Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
CZ
EN
facebook
instagram
youtube
Liberec 2023
Poháry
Muži
Ženy
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Soutěže
CROSSDOCK Extraliga
1. liga
2. liga
Regionální liga
Oblastní liga
Liga žen
Český pohár
Superpohár
Mládež
Extraliga juniorů
Extraliga dorostu
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Statistiky
Reprezentace
Turnaje
Články
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Mapa klubů
Fanshop
Média
Fotogalerie
Články
Hymna MS 2017
Redakce
Partnerství
Partneři
Sponzoring
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
CZ
EN
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
Prohledat web
Najít hráče
Hledat
Extraliga
LET
0
KER
0
27. 04.
14:00
Karta zápasu
KAR
0
HOS
0
27. 04.
15:00
Karta zápasu
SVI
0
KLA
0
27. 04.
15:00
Karta zápasu
PCE
0
UNL
0
27. 04.
16:00
Karta zápasu
KAR
0
HOS
0
28. 04.
11:00
Karta zápasu
PCE
0
UNL
0
28. 04.
11:00
Karta zápasu
LET
0
KER
0
28. 04.
11:00
Karta zápasu
SVI
0
KLA
0
28. 04.
15:00
Karta zápasu
HOS
0
KAR
0
01. 05.
15:00
Karta zápasu
KLA
0
SVI
0
01. 05.
15:00
Karta zápasu
UNL
0
PCE
0
01. 05.
15:30
Karta zápasu
KER
0
LET
0
01. 05.
16:00
Karta zápasu
1. Liga
POL
0
CBU
0
27. 04.
16:00
Karta zápasu
KEL
0
TMB
0
27. 04.
16:00
Karta zápasu
CBU
0
POL
0
28. 04.
14:30
Karta zápasu
TMB
0
KEL
0
28. 04.
16:00
Karta zápasu
POL
0
CBU
0
01. 05.
14:00
Karta zápasu
KEL
0
TMB
0
01. 05.
16:00
Karta zápasu
Extraliga juniorů
KEL
0
HOS
0
26. 04.
19:00
Karta zápasu
JHM
0
KLA
0
27. 04.
14:00
Karta zápasu
PLZ
0
PCE
0
27. 04.
14:00
Karta zápasu
Extraliga dorostu
KLA
0
KEL
0
25. 04.
19:00
Karta zápasu
CBU
0
ZLV
0
26. 04.
18:00
Karta zápasu
JHR
0
CBU
0
28. 04.
11:00
Karta zápasu
PLZ
0
KEL
0
28. 04.
11:00
Karta zápasu
PRA
0
BLA
0
28. 04.
13:00
Karta zápasu
LET
0
KER
0
28. 04.
13:30
Karta zápasu
SRS
0
SVI
0
28. 04.
14:00
Karta zápasu
PCE
0
JHM
0
28. 04.
14:00
Karta zápasu
ZLV
0
SNL
0
28. 04.
14:00
Karta zápasu
HOS
0
HKR
0
28. 04.
15:00
Karta zápasu
REB
0
OPA
0
28. 04.
15:00
Karta zápasu
KLA
0
TRE
0
28. 04.
16:00
Karta zápasu
Extraliga dorostu
přehled
zápasy
týmy
tabulky
statistiky
Sezóna
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
Soutěž
Extraliga dorostu
Fáze soutěže
Základní část - Divize Východ
Základní část - Divize Západ
Týmy
Všechny týmy
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Malenovice
HBK Bulldogs Brno
HBK Kyjov
HC Jestřábi Přelouč
Ježci Heřmanův Městec
TJ KOVO Praha
Filtrování zápasů
všechny zápasy
výsledky
budoucí zápasy
08.03.2020
ne 08. 03. 2020, 15:00
HBC Hostivař
Ježci Heřmanův Městec
5:0
ne 08. 03. 2020, 13:30
HBK Kyjov
HBK Bulldogs Brno
1:4
ne 08. 03. 2020, 11:30
HC Jestřábi Přelouč
TJ KOVO Praha
0:11
ne 08. 03. 2020, 11:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Malenovice
5:2
01.03.2020
ne 01. 03. 2020, 14:00
Ježci Heřmanův Městec
HC Jestřábi Přelouč
15:1
ne 01. 03. 2020, 13:30
HBK Kyjov
TJ KOVO Praha
0:6
ne 01. 03. 2020, 11:30
HBC Malenovice
HBC Hostivař
0:4
ne 01. 03. 2020, 11:00
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
6:5ss
01.12.2019
ne 01. 12. 2019, 16:00
HBC Hostivař
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
5:4ss
ne 01. 12. 2019, 14:00
HC Jestřábi Přelouč
HBC Malenovice
4:6
ne 01. 12. 2019, 13:30
HBK Kyjov
Ježci Heřmanův Městec
1:5
ne 01. 12. 2019, 11:30
HBK Bulldogs Brno
TJ KOVO Praha
1:5
24.11.2019
ne 24. 11. 2019, 13:30
HBK Kyjov
HBC Malenovice
