HBC Hodonín

so 26. 11. 2022
11:00

č.z.: 4154
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hodonín

ne 20. 11. 2022
11:00

č.z.: 71040
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno B
HBC Hodonín

so 19. 11. 2022
11:00

č.z.: 4151
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Pardubice

ne 13. 11. 2022
11:00

č.z.: 71036
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor
HBC Hodonín

so 12. 11. 2022
11:30

č.z.: 4147
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Hodonín

ne 06. 11. 2022
11:00

č.z.: 71032
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 05. 11. 2022
11:00

č.z.: 4114
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

ne 30. 10. 2022
11:00

č.z.: 71027
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Flyers Jihlava

so 29. 10. 2022
15:30

č.z.: 4140
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Hodonín

pá 28. 10. 2022
11:00

č.z.: 4118
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Enviform Třinec

ne 23. 10. 2022
11:00

č.z.: 71023
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

so 22. 10. 2022
14:00

č.z.: 4133
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Hradec Králové 1988

so 15. 10. 2022
14:00

č.z.: 71019
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Jihlava

so 15. 10. 2022
11:00

č.z.: 4132
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Ježci Heřmanův Městec

ne 09. 10. 2022
11:00

č.z.: 71016
Místo: Okříšky

JVSK SLZA Okříšky
HBC Hodonín

so 08. 10. 2022
13:00

č.z.: 4127
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hodonín

so 01. 10. 2022
14:00

č.z.: 71009
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno B

so 01. 10. 2022
11:00

č.z.: 4123
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno

so 24. 09. 2022
14:00

č.z.: 71006
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor

so 24. 09. 2022
11:00

č.z.: 4142
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

ne 18. 09. 2022
11:00

č.z.: 71003
Místo: Brno

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 17. 09. 2022
12:00

č.z.: 4112
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 10. 09. 2022
14:30

č.z.: 4105
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hodonín

so 03. 09. 2022
14:00

č.z.: 4104
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hodonín

ne 12. 06. 2022
10:30

č.z.: 5305
Místo: Beroun

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 11. 06. 2022
16:15

č.z.: 5303
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Hodonín

so 11. 06. 2022
12:45

č.z.: 5302
Místo: Beroun

HBC Hostivař
HBC Hodonín

ne 29. 05. 2022
11:00

č.z.: 5206
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
TJ Sokol Poruba

ne 22. 05. 2022
14:00

č.z.: 5201
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
HBC Hodonín

ne 15. 05. 2022
11:00

č.z.: 5196
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Pardubice

ne 08. 05. 2022
11:00

č.z.: 5191
Místo: Brno

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 07. 05. 2022
14:00

č.z.: 71005
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
JVSK SLZA Okříšky

ne 01. 05. 2022
15:00

č.z.: 71047
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
HBK Bulldogs Brno B

ne 01. 05. 2022
12:00

č.z.: 5186
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 30. 04. 2022
11:00

č.z.: 71060
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
SK Sudoměřice

ne 24. 04. 2022
15:00

č.z.: 2163
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

ne 24. 04. 2022
11:00

č.z.: 5181
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hodonín

so 23. 04. 2022
15:00

č.z.: 2138
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Hodonín

so 23. 04. 2022
11:00

č.z.: 71055
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
HBC Flyers Jihlava

ne 17. 04. 2022
11:00

č.z.: 2159
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2022
11:00

č.z.: 71054
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
SK Jihlava

pá 15. 04. 2022
14:00

č.z.: 71002
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno B
HBC Hodonín B

ne 10. 04. 2022
14:00

č.z.: 2156
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hodonín

so 09. 04. 2022
11:00

č.z.: 71050
Místo: Okříšky

JVSK SLZA Okříšky
HBC Hodonín B

ne 03. 04. 2022
11:00

č.z.: 5171
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Hodonín

ne 27. 03. 2022
14:00

č.z.: 2149
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Hodonín

ne 27. 03. 2022
11:00

č.z.: 5166
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 26. 03. 2022
16:00

č.z.: 71045
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín B

ne 20. 03. 2022
15:30

č.z.: 5161
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hodonín

ne 20. 03. 2022
14:00

č.z.: 2148
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Hodonín

so 19. 03. 2022
11:00

č.z.: 71040
Místo: Jihlava

HBC Flyers Jihlava
HBC Hodonín B

ne 13. 03. 2022
12:00

č.z.: 2144
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Pardubice B

so 12. 03. 2022
14:00

č.z.: 71039
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Hodonín B

ne 06. 03. 2022
14:00

č.z.: 2142
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

ne 06. 03. 2022
11:00

č.z.: 5151
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HBC Hodonín

so 05. 03. 2022
10:00

č.z.: 71035
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
JVSK SLZA Okříšky

ne 21. 11. 2021
14:00

č.z.: 2135
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Ježci Heřmanův Městec

ne 21. 11. 2021
11:00

č.z.: 5146
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
TJ Sršni Svitavy

so 20. 11. 2021
14:30

č.z.: 71032
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno B
HBC Hodonín B

ne 14. 11. 2021
11:00

č.z.: 5141
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice
HBC Hodonín

so 13. 11. 2021
11:00

č.z.: 71030
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
SK Sudoměřice

ne 07. 11. 2021
13:30

č.z.: 5136
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

ne 07. 11. 2021
11:00

č.z.: 2128
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno

so 06. 11. 2021
11:00

č.z.: 71025
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
HBC Flyers Jihlava

ne 31. 10. 2021
13:00

č.z.: 2127
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Svítkov Stars Pardubice

so 30. 10. 2021
11:00

č.z.: 71024
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
SK Jihlava

ne 24. 10. 2021
14:00

č.z.: 2123
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice B
HBC Hodonín

ne 24. 10. 2021
11:00

č.z.: 5131
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Hodonín

so 23. 10. 2021
11:00

č.z.: 71020
Místo: Okříšky

JVSK SLZA Okříšky
HBC Hodonín B

ne 17. 10. 2021
13:30

č.z.: 5126
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Ježci Heřmanův Městec

ne 17. 10. 2021
11:00

č.z.: 2121
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

so 16. 10. 2021
11:00

č.z.: 71017
Místo: Hodonín

HBC Hodonín B
HBK Bulldogs Brno B

ne 10. 10. 2021
11:00

č.z.: 2117
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Kometa Polička

ne 10. 10. 2021
11:00

č.z.: 5121
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

so 09. 10. 2021
16:00

č.z.: 71015
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín B

ne 03. 10. 2021
14:00

č.z.: 2114
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hodonín

ne 03. 10. 2021
11:00

č.z.: 5116
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Hradec Králové 1988

so 02. 10. 2021
14:00

č.z.: 71010
Místo: Jihlava

HBC Flyers Jihlava
HBC Hodonín B

ne 26. 09. 2021
13:00

č.z.: 5111
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 25. 09. 2021
15:00

č.z.: 71009
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Hodonín B

ne 19. 09. 2021
14:00

č.z.: 2107
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Hodonín

ne 19. 09. 2021
11:00

č.z.: 5106
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HbK Karviná

ne 12. 09. 2021
14:00

č.z.: 2106
Místo: Pardubice - Svítkov

HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Hodonín

ne 05. 09. 2021
12:00

č.z.: 2102
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Pardubice B

so 17. 10. 2020
14:30

č.z.: 86056
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HbK Karviná

so 17. 10. 2020
12:00

č.z.: 86014
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HbK Karviná

ne 11. 10. 2020
11:00

č.z.: 5219
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice

so 10. 10. 2020
11:00

č.z.: 71013
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

ne 04. 10. 2020
12:00

č.z.: 5201
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Ježci Heřmanův Městec

so 03. 10. 2020
13:30

č.z.: 86053
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hodonín

so 03. 10. 2020
11:00

č.z.: 71011
Místo: Okřišky

JVSK SLZA Přibyslavice
HBC Hodonín

so 03. 10. 2020
11:00

č.z.: 86011
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Hodonín

ne 27. 09. 2020
11:00

č.z.: 5212
Místo: Brno

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 26. 09. 2020
15:30

č.z.: 71008
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Flyers Jihlava

so 26. 09. 2020
13:00

č.z.: 86051
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

so 26. 09. 2020
10:00

č.z.: 86009
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

ne 20. 09. 2020
10:00

č.z.: 5255
Místo: Zlín - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

so 19. 09. 2020
13:30

č.z.: 71004
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 12. 09. 2020
15:30

