1. Liga

ne 01. 05. 2016
16:00

č.z.: 2266
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

ne 01. 05. 2016
11:00

č.z.: 2263
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

ne 17. 04. 2016
16:00

č.z.: 2250
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 17. 04. 2016
11:00

č.z.: 2248
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 2240
Místo: Opava

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 04. 2016
16:00

č.z.: 2242
Místo: Dobřany

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 04. 2016
15:30

č.z.: 2246
Místo: Polička

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

so 16. 04. 2016
15:00

č.z.: 2245
Místo: Jindřichův Hradec

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 2239
Místo: Rakovník

HBC Rakovník
HBC Kovodemont Most B

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 2241
Místo: Jihlava

SK Jihlava
HBC Nové Strašecí

so 16. 04. 2016
14:00

č.z.: 2244
Místo: Přelouč

HC Jestřábi Přelouč
TJ Tatran Třemošná

so 16. 04. 2016
11:00

č.z.: 2243
Místo: Krupka

HbC Rondo Teplice
HbC Chlumec nad Cidlinou

ne 10. 04. 2016
14:00

č.z.: 2232
Místo: Česká Třebová

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

so 09. 04. 2016
18:00

č.z.: 2231
Místo: ANS Most

HBC Kovodemont Most B
HBC Rakovník

so 09. 04. 2016
17:00

č.z.: 2234
Místo: Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 2233
Místo: Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí
SK Jihlava

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 2237
Místo: Beroun - Hlinky

SK Kelti 2008
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 09. 04. 2016
15:00

č.z.: 2238
Místo: Plzeň - Štruncovy sady

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

so 09. 04. 2016
14:00

č.z.: 2235
Místo: Chlumec nad Cidlinou

HbC Chlumec nad Cidlinou
HbC Rondo Teplice

so 09. 04. 2016
14:00

č.z.: 2236
Místo: Třemošná

TJ Tatran Třemošná
HC Jestřábi Přelouč

TJ Snack Dobřany - HbC Rondo Teplice: 2:2

ne 01. 05. 2016
16:00

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

ne 17. 04. 2016
16:00

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 16. 04. 2016
16:00

TJ Snack Dobřany
HBC Tygři Mladá Boleslav

so 09. 04. 2016
17:00

HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Snack Dobřany

HBC Rakovník - SK Kometa Polička: 3:0

ne 01. 05. 2016
11:00

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2016
14:00

HBC Rakovník
HBC Kovodemont Most B

so 09. 04. 2016
18:00

HBC Kovodemont Most B
HBC Rakovník

SHC Opava - TJ Lokomotiva Česká Třebová: 2:1

ne 17. 04. 2016
11:00

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

so 16. 04. 2016
16:00

SHC Opava
TJ Lokomotiva Česká Třebová

ne 10. 04. 2016
14:00

TJ Lokomotiva Česká Třebová
SHC Opava

SK Kometa Polička - HBC Plzeň-Litice: 2:1

ne 01. 05. 2016
11:00

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

so 16. 04. 2016
15:30

SK Kometa Polička
HBC Plzeň-Litice

so 09. 04. 2016
15:00

HBC Plzeň-Litice
SK Kometa Polička

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec - SK Kelti 2008: 2:0

so 16. 04. 2016
15:00

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008

so 09. 04. 2016
15:00

SK Kelti 2008
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

SK Jihlava - HBC Nové Strašecí: 2:0

so 16. 04. 2016
14:00

SK Jihlava
HBC Nové Strašecí

so 09. 04. 2016
15:00

HBC Nové Strašecí
SK Jihlava

HC Jestřábi Přelouč - TJ Tatran Třemošná: 2:0

so 16. 04. 2016
14:00

HC Jestřábi Přelouč
TJ Tatran Třemošná

so 09. 04. 2016
14:00

TJ Tatran Třemošná
HC Jestřábi Přelouč

HbC Rondo Teplice - HbC Chlumec nad Cidlinou: 3:0

ne 01. 05. 2016
16:00

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

so 16. 04. 2016
11:00

HbC Rondo Teplice
HbC Chlumec nad Cidlinou

so 09. 04. 2016
14:00

HbC Chlumec nad Cidlinou
HbC Rondo Teplice

Finále

HbC Rondo Teplice - HBC Rakovník: 1:3

ne 29. 05. 2016
14:00

HbC Rondo Teplice
HBC Rakovník

so 28. 05. 2016
14:00

HbC Rondo Teplice
HBC Rakovník

ne 22. 05. 2016
11:00

HBC Rakovník
HbC Rondo Teplice

so 21. 05. 2016
15:00

HBC Rakovník
HbC Rondo Teplice

Semifinále

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec - HBC Rakovník: 1:3

ne 15. 05. 2016
11:00

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Rakovník

so 14. 05. 2016
15:00

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Rakovník

ne 08. 05. 2016
11:00

HBC Rakovník
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 07. 05. 2016
14:00

HBC Rakovník
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

HbC Rondo Teplice - SK Jihlava: 3:0

so 14. 05. 2016
13:30

HbC Rondo Teplice
SK Jihlava

ne 08. 05. 2016
11:00

SK Jihlava
HbC Rondo Teplice

so 07. 05. 2016
14:00

SK Jihlava
HbC Rondo Teplice

Čtvrtfinále

SHC Opava - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 0:2

so 30. 04. 2016
16:00

SHC Opava
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

so 23. 04. 2016
15:00

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SHC Opava

SK Jihlava - HC Jestřábi Přelouč: 2:0

so 30. 04. 2016
16:00

SK Jihlava
HC Jestřábi Přelouč

so 23. 04. 2016
16:00

HC Jestřábi Přelouč
SK Jihlava

TJ Snack Dobřany - HbC Rondo Teplice: 1:1

so 30. 04. 2016
16:00

TJ Snack Dobřany
HbC Rondo Teplice

so 23. 04. 2016
12:00

HbC Rondo Teplice
TJ Snack Dobřany

HBC Rakovník - SK Kometa Polička: 1:1

so 30. 04. 2016
14:00

HBC Rakovník
SK Kometa Polička

so 23. 04. 2016
15:00

SK Kometa Polička
HBC Rakovník