Liberec
HBC Hostivař

so 12. 10. 2019
17:00

č.z.: 22033
Místo: Palmovka - Plast

Mighty Bucks Praha
HBC Hostivař B

so 12. 10. 2019
13:00

č.z.: 26017
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 12. 10. 2019
11:00

č.z.: 4034
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

út 08. 10. 2019
20:00

č.z.: 4153
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 10. 2019
20:00

č.z.: 22022
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
HC Hanspaulka

ne 06. 10. 2019
16:00

č.z.: 2022
Místo: PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

ne 06. 10. 2019
14:00

č.z.: 5218
Místo: HEŘMANŮV MĚSTEC

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hostivař

ne 06. 10. 2019
13:30

č.z.: 4029
Místo: PRAHA - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 06. 10. 2019
12:00

č.z.: 27026
Místo: Lužiny

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

so 05. 10. 2019
16:00

č.z.: 2037
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Rakovník

út 01. 10. 2019
19:45

č.z.: 22016
Místo: Palmovka - Plast

SPC
HBC Hostivař B

ne 29. 09. 2019
16:00

č.z.: 2019
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBK Bulldogs Brno

ne 29. 09. 2019
13:30

č.z.: 5215
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Malenovice

so 28. 09. 2019
15:00

č.z.: 26010
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Kladno

so 28. 09. 2019
11:00

č.z.: 4025
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
SK Hokejbal Letohrad

ne 22. 09. 2019
16:30

č.z.: 27013
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 07

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 2011
Místo: POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Hostivař

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 5209
Místo: PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

so 21. 09. 2019
11:00

č.z.: 4015
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Prachatice

so 21. 09. 2019
10:00

č.z.: 26006
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

ne 15. 09. 2019
18:00

č.z.: 27002
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 15. 09. 2019
15:00

č.z.: 2010
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Prachatice

ne 15. 09. 2019
12:30

č.z.: 5208
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 14. 09. 2019
18:00

č.z.: 22002
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
HBK Bohemia Benders Ďáblice

so 14. 09. 2019
11:00

č.z.: 4074
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 14. 09. 2019
09:00

č.z.: 26003
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

so 07. 09. 2019
11:00

č.z.: 4006
Místo: PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 09. 06. 2019
16:30

č.z.: 5510
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 09. 06. 2019
10:30

č.z.: 5507
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

so 08. 06. 2019
16:00

č.z.: 5504
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 08. 06. 2019
10:00

č.z.: 5501
Místo: Veselí nad Lužnicí - ZS

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

pá 07. 06. 2019
18:30

č.z.: 27107
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Hostivař

ne 26. 05. 2019
15:00

č.z.: 5133
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 05. 2019
13:15

č.z.: 6009
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hostivař

ne 26. 05. 2019
13:00

č.z.: 27104
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 06

ne 26. 05. 2019
09:45

č.z.: 6007
Místo: Karviná

HBC Hostivař
Ježci Heřmanův Městec

so 25. 05. 2019
17:30

č.z.: 6005
Místo: Karviná

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 25. 05. 2019
12:00

č.z.: 6002
Místo: Karviná

TJ Blatná Datels
HBC Hostivař

so 25. 05. 2019
11:00

č.z.: 5111
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Prachatice

so 25. 05. 2019
09:00

č.z.: 5021
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Prachatice

čt 23. 05. 2019
17:30

č.z.: 27096
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

ne 19. 05. 2019
13:30

č.z.: 5084
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 18. 05. 2019
10:00

č.z.: 26107
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

ne 12. 05. 2019
14:00

č.z.: 5122
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 12. 05. 2019
12:00