č.z.: 86046
Místo: Martin

HBK Medokýš Martin
HBC Hodonín

so 12. 09. 2020
13:00

č.z.: 86004
Místo: Martin

HBK Medokýš Martin
HBC Hodonín

so 12. 09. 2020
11:00

č.z.: 71001
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Jihlava

ne 08. 03. 2020
12:30

č.z.: 86043
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hodonín

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 71033
Místo: Jihlava

HBC Flyers Jihlava
HBC Hodonín

ne 08. 03. 2020
10:00

č.z.: 86015
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hodonín

ne 01. 03. 2020
11:00

č.z.: 71030
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno "B"
HBC Hodonín

so 30. 11. 2019
10:00

č.z.: 71028
Místo: Jihlava

HBC Flyers Jihlava
HBC Hodonín

ne 17. 11. 2019
11:00

č.z.: 71025
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Flyers Jihlava

ne 10. 11. 2019
12:00

č.z.: 77028
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

ne 10. 11. 2019
10:00

č.z.: 77027
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 09. 11. 2019
13:30

č.z.: 86046
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 09. 11. 2019
11:00

č.z.: 86018
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

ne 03. 11. 2019
13:00

č.z.: 77002
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

ne 03. 11. 2019
11:00

č.z.: 77001
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 02. 11. 2019
14:00

č.z.: 71019
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice "B"

ne 27. 10. 2019
11:00

č.z.: 71015
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
JVSK SLZA Přibyslavice

ne 20. 10. 2019
12:00

č.z.: 77018
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

ne 20. 10. 2019
10:00

č.z.: 77017
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 19. 10. 2019
14:30

č.z.: 71013
Místo: Malenovice

HBC Malenovice "B"
HBC Hodonín

so 19. 10. 2019
12:30

č.z.: 86052
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

so 19. 10. 2019
10:00

č.z.: 86024
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

ne 06. 10. 2019
14:00

č.z.: 71011
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno "C"
HBC Hodonín

ne 06. 10. 2019
12:00

č.z.: 77016
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

ne 06. 10. 2019
10:00

č.z.: 77015
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

ne 29. 09. 2019
12:00

č.z.: 71006
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno "C"

so 28. 09. 2019
15:30

č.z.: 71007
Místo: Přibyslavice

JVSK SLZA Přibyslavice
HBC Hodonín

so 28. 09. 2019
12:30

č.z.: 86032
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 28. 09. 2019
10:00

č.z.: 86004
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 21. 09. 2019
12:30

č.z.: 86039
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 21. 09. 2019
10:00

č.z.: 86011
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

ne 15. 09. 2019
12:00

č.z.: 77008
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

ne 15. 09. 2019
10:00

č.z.: 77007
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 14. 09. 2019
14:00

č.z.: 71003
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno "B"

ne 08. 09. 2019
13:00

č.z.: 77024
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

ne 08. 09. 2019
11:00

č.z.: 77023
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

ne 26. 05. 2019
13:00

č.z.: 71075
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

so 25. 05. 2019
16:00

č.z.: 71073
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

ne 19. 05. 2019
13:00

č.z.: 71071
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

ne 19. 05. 2019
11:00

č.z.: 77056
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

ne 19. 05. 2019
09:30

č.z.: 77055
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 18. 05. 2019
14:00

č.z.: 76083
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hodonín

so 18. 05. 2019
11:30

č.z.: 76082
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hodonín

ne 12. 05. 2019
14:00

č.z.: 71068
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
JVSK SLZA Přibyslavice

ne 12. 05. 2019
12:00

č.z.: 77050
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

ne 12. 05. 2019
10:00

č.z.: 77049
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 76080
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 11. 05. 2019
11:00

č.z.: 71066
Místo: Přibyslavice

JVSK SLZA Přibyslavice
HBC Hodonín

ne 05. 05. 2019
16:00

č.z.: 71064
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
JVSK SLZA Přibyslavice

ne 05. 05. 2019
13:30

č.z.: 76051
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBT Slovan Bratislava (SVK)

ne 05. 05. 2019
11:00

č.z.: 76050
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBT Slovan Bratislava (SVK)

so 04. 05. 2019
12:00

č.z.: 76005
Místo: BA – Ružinov

HBT Slovan Bratislava (SVK)
HBC Hodonín

st 01. 05. 2019
13:00

č.z.: 77048
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

st 01. 05. 2019
11:00

č.z.: 77047
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

ne 28. 04. 2019
14:00

č.z.: 71061
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Flyers Jihlava

ne 28. 04. 2019
11:00

č.z.: 76026
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HbK Karviná

so 27. 04. 2019
11:00

č.z.: 76070
Místo: Vrútky

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Hodonín

ne 21. 04. 2019
12:00

č.z.: 77044
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

ne 21. 04. 2019
10:00

č.z.: 77043
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

so 20. 04. 2019
14:00

č.z.: 71057
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno B

so 20. 04. 2019
11:30

č.z.: 76067
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

ne 14. 04. 2019
11:00

č.z.: 71056
Místo: Přibyslavice

JVSK SLZA Přibyslavice
HBC Hodonín

so 13. 04. 2019
14:30

č.z.: 76063
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 13. 04. 2019
12:00

č.z.: 76062
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

ne 07. 04. 2019
12:00

č.z.: 71053
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno B
HBC Hodonín

so 06. 04. 2019
12:00

č.z.: 77006
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

so 06. 04. 2019
10:00

č.z.: 77005
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

ne 31. 03. 2019
13:00

č.z.: 71050
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

so 30. 03. 2019
11:00

č.z.: 76059
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

ne 24. 03. 2019
12:00

č.z.: 77036
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

ne 24. 03. 2019
10:00

č.z.: 77035
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 23. 03. 2019
14:30

č.z.: 71046
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Jihlava B

so 23. 03. 2019
12:00

č.z.: 76054
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

ne 17. 03. 2019
14:00

č.z.: 71044
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

ne 10. 03. 2019
13:00

č.z.: 77030
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

ne 10. 03. 2019
11:00

č.z.: 77029
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 09. 03. 2019
11:00

č.z.: 76048
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

ne 03. 03. 2019
14:00

č.z.: 71039
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Flyers Jihlava

ne 25. 11. 2018
14:00

č.z.: 71037
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno B

ne 18. 11. 2018
11:00

č.z.: 71033
Místo: Přibyslavice

JVSK SLZA Přibyslavice
HBC Hodonín

so 17. 11. 2018
10:00

č.z.: 76041
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

ne 11. 11. 2018
15:00

č.z.: 71030
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

ne 11. 11. 2018
11:00

č.z.: 77026
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

ne 11. 11. 2018
09:00

č.z.: 77025
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 10. 11. 2018
10:00

č.z.: 76038
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

ne 04. 11. 2018
14:00

č.z.: 71027
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

ne 04. 11. 2018
11:30

č.z.: 77022
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

ne 04. 11. 2018
09:30

č.z.: 77021
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

so 03. 11. 2018
11:00

č.z.: 76035
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

ne 28. 10. 2018
12:00

č.z.: 77018
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

ne 28. 10. 2018
10:00

č.z.: 77017
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 27. 10. 2018
14:00

č.z.: 71022
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Jihlava B

so 27. 10. 2018
09:30

č.z.: 76027
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

ne 21. 10. 2018
11:00

č.z.: 71020
Místo: Jihlava

HBC Flyers Jihlava
HBC Hodonín

ne 14. 10. 2018
14:00

č.z.: 71017
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
JVSK SLZA Přibyslavice

ne 14. 10. 2018
12:00

č.z.: 77014
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

ne 14. 10. 2018
10:00

č.z.: 77013
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 06. 10. 2018
11:00

č.z.: 76018
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 29. 09. 2018
13:30

č.z.: 76008
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 29. 09. 2018
11:00

č.z.: 76007
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Medokýš Martin (SVK)

pá 28. 09. 2018
13:00

č.z.: 77008
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

pá 28. 09. 2018
11:00

č.z.: 77007
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

ne 23. 09. 2018
15:00

č.z.: 71008
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

ne 16. 09. 2018
14:00

č.z.: 71005
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 15. 09. 2018
14:00

