Všechny

Mladší žáci

č.z.: 27042 - Místo: Beroun
ne 08. 09. 2019
17:30
SK Kelti 2008 - 07
SK Kelti 2008 - 08
č.z.: 27042
Místo: Beroun
č.z.: 27002 - Místo: Čimice
ne 15. 09. 2019
18:00
SK Rebel Praha
HBC Hostivař
č.z.: 27002
Místo: Čimice
č.z.: 27005 - Místo: Lužiny
ne 15. 09. 2019
15:00
HC Kert Park Praha
Wolves Chomutov
č.z.: 27005
Místo: Lužiny
č.z.: 27007 - Místo: Rakovník
ne 15. 09. 2019
15:00
HBC Rakovník
TJ KOVO Praha
č.z.: 27007
Místo: Rakovník
č.z.: 27004 - Místo: Beroun
ne 15. 09. 2019
13:30
SK Kelti 2008 - 08
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 27004
Místo: Beroun
č.z.: 27001 - Místo: Most
ne 15. 09. 2019
11:00
HBC Most
SHM Prosek Moles
č.z.: 27001
Místo: Most
č.z.: 27006 - Místo: Mladá Boleslav
ne 15. 09. 2019
11:00
HBC Liberec
HBC Nové Strašecí
č.z.: 27006
Místo: Mladá Boleslav
č.z.: 27003 - Místo: Beroun
ne 15. 09. 2019
09:00
SK Kelti 2008 - 07
HBC Kladno
č.z.: 27003
Místo: Beroun
č.z.: 27012 - Místo: Kladno - ZS
ne 22. 09. 2019
18:00
HBC Kladno
SK Kelti 2008 - 08
č.z.: 27012
Místo: Kladno - ZS
č.z.: 27014 - Místo: Palmovka - Plast
ne 22. 09. 2019
18:00
SHM Prosek Moles
SK Rebel Praha
č.z.: 27014
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27013 - Místo: Palmovka - Plast
ne 22. 09. 2019
16:30
HBC Hostivař
SK Kelti 2008 - 07
č.z.: 27013
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27011 - Místo: Ústí nad Labem
ne 22. 09. 2019
15:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha
č.z.: 27011
Místo: Ústí nad Labem
č.z.: 27010 - Místo: Chomutov
ne 22. 09. 2019
13:30
Wolves Chomutov
HBC Liberec
č.z.: 27010
Místo: Chomutov
č.z.: 27009 - Místo: Nové Strašecí
ne 22. 09. 2019
11:00
HBC Nové Strašecí
HBC Rakovník
č.z.: 27009
Místo: Nové Strašecí
č.z.: 27008 - Místo: Palmovka - Plast
ne 22. 09. 2019
10:30
TJ KOVO Praha
HBC Most
č.z.: 27008
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27019 - Místo: Mladá Boleslav
ne 29. 09. 2019
15:00
HBC Liberec
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 27019
Místo: Mladá Boleslav
č.z.: 27020 - Místo: Rakovník
ne 29. 09. 2019
15:00
HBC Rakovník
Wolves Chomutov
č.z.: 27020
Místo: Rakovník
č.z.: 27015 - Místo: Most
ne 29. 09. 2019
13:30
HBC Most
SK Rebel Praha
č.z.: 27015
Místo: Most
č.z.: 27018 - Místo: Lužiny
ne 29. 09. 2019
11:00
HC Kert Park Praha
HBC Kladno
č.z.: 27018
Místo: Lužiny
č.z.: 27016 - Místo: Beroun
ne 29. 09. 2019
09:00
SK Kelti 2008 - 07
SHM Prosek Moles
č.z.: 27016
Místo: Beroun
č.z.: 27021 - Místo: Palmovka - Plast
ne 29. 09. 2019
09:00
TJ KOVO Praha
HBC Nové Strašecí
č.z.: 27021
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27028 - Místo: Čimice
ne 06. 10. 2019
16:00
SK Rebel Praha
SK Kelti 2008 - 07
č.z.: 27028
Místo: Čimice
č.z.: 27022 - Místo: Nové Strašecí