č.z.: 27091
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 26104
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

po 06. 05. 2019
18:30

č.z.: 22198
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
SHM Goblins Praha

ne 05. 05. 2019
13:00

č.z.: 5120
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

ne 05. 05. 2019
09:30

č.z.: 27087
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 07
HBC Hostivař

so 04. 05. 2019
10:00

č.z.: 26096
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

po 29. 04. 2019
19:30

č.z.: 22185
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
Players of Uftaland

ne 28. 04. 2019
16:00

č.z.: 27084
Místo: Lužiny

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

ne 28. 04. 2019
14:00

č.z.: 22191
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Mladá Boleslav
HBC Hostivař B

so 27. 04. 2019
18:00

č.z.: 26091
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 27. 04. 2019
16:00

č.z.: 4102
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

pá 26. 04. 2019
18:30

č.z.: 4219
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

út 23. 04. 2019
15:00

č.z.: 4207
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 21. 04. 2019
15:30

č.z.: 5110
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 21. 04. 2019
13:00

č.z.: 2086
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

pá 19. 04. 2019
16:30

č.z.: 4217
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 14. 04. 2019
14:00

č.z.: 2081
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Hostivař

ne 14. 04. 2019
14:00

č.z.: 22180
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HBC Medvědi
HBC Hostivař B

ne 14. 04. 2019
13:00

č.z.: 5102
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 14. 04. 2019
09:00

č.z.: 27078
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 13. 04. 2019
13:30

č.z.: 4095
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HC Buldoci Stříbro

so 13. 04. 2019
11:00

č.z.: 26087
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

pá 12. 04. 2019
18:00

č.z.: 27062
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 06

ne 07. 04. 2019
18:00

č.z.: 22164
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
THC Praha

ne 07. 04. 2019
16:00

č.z.: 27073
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 07. 04. 2019
14:00

č.z.: 2076
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HC Jestřábi Přelouč

ne 07. 04. 2019
12:00

č.z.: 26017
Místo: Most

HBC Most
HBC Hostivař

ne 07. 04. 2019
11:30

č.z.: 5099
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 06. 04. 2019
14:00

č.z.: 26084
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

pá 05. 04. 2019
18:30

č.z.: 4087
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

čt 04. 04. 2019
20:15

č.z.: 22019
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HbC Fénix Praha
HBC Hostivař B

po 01. 04. 2019
19:00

č.z.: 22151
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
SHM HbC Fénix Praha

ne 31. 03. 2019
17:00

č.z.: 22153
Místo: Palmovka - Plast

Rafani Praha B
HBC Hostivař B

ne 31. 03. 2019
11:00

č.z.: 2071
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

ne 31. 03. 2019
11:00

č.z.: 5093
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 31. 03. 2019
10:00

č.z.: 27069
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 30. 03. 2019
11:00

č.z.: 4082
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 30. 03. 2019
10:00

č.z.: 26078
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

pá 29. 03. 2019
18:00

č.z.: 5048
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

po 25. 03. 2019
19:30

č.z.: 22142
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
SHM HK Avir Praha B

ne 24. 03. 2019
18:00

č.z.: 26051
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 A

ne 24. 03. 2019
13:30

č.z.: 4216
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 24. 03. 2019
13:15

č.z.: 5088
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 23. 03. 2019
12:00

č.z.: 26073
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 23. 03. 2019
10:00

č.z.: 4016
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

pá 22. 03. 2019
19:00

č.z.: 22103
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
HC Red Wings Mladá Boleslav

ne 17. 03. 2019
18:00

č.z.: 22135
Místo: Palmovka - Plast

Mighty Bucks Praha
HBC Hostivař B

ne 17. 03. 2019
17:00

č.z.: 27060
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 17. 03. 2019
14:00

č.z.: 2016
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Prachatice

ne 17. 03. 2019
11:30

č.z.: 5129
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Hostivař

so 16. 03. 2019
11:30

č.z.: 26069
Místo: Palmovka - Plast

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 16. 03. 2019
11:00

č.z.: 4072
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Hostivař

pá 15. 03. 2019
18:00

č.z.: 4209
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 10. 03. 2019
18:00