č.z.: 71004
Místo: Jihlava

SK Jihlava B
HBC Hodonín

ne 10. 06. 2018
14:50

č.z.: 77075
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBT Slovan Bratislava (SVK)

ne 10. 06. 2018
10:10

č.z.: 77071
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 09. 06. 2018
17:10

č.z.: 77068
Místo: Hodonín

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 09. 06. 2018
12:30

č.z.: 77064
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 09. 06. 2018
09:00

č.z.: 77061
Místo: Hodonín

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

so 26. 05. 2018
13:00

č.z.: 77036
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBT Slovan Bratislava (SVK)

so 26. 05. 2018
11:00

č.z.: 77035
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBT Slovan Bratislava (SVK)

so 19. 05. 2018
13:00

č.z.: 77056
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 19. 05. 2018
11:00

č.z.: 77055
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 12. 05. 2018
12:15

č.z.: 76082
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

so 12. 05. 2018
10:00

č.z.: 76081
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBC Malenovice

ne 06. 05. 2018
12:00

č.z.: 77054
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

ne 06. 05. 2018
10:00

č.z.: 77053
Místo: Brno - Nový Lískovec

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 05. 05. 2018
12:15

č.z.: 76076
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Hodonín

so 05. 05. 2018
10:00

č.z.: 76075
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Hodonín

út 01. 05. 2018
12:15

č.z.: 76044
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

út 01. 05. 2018
10:00

č.z.: 76043
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 28. 04. 2018
13:15

č.z.: 76072
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 28. 04. 2018
11:00

č.z.: 76071
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

ne 22. 04. 2018
13:15

č.z.: 76054
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HbK Karviná

ne 22. 04. 2018
11:00

č.z.: 76053
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HbK Karviná

so 21. 04. 2018
12:00

č.z.: 77046
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 21. 04. 2018
10:00

č.z.: 77045
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 07. 04. 2018
13:15

č.z.: 76062
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 07. 04. 2018
11:00

č.z.: 76061
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Medokýš Martin (SVK)

pá 30. 03. 2018
13:00

č.z.: 76026
Místo: Martin

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Hodonín

pá 30. 03. 2018
11:00

č.z.: 76025
Místo: Martin

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Hodonín

so 24. 03. 2018
12:00

č.z.: 77040
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

so 24. 03. 2018
10:00

č.z.: 77039
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

so 25. 11. 2017
12:15

č.z.: 76040
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno

so 25. 11. 2017
10:00

č.z.: 76039
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Bulldogs Brno

so 18. 11. 2017
13:15

č.z.: 76036
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 18. 11. 2017
11:00

č.z.: 76035
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 11. 11. 2017
13:00

č.z.: 77026
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 11. 11. 2017
11:00

č.z.: 77025
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

ne 05. 11. 2017
14:50

č.z.: 88134
Místo: Zlín - Mal.

HBC Malenovice
HBC Hodonín

ne 05. 11. 2017
13:35

č.z.: 88129
Místo: Zlín - Mal.

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Hodonín

ne 05. 11. 2017
12:20

č.z.: 88123
Místo: Zlín - Mal.

HBC Hodonín
Eagles Brno

ne 05. 11. 2017
10:15

č.z.: 88113
Místo: Zlín - Mal.

HbK Karviná
HBC Hodonín

ne 05. 11. 2017
09:25

č.z.: 88109
Místo: Zlín - Mal.

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 28. 10. 2017
12:00

č.z.: 77024
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 28. 10. 2017
10:00

č.z.: 77023
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 14. 10. 2017
12:00

č.z.: 77016
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 14. 10. 2017
10:00

č.z.: 77015
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 07. 10. 2017
13:15

č.z.: 76018
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hodonín

so 07. 10. 2017
11:00

č.z.: 76017
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Hodonín

ne 01. 10. 2017
12:00

č.z.: 77010
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

ne 01. 10. 2017
10:00

č.z.: 77009
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

so 23. 09. 2017
12:15

č.z.: 76008
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 23. 09. 2017
10:00

č.z.: 76007
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

ne 17. 09. 2017
13:30

č.z.: 77006
Místo: Brat. - Petržalka

HBT Slovan Bratislava (SVK)
HBC Hodonín

ne 17. 09. 2017
11:00

č.z.: 77005
Místo: Brat. - Petržalka

HBT Slovan Bratislava (SVK)
HBC Hodonín

so 09. 09. 2017
12:15

č.z.: 76004
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

so 09. 09. 2017
10:00

č.z.: 76003
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hodonín

so 17. 06. 2017
12:00

č.z.: 77078
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 17. 06. 2017
10:00

č.z.: 77077
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 10. 06. 2017
13:00

č.z.: 77076
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 10. 06. 2017
11:00

č.z.: 77075
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 20. 05. 2017
12:00

č.z.: 77066
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

so 20. 05. 2017
10:00

č.z.: 77065
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

ne 14. 05. 2017
10:30

č.z.: 77042
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

ne 14. 05. 2017
09:00

č.z.: 77041
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

so 06. 05. 2017
12:00

č.z.: 77064
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 06. 05. 2017
10:00

č.z.: 77063
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 29. 04. 2017
12:00

č.z.: 77058
Místo: Brno

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 29. 04. 2017
10:00

č.z.: 77057
Místo: Brno

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 22. 04. 2017
13:00

č.z.: 77036
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 22. 04. 2017
11:00

č.z.: 77035
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Hodonín

so 15. 04. 2017
13:00

č.z.: 77056
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 15. 04. 2017
11:00

č.z.: 77055
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 01. 04. 2017
12:00

č.z.: 77052
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 01. 04. 2017
10:00

č.z.: 77051
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 04. 03. 2017
12:00

č.z.: 77038
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 04. 03. 2017
10:00

č.z.: 77037
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

so 12. 11. 2016
11:00

č.z.: 77030
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

so 12. 11. 2016
09:30

č.z.: 77029
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Hodonín

so 29. 10. 2016
12:00

č.z.: 77024
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

so 29. 10. 2016
10:00

č.z.: 77023
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Kyjov

ne 16. 10. 2016
12:00

č.z.: 77018
Místo: Brno

Eagles Brno
HBC Hodonín

ne 16. 10. 2016
10:00

č.z.: 77017
Místo: Brno

Eagles Brno
HBC Hodonín

so 08. 10. 2016
13:00

č.z.: 77016
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 08. 10. 2016
11:00

č.z.: 77015
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 01. 10. 2016
12:00

č.z.: 77010
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

so 01. 10. 2016
10:00

č.z.: 77009
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
SK Sudoměřice

so 10. 09. 2016
12:00

č.z.: 77004
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

so 10. 09. 2016
10:00

č.z.: 77003
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Hodonín

ne 15. 05. 2016
12:30

č.z.: 77048
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Rigum Hodonín

ne 15. 05. 2016
10:00

č.z.: 77047
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Rigum Hodonín

ne 01. 05. 2016
11:30

č.z.: 77042
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 01. 05. 2016
09:00

č.z.: 77041
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 24. 04. 2016
11:30

č.z.: 77040
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 24. 04. 2016
09:00

č.z.: 77039
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 23. 04. 2016
14:00

č.z.: 79067
Místo: Hodonín 1

Eagles Brno
HBC Rigum Hodonín

so 23. 04. 2016
12:30

č.z.: 79061
Místo: Hodonín 1

HBC Rigum Hodonín
HBK Medokýš Martin (SVK)

so 23. 04. 2016
12:00

č.z.: 79059
Místo: Hodonín 1

HBC Rigum Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 23. 04. 2016
11:00

č.z.: 79056
Místo: Hodonín 2

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 23. 04. 2016
10:00

č.z.: 79052
Místo: Hodonín 2

HBC Rigum Hodonín
SK Lopašov (SVK)

so 23. 04. 2016
09:00

č.z.: 79048
Místo: Hodonín 1

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 17. 04. 2016
14:00

č.z.: 40045
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín B

ne 17. 04. 2016
14:00

č.z.: 40045
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín B

so 16. 04. 2016
14:30

č.z.: 78046
Místo: Sudoměřice

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 16. 04. 2016
13:10

č.z.: 78044
Místo: Sudoměřice

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 16. 04. 2016
11:10

č.z.: 78041
Místo: Sudoměřice

HBC Rigum Hodonín
Eagles Brno

so 16. 04. 2016
09:10

č.z.: 78038
Místo: Sudoměřice

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Rigum Hodonín

ne 10. 04. 2016
12:30

č.z.: 77036
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

ne 10. 04. 2016
11:00

č.z.: 40041
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice B
HBC Rigum Hodonín A

ne 10. 04. 2016
10:00

č.z.: 77035
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 09. 04. 2016
10:00

