Český pohár

3. kolo

Rafani Praha - HBC Plzeň: 0:0

so 28. 01. 2023
11:00

č.z.: 3063
Místo: Praha - Palmovka

Rafani Praha
HBC Plzeň

HC ŠD Písek - HBC Plzeň-Litice: 1:0

čt 17. 11. 2022
18:00

č.z.: 3061
Místo: Písek

HC ŠD Písek
HBC Plzeň-Litice

HBC Dandy Malé Březno - Elba DDM Ústí nad Labem: 0:1

čt 17. 11. 2022
15:30

č.z.: 3067
Místo: Most - M. B.

HBC Dandy Malé Březno
Elba DDM Ústí nad Labem

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 1:0

čt 17. 11. 2022
15:00

č.z.: 3059
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

SK Pedagog České Budějovice - HBC Prachatice: 1:0

čt 17. 11. 2022
14:00

č.z.: 3060
Místo: České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice

Vlčí smečka Ústí nad Labem - HBC Kladno: 0:1

čt 17. 11. 2022
14:00

č.z.: 3068
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Kladno

TJ Blatná Datels - TJ Snack Dobřany: 1:0

čt 17. 11. 2022
14:00

č.z.: 3062
Místo: Blatná

TJ Blatná Datels
TJ Snack Dobřany

TJ Sokol Poruba - HbK Karviná: 0:1

čt 17. 11. 2022
13:00

č.z.: 3053
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
HbK Karviná

SK Kometa Polička - Ježci Heřmanův Městec B: 1:0

čt 17. 11. 2022
13:00

č.z.: 3056
Místo: Polička

SK Kometa Polička
Ježci Heřmanův Městec B

HBC Tygři Mladá Boleslav - HC Kert Park Praha: 0:1

čt 17. 11. 2022
13:00

č.z.: 3065
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha

HBC Rakovník - HBC Hostivař: 0:1

čt 17. 11. 2022
11:00

č.z.: 3066
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Hostivař

HBK Vsetín - HBC Hodonín: 1:0

čt 17. 11. 2022
11:00

č.z.: 3054
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Hodonín

Ježci Heřmanův Městec - HBC Hradec Králové 1988: 0:1

čt 17. 11. 2022
11:00

č.z.: 3058
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
HBC Hradec Králové 1988

HBK Bulldogs Brno - SK Hokejbal Letohrad: 1:0

čt 17. 11. 2022
11:00

č.z.: 3055
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno
SK Hokejbal Letohrad

HBC Pardubice B - HBC Svítkov Stars Pardubice: 0:1

čt 17. 11. 2022
10:00

č.z.: 3057
Místo: Pardubice - Polabiny

HBC Pardubice B
HBC Svítkov Stars Pardubice

TJ KOVO Praha - HBC Pardubice: 0:1

st 16. 11. 2022
19:00

č.z.: 3064
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha
HBC Pardubice

2. kolo

HSÚ Berani Ústí nad Labem - HBC Dandy Malé Březno: 0:1

ne 06. 11. 2022
14:30

č.z.: 3052
Místo: Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Dandy Malé Březno

HBC Rakovník - HBC Ještěři Ústí nad Labem: 1:0

st 02. 11. 2022
18:30

č.z.: 3050
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Ještěři Ústí nad Labem

HBC Hostivař B - Ježci Heřmanův Městec: 0:1

ne 30. 10. 2022
17:00

č.z.: 3046
Místo: Praha - Hostivař

HBC Hostivař B
Ježci Heřmanův Městec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec - JVSK SLZA Okříšky: 1:0

ne 30. 10. 2022
15:00

č.z.: 3040
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
JVSK SLZA Okříšky

TJ Sokol Poruba - SK IHC Jaselská Opava: 1:0

ne 30. 10. 2022
10:00

č.z.: 3034
Místo: Ostrava

TJ Sokol Poruba
SK IHC Jaselská Opava

HBC Prachatice B - SK Suchdol nad Lužnicí: 0:1

pá 28. 10. 2022
18:30

č.z.: 3043
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
SK Suchdol nad Lužnicí

SK Kelti 2008 - HBC Tygři Mladá Boleslav: 0:1

pá 28. 10. 2022
15:00

č.z.: 3049
Místo: Beroun

SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav

Ježci Heřmanův Městec B - HC Jestřábi Přelouč: 1:0

pá 28. 10. 2022
14:00

č.z.: 3038
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
HC Jestřábi Přelouč