č.z.: 22118
Místo: Palmovka - Plast

SHM Goblins Praha
HBC Hostivař B

ne 10. 03. 2019
16:00

č.z.: 2056
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kometa Polička

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 5077
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

so 09. 03. 2019
18:00

č.z.: 4069
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

so 09. 03. 2019
18:00

č.z.: 22128
Místo: Palmovka - Asfalt

HBC Hostivař B
HBC Tygři Mladá Boleslav B

so 09. 03. 2019
16:00

č.z.: 26062
Místo: Palmovka - Asfalt

HBC Hostivař
HBC Most

so 09. 03. 2019
15:30

č.z.: 2066
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

pá 08. 03. 2019
17:00

č.z.: 27051
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 03. 03. 2019
15:30

č.z.: 27050
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Ďáblové Praha

ne 03. 03. 2019
14:00

č.z.: 2051
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Hostivař

ne 03. 03. 2019
13:30

č.z.: 5075
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Suchdol nad Lužnicí

so 02. 03. 2019
09:30

č.z.: 26060
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 B

pá 01. 03. 2019
19:00

č.z.: 4212
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

ne 25. 11. 2018
16:00

č.z.: 27042
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 07

ne 25. 11. 2018
11:00

č.z.: 5065
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 25. 11. 2018
09:30

č.z.: 22089
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
HBC Hostivař B

so 24. 11. 2018
14:00

č.z.: 26050
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 24. 11. 2018
13:30

č.z.: 4057
Místo: stí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

po 19. 11. 2018
19:30

č.z.: 22084
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
SHM HBC Medvědi

ne 18. 11. 2018
16:00

č.z.: 5057
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

ne 18. 11. 2018
15:00

č.z.: 22085
Místo: Palmovka - Asfalt

Players of Uftaland
HBC Hostivař B

ne 18. 11. 2018
13:30

č.z.: 2046
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SK Jihlava

ne 18. 11. 2018
13:00

č.z.: 27039
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

so 17. 11. 2018
16:00

č.z.: 4056
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 17. 11. 2018
13:30

č.z.: 2006
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
SHC Opava

so 17. 11. 2018
08:30

č.z.: 26042
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

po 12. 11. 2018
18:30

č.z.: 22070
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
HBC Horní Počaply

ne 11. 11. 2018
15:00

č.z.: 27033
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 11. 11. 2018
14:00

č.z.: 2041
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Hostivař

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 5054
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 26039
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 04. 11. 2018
13:30

č.z.: 2036
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBK Bulldogs Brno

ne 04. 11. 2018
10:30

č.z.: 27028
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 03. 11. 2018
16:30

č.z.: 4206
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

so 03. 11. 2018
13:00

č.z.: 26033
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 27. 10. 2018
11:00

č.z.: 5043
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

po 22. 10. 2018
19:30

č.z.: 22052
Místo: Palmovka - Asfalt

THC Praha
HBC Hostivař B

po 22. 10. 2018
17:00

č.z.: 27005
Místo: Palmovka - Plast

SK Ďáblové Praha
HBC Hostivař

ne 21. 10. 2018
15:00

č.z.: 27024
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 21. 10. 2018
14:00

č.z.: 2031
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Hostivař

so 20. 10. 2018
15:30

č.z.: 4042
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

so 20. 10. 2018
14:00

č.z.: 5039
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Hostivař

so 20. 10. 2018
11:00

č.z.: 26028
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 20. 10. 2018
10:00

č.z.: 22055
Místo: Palmovka - Plast

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Hostivař B

čt 18. 10. 2018
19:30

č.z.: 22025
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha A
HBC Hostivař B

po 15. 10. 2018
19:30

č.z.: 22040
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
SPC

ne 14. 10. 2018
15:00

č.z.: 2026
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 14. 10. 2018
12:30

č.z.: 5032
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 14. 10. 2018
10:00

č.z.: 27017
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Hostivař

so 13. 10. 2018
14:30

č.z.: 26024
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 13. 10. 2018
12:30