č.z.: 40040
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
TJ Gladiators Hodonín

ne 03. 04. 2016
14:00

č.z.: 40039
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín A

so 02. 04. 2016
10:00

č.z.: 40037
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov

ne 27. 03. 2016
14:00

č.z.: 40036
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
TJ Gladiators Hodonín

ne 27. 03. 2016
13:40

č.z.: 79045
Místo: Kyjov 2

HBK Medokýš Martin (SVK)
HBC Rigum Hodonín

ne 27. 03. 2016
13:00

č.z.: 79043
Místo: Kyjov 2

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 27. 03. 2016
11:40

č.z.: 79039
Místo: Kyjov 1

Eagles Brno
HBC Rigum Hodonín

ne 27. 03. 2016
10:20

č.z.: 79036
Místo: Kyjov 2

HBC Rigum Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

ne 27. 03. 2016
09:00

č.z.: 79033
Místo: Kyjov 1

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 26. 03. 2016
16:30

č.z.: 40035
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín A

so 26. 03. 2016
13:00

č.z.: 40034
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Veselští Medvědi

so 26. 03. 2016
11:30

č.z.: 77030
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 26. 03. 2016
09:00

č.z.: 77029
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 20. 03. 2016
10:00

č.z.: 40032
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice B
HBC Rigum Hodonín B

so 19. 03. 2016
13:40

č.z.: 78035
Místo: Hodonín

Eagles Brno
HBC Rigum Hodonín

so 19. 03. 2016
11:55

č.z.: 78032
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 19. 03. 2016
10:10

č.z.: 78029
Místo: Hodonín

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Rigum Hodonín

so 19. 03. 2016
09:00

č.z.: 78027
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 13. 03. 2016
16:30

č.z.: 40024
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín A

ne 13. 03. 2016
11:30

č.z.: 77028
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 13. 03. 2016
09:00

č.z.: 77027
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 12. 03. 2016
10:00

č.z.: 40027
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
SK Sudoměřice B

ne 29. 11. 2015
11:00

č.z.: 40029
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov

ne 22. 11. 2015
10:00

č.z.: 40025
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín B

ne 22. 11. 2015
10:00

č.z.: 40025
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín B

ne 15. 11. 2015
12:30

č.z.: 77024
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Rigum Hodonín

ne 15. 11. 2015
10:00

č.z.: 77023
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Rigum Hodonín

so 14. 11. 2015
14:00

č.z.: 40022
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

so 14. 11. 2015
11:00

č.z.: 40021
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
TJ Gladiators Hodonín

ne 08. 11. 2015
14:35

č.z.: 79033
Místo: Brno - BVV

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 08. 11. 2015
13:20

č.z.: 79031
Místo: Brno - BVV

SK Bisoni Brno
HBC Rigum Hodonín

ne 08. 11. 2015
11:40

č.z.: 79028
Místo: Brno - BVV

HBC Rigum Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

ne 08. 11. 2015
11:00

č.z.: 40020
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice B
HBC Rigum Hodonín A

ne 08. 11. 2015
10:00

č.z.: 79025
Místo: Brno - BVV

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 07. 11. 2015
14:00

č.z.: 40019
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
TJ Gladiators Hodonín

so 07. 11. 2015
11:30

č.z.: 77018
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 07. 11. 2015
09:00

č.z.: 77017
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 01. 11. 2015
10:00

č.z.: 40018
Místo: Hodonín

TJ Gladiators Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

so 31. 10. 2015
14:00

č.z.: 78026
Místo: Sudoměřice

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 31. 10. 2015
12:40

č.z.: 78024
Místo: Sudoměřice

SK Lopašov (SVK)
HBC Rigum Hodonín

so 31. 10. 2015
10:40

č.z.: 78021
Místo: Sudoměřice

HBC Rigum Hodonín
Eagles Brno

so 31. 10. 2015
08:40

č.z.: 78018
Místo: Sudoměřice

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 25. 10. 2015
12:00

č.z.: 40014
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín A

ne 25. 10. 2015
12:00

č.z.: 40014
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín A

so 24. 10. 2015
11:30

č.z.: 77016
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 24. 10. 2015
11:00

č.z.: 40013
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín A

so 24. 10. 2015
09:00

č.z.: 77015
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 18. 10. 2015
15:30

č.z.: 40012
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín B

ne 18. 10. 2015
10:00

č.z.: 40010
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
SK Sudoměřice B

so 17. 10. 2015
13:10

č.z.: 78016
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 17. 10. 2015
11:10

č.z.: 78013
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 17. 10. 2015
10:30

č.z.: 78012
Místo: Hodonín

Eagles Brno
HBC Rigum Hodonín

so 17. 10. 2015
08:30

č.z.: 78009
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 11. 10. 2015
12:30

č.z.: 77012
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

ne 11. 10. 2015
10:00

č.z.: 77011
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Roconaba Zohor (SVK)

so 10. 10. 2015
14:30

č.z.: 79023
Místo: Zohor

HBC Rigum Hodonín
L2hockey Gajary Lightning (SVK)

so 10. 10. 2015
12:30

č.z.: 79018
Místo: Zohor

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Rigum Hodonín

so 10. 10. 2015
11:10

č.z.: 79016
Místo: Zohor

L2hockey Gajary Flames (SVK)
HBC Rigum Hodonín

so 10. 10. 2015
09:50

č.z.: 79012
Místo: Zohor

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 10. 10. 2015
09:10

č.z.: 79011
Místo: Zohor

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 04. 10. 2015
10:00

č.z.: 40008
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBK Veselští Medvědi

so 03. 10. 2015
15:00

č.z.: 40007
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice B
HBC Rigum Hodonín B

so 03. 10. 2015
11:30

č.z.: 77006
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 03. 10. 2015
09:00

č.z.: 77005
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 27. 09. 2015
14:00

č.z.: 40005
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBK Kyjov

ne 27. 09. 2015
12:00

č.z.: 40003
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Veselští Medvědi

so 26. 09. 2015
15:00

č.z.: 40001
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
TJ Gladiators Hodonín

so 26. 09. 2015
14:00

č.z.: 78008
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 26. 09. 2015
12:20

č.z.: 78006
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 26. 09. 2015
11:00

č.z.: 78004
Místo: Kyjov

MAC Eagles Brno
HBC Rigum Hodonín

so 26. 09. 2015
09:00

č.z.: 78001
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 20. 09. 2015
13:40

č.z.: 79008
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 20. 09. 2015
11:40

č.z.: 79005
Místo: Sudoměřice

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 20. 09. 2015
11:00

č.z.: 79004
Místo: Sudoměřice

HBK Roconaba Zohor (SVK)
HBC Rigum Hodonín

ne 20. 09. 2015
09:00

č.z.: 79001
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 19. 09. 2015
11:30

č.z.: 77004
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 19. 09. 2015
09:00

č.z.: 77003
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 30. 05. 2015
12:10

č.z.: 8029
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Hradec Králové 1988

so 30. 05. 2015
08:50

č.z.: 8021
Místo: Hodonín

HBC Hostivař
HBC Rigum Hodonín

pá 29. 05. 2015
16:00

č.z.: 8013
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SC Dragons Ústí nad Labem

pá 29. 05. 2015
13:30

č.z.: 8007
Místo: Hodonín

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Rigum Hodonín

pá 29. 05. 2015
11:00

č.z.: 8001
Místo: Hodonín

HBC Rakovník
HBC Rigum Hodonín

ne 17. 05. 2015
13:40

č.z.: 78042
Místo: Brno

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín

ne 17. 05. 2015
12:20

č.z.: 78040
Místo: Brno

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 17. 05. 2015
10:20

č.z.: 78037
Místo: Brno

HBC Rigum Hodonín
HK 36 Skalica (SVK)

ne 17. 05. 2015
09:00

č.z.: 78035
Místo: Brno

SK Bisoni Brno
HBC Rigum Hodonín

so 09. 05. 2015
14:20

č.z.: 79051
Místo: Kyjov

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 09. 05. 2015
12:35

č.z.: 79048
Místo: Kyjov

HBK Kyjov "starší"
HBC Rigum Hodonín

so 09. 05. 2015
10:50

č.z.: 79045
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov "mladší"

so 09. 05. 2015
09:40

č.z.: 79043
Místo: Kyjov

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 02. 05. 2015
12:20

č.z.: 78034
Místo: Kyjov

HK 36 Skalica (SVK)
HBC Rigum Hodonín

so 02. 05. 2015
11:00

č.z.: 78032
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 02. 05. 2015
10:20

