Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
CZ
EN
facebook
instagram
youtube
Liberec 2023
Poháry
Muži
Ženy
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Soutěže
CROSSDOCK Extraliga
1. liga
2. liga
Regionální liga
Oblastní liga
Liga žen
Český pohár
Superpohár
Mládež
Extraliga juniorů
Extraliga dorostu
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Statistiky
Reprezentace
Turnaje
Články
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Mapa klubů
Fanshop
Média
Fotogalerie
Články
Hymna MS 2017
Redakce
Partnerství
Partneři
Sponzoring
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
CZ
EN
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
Prohledat web
Najít hráče
Hledat
Extraliga
PRA
0
HKR
0
30. 03.
14:00
Karta zápasu
1. Liga
BRN
0
NST
0
29. 03.
13:00
Karta zápasu
TMB
0
BLA
0
30. 03.
15:00
Karta zápasu
CTR
0
KEL
0
31. 03.
11:00
Karta zápasu
POL
0
BLA
0
31. 03.
11:00
Karta zápasu
MAL
0
SME
0
31. 03.
12:30
Karta zápasu
JHM
0
SNL
0
31. 03.
14:00
Karta zápasu
TMB
0
KOV
0
31. 03.
16:00
Karta zápasu
Extraliga juniorů
PCE
0
KEL
0
30. 03.
13:00
Karta zápasu
JHM
0
PLZ
0
30. 03.
14:00
Karta zápasu
HOS
0
KLA
0
30. 03.
14:00
Karta zápasu
Extraliga dorostu
ZLV
0
UNL
0
30. 03.
15:00
Karta zápasu
JHR
0
UNL
0
31. 03.
12:00
Karta zápasu
KEL
0
SNL
0
31. 03.
12:00
Karta zápasu
CBU
0
BLA
0
31. 03.
12:00
Karta zápasu
PRA
0
KLA
0
31. 03.
13:00
Karta zápasu
BLA
0
ZLV
0
01. 04.
10:00
Karta zápasu
Český pohár
HOS
0
KLA
0
29. 03.
14:00
Karta zápasu
KER
0
JOP
0
29. 03.
17:00
Karta zápasu
Pohár - Starší žáci
PRA
0
STŘ
0
29. 03.
09:00
Karta zápasu
PAR
0
JMV
0
29. 03.
09:00
Karta zápasu
UST
0
PLZ
0
29. 03.
09:55
Karta zápasu
KHR
0
ZLN
0
29. 03.
09:55
Karta zápasu
JHČ
0
PRA
0
29. 03.
10:50
Karta zápasu
M-S
0
PAR
0
29. 03.
10:50
Karta zápasu
STŘ
0
UST
0
29. 03.
11:45
Karta zápasu
JMV
0
KHR
0
29. 03.
11:45
Karta zápasu
PLZ
0
JHČ
0
29. 03.
12:40
Karta zápasu
ZLN
0
M-S
0
29. 03.
12:40
Karta zápasu
UST
0
PRA
0
29. 03.
13:35
Karta zápasu
KHR
0
PAR
0
29. 03.
13:35
Karta zápasu
PLZ
0
STŘ
0
29. 03.
14:30
Karta zápasu
ZLN
0
JMV
0
29. 03.
14:30
Karta zápasu
JHČ
0
UST
0
29. 03.
15:25
Karta zápasu
M-S
0
KHR
0
29. 03.
15:25
Karta zápasu
PRA
0
PLZ
0
29. 03.
16:20
Karta zápasu
PAR
0
ZLN
0
29. 03.
16:20
Karta zápasu
STŘ
0
JHČ
0
29. 03.
17:15
Karta zápasu
JMV
0
M-S
0
29. 03.