č.z.: 4029
Místo: Praha - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň

po 08. 10. 2018
18:30

č.z.: 22033
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař B
Rafani Praha B

ne 07. 10. 2018
15:00

č.z.: 2021
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

ne 07. 10. 2018
15:00

č.z.: 27015
Místo: Palmovka - Plast

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 07. 10. 2018
13:00

č.z.: 5030
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

so 06. 10. 2018
14:00

č.z.: 4027
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

ne 30. 09. 2018
15:00

č.z.: 2061
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

ne 30. 09. 2018
12:00

č.z.: 5066
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

pá 28. 09. 2018
10:00

č.z.: 5020
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

út 25. 09. 2018
20:00

č.z.: 22014
Místo: Palmovka - Asfalt

SHM HK Avir Praha B
HBC Hostivař B

ne 23. 09. 2018
17:00

č.z.: 27006
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

ne 23. 09. 2018
16:30

č.z.: 5012
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 23. 09. 2018
11:00

č.z.: 2011
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hostivař

so 22. 09. 2018
09:30

č.z.: 26015
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 B
HBC Hostivař

čt 20. 09. 2018
19:00

č.z.: 4202
Místo: Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

po 17. 09. 2018
18:30

č.z.: 22006
Místo: Palmovka - Asfalt

HBC Hostivař B
HC Hanspaulka

ne 16. 09. 2018
13:30

č.z.: 5009
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 15. 09. 2018
16:00

č.z.: 4012
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

so 15. 09. 2018
10:00

č.z.: 26006
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 A
HBC Hostivař

ne 09. 09. 2018
14:00

č.z.: 2001
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Hostivař

ne 09. 09. 2018
11:00

č.z.: 5003
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 08. 09. 2018
13:30

č.z.: 4003
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
SK Hokejbal Letohrad

so 08. 09. 2018
10:00

č.z.: 26005
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 03. 06. 2018
16:00

č.z.: 27113
Místo: Čimice

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 03. 06. 2018
10:30

č.z.: 5307
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 02. 06. 2018
13:00

č.z.: 5303
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Malenovice
HBC Hostivař

so 02. 06. 2018
10:00

č.z.: 27108
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 02. 06. 2018
09:00

č.z.: 5301
Místo: Světlá nad Sázavou

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

čt 31. 05. 2018
17:30

č.z.: 27093
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

ne 27. 05. 2018
18:00

č.z.: 21270
Místo: Čimice

HBC Hostivař
Rafani Praha

so 26. 05. 2018
11:00

č.z.: 5046
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

pá 25. 05. 2018
19:00

č.z.: 21264
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Hostivař

st 23. 05. 2018
19:30

č.z.: 21258
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Hostivař

ne 20. 05. 2018
16:00

č.z.: 27103
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 20. 05. 2018
14:00

č.z.: 5079
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 20. 05. 2018
11:00

č.z.: 21252
Místo: Čimice

HBC Hostivař
Rafani Praha

so 19. 05. 2018
15:00

č.z.: 21246
Místo: Čimice

HBC Hostivař
Rafani Praha

ne 13. 05. 2018
18:00

č.z.: 27098
Místo: Čimice

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 13. 05. 2018
13:00

č.z.: 5078
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

čt 10. 05. 2018
10:30

č.z.: 5062
Místo: Praha - Jižní město

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 06. 05. 2018
11:00

č.z.: 21140
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Ďáblové Praha

so 05. 05. 2018
19:00

č.z.: 21219
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav B

ne 29. 04. 2018
14:00

č.z.: 5072
Místo: Praha - hala Jižní město !