2:5
ne 24. 11. 2019, 11:30
HBK Bulldogs Brno
Ježci Heřmanův Městec
3:4
ne 24. 11. 2019, 11:00
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Jestřábi Přelouč
4:0
ne 24. 11. 2019, 11:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař
5:3
17.11.2019
ne 17. 11. 2019, 13:30
HBK Kyjov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
1:8
ne 17. 11. 2019, 12:30
TJ KOVO Praha
Ježci Heřmanův Městec
5:2
ne 17. 11. 2019, 11:30
HC Jestřábi Přelouč
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
0:11
ne 17. 11. 2019, 11:00
HBK Bulldogs Brno
HBC Malenovice
0:2
10.11.2019
ne 10. 11. 2019, 14:00
HC Jestřábi Přelouč
HBC Hostivař
0:7
ne 10. 11. 2019, 12:30
TJ KOVO Praha
HBC Malenovice
3:4pp
ne 10. 11. 2019, 11:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Kyjov
5:3
ne 10. 11. 2019, 10:30
HBK Bulldogs Brno
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
0:9
03.11.2019
ne 03. 11. 2019, 15:00
HBC Hostivař
HBK Kyjov
9:2
ne 03. 11. 2019, 13:30
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Bulldogs Brno
3:1
ne 03. 11. 2019, 11:00
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ KOVO Praha
12:3
ne 03. 11. 2019, 11:00
HBC Malenovice
Ježci Heřmanův Městec
4:3
20.10.2019
ne 20. 10. 2019, 14:00
Ježci Heřmanův Městec
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
1:4
ne 20. 10. 2019, 12:30
TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
2:5
ne 20. 10. 2019, 12:00
HBK Bulldogs Brno
HBC Hostivař
1:4
13.10.2019
ne 13. 10. 2019, 14:00
HC Jestřábi Přelouč
HBK Bulldogs Brno
0:2
ne 13. 10. 2019, 12:30
HBC Hostivař
TJ KOVO Praha
4:3ss
ne 13. 10. 2019, 11:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Ježci Heřmanův Městec
3:0
ne 13. 10. 2019, 11:00
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Malenovice
5:4pp
06.10.2019
ne 06. 10. 2019, 16:00
TJ KOVO Praha
HC Jestřábi Přelouč
10:0
ne 06. 10. 2019, 14:00
Ježci Heřmanův Městec
HBC Hostivař
1:3
ne 06. 10. 2019, 11:30
HBK Bulldogs Brno
HBK Kyjov
5:3
ne 06. 10. 2019, 11:00
HBC Malenovice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
2:7
29.09.2019
ne 29. 09. 2019, 14:00
HC Jestřábi Přelouč
Ježci Heřmanův Městec
0:5
ne 29. 09. 2019, 13:30
HBC Hostivař
HBC Malenovice
6:3
ne 29. 09. 2019, 11:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
2:5
ne 29. 09. 2019, 11:00
TJ KOVO Praha
HBK Kyjov
8:2
22.09.2019
ne 22. 09. 2019, 14:00
Ježci Heřmanův Městec
HBK Kyjov
8:1
ne 22. 09. 2019, 14:00
HBC Malenovice
HC Jestřábi Přelouč
7:0
ne 22. 09. 2019, 12:30
TJ KOVO Praha
HBK Bulldogs Brno
12:2
ne 22. 09. 2019, 11:00
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař
6:5
ne 22. 09. 2019, 11:00
HBC Malenovice
HC Jestřábi Přelouč
6:0
15.09.2019
ne 15. 09. 2019, 14:00
HC Jestřábi Přelouč
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
0:17
ne 15. 09. 2019, 12:30
HBC Hostivař
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
5:0
ne 15. 09. 2019, 11:00
Ježci Heřmanův Městec
HBK Bulldogs Brno
5:0
ne 15. 09. 2019, 10:00
HBC Malenovice
HBK Kyjov
7:0
08.09.2019
ne 08. 09. 2019, 14:00
Ježci Heřmanův Městec
TJ KOVO Praha
2:1
ne 08. 09. 2019, 11:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Jestřábi Přelouč
7:0
ne 08. 09. 2019, 11:00
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBK Kyjov
7:2
ne 08. 09. 2019, 11:00
HBC Malenovice
HBK Bulldogs Brno
4:1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
|
Souhlasím