č.z.: 78031
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
HK 36 Skalica (SVK)

so 02. 05. 2015
09:00

č.z.: 78029
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 19. 04. 2015
16:00

č.z.: 4072
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
TJ Gladiators Hodonín

ne 19. 04. 2015
14:00

č.z.: 4071
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBK Kyjov

so 18. 04. 2015
16:00

č.z.: 4068
Místo: Hodonín

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín A

so 18. 04. 2015
16:00

č.z.: 4069
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín D

so 18. 04. 2015
16:00

č.z.: 4069
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín D

so 18. 04. 2015
13:00

č.z.: 79039
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Bisoni Brno

so 18. 04. 2015
12:20

č.z.: 79038
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 18. 04. 2015
10:20

č.z.: 79035
Místo: Hodonín

SK Bisoni Brno
HBC Rigum Hodonín

so 18. 04. 2015
09:00

č.z.: 79033
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 12. 04. 2015
15:00

č.z.: 4066
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBC Rigum Hodonín A

ne 12. 04. 2015
15:00

č.z.: 4066
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBC Rigum Hodonín A

so 11. 04. 2015
12:00

č.z.: 4064
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
TJ Agrotec Hustopeče

so 11. 04. 2015
10:00

č.z.: 4063
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBK Veselští Medvědi

ne 05. 04. 2015
15:00

č.z.: 4062
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBK Kyjov

ne 05. 04. 2015
13:00

č.z.: 4061
Místo: Hodonín

TJ Gladiators Hodonín
HBC Rigum Hodonín D

ne 05. 04. 2015
11:00

č.z.: 4060
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBC Rigum Hodonín B

ne 05. 04. 2015
11:00

č.z.: 4060
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBC Rigum Hodonín B

so 04. 04. 2015
12:00

č.z.: 4017
Místo: Hodonín

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín D

so 04. 04. 2015
10:00

č.z.: 4042
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín A

so 04. 04. 2015
10:00

č.z.: 4042
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín A

ne 29. 03. 2015
16:00

č.z.: 4033
Místo: Hodonín

TJ Gladiators Hodonín
HBC Rigum Hodonín A

ne 29. 03. 2015
14:20

č.z.: 78027
Místo: Hodonín

HBK Bulldogs Brno
HBC Rigum Hodonín

ne 29. 03. 2015
12:20

č.z.: 78024
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 29. 03. 2015
10:20

č.z.: 78021
Místo: Hodonín

SK Lopašov (SVK)
HBC Rigum Hodonín

ne 29. 03. 2015
09:00

č.z.: 78019
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 28. 03. 2015
13:00

č.z.: 4056
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín D

so 28. 03. 2015
10:00

č.z.: 4055
Místo: Hodonín

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín C

ne 22. 03. 2015
12:00

č.z.: 4048
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBK Veselští Medvědi

ne 22. 03. 2015
10:00

č.z.: 4013
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
TJ Agrotec Hustopeče

so 21. 03. 2015
14:00

č.z.: 4053
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

so 21. 03. 2015
13:00

č.z.: 79031
Místo: Sudoměřice

HBC Rigum Hodonín
SK Bisoni Brno

so 21. 03. 2015
11:40

č.z.: 79029
Místo: Sudoměřice

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 21. 03. 2015
11:00

č.z.: 79028
Místo: Sudoměřice

SK Bisoni Brno
HBC Rigum Hodonín

so 21. 03. 2015
10:00

č.z.: 4051
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBC Rigum Hodonín C

so 21. 03. 2015
10:00

č.z.: 4051
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBC Rigum Hodonín C

so 21. 03. 2015
09:00

č.z.: 79025
Místo: Sudoměřice

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 15. 03. 2015
14:30

č.z.: 4054
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín B

ne 15. 03. 2015
11:00

č.z.: 4049
Místo: Hustopeče

TJ Agrotec Hustopeče
HBC Rigum Hodonín A

ne 30. 11. 2014
15:00

č.z.: 4046
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
TJ Agrotec Hustopeče

so 29. 11. 2014
12:00

č.z.: 4044
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBC Motor Čejkovice

so 29. 11. 2014
10:00

č.z.: 4047
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín C

so 29. 11. 2014
10:00

č.z.: 4047
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín C

ne 23. 11. 2014
15:30

č.z.: 4043
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín D

ne 23. 11. 2014
10:00

č.z.: 4041
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
TJ Gladiators Hodonín

so 22. 11. 2014
14:00

č.z.: 4040
Místo: Hustopeče

TJ Agrotec Hustopeče
HBC Rigum Hodonín C

so 22. 11. 2014
12:00

č.z.: 4027
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Motor Čejkovice

ne 16. 11. 2014
14:00

č.z.: 4039
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín A

so 15. 11. 2014
14:00

č.z.: 4037
Místo: Hustopeče

TJ Agrotec Hustopeče
HBC Rigum Hodonín B

so 15. 11. 2014
11:40

č.z.: 78017
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 15. 11. 2014
11:00

č.z.: 78016
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 15. 11. 2014
09:40

č.z.: 78014
Místo: Kyjov

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 15. 11. 2014
09:00

č.z.: 78013
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 09. 11. 2014
15:30

č.z.: 4035
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín C

so 08. 11. 2014
12:00

č.z.: 4032
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Motor Čejkovice

ne 02. 11. 2014
16:00

č.z.: 4031
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín A

ne 02. 11. 2014
14:00

č.z.: 4030
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
TJ Gladiators Hodonín

so 01. 11. 2014
14:05

č.z.: 79024
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 01. 11. 2014
12:30

č.z.: 79022
Místo: Hodonín

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 01. 11. 2014
11:00

č.z.: 79020
Místo: Hodonín

HBK Bulldogs Brno
HBC Rigum Hodonín

so 01. 11. 2014
09:00

č.z.: 79017
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 26. 10. 2014
14:00

č.z.: 4028
Místo: Hodonín

TJ Gladiators Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

ne 26. 10. 2014
14:00

č.z.: 4029
Místo: Hustopeče

TJ Agrotec Hustopeče
HBC Rigum Hodonín D

so 25. 10. 2014
13:40

č.z.: 79016
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 25. 10. 2014
12:00

č.z.: 4025
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov

so 25. 10. 2014
11:40

č.z.: 79013
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 25. 10. 2014
10:20

č.z.: 79011
Místo: Kyjov

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 25. 10. 2014
09:40

č.z.: 79010
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
HBK Bulldogs Brno

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 4023
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín D

ne 19. 10. 2014
14:00

č.z.: 4023
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín D

ne 19. 10. 2014
12:00

č.z.: 4022
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBC Motor Čejkovice

so 18. 10. 2014
12:15

č.z.: 78011
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 18. 10. 2014
11:30

č.z.: 78010
Místo:

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 18. 10. 2014
10:00

č.z.: 78008
Místo: Hodonín

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 18. 10. 2014
09:00

č.z.: 78007
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 12. 10. 2014
11:00

