Oblastní Liga
ne 30. 04. 2017
11:30
č.z.: 531154
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
so 29. 04. 2017
14:00
č.z.: 531156
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 29. 04. 2017
13:00
č.z.: 531151
Místo: Krupka
HSÚ SHC Warriors Chlumec
SC Dragons Ústí nad Labem
so 29. 04. 2017
10:00
č.z.: 531153
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 23. 04. 2017
14:00
č.z.: 531150
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 23. 04. 2017
08:30
č.z.: 531147
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 22. 04. 2017
16:00
č.z.: 531149
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 22. 04. 2017
08:00
č.z.: 531148
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 16. 04. 2017
16:00
č.z.: 531128
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
ne 09. 04. 2017
11:45
č.z.: 531141
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 09. 04. 2017
08:15
č.z.: 531140
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 08. 04. 2017
10:00
č.z.: 531139
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
ne 02. 04. 2017
16:00
č.z.: 531137
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 02. 04. 2017
08:15
č.z.: 531134
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
so 01. 04. 2017
17:45
č.z.: 531133
Místo: Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 01. 04. 2017
13:00
č.z.: 531138
Místo: Krupka
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 01. 04. 2017
10:30
č.z.: 531136
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 26. 03. 2017
11:00
č.z.: 531131
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
so 25. 03. 2017
16:30
č.z.: 531063
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 25. 03. 2017
09:00
č.z.: 531127
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 19. 03. 2017
08:30
č.z.: 531121
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
so 18. 03. 2017
12:00
č.z.: 531125
Místo: Krupka
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 18. 03. 2017
11:00
č.z.: 531122
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 18. 03. 2017
10:00
č.z.: 531126
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 18. 03. 2017
09:00
č.z.: 531123
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 12. 03. 2017
16:00
č.z.: 531117
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B
ne 12. 03. 2017
11:30
č.z.: 531115
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 12. 03. 2017
11:00
č.z.: 531118
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 11. 03. 2017
10:30
č.z.: 531120
Místo: Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 05. 03. 2017
16:00
č.z.: 531110
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
ne 05. 03. 2017
14:00
č.z.: 531111
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 05. 03. 2017
11:30
č.z.: 531114
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 26. 02. 2017
16:00
č.z.: 531106
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B
ne 26. 02. 2017
11:00
č.z.: 531105
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 26. 02. 2017
09:00
č.z.: 531104
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 25. 02. 2017
16:00
č.z.: 531107
Místo: Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
SC Dragons Ústí nad Labem
so 25. 02. 2017
11:30
č.z.: 531103
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 25. 02. 2017
09:30
č.z.: 531108
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 19. 02. 2017
12:00
č.z.: 531102
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74
ne 19. 02. 2017
10:00
č.z.: 531097
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
so 18. 02. 2017
10:00
č.z.: 531100
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 18. 02. 2017
10:00
č.z.: 531101
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 12. 02. 2017
13:00
č.z.: 531095
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
ne 12. 02. 2017
11:00
č.z.: 531091
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 12. 02. 2017
11:00
č.z.: 531092
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 12. 02. 2017
09:00
č.z.: 531093
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 11. 02. 2017
12:00
č.z.: 531094
Místo: Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 11. 02. 2017
10:00
č.z.: 531096
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 05. 02. 2017
11:30
č.z.: 531089
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 05. 02. 2017
09:30
č.z.: 531088
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
so 04. 02. 2017
12:00
č.z.: 531086
Místo: Krupka
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 29. 01. 2017
14:00
č.z.: 531084
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
ne 29. 01. 2017
12:00
č.z.: 531082
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 29. 01. 2017
10:00
č.z.: 531080
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 28. 01. 2017
12:00
č.z.: 531081
Místo: Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 28. 01. 2017
10:00
č.z.: 531083
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 11. 12. 2016
12:00
č.z.: 531073
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 11. 12. 2016
10:00
č.z.: 531075
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 10. 12. 2016
12:00
č.z.: 531076
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Devils Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 10. 12. 2016
10:00
č.z.: 531074
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 04. 12. 2016
12:00
č.z.: 531069
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
so 03. 12. 2016
11:00
č.z.: 531072
Místo: KRUPKA
HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice B
so 03. 12. 2016
10:00
č.z.: 531070
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 03. 12. 2016
09:00
č.z.: 531071
Místo: KRUPKA
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 27. 11. 2016
16:00
č.z.: 531061
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 27. 11. 2016
12:30
č.z.: 531066
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 27. 11. 2016
08:30
č.z.: 531062
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 20. 11. 2016
13:00
č.z.: 531056
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 20. 11. 2016
11:00
č.z.: 531059
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
ne 20. 11. 2016
09:00
č.z.: 531058
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 19. 11. 2016
09:00
č.z.: 531060
Místo: KRUPKA
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 13. 11. 2016
16:00
č.z.: 531050
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 13. 11. 2016
11:45
č.z.: 531053
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 13. 11. 2016
08:30
č.z.: 531049
Místo: KRUPKA
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 12. 11. 2016
15:30
č.z.: 531004
Místo: KRUPKA
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 06. 11. 2016
15:30
č.z.: 531025
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74
ne 06. 11. 2016
13:45
č.z.: 531043
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 06. 11. 2016
12:00
č.z.: 531047
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 06. 11. 2016
08:00
č.z.: 531045
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 30. 10. 2016
11:00
č.z.: 531034
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 30. 10. 2016
09:00
č.z.: 531048
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 29. 10. 2016
09:00
č.z.: 531029
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
ne 23. 10. 2016
16:45
č.z.: 531042
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
ne 23. 10. 2016
16:00
č.z.: 531039
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 23. 10. 2016
08:15
č.z.: 531040
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 22. 10. 2016
09:00
č.z.: 531037
Místo: KRUPKA
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 16. 10. 2016
17:15
č.z.: 531032
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 16. 10. 2016
13:15
č.z.: 531036
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 16. 10. 2016
11:00
č.z.: 531033
Místo: KRUPKA
HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
so 08. 10. 2016
12:00
č.z.: 531030
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
so 08. 10. 2016
11:00
č.z.: 531027
Místo: KRUPKA
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 02. 10. 2016
17:00
č.z.: 531019
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 02. 10. 2016
14:00
č.z.: 531022
Místo: KRUPKA
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 02. 10. 2016
08:00
č.z.: 531021
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 01. 10. 2016
17:15
č.z.: 531023
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 01. 10. 2016
15:30
č.z.: 531020
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Devils Děčín
SHC Killers Litoměřice B
so 01. 10. 2016
09:00
č.z.: 531024
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC 74
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 25. 09. 2016
16:45
č.z.: 531013
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 25. 09. 2016
16:00
č.z.: 531017
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 25. 09. 2016
08:30
č.z.: 531018
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 24. 09. 2016
15:30
č.z.: 531014
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 18. 09. 2016
13:30
č.z.: 531008
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 18. 09. 2016
11:00
č.z.: 531011
Místo: KRUPKA
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 18. 09. 2016
09:30
č.z.: 531010
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 17. 09. 2016
16:00
č.z.: 531009
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Devils Děčín
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 17. 09. 2016
11:45
č.z.: 531007
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SHC Killers Litoměřice B
ne 11. 09. 2016
16:00
č.z.: 531002
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
ne 11. 09. 2016
16:00
č.z.: 531006
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 11. 09. 2016
09:00
č.z.: 531003
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín