Extraliga juniorů

č.z.: 4075 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
ne 08. 03. 2020
13:00
č.z.: 4075
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
HBC Prachatice
č.z.: 4085 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 07. 03. 2020
16:00
č.z.: 4085
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4083 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 07. 03. 2020
14:00
č.z.: 4083
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4087 - Místo: TŘINEC
so 07. 03. 2020
13:00
č.z.: 4087
Místo: TŘINEC
HBC Enviform Třinec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4086 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
čt 05. 03. 2020
18:30
č.z.: 4086
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
TJ KOVO Praha
č.z.: 4149 - Místo: MLADÁ BOLESLAV
ne 01. 03. 2020
10:00
č.z.: 4149
Místo: MLADÁ BOLESLAV
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4054 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 29. 02. 2020
14:00
č.z.: 4054
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4056 - Místo: LETOHRAD
so 29. 02. 2020
13:00
č.z.: 4056
Místo: LETOHRAD
SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha
č.z.: 4055 - Místo: PRACHATICE
so 29. 02. 2020
12:00
č.z.: 4055
Místo: PRACHATICE
HBC Prachatice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4052 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 29. 02. 2020
11:00
č.z.: 4052
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4053 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 29. 02. 2020
11:00
č.z.: 4053
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
HBC Kladno
č.z.: 4022 - Místo: TŘINEC
so 07. 12. 2019
12:45
č.z.: 4022
Místo: TŘINEC
HBC Enviform Třinec
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4090 - Místo: PRAHA - Palmovka
ne 01. 12. 2019
13:30
č.z.: 4090
Místo: PRAHA - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 4088 - Místo: DOBŘANY
ne 01. 12. 2019
10:00
č.z.: 4088
Místo: DOBŘANY
TJ Snack Dobřany
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4014 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 30. 11. 2019
14:00
č.z.: 4014
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4016 - Místo: PLZEŇ - hala
so 30. 11. 2019
13:30
č.z.: 4016
Místo: PLZEŇ - hala
HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4078 - Místo: DOBŘANY
so 30. 11. 2019
13:30
č.z.: 4078
Místo: DOBŘANY
TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4079 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 30. 11. 2019
13:30
č.z.: 4079
Místo: PRAHA - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4081 - Místo: PRACHATICE
so 30. 11. 2019
10:00
č.z.: 4081
Místo: PRACHATICE
HBC Prachatice
HBC Hostivař
č.z.: 4035 - Místo: PLZEŇ - hala
ne 24. 11. 2019
16:00
č.z.: 4035
Místo: PLZEŇ - hala
HBC Plzeň
TJ KOVO Praha
č.z.: 4145 - Místo: MLADÁ BOLESLAV
ne 24. 11. 2019
11:00
č.z.: 4145
Místo: MLADÁ BOLESLAV
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4008 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 23. 11. 2019
15:30
č.z.: 4008
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař
č.z.: 4073 - Místo: PLZEŇ - hala
so 23. 11. 2019
14:00
č.z.: 4073
Místo: PLZEŇ - hala
HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4037 - Místo: LETOHRAD
so 23. 11. 2019
13:00
č.z.: 4037
Místo: LETOHRAD
SK Hokejbal Letohrad
HBC Prachatice
č.z.: 4076 - Místo: TŘINEC
so 23. 11. 2019
13:00
č.z.: 4076
Místo: TŘINEC
HBC Enviform Třinec
TJ KOVO Praha
č.z.: 4077 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 23. 11. 2019
13:00
č.z.: 4077
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Kert Park Praha
č.z.: 4135 - Místo: PRAHA - Lužiny
ne 17. 11. 2019
18:00
č.z.: 4135
Místo: PRAHA - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4138 - Místo: MLADÁ BOLESLAV
ne 17. 11. 2019
11:00
č.z.: 4138
Místo: MLADÁ BOLESLAV
HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4072 - Místo: PLZEŇ - hala
so 16. 11. 2019
14:00
č.z.: 4072
Místo: PLZEŇ - hala
HBC Plzeň
HBC Hostivař
č.z.: 4068 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 16. 11. 2019
13:30
č.z.: 4068
Místo: PRAHA - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4069 - Místo: LETOHRAD
so 16. 11. 2019
13:00
č.z.: 4069
Místo: LETOHRAD
SK Hokejbal Letohrad
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4071 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 16. 11. 2019
11:30
č.z.: 4071
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 4067 - Místo: DOBŘANY
pá 15. 11. 2019
17:30
č.z.: 4067
Místo: DOBŘANY
TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha
č.z.: 4062 - Místo: PRAHA - Palmovka
ne 10. 11. 2019
17:30
č.z.: 4062
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4048 - Místo: PRAHA - Lužiny
ne 10. 11. 2019
16:00
č.z.: 4048
Místo: PRAHA - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Prachatice
