1. Liga

ne 08. 03. 2020
14:00

č.z.: 2071
Místo:PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC Malenovice

ne 08. 03. 2020
14:00

č.z.: 2072
Místo:JIHLAVA

SK Jihlava
HBC Plzeň-Litice

ne 08. 03. 2020
14:00

č.z.: 2074
Místo:BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Hostivař

ne 08. 03. 2020
11:00

č.z.: 2075
Místo:POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Prachatice

so 07. 03. 2020
15:00

č.z.: 2056
Místo:SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Prachatice

so 07. 03. 2020
14:30

č.z.: 2096
Místo:BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK Jihlava

so 07. 03. 2020
14:00

č.z.: 2024
Místo:PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 03. 2020
15:00

č.z.: 2066
Místo:PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
SK Kometa Polička

ne 01. 03. 2020
14:00

č.z.: 2012
Místo:BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 01. 03. 2020
14:00

č.z.: 2069
Místo:ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
SK Jihlava

ne 01. 03. 2020
13:00

č.z.: 2070
Místo:RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HC Jestřábi Přelouč

so 29. 02. 2020
14:00

č.z.: 2091
Místo:ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 23. 02. 2020
11:00

č.z.: 2002
Místo:POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 12. 2019
15:00

č.z.: 2062
Místo:PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Malenovice

ne 01. 12. 2019
14:00

č.z.: 2063
Místo:BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Plzeň-Litice

ne 01. 12. 2019
13:00

č.z.: 2065
Místo:PRACHATICE

HBC Prachatice
HBC Hostivař

ne 01. 12. 2019
11:00

č.z.: 2064
Místo:POLIČKA

SK Kometa Polička
SK Suchdol nad Lužnicí

so 30. 11. 2019
14:00

č.z.: 2035
Místo:ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Plzeň-Litice

ne 24. 11. 2019
14:00

č.z.: 2003
Místo:BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Malenovice

ne 24. 11. 2019
14:00

č.z.: 2060
Místo:PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
SK Jihlava

ne 24. 11. 2019
13:00

č.z.: 2059
Místo:RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 24. 11. 2019
11:00

č.z.: 2057
Místo:PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

ne 17. 11. 2019
15:00

č.z.: 2055
Místo:SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Hostivař

ne 17. 11. 2019
14:30

č.z.: 2053
Místo:ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
SK Kometa Polička

ne 17. 11. 2019
14:00

č.z.: 2051
Místo:PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 17. 11. 2019
11:00

č.z.: 2054
Místo:PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 2046
Místo:PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Plzeň-Litice

ne 10. 11. 2019
15:00

č.z.: 2050
Místo:PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Jihlava

ne 10. 11. 2019
14:00

č.z.: 2049
Místo:BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HC Jestřábi Přelouč

ne 10. 11. 2019
13:00

č.z.: 2047
Místo:PRACHATICE

HBC Prachatice
HBC Malenovice

ne 10. 11. 2019
11:00

č.z.: 2048
Místo:POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Rakovník

so 09. 11. 2019
15:00

č.z.: 2036
Místo:SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Malenovice

so 09. 11. 2019
14:00

č.z.: 2038
Místo:PRACHATICE

HBC Prachatice
HC Jestřábi Přelouč

so 09. 11. 2019
14:00

č.z.: 2107
Místo:BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC Rakovník

ne 03. 11. 2019
14:30

č.z.: 2044
Místo:ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
HBC Hostivař

ne 03. 11. 2019
14:00

č.z.: 2041
Místo:JIHLAVA

SK Jihlava
HBK Bulldogs Brno

ne 03. 11. 2019
14:00

č.z.: 2042
Místo:PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
SK Kometa Polička

ne 03. 11. 2019
13:00

č.z.: 2043
Místo:RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC Prachatice

ne 03. 11. 2019
12:00

č.z.: 2045
Místo:PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 02. 11. 2019
15:00

č.z.: 2068
Místo:PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

so 02. 11. 2019
13:00

č.z.: 2034
Místo:RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Suchdol nad Lužnicí

ne 27. 10. 2019
14:00

č.z.: 2040
Místo:BRNO - Nový Lískovec

HBK Bulldogs Brno
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 20. 10. 2019
14:30

č.z.: 2058
Místo:ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
HBK Bulldogs Brno

ne 20. 10. 2019
14:00

č.z.: 2032
Místo:JIHLAVA

SK Jihlava
HBC Prachatice

ne 20. 10. 2019
14:00

č.z.: 2033
Místo:PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC Hostivař

ne 20. 10. 2019
11:00

č.z.: 2031
Místo:PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička

ne 13. 10. 2019
15:00

č.z.: 2027
Místo:SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HC Jestřábi Přelouč

ne 13. 10. 2019
15:00

č.z.: 2028
Místo:PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
SK Jihlava

ne 13. 10. 2019
13:00

č.z.: 2029
Místo:PRACHATICE

HBC Prachatice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 2026
Místo:PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBC Rakovník

ne 13. 10. 2019
11:00

č.z.: 2030
Místo:POLIČKA

SK Kometa Polička
HBK Bulldogs Brno

so 12. 10. 2019
15:00

č.z.: 2001
Místo:PRACHATICE

HBC Prachatice
SK Suchdol nad Lužnicí

so 12. 10. 2019
14:00

č.z.: 2006
Místo:RAKOVNÍK

HBC Rakovník
SK Jihlava

ne 06. 10. 2019
16:00

č.z.: 2022
Místo:PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hostivař

ne 06. 10. 2019
13:00

č.z.: 2025
Místo:RAKOVNÍK

HBC Rakovník
HBC Malenovice

so 05. 10. 2019
16:00

č.z.: 2037
Místo:PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Rakovník

ne 29. 09. 2019
16:00

č.z.: 2019
Místo:PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBK Bulldogs Brno

ne 29. 09. 2019
15:00

č.z.: 2018
Místo:SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

ne 29. 09. 2019
14:30

č.z.: 2016
Místo:ZLÍN - Malenovice

HBC Malenovice
HC Jestřábi Přelouč

ne 29. 09. 2019
13:00

č.z.: 2020
Místo:PRACHATICE

HBC Prachatice
SK Kometa Polička

ne 29. 09. 2019
11:00

č.z.: 2017
Místo:PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Jihlava

ne 22. 09. 2019
17:00

č.z.: 2067
Místo:SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
HBK Bulldogs Brno

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 2013
Místo:PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 2014
Místo:JIHLAVA

SK Jihlava
HBC Malenovice

ne 22. 09. 2019
14:00

č.z.: 2015
Místo:PŘELOUČ

HC Jestřábi Přelouč
HBC Rakovník

ne 22. 09. 2019
11:00

č.z.: 2011
Místo:POLIČKA

SK Kometa Polička
HBC Hostivař

ne 15. 09. 2019
15:00

č.z.: 2009
Místo:SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

SK Suchdol nad Lužnicí
SK Kometa Polička

ne 15. 09. 2019
15:00

č.z.: 2010
Místo:PRAHA - Palmovka

HBC Hostivař
HBC Prachatice

ne 15. 09. 2019
14:00

č.z.: 2008
Místo:PLZEŇ - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
HBK Bulldogs Brno

ne 08. 09. 2019
14:00

č.z.: 2004
Místo:PARDUBICE - Svítkov

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Rakovník

ne 08. 09. 2019
14:00

č.z.: 2005
Místo:JIHLAVA

SK Jihlava
HC Jestřábi Přelouč