Extraliga juniorů

Finále

Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Plzeň: 1:3

ne 01. 06. 2014
11:00

č.z.: 4148
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 01. 06. 2014
16:00

č.z.: 4147
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň

ne 01. 06. 2014
10:30

č.z.: 4146
Místo: Ústí nad Labem

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 01. 06. 2014
17:00

č.z.: 4145
Místo: Ústí nad Labem

HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem

Semifinále

Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kometa Polička: 3:1

ne 11. 05. 2014
11:00

č.z.: 4142
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kometa Polička

ne 11. 05. 2014
17:00

č.z.: 4140
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kometa Polička

ne 11. 05. 2014
11:00

č.z.: 4138
Místo: Ústí nad Labem

SK Kometa Polička
Elba DDM Ústí nad Labem

ne 11. 05. 2014
16:30

č.z.: 4136
Místo: Ústí nad Labem

SK Kometa Polička
Elba DDM Ústí nad Labem

TJ Snack Dobřany - HBC Plzeň: 0:3

so 10. 05. 2014
18:30

č.z.: 4139
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň

so 10. 05. 2014
14:00

č.z.: 4137
Místo: Dobřany

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

so 10. 05. 2014
18:00

č.z.: 4135
Místo: Dobřany

HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany

Čtvrtfinále

Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno: 3:2

čt 01. 05. 2014
17:30

č.z.: 4133
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

čt 01. 05. 2014
11:00

č.z.: 4129
Místo: Ústí nad Labem

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 01. 05. 2014
13:00

č.z.: 4125
Místo: Ústí nad Labem

HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem

čt 01. 05. 2014
11:00

č.z.: 4121
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

čt 01. 05. 2014
14:00

č.z.: 4117
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno

HBK Vsetín - SK Kometa Polička: 1:3

ne 27. 04. 2014
13:00

č.z.: 4128
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 27. 04. 2014
14:00

č.z.: 4124
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
SK Kometa Polička

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 4120
Místo: Vsetín

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

ne 27. 04. 2014
17:00

č.z.: 4116
Místo: Vsetín

SK Kometa Polička
HBK Vsetín

TJ Snack Dobřany - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: 3:1

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 4130
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 27. 04. 2014
16:00

č.z.: 4126
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

ne 27. 04. 2014
10:00

č.z.: 4122
Místo: Dobřany

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

ne 27. 04. 2014
17:00

č.z.: 4118
Místo: Dobřany

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany

HBC Hradec Králové 1988 - HBC Plzeň: 0:3

so 26. 04. 2014
17:00

č.z.: 4123
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň

so 26. 04. 2014
10:00

č.z.: 4119
Místo: Hradec Králové

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988

so 26. 04. 2014
14:00

č.z.: 4115
Místo: Hradec Králové

HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988