HBC Hodonín - Eagles Brno: 1:0

pá 28. 10. 2022
14:00

č.z.: 3035
Místo: Hodonín

HBC Hodonín
Eagles Brno

SK Horní Bříza - TJ Blatná Datels: 0:1

pá 28. 10. 2022
14:00

č.z.: 3044
Místo: Horní Bříza

SK Horní Bříza
TJ Blatná Datels

TJ Sršni Svitavy - HBK Bulldogs Brno: 0:1

pá 28. 10. 2022
14:00

č.z.: 3036
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
HBK Bulldogs Brno

HBC Malenovice - HBK Vsetín: 0:1

pá 28. 10. 2022
14:00

č.z.: 3033
Místo: Malenovice

HBC Malenovice
HBK Vsetín

SK Suchdol nad Lužnicí B - SK Pedagog České Budějovice: 0:1

pá 28. 10. 2022
14:00

č.z.: 3041
Místo: Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí B
SK Pedagog České Budějovice

TJ Lokomotiva Česká Třebová - SK Kometa Polička: 0:1

pá 28. 10. 2022
12:30

č.z.: 3037
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička

SK Prachovice - HBC Pardubice B: 0:1

pá 28. 10. 2022
11:00

č.z.: 3039
Místo: Prachovice

SK Prachovice
HBC Pardubice B

HBC Plzeň B - TJ KOVO Praha: 0:1

pá 28. 10. 2022
11:00

č.z.: 3048
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň B
TJ KOVO Praha

HbC Zliv - HC ŠD Písek: 0:1

pá 28. 10. 2022
10:00

č.z.: 3042
Místo: Zliv

HbC Zliv
HC ŠD Písek

SHC Killers Litoměřice - Vlčí smečka Ústí nad Labem: 0:1

čt 27. 10. 2022
17:00

č.z.: 3051
Místo: Litoměřice

SHC Killers Litoměřice
Vlčí smečka Ústí nad Labem

HBC Nové Strašecí - Rafani Praha: 0:1

st 26. 10. 2022
19:00

č.z.: 3047
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
Rafani Praha

HC Buldoci Stříbro - HBC Plzeň-Litice: 0:1

út 25. 10. 2022
19:00

č.z.: 3045
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice

1. kolo

HBC Plzeň-Litice - HBC Taurus Plzeň: 1:0

so 08. 10. 2022
10:00

č.z.: 3020
Místo: Plzeň - Litice

HBC Plzeň-Litice
HBC Taurus Plzeň

HBC Rakovník - Defekt Třebíz: 1:0

čt 06. 10. 2022
18:30

č.z.: 3032
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
Defekt Třebíz

TJ Snack Dobřany B - SK Horní Bříza: 0:1

st 05. 10. 2022
19:00

č.z.: 3024
Místo: Dobřany - hala

TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza

TJ KOVO Praha B - Rafani Praha: 0:1

po 03. 10. 2022
19:30

č.z.: 3030
Místo: Praha - Palmovka

TJ KOVO Praha B
Rafani Praha

HBC Dandy Malé Březno - Panthers Kadaň: 1:0

ne 02. 10. 2022
11:00

č.z.: 3026
Místo: Most - M. B.

HBC Dandy Malé Březno
Panthers Kadaň

Ježci Heřmanův Městec B - SK Hokejbal Letohrad B: 1:0

pá 30. 09. 2022
19:00

č.z.: 3009
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec B
SK Hokejbal Letohrad B