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 29. 04. 2018
11:00

č.z.: 46058
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Hostivař

ne 29. 04. 2018
09:30

č.z.: 27063
Místo: Jižní Město - hala

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

so 28. 04. 2018
17:00

č.z.: 46040
Místo: hala Jižní město

HBC Hostivař
TJ Blatná Datels

ne 22. 04. 2018
15:30

č.z.: 5067
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 27086
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

ne 22. 04. 2018
14:00

č.z.: 21202
Místo: Čimice

HBC Hostivař
Rafani Praha

so 21. 04. 2018
10:30

č.z.: 46056
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
HBC Hostivař

pá 20. 04. 2018
18:00

č.z.: 46054
Místo: Čimice

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

čt 19. 04. 2018
17:30

č.z.: 27074
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Rondo Most

ne 15. 04. 2018
14:00

č.z.: 5065
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 14. 04. 2018
13:00

č.z.: 21181
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař

čt 12. 04. 2018
19:45

č.z.: 21192
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Praha
HBC Hostivař

čt 12. 04. 2018
18:30

č.z.: 27085
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Rebel Praha

ne 08. 04. 2018
14:30

č.z.: 5083
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 08. 04. 2018
14:00

č.z.: 27077
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 06

ne 08. 04. 2018
11:00

č.z.: 21171
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha B

so 07. 04. 2018
13:00

č.z.: 4164
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
HBC Gladiators Olomouc

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 46051
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

ne 01. 04. 2018
15:00

č.z.: 4126
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 01. 04. 2018
11:30

č.z.: 5058
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

so 31. 03. 2018
11:00

č.z.: 46047
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Suchdol nad Lužnicí

pá 30. 03. 2018
14:00

č.z.: 4045
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hostivař

ne 25. 03. 2018
14:00

č.z.: 5057
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 25. 03. 2018
11:00

č.z.: 21163
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SHM HbC Fénix Praha

so 24. 03. 2018
15:00

č.z.: 21152
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař

so 24. 03. 2018
14:00

č.z.: 4173
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HC Buldoci Stříbro

so 24. 03. 2018
12:30

č.z.: 27068
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 05
HBC Hostivař

so 24. 03. 2018
11:00

č.z.: 46044
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 17. 03. 2018
15:00

č.z.: 4142
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hostivař

ne 11. 03. 2018
16:00

č.z.: 21134
Místo: Palmovka - Loba

Mighty Bucks Praha
HBC Hostivař

ne 11. 03. 2018
12:00

č.z.: 27059
Místo: Palmovka - Loba

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 11. 03. 2018
11:30

č.z.: 4068
Místo: Praha - Čimice !

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 11. 03. 2018
11:30

č.z.: 5051
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 11. 03. 2018
11:00

č.z.: 46039
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 04. 03. 2018
14:00

č.z.: 27052
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

ne 04. 03. 2018
11:00

č.z.: 4204
Místo: Písek

HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Hostivař

so 03. 03. 2018
16:30

č.z.: 4195
Místo: Třemošná !

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 03. 03. 2018
11:00

č.z.: 46036
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 25. 02. 2018
11:00

č.z.: 5044
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 03. 12. 2017
14:30

č.z.: 5041
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 03. 12. 2017
11:00

č.z.: 4147
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HbK Karviná

so 02. 12. 2017
10:00

č.z.: 4115
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Hostivař

ne 26. 11. 2017
14:30

č.z.: 5037
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 26. 11. 2017
11:30

č.z.: 4181
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 26. 11. 2017
11:00

č.z.: 27050
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 25. 11. 2017
16:30

č.z.: 21115
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SPC

so 25. 11. 2017
10:00

č.z.: 46033
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

st 22. 11. 2017
19:30

č.z.: 21102
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Hostivař

ne 19. 11. 2017
17:00

č.z.: 5036
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

ne 19. 11. 2017
12:30

č.z.: 21031
Místo: Palmovka - Loba

SK Ďáblové Praha
HBC Hostivař

so 18. 11. 2017
12:00

č.z.: 46029
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

so 18. 11. 2017
11:00

č.z.: 4109
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988

ne 12. 11. 2017
14:00

č.z.: 5030
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 12. 11. 2017
13:30

č.z.: 46027
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 12. 11. 2017
12:00