ne 06. 10. 2019
14:00
HBC Nové Strašecí
HBC Most
č.z.: 27022
Místo: Nové Strašecí
č.z.: 27023 - Místo: Chomutov
ne 06. 10. 2019
13:30
Wolves Chomutov
TJ KOVO Praha
č.z.: 27023
Místo: Chomutov
č.z.: 27026 - Místo: Lužiny
ne 06. 10. 2019
12:00
HBC Hostivař
HC Kert Park Praha
č.z.: 27026
Místo: Lužiny
č.z.: 27025 - Místo: Kladno - ZS
ne 06. 10. 2019
10:00
HBC Kladno
HBC Liberec
č.z.: 27025
Místo: Kladno - ZS
č.z.: 27027 - Místo: Palmovka - Plast
ne 06. 10. 2019
09:00
SHM Prosek Moles
SK Kelti 2008 - 08
č.z.: 27027
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27033 - Místo: Rakovník
ne 13. 10. 2019
15:00
HBC Rakovník
HBC Kladno
č.z.: 27033
Místo: Rakovník
č.z.: 27030 - Místo: Beroun
ne 13. 10. 2019
13:30
SK Kelti 2008 - 08
SK Rebel Praha
č.z.: 27030
Místo: Beroun
č.z.: 27032 - Místo: Mladá Boleslav
ne 13. 10. 2019
11:00
HBC Liberec
HBC Hostivař
č.z.: 27032
Místo: Mladá Boleslav
č.z.: 27034 - Místo: Palmovka - Plast
ne 13. 10. 2019
10:30
TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 27034
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27029 - Místo: Most
ne 13. 10. 2019
10:00
HBC Most
SK Kelti 2008 - 07
č.z.: 27029
Místo: Most
č.z.: 27017 - Místo: Beroun
pá 18. 10. 2019
16:30
SK Kelti 2008 - 08
HBC Hostivař
č.z.: 27017
Místo: Beroun
č.z.: 27041 - Místo: Čimice
ne 20. 10. 2019
17:15
SK Rebel Praha
HC Kert Park Praha
č.z.: 27041
Místo: Čimice
č.z.: 27037 - Místo: Ústí nad Labem
ne 20. 10. 2019
17:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí
č.z.: 27037
Místo: Ústí nad Labem
č.z.: 27040 - Místo: Palmovka - Plast
ne 20. 10. 2019
16:30
SHM Prosek Moles
HBC Liberec
č.z.: 27040
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27038 - Místo: Kladno - ZS
ne 20. 10. 2019
16:00
HBC Kladno
TJ KOVO Praha
č.z.: 27038
Místo: Kladno - ZS
č.z.: 27036 - Místo: Chomutov
ne 20. 10. 2019
15:00
Wolves Chomutov
HBC Most
č.z.: 27036
Místo: Chomutov
č.z.: 27039 - Místo: Palmovka - Plast
ne 20. 10. 2019
14:30
HBC Hostivař
HBC Rakovník
č.z.: 27039
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27035 - Místo: Nové Strašecí
út 22. 10. 2019
17:00
HBC Nové Strašecí
Wolves Chomutov
č.z.: 27035
Místo: Nové Strašecí
č.z.: 27046 - Místo: Rakovník
so 02. 11. 2019
15:00
HBC Rakovník
SHM Prosek Moles
č.z.: 27046
Místo: Rakovník
č.z.: 27045 - Místo: Mladá Boleslav
so 02. 11. 2019
14:00
HBC Liberec
SK Rebel Praha
č.z.: 27045
Místo: Mladá Boleslav
č.z.: 27049 - Místo: Chomutov
so 02. 11. 2019
13:30
Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 27049
Místo: Chomutov
č.z.: 27043 - Místo: Most
so 02. 11. 2019
11:00
HBC Most
SK Kelti 2008 - 08
č.z.: 27043
Místo: Most
č.z.: 27048 - Místo: Nové Strašecí
so 02. 11. 2019
11:00
HBC Nové Strašecí
HBC Kladno