č.z.: 4020
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBC Rigum Hodonín B

ne 12. 10. 2014
11:00

č.z.: 4020
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBC Rigum Hodonín B

so 11. 10. 2014
10:00

č.z.: 4018
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín C

ne 05. 10. 2014
14:00

č.z.: 4016
Místo: Hodonín

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín B

ne 05. 10. 2014
13:10

č.z.: 78006
Místo: Vnorovy

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 05. 10. 2014
12:20

č.z.: 78005
Místo: Vnorovy

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 05. 10. 2014
12:00

č.z.: 4015
Místo: Hodonín

TJ Gladiators Hodonín
HBC Rigum Hodonín C

ne 05. 10. 2014
10:40

č.z.: 78003
Místo: Vnorovy

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 05. 10. 2014
10:00

č.z.: 4014
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBK Veselští Medvědi

ne 05. 10. 2014
09:50

č.z.: 78002
Místo: Vnorovy

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 04. 10. 2014
14:00

č.z.: 4011
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Veselští Medvědi

ne 28. 09. 2014
12:00

č.z.: 4009
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBC Rigum Hodonín A

ne 28. 09. 2014
12:00

č.z.: 4009
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBC Rigum Hodonín A

ne 28. 09. 2014
10:00

č.z.: 4008
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
TJ Gladiators Hodonín

so 27. 09. 2014
11:00

č.z.: 4006
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBC Rigum Hodonín D

so 27. 09. 2014
11:00

č.z.: 4006
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
HBC Rigum Hodonín D

ne 21. 09. 2014
14:00

č.z.: 4005
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín B

ne 21. 09. 2014
14:00

č.z.: 4005
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín A
HBC Rigum Hodonín B

ne 21. 09. 2014
10:00

č.z.: 4003
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín C
TJ Agrotec Hustopeče

so 20. 09. 2014
14:00

č.z.: 4002
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín D
HBK Kyjov

so 20. 09. 2014
12:30

č.z.: 79007
Místo: Vnorovy

HBC Rigum Hodonín
HBK Bulldogs Brno

so 20. 09. 2014
12:00

č.z.: 4001
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín C

so 20. 09. 2014
12:00

č.z.: 4001
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín C

so 20. 09. 2014
11:55

č.z.: 79006
Místo: Vnorovy

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 20. 09. 2014
10:45

č.z.: 79004
Místo: Vnorovy

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 20. 09. 2014
09:35

č.z.: 79002
Místo: Vnorovy

HBK Bulldogs Brno
HBC Rigum Hodonín

so 14. 06. 2014
18:00

č.z.: 72079
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín

so 14. 06. 2014
18:00

č.z.: 72079
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín

ne 08. 06. 2014
10:00

č.z.: 72078
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

ne 08. 06. 2014
10:00

č.z.: 72078
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

so 07. 06. 2014
16:00

č.z.: 72077
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

so 07. 06. 2014
16:00

č.z.: 72077
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

ne 01. 06. 2014
10:10

č.z.: 9015
Místo: Hodonín

TJ Sršni Svitavy
HBC Rigum Hodonín

so 31. 05. 2014
17:30

č.z.: 9011
Místo: Hodonín

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HBC Rigum Hodonín

so 31. 05. 2014
14:30

č.z.: 9007
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC ALPIQ Kladno

so 31. 05. 2014
10:00

č.z.: 9001
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

so 24. 05. 2014
12:00

č.z.: 72076
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov

ne 18. 05. 2014
15:00

č.z.: 72075
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín B

ne 18. 05. 2014
10:00

č.z.: 72074
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín

ne 18. 05. 2014
10:00

č.z.: 72074
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín

so 17. 05. 2014
14:00

č.z.: 72073
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín B

so 17. 05. 2014
12:30

č.z.: 72072
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín

so 17. 05. 2014
12:30

č.z.: 72072
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín

ne 11. 05. 2014
12:00

č.z.: 72071
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 11. 05. 2014
12:00

č.z.: 72071
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 11. 05. 2014
10:00

č.z.: 72070
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov

so 10. 05. 2014
14:00

č.z.: 72069
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

so 10. 05. 2014
14:00

č.z.: 72069
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

so 10. 05. 2014
12:00

č.z.: 72068
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov

ne 04. 05. 2014
12:00

č.z.: 72066
Místo: Hodonín

TJ HBK Vlci Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

so 03. 05. 2014
14:00

č.z.: 72065
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
TJ HBK Vlci Hodonín

ne 27. 04. 2014
14:00

č.z.: 72062
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

so 26. 04. 2014
10:00

č.z.: 72051
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

so 26. 04. 2014
10:00

č.z.: 72051
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 20. 04. 2014
15:30

č.z.: 72059
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 20. 04. 2014
14:00

č.z.: 72056
Místo: Hodonín

TJ HBK Vlci Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

so 19. 04. 2014
15:30

č.z.: 72057
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín

so 19. 04. 2014
12:00

č.z.: 72033
Místo: Hodonín

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 13. 04. 2014
12:00

č.z.: 72054
Místo: Hodonín

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 13. 04. 2014
10:00

č.z.: 72053
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín

ne 13. 04. 2014
10:00

č.z.: 72053
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín

so 12. 04. 2014
12:00

č.z.: 72060
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBK Veselští Medvědi

so 12. 04. 2014
10:00

č.z.: 72050
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov

ne 06. 04. 2014
14:00

č.z.: 72049
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín

ne 06. 04. 2014
14:00

č.z.: 72049
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín

ne 06. 04. 2014
12:00

č.z.: 72048
Místo: Hodonín

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín B

so 05. 04. 2014
10:00

č.z.: 72044
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín B

so 05. 04. 2014
10:00

č.z.: 72044
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín B

ne 30. 03. 2014
12:00

č.z.: 72042
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 30. 03. 2014
12:00

č.z.: 72042
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 30. 03. 2014
10:00

č.z.: 72041
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ HBK Vlci Hodonín

so 29. 03. 2014
14:00

č.z.: 72040
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Motor Čejkovice

so 29. 03. 2014
12:00

č.z.: 72039
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Veselští Medvědi

so 29. 03. 2014
10:00

č.z.: 72038
Místo: Hodonín

TJ HBK Vlci Hodonín
HBC Rigum Hodonín

ne 23. 03. 2014
14:00

č.z.: 72037
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 23. 03. 2014
12:00

č.z.: 72036
Místo: Hodonín

TJ HBK Vlci Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 23. 03. 2014
10:00

č.z.: 72035
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov

so 22. 03. 2014
14:00

č.z.: 72034
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Veselští Medvědi

so 22. 03. 2014
12:00

č.z.: 72032
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
TJ HBK Vlci Hodonín

ne 01. 12. 2013
14:00

č.z.: 72031
Místo: Hodonín

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín

ne 01. 12. 2013
12:00

č.z.: 72030
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
TJ HBK Vlci Hodonín

so 30. 11. 2013
10:00

č.z.: 72027
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín - SD
HBK Kyjov

ne 24. 11. 2013
12:00

č.z.: 72025
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBC Motor Čejkovice

ne 24. 11. 2013
10:00

č.z.: 72024
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 24. 11. 2013
10:00

č.z.: 72024
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín - SD

so 23. 11. 2013
15:00

č.z.: 72023
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín - SD

so 23. 11. 2013
12:00

č.z.: 72021
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

so 23. 11. 2013
12:00

č.z.: 72021
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

ne 17. 11. 2013
15:00

č.z.: 72020
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín B

ne 17. 11. 2013
10:00

č.z.: 72019
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ HBK Vlci Hodonín

so 16. 11. 2013
12:00

č.z.: 72018
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín

ne 10. 11. 2013
12:00

č.z.: 72017
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín - SD
TJ HBK Vlci Hodonín

ne 10. 11. 2013
10:00

č.z.: 72016
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín
HBC Motor Čejkovice

so 09. 11. 2013
12:00

č.z.: 72015
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín - SD
HBK Veselští Medvědi

ne 03. 11. 2013
12:00

č.z.: 72014
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín

ne 03. 11. 2013
12:00

č.z.: 72014
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín B
HBC Rigum Hodonín

so 02. 11. 2013
14:00

č.z.: 72012
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 02. 11. 2013
12:00

č.z.: 72011
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín - SD
HBK Veselští Medvědi

so 02. 11. 2013
10:00

č.z.: 72010
Místo: Kyjov

TJ HBK Vlci Hodonín
HBC Rigum Hodonín B

ne 27. 10. 2013
12:00

č.z.: 72008
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

so 26. 10. 2013
12:00

č.z.: 72006
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín B

so 26. 10. 2013
12:00

č.z.: 72006
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín - SD
HBC Rigum Hodonín B

ne 20. 10. 2013
15:00

č.z.: 72004
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín - SD

ne 20. 10. 2013
12:00

č.z.: 72003
Místo: Vnorovy

HBC Motor Čejkovice
HBC Rigum Hodonín

so 19. 10. 2013
11:00

č.z.: 72001
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín B
HBC Motor Čejkovice

so 11. 05. 2013
11:00

č.z.: 76056
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 11. 05. 2013
09:00