č.z.: 27041
Místo: Čimice

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 12. 11. 2017
09:00

č.z.: 21089
Místo: Čimice

HBC Hostivař
HBC Defekt Třebíz

so 11. 11. 2017
14:00

č.z.: 4062
Místo: Olomouc

HBC Gladiators Olomouc
HBC Hostivař

ne 05. 11. 2017
16:00

č.z.: 21083
Místo: Palmovka - Loba

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Hostivař

ne 05. 11. 2017
12:00

č.z.: 5025
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 04. 11. 2017
11:00

č.z.: 46023
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

čt 02. 11. 2017
18:30

č.z.: 27040
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

ne 29. 10. 2017
11:00

č.z.: 5023
Místo: Beroun - Hlinky

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 28. 10. 2017
12:00

č.z.: 46020
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 5020
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 22. 10. 2017
14:00

č.z.: 21068
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Hostivař

ne 22. 10. 2017
12:00

č.z.: 27032
Místo: Beroun

SK Kelti 2008 - 06
HBC Hostivař

so 21. 10. 2017
17:00

č.z.: 21057
Místo: Čimice

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

so 21. 10. 2017
16:00

č.z.: 27029
Místo: Most

HBC Rondo Most
HBC Hostivař

so 21. 10. 2017
11:00

č.z.: 4040
Místo: Praha - Čimice

HBC Hostivař
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 21. 10. 2017
11:00

č.z.: 46017
Místo: Plzeň - HALA

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 15. 10. 2017
13:30

č.z.: 27023
Místo: Čimice

HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 05

ne 15. 10. 2017
11:30

č.z.: 5016
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

ne 15. 10. 2017
11:00

č.z.: 46013
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
HBC Hostivař

so 14. 10. 2017
14:00

č.z.: 5002
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 08. 10. 2017
18:00

č.z.: 27018
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 08. 10. 2017
14:00

č.z.: 5015
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 08. 10. 2017
11:00

č.z.: 4098
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

so 07. 10. 2017
16:00

č.z.: 4089
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

čt 05. 10. 2017
18:00

č.z.: 4170
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 30. 09. 2017
13:00

č.z.: 4024
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

so 30. 09. 2017
11:00

č.z.: 46009
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Prachatice

čt 28. 09. 2017
11:00

č.z.: 46010
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Blatná Datels

ne 24. 09. 2017
15:00

č.z.: 27014
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 24. 09. 2017
11:30

č.z.: 5009
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

so 23. 09. 2017
13:00

č.z.: 46005
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Suchdol nad Lužnicí

so 23. 09. 2017
11:00

č.z.: 4013
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Jihlava

so 23. 09. 2017
11:00

č.z.: 27007
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

ne 17. 09. 2017
16:00

č.z.: 27005
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 17. 09. 2017
14:00

č.z.: 5004
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 09. 2017
11:30

č.z.: 4079
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HSÚ Wolves Chomutov

so 16. 09. 2017
15:00

č.z.: 46003
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Prachatice

so 16. 09. 2017
14:00

č.z.: 21011
Místo: Horní Počaply

HBC Horní Počaply
HBC Hostivař

so 16. 09. 2017
13:00

č.z.: 4071
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 09. 09. 2017
15:00

č.z.: 4007
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

so 27. 05. 2017
16:00

č.z.: 6009
Místo: Sušice - ZS

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař

so 27. 05. 2017
09:00

č.z.: 6005
Místo: Sušice - ZS

HBC Hostivař
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

pá 26. 05. 2017
15:00

č.z.: 6001
Místo: Sušice - ZS

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

ne 21. 05. 2017
13:30

č.z.: 5329
Místo: Kladno u ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

út 16. 05. 2017
19:00

č.z.: 21097
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha B

ne 14. 05. 2017
16:00

č.z.: 27104
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 14. 05. 2017
16:00

č.z.: 21094
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Hostivař

ne 14. 05. 2017
13:00

č.z.: 5326
Místo: Praha - sp. hala Jižní město

HBC Hostivař
SK Hokejbal Letohrad

so 13. 05. 2017
15:30

č.z.: 4418
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

so 13. 05. 2017
13:00

č.z.: 21091
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Hostivař

so 13. 05. 2017
12:00

č.z.: 27097
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 13. 05. 2017
10:00