HBC Plzeň C - SK Kelti 2008: 0:1

st 28. 09. 2022
18:30

č.z.: 3022
Místo: Plzeň - hala

HBC Plzeň C
SK Kelti 2008

HC ŠD Písek - SK Pedagog České Budějovice B: 1:0

st 28. 09. 2022
18:30

č.z.: 3017
Místo: Písek

HC ŠD Písek
SK Pedagog České Budějovice B

HCB Fireball 99 Plzeň - HBC Plzeň B: 0:1

st 28. 09. 2022
18:00

č.z.: 3021
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B

Elba DDM Ústí nad Labem B - SHC Killers Litoměřice: 0:1

st 28. 09. 2022
17:00

č.z.: 3028
Místo: Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice

HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice C: 1:0

st 28. 09. 2022
17:00

č.z.: 3010
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
HBC Pardubice C

SK Sudoměřice - HBC Malenovice: 0:1

st 28. 09. 2022
16:00

č.z.: 3005
Místo: Sudoměřice

SK Sudoměřice
HBC Malenovice

HBC Hradec Králové 1988 B - Ježci Heřmanův Městec: 0:1

st 28. 09. 2022
14:30

č.z.: 3011
Místo: Hradec Králové

HBC Hradec Králové 1988 B
Ježci Heřmanův Městec

HBK Bulldogs Brno B - HBC Hodonín: 0:1

st 28. 09. 2022
14:00

č.z.: 3006
Místo: Brno

HBK Bulldogs Brno B
HBC Hodonín

HBC Opatovice nad Labem - TJ Lokomotiva Česká Třebová: 0:1

st 28. 09. 2022
14:00

č.z.: 3013
Místo: Přelouč

HBC Opatovice nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová

SC Dragons Ústí nad Labem - HBC Tygři Mladá Boleslav: 0:1

st 28. 09. 2022
14:00

č.z.: 3025
Místo: Ústí nad Labem

SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav

HBC Rolling Balwans Plzeň - TJ Blatná Datels: 0:1

st 28. 09. 2022
14:00

č.z.: 3019
Místo: Plzeň - Hala

HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Blatná Datels

TJ Sršni Svitavy - HBC Flyers Jihlava: 1:0

st 28. 09. 2022
13:00

č.z.: 3008
Místo: Svitavy

TJ Sršni Svitavy
HBC Flyers Jihlava

SK Kalich Tábor - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 0:1

st 28. 09. 2022
13:00

č.z.: 3014
Místo: Pluhův Žďár

SK Kalich Tábor
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

HBC Kladno B - HBC Nové Strašecí: 0:1

st 28. 09. 2022
12:00

č.z.: 3031
Místo: Kladno u ZS

HBC Kladno B
HBC Nové Strašecí

HBC Přerov - Eagles Brno: 0:1

st 28. 09. 2022
11:00

č.z.: 3004
Místo: Přerov

HBC Přerov
Eagles Brno

SK Prachovice - HbC Chlumec nad Cidlinou: 1:0

st 28. 09. 2022
11:00

č.z.: 3012
Místo: Prachovice

SK Prachovice
HbC Chlumec nad Cidlinou

JVSK SLZA Okříšky - SK Jihlava: 1:0

st 28. 09. 2022
11:00

č.z.: 3007
Místo: Okříšky

JVSK SLZA Okříšky
SK Jihlava

HC Buldoci Stříbro - TJ Tatran Třemošná: 1:0

st 28. 09. 2022
11:00

č.z.: 3023
Místo: Stříbro

HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná

HC Red Wings Hrdlořezy - HBC Hostivař B: 0:1

st 28. 09. 2022
11:00

č.z.: 3029
Místo: Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy
HBC Hostivař B

HbK Karviná B - TJ Sokol Poruba: 0:1

st 28. 09. 2022
10:00

č.z.: 3001
Místo: Karviná

HbK Karviná B
TJ Sokol Poruba

SK Dubí - HSÚ Berani Ústí nad Labem: 0:1

st 28. 09. 2022
10:00

č.z.: 3027
Místo: Ústí nad Labem

SK Dubí
HSÚ Berani Ústí nad Labem

SK Beer Stars Pluhův Žďár - SK Suchdol nad Lužnicí B: 0:1

st 28. 09. 2022
10:00

č.z.: 3016
Místo: Pluhův Žďár

SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Suchdol nad Lužnicí B

HBC Vikings České Budějovice - HbC Zliv: 0:1

st 28. 09. 2022
09:30

č.z.: 3018
Místo: České Budějovice

HBC Vikings České Budějovice
HbC Zliv

HBC Prachatice B - HBC Flames Volary: 1:0

ne 25. 09. 2022
14:00

č.z.: 3015
Místo: Prachatice

HBC Prachatice B
HBC Flames Volary

HC Warriors Havířov - SK IHC Jaselská Opava: 0:1

ne 25. 09. 2022
10:00

č.z.: 3002
Místo: Havířov

HC Warriors Havířov
SK IHC Jaselská Opava

HBK Vsetín - HBC Enviform Třinec: 1:0

ne 25. 09. 2022
10:00

č.z.: 3003
Místo: Vsetín

HBK Vsetín
HBC Enviform Třinec