1. Liga

Finále

SK Ďáblové Praha - Ježci Heřmanův Městec: 0:3

so 22. 05. 2010
17:00

č.z.: 2165
Místo: Praha-Palmovka

SK Ďáblové Praha
Ježci Heřmanův Městec

so 22. 05. 2010
14:00

č.z.: 2164
Místo: Praha-Palmovka

Ježci Heřmanův Městec
SK Ďáblové Praha

so 22. 05. 2010
17:00

č.z.: 2163
Místo: Praha-Palmovka

Ježci Heřmanův Městec
SK Ďáblové Praha

Semifinále

HBC Nové Strašecí - SK Ďáblové Praha: 2:3

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 2161
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Ďáblové Praha

so 08. 05. 2010
17:00

č.z.: 2159
Místo: Nové Strašecí

SK Ďáblové Praha
HBC Nové Strašecí

so 08. 05. 2010
17:00

č.z.: 2157
Místo: Nové Strašecí

SK Ďáblové Praha
HBC Nové Strašecí

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 2155
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Ďáblové Praha

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 2153
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Ďáblové Praha

Ježci Heřmanův Městec - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 3:2

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 2162
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 2160
Místo: Heřmanův Městec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Ježci Heřmanův Městec

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 2158
Místo: Heřmanův Městec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Ježci Heřmanův Městec

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 2156
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 08. 05. 2010
14:00

č.z.: 2154
Místo: Heřmanův Městec

Ježci Heřmanův Městec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

Čtvrtfinále

SK Ďáblové Praha - HBC Pento Most B: 3:1

ne 18. 04. 2010
14:00

č.z.: 2148
Místo: Palmovka-A

SK Ďáblové Praha
HBC Pento Most B

ne 18. 04. 2010
14:00

č.z.: 2143
Místo: Palmovka-A

SK Ďáblové Praha
HBC Pento Most B

ne 18. 04. 2010
14:00

č.z.: 2140
Místo: Palmovka-A

HBC Pento Most B
SK Ďáblové Praha

ne 18. 04. 2010
11:00

č.z.: 2136
Místo: Palmovka-A

HBC Pento Most B
SK Ďáblové Praha

HC Jestřábi Přelouč - Ježci Heřmanův Městec: 0:3

so 17. 04. 2010
17:00

č.z.: 2142
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
Ježci Heřmanův Městec

so 17. 04. 2010
15:00

č.z.: 2138
Místo: Přelouč

Ježci Heřmanův Městec
HC Jestřábi Přelouč

so 17. 04. 2010
12:00

č.z.: 2134
Místo: Přelouč

Ježci Heřmanův Městec
HC Jestřábi Přelouč

HBC Alfa Pardubice - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 0:3

so 17. 04. 2010
17:00

č.z.: 2144
Místo: Pardubice-Polabiny

HBC Alfa Pardubice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 17. 04. 2010
14:00

č.z.: 2139
Místo: Pardubice-Polabiny

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Alfa Pardubice

so 17. 04. 2010
14:00

č.z.: 2135
Místo: Pardubice-Polabiny

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Alfa Pardubice

TJ Tatran Třemošná - HBC Nové Strašecí: 0:3

so 17. 04. 2010
16:00

č.z.: 2141
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HBC Nové Strašecí

so 17. 04. 2010
14:00

č.z.: 2137
Místo: Třemošná

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná

so 17. 04. 2010
14:00

č.z.: 2133
Místo: Třemošná

HBC Nové Strašecí
TJ Tatran Třemošná