č.z.: 27048
Místo: Nové Strašecí
č.z.: 27047 - Místo: Palmovka - Plast
so 02. 11. 2019
09:00
TJ KOVO Praha
HBC Hostivař
č.z.: 27047
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27054 - Místo: Čimice
ne 03. 11. 2019
17:15
SK Rebel Praha
HBC Rakovník
č.z.: 27054
Místo: Čimice
č.z.: 27053 - Místo: Palmovka - Plast
ne 03. 11. 2019
17:00
SHM Prosek Moles
TJ KOVO Praha
č.z.: 27053
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27056 - Místo: Beroun
ne 03. 11. 2019
15:30
SK Kelti 2008 - 08
HC Kert Park Praha
č.z.: 27056
Místo: Beroun
č.z.: 27050 - Místo: Ústí nad Labem
ne 03. 11. 2019
15:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most
č.z.: 27050
Místo: Ústí nad Labem
č.z.: 27051 - Místo: Kladno - ZS
ne 03. 11. 2019
15:00
HBC Kladno
Wolves Chomutov
č.z.: 27051
Místo: Kladno - ZS
č.z.: 27055 - Místo: Beroun
ne 03. 11. 2019
13:30
SK Kelti 2008 - 07
HBC Liberec
č.z.: 27055
Místo: Beroun
č.z.: 27052 - Místo: Palmovka - Plast
ne 03. 11. 2019
13:00
HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí
č.z.: 27052
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27044 - Místo: Lužiny
po 04. 11. 2019
17:30
HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008 - 07
č.z.: 27044
Místo: Lužiny
č.z.: 27059 - Místo: Rakovník
ne 10. 11. 2019
15:00
HBC Rakovník
SK Kelti 2008 - 07
č.z.: 27059
Místo: Rakovník
č.z.: 27057 - Místo: Lužiny
ne 10. 11. 2019
14:00
HC Kert Park Praha
HBC Most
č.z.: 27057
Místo: Lužiny
č.z.: 27063 - Místo: Ústí nad Labem
ne 10. 11. 2019
13:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno
č.z.: 27063
Místo: Ústí nad Labem
č.z.: 27061 - Místo: Nové Strašecí
ne 10. 11. 2019
11:00
HBC Nové Strašecí
SHM Prosek Moles
č.z.: 27061
Místo: Nové Strašecí
č.z.: 27060 - Místo: Palmovka - Plast
ne 10. 11. 2019
10:30
TJ KOVO Praha
SK Rebel Praha
č.z.: 27060
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27058 - Místo: Mladá Boleslav
ne 10. 11. 2019
10:00
HBC Liberec
SK Kelti 2008 - 08
č.z.: 27058
Místo: Mladá Boleslav
č.z.: 27067 - Místo: Čimice
ne 17. 11. 2019
17:15
SK Rebel Praha
HBC Nové Strašecí
č.z.: 27067
Místo: Čimice
č.z.: 27066 - Místo: Palmovka - Plast
ne 17. 11. 2019
16:30
SHM Prosek Moles
Wolves Chomutov
č.z.: 27066
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27069 - Místo: Beroun
ne 17. 11. 2019
15:00
SK Kelti 2008 - 08
HBC Rakovník
č.z.: 27069
Místo: Beroun
č.z.: 27065 - Místo: Palmovka - Plast
ne 17. 11. 2019
14:30
HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 27065
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27068 - Místo: Beroun
ne 17. 11. 2019
13:00
SK Kelti 2008 - 07
TJ KOVO Praha
č.z.: 27068
Místo: Beroun
č.z.: 27070 - Místo: Lužiny
ne 17. 11. 2019
11:00
HC Kert Park Praha
HBC Liberec
č.z.: 27070