č.z.: 26129
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 07. 05. 2017
13:00

č.z.: 5309
Místo: Praha - sp. hala Jižní město

HBC Hostivař
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 07. 05. 2017
13:00

č.z.: 21088
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha B

so 06. 05. 2017
15:00

č.z.: 4419
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

so 06. 05. 2017
14:00

č.z.: 26125
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

so 06. 05. 2017
13:00

č.z.: 21085
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha B

čt 04. 05. 2017
18:00

č.z.: 27095
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

po 01. 05. 2017
15:00

č.z.: 27090
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha

ne 30. 04. 2017
10:00

č.z.: 5319
Místo: Praha - sp. hala Jižní město

HBC Hostivař
SK Suchdol nad Lužnicí

so 29. 04. 2017
13:30

č.z.: 4414
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HbK Karviná

so 29. 04. 2017
13:00

č.z.: 21083
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

so 29. 04. 2017
10:00

č.z.: 26116
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 23. 04. 2017
15:00

č.z.: 5318
Místo: Praha - sp. hala Jižní město

HBC Hostivař
HBC Plzeň

ne 23. 04. 2017
14:00

č.z.: 21079
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Bohemia Benders Ďáblice

ne 23. 04. 2017
13:00

č.z.: 27086
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 22. 04. 2017
13:30

č.z.: 26114
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

so 22. 04. 2017
13:00

č.z.: 5314
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

čt 20. 04. 2017
18:00

č.z.: 4411
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 16. 04. 2017
13:30

č.z.: 5311
Místo: Letohrad

SK Hokejbal Letohrad
HBC Hostivař

ne 09. 04. 2017
14:00

č.z.: 21074
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha B
HBC Hostivař

ne 09. 04. 2017
12:00

č.z.: 26103
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Hostivař

ne 09. 04. 2017
11:30

č.z.: 5324
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

ne 09. 04. 2017
11:00

č.z.: 27083
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 08. 04. 2017
16:00

č.z.: 27077
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Hostivař

so 08. 04. 2017
15:00

č.z.: 4408
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 08. 04. 2017
10:00

č.z.: 26102
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany

ne 02. 04. 2017
16:00

č.z.: 27076
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 21072
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

ne 02. 04. 2017
14:00

č.z.: 5304
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

so 01. 04. 2017
14:00

č.z.: 21065
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SHM HK Avir Praha

so 01. 04. 2017
11:00

č.z.: 26092
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
HBC Hostivař

st 29. 03. 2017
19:30

č.z.: 21064
Místo: Čimice

Rafani Praha
HBC Hostivař

ne 26. 03. 2017
16:00

č.z.: 27072
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

ne 26. 03. 2017
15:30

č.z.: 5303
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň
HBC Hostivař

ne 26. 03. 2017
12:00

č.z.: 4409
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hostivař

so 25. 03. 2017
15:00

č.z.: 21058
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Defekt Třebíz

so 25. 03. 2017
14:00

č.z.: 4404
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hostivař

so 25. 03. 2017
11:00

č.z.: 26089
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Plzeň

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 27064
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 03. 2017
15:00

č.z.: 21055
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha B
HBC Hostivař

so 18. 03. 2017
11:00

č.z.: 4401
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

so 18. 03. 2017
10:00

č.z.: 26081
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hostivař

ne 12. 03. 2017
12:00

č.z.: 5149
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Suchdol nad Lužnicí

so 11. 03. 2017
15:30

č.z.: 26076
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 03. 2017
13:30

č.z.: 4153
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec

so 11. 03. 2017
11:00

č.z.: 5154
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 11. 03. 2017
09:00

č.z.: 27057
Místo: Beroun

HBC Coyotes Hýskov
HBC Hostivař

so 11. 03. 2017
09:00

č.z.: 21050
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Kolín

út 07. 03. 2017
19:30

č.z.: 21048
Místo: Palmovka - Loba

SHM HK Avir Praha
HBC Hostivař

ne 05. 03. 2017
15:00

č.z.: 27055
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 05. 03. 2017
13:30

