Přípravky

ne 31. 05. 2015
11:30

č.z.: 8042
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

ne 31. 05. 2015
10:30

č.z.: 8040
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

SK Sudoměřice
HBC Rakovník

ne 31. 05. 2015
09:00

č.z.: 8038
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

ne 31. 05. 2015
08:00

č.z.: 8036
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

SK Pedagog České Budějovice
SK Sudoměřice

so 30. 05. 2015
16:00

č.z.: 8034
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

SK Sudoměřice
HBC Hostivař

so 30. 05. 2015
16:00

č.z.: 8033
Místo: Hřiště - Hokejbal Hodonín

SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

so 30. 05. 2015
15:00

č.z.: 8032
Místo: Hřiště - Zimní stadion Hodonín

Ježci Heřmanův Městec
HBC Rakovník

so 30. 05. 2015
15:00

č.z.: 8031
Místo: Hřiště - Hokejbal Hodonín

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

SK Pedagog České Budějovice - HBC Nové Strašecí: 2:1

ne 31. 05. 2015
11:30

SK Pedagog České Budějovice
HBC Nové Strašecí

ne 31. 05. 2015
08:00

SK Pedagog České Budějovice
SK Sudoměřice

so 30. 05. 2015
15:00

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Pedagog České Budějovice

SK Sudoměřice - HBC Rakovník: 1:2

ne 31. 05. 2015
10:30

SK Sudoměřice
HBC Rakovník

ne 31. 05. 2015
08:00

SK Pedagog České Budějovice
SK Sudoměřice

so 30. 05. 2015
16:00

SK Sudoměřice
HBC Hostivař

HBC Rakovník - HBC Nové Strašecí: 0:3

ne 31. 05. 2015
10:30

SK Sudoměřice
HBC Rakovník

ne 31. 05. 2015
09:00

HBC Rakovník
HBC Nové Strašecí

so 30. 05. 2015
15:00

Ježci Heřmanův Městec
HBC Rakovník

SC Dragons Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí: 1:0

so 30. 05. 2015
16:00

SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí

Finále

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: 1:0

ne 31. 05. 2015
17:00

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

O 3. místo

HBC Rigum Hodonín - HBC Hradec Králové 1988: 1:0

ne 31. 05. 2015
16:00

HBC Rigum Hodonín
HBC Hradec Králové 1988

Semifinále

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Hradec Králové 1988: 1:0

ne 31. 05. 2015
14:00

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Hradec Králové 1988

HBC Rigum Hodonín - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: 0:1

ne 31. 05. 2015
13:00

HBC Rigum Hodonín
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Čtvrtfinále

HBC ALPIQ Kladno - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: 0:1

ne 31. 05. 2015
11:00

HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

HBC Hradec Králové 1988 - Ježci Heřmanův Městec: 1:0

ne 31. 05. 2015
11:00

HBC Hradec Králové 1988
Ježci Heřmanův Městec

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - SC Dragons Ústí nad Labem: 1:0

ne 31. 05. 2015
09:00

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SC Dragons Ústí nad Labem

HBC Rigum Hodonín - HBC Hostivař: 1:0

ne 31. 05. 2015
08:00

HBC Rigum Hodonín
HBC Hostivař

O 5. místo

HBC ALPIQ Kladno - Ježci Heřmanův Městec: 1:0

ne 31. 05. 2015
15:00

HBC ALPIQ Kladno
Ježci Heřmanův Městec

O 7. místo

SC Dragons Ústí nad Labem - HBC Hostivař: 0:1

ne 31. 05. 2015
12:00

SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Hostivař