č.z.: 76055
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 05. 05. 2013
11:00

č.z.: 76048
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Agrotec Hustopeče

ne 05. 05. 2013
09:00

č.z.: 76047
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Agrotec Hustopeče

ne 28. 04. 2013
11:00

č.z.: 84054
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SHC Opava

so 27. 04. 2013
11:00

č.z.: 84050
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Olomouc 2010

ne 21. 04. 2013
11:00

č.z.: 84036
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 20. 04. 2013
13:00

č.z.: 76052
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Bulldogs Brno

so 20. 04. 2013
11:00

č.z.: 84059
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 20. 04. 2013
09:00

č.z.: 76051
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Bulldogs Brno

ne 14. 04. 2013
13:00

č.z.: 76026
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Rigum Hodonín

ne 14. 04. 2013
11:00

č.z.: 76025
Místo: Brno - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Rigum Hodonín

ne 14. 04. 2013
10:00

č.z.: 84052
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Enviform Třinec

so 13. 04. 2013
11:00

č.z.: 84056
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Rigum Hodonín

so 16. 03. 2013
11:00

č.z.: 76044
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBC Rigum Hodonín

so 16. 03. 2013
09:00

č.z.: 76043
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBC Rigum Hodonín

ne 10. 03. 2013
11:00

č.z.: 3084
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Rigum Hodonín

ne 10. 03. 2013
11:00

č.z.: 76036
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Agrotec Hustopeče

ne 10. 03. 2013
09:00

č.z.: 76035
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Agrotec Hustopeče

ne 10. 03. 2013
08:30

č.z.: 84040
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Rigum Hodonín

so 09. 03. 2013
14:00

č.z.: 3087
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Rigum Hodonín

so 09. 03. 2013
11:00

č.z.: 84039
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Rigum Hodonín

ne 03. 03. 2013
13:00

č.z.: 76028
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Bulldogs Brno

ne 03. 03. 2013
11:00

č.z.: 3079
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Rigum Hodonín

ne 03. 03. 2013
11:00

č.z.: 76027
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Bulldogs Brno

ne 03. 03. 2013
09:00

č.z.: 84043
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HbK Karviná

so 02. 03. 2013
13:00

č.z.: 84024
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HbK Karviná

ne 25. 11. 2012
15:00

č.z.: 76016
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 25. 11. 2012
13:00

č.z.: 76015
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 25. 11. 2012
10:00

č.z.: 3068
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

so 24. 11. 2012
14:00

č.z.: 3064
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

so 24. 11. 2012
11:00

č.z.: 84034
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Rigum Hodonín

ne 18. 11. 2012
14:00

č.z.: 3060
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 18. 11. 2012
10:00

č.z.: 84031
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SHC Opava

ne 11. 11. 2012
10:00

č.z.: 3056
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Rigum Hodonín

so 10. 11. 2012
14:00

č.z.: 3051
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Rigum Hodonín

ne 04. 11. 2012
14:00

č.z.: 3046
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

ne 04. 11. 2012
11:00

č.z.: 76024
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK TOPTRANS Jihlava

ne 04. 11. 2012
09:00

č.z.: 76023
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK TOPTRANS Jihlava

ne 28. 10. 2012
12:00

č.z.: 84022
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 27. 10. 2012
11:00

č.z.: 76022
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBC Rigum Hodonín

so 27. 10. 2012
00:00

č.z.: 76021
Místo: Jihlava

SK TOPTRANS Jihlava
HBC Rigum Hodonín

ne 21. 10. 2012
11:00

č.z.: 3039
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Enviform Třinec

ne 21. 10. 2012
11:00

č.z.: 76034
Místo: Hustopeče

TJ Agrotec Hustopeče
HBC Rigum Hodonín

ne 21. 10. 2012
09:00

č.z.: 76033
Místo: Hustopeče

TJ Agrotec Hustopeče
HBC Rigum Hodonín

ne 21. 10. 2012
08:30

č.z.: 84020
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Enviform Třinec

so 20. 10. 2012
14:00

č.z.: 3042
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Sokol Poruba

ne 14. 10. 2012
11:00

č.z.: 3034
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HC Jestřábi Přelouč

ne 14. 10. 2012
10:00

č.z.: 84017
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Rigum Hodonín

so 13. 10. 2012
14:00

č.z.: 84016
Místo: Karviná

HbK Karviná
HBC Rigum Hodonín

so 06. 10. 2012
11:00

č.z.: 84011
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Olomouc 2010

ne 30. 09. 2012
10:00

č.z.: 3023
Místo: Pardubice-Svítkov

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
HBC Rigum Hodonín

so 29. 09. 2012
15:00

č.z.: 3019
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Rigum Hodonín

so 29. 09. 2012
11:00

č.z.: 76018
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 29. 09. 2012
09:00

č.z.: 76017
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 16. 09. 2012
11:00

č.z.: 3015
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 16. 09. 2012
10:00

č.z.: 84007
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Rigum Hodonín

so 15. 09. 2012
15:00

č.z.: 84005
Místo: Třinec

HBC Enviform Třinec
HBC Rigum Hodonín

ne 09. 09. 2012
10:00

č.z.: 3011
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 08. 09. 2012
14:00

č.z.: 3006
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Kometa Polička

so 08. 09. 2012
11:00

č.z.: 84002
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 02. 09. 2012
14:00

č.z.: 3001
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

ne 22. 04. 2012
13:00

č.z.: 84029
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

ne 22. 04. 2012
12:00

č.z.: 84028
Místo: Vnorovy

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

ne 22. 04. 2012
10:00

č.z.: 84026
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

ne 22. 04. 2012
09:00

č.z.: 84025
Místo: Vnorovy

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

so 14. 04. 2012
14:00

č.z.: 84036
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

so 14. 04. 2012
12:00

č.z.: 84034
Místo: Kyjov

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

so 14. 04. 2012
11:00

č.z.: 84033
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

so 14. 04. 2012
09:00

č.z.: 84031
Místo: Kyjov

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

so 07. 04. 2012
11:00

č.z.: 74038
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 07. 04. 2012
09:00

č.z.: 74037
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 01. 04. 2012
14:00

č.z.: 3128
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 01. 04. 2012
11:00

č.z.: 74046
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 01. 04. 2012
09:00

č.z.: 74045
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 31. 03. 2012
14:00

č.z.: 74010
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 31. 03. 2012
12:00

č.z.: 74009
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 25. 03. 2012
10:00

č.z.: 3123
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HC Jestřábi Přelouč

so 24. 03. 2012
17:00

č.z.: 3118
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
ERA Svítkov Stars Pardubice

so 24. 03. 2012
14:00

č.z.: 84024
Místo: Vnorovy

HBC Rigum Hodonín B
HBK Veselští Medvědi

so 24. 03. 2012
13:00

č.z.: 84023
Místo: Vnorovy

HBK Kyjov B
HBC Rigum Hodonín B

so 24. 03. 2012
11:00

č.z.: 84021
Místo: Vnorovy

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

so 24. 03. 2012
10:00

č.z.: 84020
Místo: Vnorovy

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

ne 18. 03. 2012
14:00

č.z.: 3114
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Rigum Hodonín

so 17. 03. 2012
14:00

č.z.: 3098
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Rigum Hodonín

so 17. 03. 2012
11:00

č.z.: 74034
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

so 17. 03. 2012
09:00

č.z.: 74033
Místo: Kyjov

HBK Kyjov
HBC Rigum Hodonín

ne 11. 03. 2012
14:00

č.z.: 3108
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

ne 11. 03. 2012
12:00

č.z.: 74006
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Jihlava

ne 11. 03. 2012
10:00

č.z.: 74005
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Jihlava

so 10. 03. 2012
11:00

č.z.: 74022
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

so 10. 03. 2012
09:00

č.z.: 74021
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 04. 03. 2012
14:00