17:15
Karta zápasu
Extraliga staršího dorostu, Extraliga mladšího dorostu
přehled
zápasy
týmy
tabulky
statistiky
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
Semifinálový turnaj - Skupina A
Semifinálový turnaj - Skupina B
Základní část - Skupina A
Základní část - Skupina B
Základní část - Skupina C
Play-off - Finále
Play-off - Semifinále
Týmy
Všechny týmy
HBC Plzeň
HBC Prachatice
HC Kert Park Praha
SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany
Filtrování zápasů
všechny zápasy
výsledky
budoucí zápasy
27.05.2018
ne 27. 05. 2018, 12:00
TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň
2:3
ne 27. 05. 2018, 11:30
TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha
1:7
ne 27. 05. 2018, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice
5:2
ne 27. 05. 2018, 10:00
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
8:3
26.05.2018
so 26. 05. 2018, 10:30
TJ KOVO Praha
HBC Prachatice
0:14
25.05.2018
pá 25. 05. 2018, 18:00
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany
4:1
20.05.2018
ne 20. 05. 2018, 14:00
HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice
7:3
ne 20. 05. 2018, 11:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
6:2
ne 20. 05. 2018, 11:30
HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany
5:2
13.05.2018
ne 13. 05. 2018, 13:00
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň
3:6
ne 13. 05. 2018, 11:30
TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany
0:4
ne 13. 05. 2018, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
HC Kert Park Praha
1:2
ne 13. 05. 2018, 11:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Prachatice
3:2ss
11.05.2018
pá 11. 05. 2018, 18:30
HBC Prachatice
SK Suchdol nad Lužnicí
3:4
06.05.2018
ne 06. 05. 2018, 14:00
HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
10:0
ne 06. 05. 2018, 12:00
TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice
6:1
ne 06. 05. 2018, 11:30
HBC Prachatice
TJ KOVO Praha
7:0
ne 06. 05. 2018, 10:00
SK Suchdol nad Lužnicí
HC Kert Park Praha
5:3
01.05.2018
út 01. 05. 2018, 15:00
TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
3:0
29.04.2018
ne 29. 04. 2018, 14:00
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Kert Park Praha
0:8
ne 29. 04. 2018, 12:00
TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí
0:10
ne 29. 04. 2018, 11:30
TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice
1:7
27.04.2018
pá 27. 04. 2018, 17:30
HBC Prachatice
HBC Plzeň
2:7
22.04.2018
ne 22. 04. 2018, 14:00
HBC Plzeň
TJ KOVO Praha
13:0
ne 22. 04. 2018, 12:00
TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
8:1
ne 22. 04. 2018, 11:30
HC Kert Park Praha
HBC Prachatice
7:2
ne 22. 04. 2018, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí
3:2ss
21.04.2018
so 21. 04. 2018, 13:00
SK Suchdol nad Lužnicí
HC Kert Park Praha
4:3ss
15.04.2018
ne 15. 04. 2018, 14:00
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha
5:0
ne 15. 04. 2018, 14:00
HBC Plzeň
HC Kert Park Praha
1:4
ne 15. 04. 2018, 11:30
TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice
3:4ss
ne 15. 04. 2018, 11:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice
0:5
13.04.2018
pá 13. 04. 2018, 18:00
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
11:1
08.04.2018
ne 08. 04. 2018, 14:00
HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany
6:2
ne 08. 04. 2018, 11:30
HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha
9:0
ne 08. 04. 2018, 11:30
HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice
4:3
ne 08. 04. 2018, 10:00
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Suchdol nad Lužnicí
1:2
01.04.2018
ne 01. 04. 2018, 10:00
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Prachatice
5:2
31.03.2018
so 31. 03. 2018, 11:30
TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
1:2ss
30.03.2018
pá 30. 03. 2018, 11:00
TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha
0:4
29.03.2018
čt 29. 03. 2018, 17:00
SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň
0:3
25.03.2018
ne 25. 03. 2018, 14:00
HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí
3:0
ne 25. 03. 2018, 12:00
TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha
8:2
ne 25. 03. 2018, 11:30
HC Kert Park Praha
SK Pedagog České Budějovice
4:1
ne 25. 03. 2018, 11:30
HBC Prachatice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
8:2
ne 25. 03. 2018, 09:00
HBC Prachatice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
9:3
18.03.2018
ne 18. 03. 2018, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany
2:1
17.03.2018
so 17. 03. 2018, 13:00
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň
0:5
11.03.2018
ne 11. 03. 2018, 14:00
SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha
8:4
ne 11. 03. 2018, 14:00
HBC Plzeň
HBC Prachatice
13:1
ne 11. 03. 2018, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
TJ KOVO Praha
6:0
07.03.2018
st 07. 03. 2018, 15:00
HC Kert Park Praha