č.z.: 4143 - Místo: MLADÁ BOLESLAV
ne 10. 11. 2019
16:00
č.z.: 4143
Místo: MLADÁ BOLESLAV
HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4116 - Místo: PLZEŇ - hala
ne 10. 11. 2019
10:00
č.z.: 4116
Místo: PLZEŇ - hala
HBC Plzeň
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4063 - Místo: PLZEŇ - hala
so 09. 11. 2019
14:00
č.z.: 4063
Místo: PLZEŇ - hala
HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 4064 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 09. 11. 2019
13:30
č.z.: 4064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno
č.z.: 4043 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 09. 11. 2019
13:00
č.z.: 4043
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4065 - Místo: LETOHRAD
so 09. 11. 2019
13:00
č.z.: 4065
Místo: LETOHRAD
SK Hokejbal Letohrad
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4144 - Místo: PRACHATICE
so 09. 11. 2019
11:00
č.z.: 4144
Místo: PRACHATICE
HBC Prachatice
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4066 - Místo: PRAHA - Palmovka
čt 07. 11. 2019
20:00
č.z.: 4066
Místo: PRAHA - Palmovka
TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha
č.z.: 4040 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
ne 03. 11. 2019
16:00
č.z.: 4040
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař
č.z.: 4151 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
ne 03. 11. 2019
10:30
č.z.: 4151
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4061 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 02. 11. 2019
15:30
č.z.: 4061
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
HBC Hostivař
č.z.: 4060 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 02. 11. 2019
14:00
č.z.: 4060
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
HBC Plzeň
č.z.: 4057 - Místo: DOBŘANY
so 02. 11. 2019
13:00
č.z.: 4057
Místo: DOBŘANY
TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha
č.z.: 4059 - Místo: TŘINEC
so 02. 11. 2019
13:00
č.z.: 4059
Místo: TŘINEC
HBC Enviform Třinec
HBC Prachatice
č.z.: 4058 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 02. 11. 2019
11:00
č.z.: 4058
Místo: PRAHA - Lužiny
HC Kert Park Praha
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4137 - Místo: TŘINEC
ne 20. 10. 2019
12:00
č.z.: 4137
Místo: TŘINEC
HBC Enviform Třinec
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4049 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 19. 10. 2019
14:00
č.z.: 4049
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4051 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 19. 10. 2019
14:00
č.z.: 4051
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 4047 - Místo: DOBŘANY
so 19. 10. 2019
13:30
č.z.: 4047
Místo: DOBŘANY
TJ Snack Dobřany
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4046 - Místo: PRACHATICE
so 19. 10. 2019
10:00
č.z.: 4046
Místo: PRACHATICE
HBC Prachatice
TJ KOVO Praha
č.z.: 4146 - Místo: PRAHA - Palmovka
ne 13. 10. 2019
17:30
č.z.: 4146
Místo: PRAHA - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4033 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
ne 13. 10. 2019
14:00
č.z.: 4033
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4042 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
ne 13. 10. 2019
14:00
č.z.: 4042
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4018 - Místo: PRACHATICE
ne 13. 10. 2019
11:00
č.z.: 4018
Místo: PRACHATICE
HBC Prachatice
HBC Plzeň
č.z.: 4012 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 12. 10. 2019
14:00
č.z.: 4012
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4125 - Místo: PRACHATICE
so 12. 10. 2019
12:00
č.z.: 4125
Místo: PRACHATICE
HBC Prachatice
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4036 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 12. 10. 2019
11:30
č.z.: 4036
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4034 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 12. 10. 2019
11:00
č.z.: 4034
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
HC Kert Park Praha
č.z.: 4140 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 12. 10. 2019
11:00
č.z.: 4140
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4153 - Místo: PRAHA - Palmovka
út 08. 10. 2019
20:00
č.z.: 4153
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4045 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
ne 06. 10. 2019
15:30
č.z.: 4045
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha
č.z.: 4029 - Místo: PRAHA - Palmovka
ne 06. 10. 2019
13:30
č.z.: 4029
Místo: PRAHA - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC Hostivař
č.z.: 4050 - Místo: TŘINEC
ne 06. 10. 2019
13:00
č.z.: 4050
Místo: TŘINEC
HBC Enviform Třinec
HBC Plzeň
č.z.: 4031 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 05. 10. 2019
14:00
č.z.: 4031
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kladno
č.z.: 4038 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 05. 10. 2019