č.z.: 74002
Místo: Brno - Nový Lískovec

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 04. 03. 2012
12:00

č.z.: 74001
Místo: Brno - Nový Lískovec

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

so 03. 03. 2012
14:00

č.z.: 84018
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

so 03. 03. 2012
13:00

č.z.: 3092
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Rigum Hodonín

so 03. 03. 2012
12:00

č.z.: 84016
Místo: Hodonín

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

so 03. 03. 2012
11:00

č.z.: 84015
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

so 03. 03. 2012
09:00

č.z.: 84013
Místo: Hodonín

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

ne 11. 12. 2011
11:00

č.z.: 74014
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 11. 12. 2011
09:00

č.z.: 74013
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

so 10. 12. 2011
11:00

č.z.: 74030
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Jihlava

so 10. 12. 2011
09:00

č.z.: 74029
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Jihlava

ne 27. 11. 2011
13:00

č.z.: 3089
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Jihlava

ne 20. 11. 2011
13:00

č.z.: 3084
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
Ježci Heřmanův Městec

ne 13. 11. 2011
12:00

č.z.: 3076
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Rigum Hodonín

ne 13. 11. 2011
11:00

č.z.: 74026
Místo: Brno - Nový Lískovec

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 13. 11. 2011
09:00

č.z.: 74025
Místo: Brno - Nový Lískovec

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 06. 11. 2011
14:00

č.z.: 3070
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Rigum Hodonín

so 05. 11. 2011
11:00

č.z.: 74018
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Rigum Hodonín

so 05. 11. 2011
09:00

č.z.: 74017
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Rigum Hodonín

ne 30. 10. 2011
17:00

č.z.: 3062
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

ne 30. 10. 2011
13:00

č.z.: 84011
Místo: Hodonín

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

ne 30. 10. 2011
12:00

č.z.: 84010
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

ne 30. 10. 2011
10:00

č.z.: 84008
Místo: Hodonín

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

ne 30. 10. 2011
09:00

č.z.: 84007
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

pá 28. 10. 2011
14:30

č.z.: 9051
Místo: Svitavy

1.HBC Svitavy
HBC Rigum Hodonín

pá 28. 10. 2011
11:00

č.z.: 74042
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Rigum Hodonín

pá 28. 10. 2011
09:00

č.z.: 74041
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Rigum Hodonín

ne 23. 10. 2011
10:00

č.z.: 3057
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Rigum Hodonín

so 22. 10. 2011
14:00

č.z.: 3052
Místo: Pardubice-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC Rigum Hodonín

ne 16. 10. 2011
12:00

č.z.: 3048
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ ACS Malenovice SV

ne 09. 10. 2011
14:00

č.z.: 3042
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

ne 02. 10. 2011
17:00

č.z.: 3032
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Kometa Polička

so 01. 10. 2011
17:00

č.z.: 3026
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 25. 09. 2011
14:00

č.z.: 84006
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín B
HBK Veselští Medvědi

ne 25. 09. 2011
13:00

č.z.: 84005
Místo: Kyjov

HBK Kyjov B
HBC Rigum Hodonín B

ne 25. 09. 2011
11:00

č.z.: 84003
Místo: Kyjov

HBK Veselští Medvědi
HBC Rigum Hodonín B

ne 25. 09. 2011
10:00

č.z.: 84002
Místo: Kyjov

HBC Rigum Hodonín B
HBK Kyjov B

ne 18. 09. 2011
10:00

č.z.: 3023
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Rigum Hodonín

so 17. 09. 2011
14:00

č.z.: 3018
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Rigum Hodonín

ne 11. 09. 2011
10:00

č.z.: 3010
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SHC Opava

ne 04. 09. 2011
10:00

č.z.: 3004
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Sokol Poruba

ne 03. 04. 2011
14:00

č.z.: 3127
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Sudoměřice

ne 27. 03. 2011
14:00

č.z.: 3125
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

ne 20. 03. 2011
14:00

č.z.: 3120
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ ACS Malenovice SV

ne 13. 03. 2011
10:00

č.z.: 3112
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Rigum Hodonín

so 12. 03. 2011
17:00

č.z.: 3106
Místo: Pardubice-Svítkov

ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC Rigum Hodonín

ne 27. 02. 2011
11:00

č.z.: 3094
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Sokol Poruba

so 26. 02. 2011
16:00

č.z.: 3099
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SHC Opava

ne 28. 11. 2010
10:00

č.z.: 3090
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Rigum Hodonín

so 27. 11. 2010
15:00

č.z.: 3084
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Rigum Hodonín

ne 21. 11. 2010
10:00

č.z.: 3074
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
HBC Rigum Hodonín

so 20. 11. 2010
13:00

č.z.: 3068
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Rigum Hodonín

ne 07. 11. 2010
14:00

č.z.: 3061
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Rigum Hodonín

čt 28. 10. 2010
14:00

č.z.: 9063
Místo: Olomouc

HBC Olomouc 2010
HBC Rigum Hodonín

ne 24. 10. 2010
14:00

č.z.: 3059
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

ne 17. 10. 2010
14:00

č.z.: 3054
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Rigum Hodonín

ne 10. 10. 2010
11:00

č.z.: 3046
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HC Jestřábi Přelouč

so 09. 10. 2010
17:00

č.z.: 3040
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
ERA Svítkov Stars Pardubice

ne 03. 10. 2010
14:00

č.z.: 3033
Místo: Opava

SHC Opava
HBC Rigum Hodonín

ne 26. 09. 2010
14:00

č.z.: 3028
Místo: Ostrava-Poruba

TJ Sokol Poruba
HBC Rigum Hodonín

ne 19. 09. 2010
10:00

č.z.: 3024
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Kometa Polička

so 18. 09. 2010
17:00

č.z.: 3018
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Jihlava

ne 12. 09. 2010
10:00

č.z.: 3008
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Hradec Králové 1988 B

so 11. 09. 2010
17:00

č.z.: 3002
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
Ježci Heřmanův Městec

ne 18. 04. 2010
14:00

č.z.: 3111
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Bulldogs Brno

ne 11. 04. 2010
10:00

č.z.: 3108
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Rigum Hodonín

so 10. 04. 2010
14:00

č.z.: 3104
Místo: Zlín-Malenovice

TJ ACS Malenovice SV
HBC Rigum Hodonín

ne 28. 03. 2010
14:00

č.z.: 3097
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
SK Jihlava

so 27. 03. 2010
14:00

č.z.: 73058
Místo: Hustopeče

TJ Agrotec Hustopeče
HBC Rigum Hodonín

so 27. 03. 2010
10:00

č.z.: 73057
Místo: Hustopeče

TJ Agrotec Hustopeče
HBC Rigum Hodonín

ne 21. 03. 2010
14:00

č.z.: 73054
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
Snippers Dolní Bojanovice

ne 21. 03. 2010
10:00

č.z.: 73053
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
Snippers Dolní Bojanovice

ne 14. 03. 2010
15:00

č.z.: 73052
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Rigum Hodonín

ne 14. 03. 2010
12:00

č.z.: 73051
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Rigum Hodonín

ne 14. 03. 2010
10:00

č.z.: 3091
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBC Třinec

so 13. 03. 2010
16:00

č.z.: 3088
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Sokol Poruba

ne 07. 03. 2010
14:00

č.z.: 3083
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
HBC Rigum Hodonín

ne 07. 03. 2010
14:00

č.z.: 73050
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 07. 03. 2010
10:00

č.z.: 73049
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Kyjov

ne 28. 02. 2010
14:00

č.z.: 3080
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HBK Vsetín

so 27. 02. 2010
14:00

č.z.: 3076
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ ACS Malenovice SV

ne 06. 12. 2009
12:00

č.z.: 9065
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
HbK INTEVO Karviná

so 05. 12. 2009
14:00

č.z.: 73040
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Agrotec Hustopeče

so 05. 12. 2009
10:00

č.z.: 73039
Místo: Hodonín

HBC Rigum Hodonín
TJ Agrotec Hustopeče

ne 29. 11. 2009
14:00

č.z.: 3069
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Rigum Hodonín

so 28. 11. 2009
11:00

č.z.: 9048
Místo: Třebíč

J.V.S.K. SLZA Okříšky
HBC Rigum Hodonín

ne 22. 11. 2009
14:00

č.z.: 3063
Místo: Třinec

HBC Třinec
HBC Rigum Hodonín