Mladší žáci
so 07. 05. 2011
11:30
č.z.: 95138
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 07. 05. 2011
11:30
č.z.: 95140
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Hradec Králové 1988
so 07. 05. 2011
10:00
č.z.: 95137
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 07. 05. 2011
10:00
č.z.: 95139
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Hradec Králové 1988
so 30. 04. 2011
14:15
č.z.: 95130
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 30. 04. 2011
14:15
č.z.: 95132
Místo: Polička
SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 30. 04. 2011
11:30
č.z.: 95129
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 30. 04. 2011
11:30
č.z.: 95131
Místo: Polička
SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 30. 04. 2011
11:30
č.z.: 95136
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 30. 04. 2011
10:00
č.z.: 95135
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 16. 04. 2011
14:15
č.z.: 95122
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 16. 04. 2011
12:15
č.z.: 95126
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
HBC Hradec Králové 1988
so 16. 04. 2011
11:30
č.z.: 95121
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 16. 04. 2011
09:30
č.z.: 95125
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
HBC Hradec Králové 1988
so 09. 04. 2011
11:45
č.z.: 95120
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
1.HBC Svitavy
so 09. 04. 2011
11:30
č.z.: 95118
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 09. 04. 2011
10:30
č.z.: 95119
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
1.HBC Svitavy
so 09. 04. 2011
10:00
č.z.: 95117
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 02. 04. 2011
14:15
č.z.: 95108
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 02. 04. 2011
12:30
č.z.: 95110
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 02. 04. 2011
11:30
č.z.: 95107
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 02. 04. 2011
11:00
č.z.: 95109
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 26. 03. 2011
14:15
č.z.: 95102
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 26. 03. 2011
11:30
č.z.: 95100
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK OEZ Testa Letohrad
so 26. 03. 2011
11:30
č.z.: 95101
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 26. 03. 2011
10:00
č.z.: 95099
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK OEZ Testa Letohrad
so 19. 03. 2011
14:15
č.z.: 95090
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 19. 03. 2011
11:30
č.z.: 95089
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 19. 03. 2011
10:30
č.z.: 95094
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 19. 03. 2011
09:00
č.z.: 95093
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
čt 17. 03. 2011
17:30
č.z.: 95068
Místo: H.Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
čt 17. 03. 2011
16:30
č.z.: 95067
Místo: H.Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 27. 11. 2010
14:15
č.z.: 95088
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
Ježci Heřmanův Městec
so 27. 11. 2010
11:30
č.z.: 95087
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
Ježci Heřmanův Městec
so 27. 11. 2010
10:30
č.z.: 95082
Místo: H.Králové
HBC Hradec Králové 1988
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 27. 11. 2010
09:00
č.z.: 95081
Místo: H.Králové
HBC Hradec Králové 1988
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 20. 11. 2010
14:15
č.z.: 95078
Místo: Polička
SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 20. 11. 2010
11:30
č.z.: 95074
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
Ježci Heřmanův Městec
so 20. 11. 2010
11:30
č.z.: 95077
Místo: Polička
SK Kometa Polička
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
so 20. 11. 2010
10:30
č.z.: 95080
Místo: H.Králové
HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 20. 11. 2010
10:00
č.z.: 95073
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
Ježci Heřmanův Městec
so 20. 11. 2010
09:00
č.z.: 95079
Místo: H.Králové
HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová
st 17. 11. 2010
14:15
č.z.: 95076
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
st 17. 11. 2010
11:30
č.z.: 95075
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
st 17. 11. 2010
10:30
č.z.: 95084
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička
st 17. 11. 2010
09:00
č.z.: 95083
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička
so 13. 11. 2010
11:30
č.z.: 95066
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 13. 11. 2010
10:00
č.z.: 95065
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 06. 11. 2010
16:30
č.z.: 95064
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 06. 11. 2010
15:00
č.z.: 95063
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 06. 11. 2010
14:15
č.z.: 95058
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
SK OEZ Testa Letohrad
so 06. 11. 2010
13:15
č.z.: 95060
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK Kometa Polička
so 06. 11. 2010
11:30
č.z.: 95057
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
SK OEZ Testa Letohrad
so 06. 11. 2010
10:30
č.z.: 95059
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK Kometa Polička
so 30. 10. 2010
11:30
č.z.: 95032
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
1.HBC Svitavy
so 30. 10. 2010
10:00
č.z.: 95031
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
1.HBC Svitavy
so 23. 10. 2010
11:30
č.z.: 95050
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 23. 10. 2010
11:30
č.z.: 95054
Místo: H.Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 23. 10. 2010
10:00
č.z.: 95049
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 23. 10. 2010
10:00
č.z.: 95053
Místo: H.Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
ne 17. 10. 2010
11:30
č.z.: 95046
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 17. 10. 2010
10:00
č.z.: 95045
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 10. 10. 2010
15:30
č.z.: 95036
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
ne 10. 10. 2010
14:00
č.z.: 95035
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 09. 10. 2010
11:30
č.z.: 95038
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
Ježci Heřmanův Městec
so 09. 10. 2010
10:00
č.z.: 95037
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
Ježci Heřmanův Městec
so 02. 10. 2010
17:30
č.z.: 95028
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 02. 10. 2010
16:00
č.z.: 95027
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 02. 10. 2010
14:15
č.z.: 95026
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička
so 02. 10. 2010
12:30
č.z.: 95030
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Ježci Heřmanův Městec
so 02. 10. 2010
11:30
č.z.: 95025
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička
so 02. 10. 2010
10:00
č.z.: 95029
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
Ježci Heřmanův Městec
so 25. 09. 2010
16:30
č.z.: 95022
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK OEZ Testa Letohrad
so 25. 09. 2010
15:00
č.z.: 95021
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK OEZ Testa Letohrad
so 25. 09. 2010
13:15
č.z.: 95018
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 25. 09. 2010
10:30
č.z.: 95017
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 18. 09. 2010
14:15
č.z.: 95010
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC Hradec Králové 1988
so 18. 09. 2010
11:30
č.z.: 95009
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice
HBC Hradec Králové 1988
so 18. 09. 2010
11:30
č.z.: 95016
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 18. 09. 2010
10:00
č.z.: 95015
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
so 11. 09. 2010
16:30
č.z.: 95006
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička
so 11. 09. 2010
15:00
č.z.: 95005
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B
SK Kometa Polička
so 11. 09. 2010
14:15
č.z.: 95002
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 11. 09. 2010
13:15
č.z.: 95004
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK OEZ Testa Letohrad
so 11. 09. 2010
11:30
č.z.: 95001
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec
ERA Svítkov Stars Pardubice
so 11. 09. 2010
11:30
č.z.: 95008
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988
so 11. 09. 2010
10:30
č.z.: 95003
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A
SK OEZ Testa Letohrad
so 11. 09. 2010
10:00
č.z.: 95007
Místo: Č.Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988