HBC Plzeň
1:2ss
04.03.2018
ne 04. 03. 2018, 14:00
HBC Prachatice
HC Kert Park Praha
2:3
ne 04. 03. 2018, 11:30
TJ KOVO Praha
HBC Plzeň
1:6
ne 04. 03. 2018, 11:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany
2:8
ne 04. 03. 2018, 10:00
SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice
8:3
03.03.2018
so 03. 03. 2018, 13:00
HC Kert Park Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
5:0
25.02.2018
ne 25. 02. 2018, 14:00
TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí
1:12
ne 25. 02. 2018, 12:00
HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany
2:3
ne 25. 02. 2018, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
8:0
18.02.2018
ne 18. 02. 2018, 14:00
TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň
0:3
03.12.2017
ne 03. 12. 2017, 12:30
TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha
2:4
ne 03. 12. 2017, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice
8:1
02.12.2017
so 02. 12. 2017, 11:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Snack Dobřany
7:4
26.11.2017
ne 26. 11. 2017, 16:00
HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany
5:1
ne 26. 11. 2017, 14:00
HBC Plzeň
SK Pedagog České Budějovice
2:3ss
ne 26. 11. 2017, 11:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
1:2
ne 26. 11. 2017, 10:00
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Prachatice
5:3
19.11.2017
ne 19. 11. 2017, 13:00
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Plzeň
3:4ss
ne 19. 11. 2017, 11:30
TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany
3:6
ne 19. 11. 2017, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
HC Kert Park Praha
2:3
ne 19. 11. 2017, 11:00
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Prachatice
2:8
17.11.2017
pá 17. 11. 2017, 18:00
HC Kert Park Praha
SK Suchdol nad Lužnicí
5:6
pá 17. 11. 2017, 15:00
TJ Snack Dobřany
SK Pedagog České Budějovice
1:4
pá 17. 11. 2017, 14:00
HBC Plzeň
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
8:1
pá 17. 11. 2017, 11:30
HBC Prachatice
TJ KOVO Praha
4:0
12.11.2017
ne 12. 11. 2017, 12:30
TJ Snack Dobřany
SK Suchdol nad Lužnicí
1:3
ne 12. 11. 2017, 11:30
TJ KOVO Praha
SK Pedagog České Budějovice
2:3
ne 12. 11. 2017, 11:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Kert Park Praha
0:11
ne 12. 11. 2017, 11:30
HBC Prachatice
HBC Plzeň
1:3
11.11.2017
so 11. 11. 2017, 15:30
TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
7:0
05.11.2017
ne 05. 11. 2017, 14:00
HBC Plzeň
TJ KOVO Praha
6:3
ne 05. 11. 2017, 11:30
HC Kert Park Praha
HBC Prachatice
3:2
ne 05. 11. 2017, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí
0:6
29.10.2017
ne 29. 10. 2017, 11:30
TJ KOVO Praha
SK Suchdol nad Lužnicí
2:14
ne 29. 10. 2017, 11:00
TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice
9:4
ne 29. 10. 2017, 11:00
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice
0:10
26.10.2017
čt 26. 10. 2017, 16:30
HBC Plzeň
HC Kert Park Praha
4:0
22.10.2017
ne 22. 10. 2017, 14:00
HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany
3:4ss
ne 22. 10. 2017, 11:30
HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha
7:0
ne 22. 10. 2017, 10:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Suchdol nad Lužnicí
1:5
21.10.2017
so 21. 10. 2017, 11:30
HBC Prachatice
SK Pedagog České Budějovice
5:8
15.10.2017
ne 15. 10. 2017, 13:00
SK Pedagog České Budějovice
HBC Plzeň
0:4
ne 15. 10. 2017, 11:30
HBC Prachatice
SK Suchdol nad Lužnicí
1:3
ne 15. 10. 2017, 11:00
TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha
3:0
08.10.2017
ne 08. 10. 2017, 14:00
HBC Plzeň
SK Suchdol nad Lužnicí
3:4
ne 08. 10. 2017, 12:30
TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha
7:2
ne 08. 10. 2017, 11:30
HC Kert Park Praha
SK Pedagog České Budějovice
8:3
01.10.2017
ne 01. 10. 2017, 16:30
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň
3:6
ne 01. 10. 2017, 15:00
HC Kert Park Praha
SK Suchdol nad Lužnicí
2:3
ne 01. 10. 2017, 13:30
TJ KOVO Praha
HBC Prachatice
1:5
ne 01. 10. 2017, 11:30
SK Pedagog České Budějovice
TJ Snack Dobřany
3:2ss
28.09.2017
čt 28. 09. 2017, 10:00
HC Kert Park Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
13:0
24.09.2017
ne 24. 09. 2017, 14:30
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Snack Dobřany
3:1
ne 24. 09. 2017, 14:00
HBC Plzeň
HBC Prachatice
4:2
17.09.2017
ne 17. 09. 2017, 14:00
HBC Prachatice
HC Kert Park Praha
2:6
ne 17. 09. 2017, 11:30
TJ KOVO Praha
HBC Plzeň
0:7
ne 17. 09. 2017, 10:00
SK Suchdol nad Lužnicí
SK Pedagog České Budějovice
6:0
10.09.2017
ne 10. 09. 2017, 12:00
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ KOVO Praha
11:0
ne 10. 09. 2017, 11:30
HC Kert Park Praha
HBC Plzeň
2:1
ne 10. 09. 2017, 09:30
HBC Prachatice
TJ Snack Dobřany
6:2
03.09.2017
ne 03. 09. 2017, 11:00
SK Pedagog České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
13:0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
|
Souhlasím