č.z.: 5148
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 04. 03. 2017
13:00

č.z.: 4149
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HbK Karviná

so 04. 03. 2017
13:00

č.z.: 26070
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

ne 27. 11. 2016
11:30

č.z.: 5144
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Hostivař

ne 27. 11. 2016
09:30

č.z.: 27050
Místo: Lužiny

HC Kert Park Praha
HBC Hostivař

so 26. 11. 2016
14:00

č.z.: 21041
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Defekt Třebíz

so 26. 11. 2016
13:00

č.z.: 26063
Místo: Palmovka - Asfalt

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

so 26. 11. 2016
11:00

č.z.: 4145
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Hostivař

ne 20. 11. 2016
11:30

č.z.: 5139
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Pedagog České Budějovice

so 19. 11. 2016
11:00

č.z.: 4141
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988

ne 13. 11. 2016
12:00

č.z.: 5136
Místo: Prachatice

HBC Prachatice
HBC Hostivař

ne 13. 11. 2016
12:00

č.z.: 21040
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
Rafani Praha

ne 13. 11. 2016
10:00

č.z.: 27046
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Kelti 2008

so 12. 11. 2016
16:00

č.z.: 27043
Místo: Čimice

SK Rebel Praha
HBC Hostivař

so 12. 11. 2016
13:00

č.z.: 4137
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař

so 12. 11. 2016
10:00

č.z.: 26059
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Suchdol nad Lužnicí

so 12. 11. 2016
10:00

č.z.: 21034
Místo: Palmovka - Asfalt

Bohemia Benders Ďáblice
HBC Hostivař

ne 06. 11. 2016
13:00

č.z.: 27037
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

ne 06. 11. 2016
11:00

č.z.: 5131
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HC Švantlův Dvůr Písek

so 05. 11. 2016
16:00

č.z.: 26050
Místo: Kladno - ZS

HBC ALPIQ Kladno
HBC Hostivař

so 05. 11. 2016
13:00

č.z.: 21031
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HC Kert Park Praha B

so 05. 11. 2016
11:00

č.z.: 4133
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 30. 10. 2016
14:30

č.z.: 4129
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Hostivař

ne 23. 10. 2016
15:00

č.z.: 27036
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC ALPIQ Kladno

ne 23. 10. 2016
12:00

č.z.: 21027
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha B

ne 23. 10. 2016
11:00

č.z.: 4121
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hostivař

ne 23. 10. 2016
10:00

č.z.: 26048
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Rakovník

so 22. 10. 2016
15:00

č.z.: 4125
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hostivař

so 22. 10. 2016
13:00

č.z.: 21022
Místo: Kolín

HBC Kolín
HBC Hostivař

so 22. 10. 2016
10:00

č.z.: 26037
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SK Pedagog České Budějovice

ne 16. 10. 2016
11:00

č.z.: 5121
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

ne 16. 10. 2016
09:00

č.z.: 27028
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař

so 15. 10. 2016
16:30

č.z.: 5126
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Hostivař

so 15. 10. 2016
15:00

č.z.: 26036
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Hostivař

so 15. 10. 2016
14:00

č.z.: 21020
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
SHM HK Avir Praha

ne 09. 10. 2016
13:00

č.z.: 27021
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Coyotes Hýskov

ne 09. 10. 2016
11:00

č.z.: 5120
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 09. 10. 2016
11:00

č.z.: 21013
Místo: Kladno - ZS

HBC Defekt Třebíz
HBC Hostivař

so 08. 10. 2016
13:00

č.z.: 26026
Místo: Horní Měcholupy

HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí

so 08. 10. 2016
11:00

č.z.: 4117
Místo: Praha - Horní Měcholupy

HBC Hostivař
TJ KOVO Praha

ne 02. 10. 2016
18:00

č.z.: 21012
M