13:30
č.z.: 4038
Místo: PRAHA - Palmovka
TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4028 - Místo: LETOHRAD
so 05. 10. 2019
13:00
č.z.: 4028
Místo: LETOHRAD
SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň
č.z.: 4030 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 05. 10. 2019
11:00
č.z.: 4030
Místo: PRAHA - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 4027 - Místo: DOBŘANY
so 05. 10. 2019
10:30
č.z.: 4027
Místo: DOBŘANY
TJ Snack Dobřany
HBC Prachatice
č.z.: 4134 - Místo: MLADÁ BOLESLAV
ne 29. 09. 2019
11:00
č.z.: 4134
Místo: MLADÁ BOLESLAV
HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ KOVO Praha
č.z.: 4044 - Místo: PLZEŇ - hala
so 28. 09. 2019
14:00
č.z.: 4044
Místo: PLZEŇ - hala
HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4024 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 28. 09. 2019
13:00
č.z.: 4024
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha
č.z.: 4025 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 28. 09. 2019
11:00
č.z.: 4025
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4026 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 28. 09. 2019
11:00
č.z.: 4026
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Prachatice
č.z.: 4023 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
út 24. 09. 2019
18:30
č.z.: 4023
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
HC Kert Park Praha
č.z.: 4082 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
ne 22. 09. 2019
13:00
č.z.: 4082
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň
č.z.: 4148 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
ne 22. 09. 2019
13:00
č.z.: 4148
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4107 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
ne 22. 09. 2019
09:00
č.z.: 4107
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4017 - Místo: DOBŘANY
so 21. 09. 2019
14:00
č.z.: 4017
Místo: DOBŘANY
TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4021 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 21. 09. 2019
14:00
č.z.: 4021
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4019 - Místo: LETOHRAD
so 21. 09. 2019
13:00
č.z.: 4019
Místo: LETOHRAD
SK Hokejbal Letohrad
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 4015 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 21. 09. 2019
11:00
č.z.: 4015
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
HBC Prachatice
č.z.: 4020 - Místo: PRAHA - Palmovka
út 17. 09. 2019
20:00
č.z.: 4020
Místo: PRAHA - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC Kladno
č.z.: 4039 - Místo: PRAHA - Lužiny
ne 15. 09. 2019
13:00
č.z.: 4039
Místo: PRAHA - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Plzeň
č.z.: 4133 - Místo: LETOHRAD
ne 15. 09. 2019
13:00
č.z.: 4133
Místo: LETOHRAD
SK Hokejbal Letohrad
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 4032 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
ne 15. 09. 2019
11:00
č.z.: 4032
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4010 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 14. 09. 2019
16:00
č.z.: 4010
Místo: PRAHA - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC Enviform Třinec
č.z.: 4007 - Místo: DOBŘANY
so 14. 09. 2019
13:00
č.z.: 4007
Místo: DOBŘANY
TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň
č.z.: 4009 - Místo: PRACHATICE
so 14. 09. 2019
12:00
č.z.: 4009
Místo: PRACHATICE
HBC Prachatice
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 4074 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 14. 09. 2019
11:00
č.z.: 4074
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4080 - Místo: LETOHRAD
so 14. 09. 2019
11:00
č.z.: 4080
Místo: LETOHRAD
SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno
č.z.: 4011 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 14. 09. 2019
10:00
č.z.: 4011
Místo: PRAHA - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 4001 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 07. 09. 2019
19:30
č.z.: 4001
Místo: PRAHA - Lužiny
HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany
č.z.: 4005 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 07. 09. 2019
16:00
č.z.: 4005
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 4004 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 07. 09. 2019
15:30
č.z.: 4004
Místo: KLADNO - u zimn.st.
HBC Kladno
HBC Prachatice
č.z.: 4002 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 07. 09. 2019
14:00
č.z.: 4002
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha
č.z.: 4003 - Místo: TŘINEC
so 07. 09. 2019
13:00
č.z.: 4003
Místo: TŘINEC
HBC Enviform Třinec
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 4006 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 07. 09. 2019
11:00
č.z.: 4006
Místo: PRAHA - Palmovka
HBC Hostivař
HBC Plzeň

Partneři českého hokejbalu