Místo: Lužiny
č.z.: 27064 - Místo: Most
ne 17. 11. 2019
08:30
HBC Most
HBC Kladno
č.z.: 27064
Místo: Most
č.z.: 27031 - Místo: Lužiny
st 20. 11. 2019
17:30
HC Kert Park Praha
SHM Prosek Moles
č.z.: 27031
Místo: Lužiny
č.z.: 27074 - Místo: Nové Strašecí
čt 21. 11. 2019
18:00
HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008 - 07
č.z.: 27074
Místo: Nové Strašecí
č.z.: 27077 - Místo: Kladno - ZS
ne 24. 11. 2019
16:00
HBC Kladno
HBC Hostivař
č.z.: 27077
Místo: Kladno - ZS
č.z.: 27072 - Místo: Rakovník
ne 24. 11. 2019
15:00
HBC Rakovník
HC Kert Park Praha
č.z.: 27072
Místo: Rakovník
č.z.: 27071 - Místo: Mladá Boleslav
ne 24. 11. 2019
14:30
HBC Liberec
HBC Most
č.z.: 27071
Místo: Mladá Boleslav
č.z.: 27075 - Místo: Chomutov
ne 24. 11. 2019
13:30
Wolves Chomutov
SK Rebel Praha
č.z.: 27075
Místo: Chomutov
č.z.: 27076 - Místo: Ústí nad Labem
ne 24. 11. 2019
13:00
Elba DDM Ústí nad Labem
SHM Prosek Moles
č.z.: 27076
Místo: Ústí nad Labem
č.z.: 27073 - Místo: Palmovka - Plast
ne 24. 11. 2019
11:00
TJ KOVO Praha
SK Kelti 2008 - 08
č.z.: 27073
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27091 - Místo: Palmovka - Plast
ne 01. 12. 2019
18:00
HBC Hostivař
SHM Prosek Moles
č.z.: 27091
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27024 - Místo: Ústí nad Labem
ne 01. 12. 2019
11:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Rakovník
č.z.: 27024
Místo: Ústí nad Labem
č.z.: 27079 - Místo: Palmovka - Plast
ne 01. 03. 2020
17:00
SHM Prosek Moles
HBC Kladno
č.z.: 27079
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27080 - Místo: Čimice
ne 01. 03. 2020
16:00
SK Rebel Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 27080
Místo: Čimice
č.z.: 27081 - Místo: Beroun
ne 01. 03. 2020
16:00
SK Kelti 2008 - 07
Wolves Chomutov
č.z.: 27081
Místo: Beroun
č.z.: 27078 - Místo: Most
ne 01. 03. 2020
11:00
HBC Most
HBC Hostivař
č.z.: 27078
Místo: Most
č.z.: 27082 - Místo: Beroun
ne 01. 03. 2020
09:00
SK Kelti 2008 - 08
HBC Nové Strašecí
č.z.: 27082
Místo: Beroun
č.z.: 27062 - Místo: Chomutov
so 07. 03. 2020
18:00
Wolves Chomutov
HBC Hostivař
č.z.: 27062
Místo: Chomutov
č.z.: 27083 - Místo: Lužiny
so 07. 03. 2020
10:00
HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha
č.z.: 27083
Místo: Lužiny
č.z.: 27090 - Místo: Kladno - ZS
ne 08. 03. 2020
16:00
HBC Kladno
SK Rebel Praha
č.z.: 27090
Místo: Kladno - ZS
č.z.: 27085 - Místo: Rakovník
ne 08. 03. 2020
15:00
HBC Rakovník
HBC Most
č.z.: 27085
Místo: Rakovník
č.z.: 27088 - Místo: Chomutov
ne 08. 03. 2020
14:30
Wolves Chomutov
SK Kelti 2008 - 08
č.z.: 27088
Místo: Chomutov
č.z.: 27086 - Místo: Palmovka - Plast
ne 08. 03. 2020
11:00
TJ KOVO Praha
HBC Liberec
č.z.: 27086
Místo: Palmovka - Plast
č.z.: 27087 - Místo: Nové Strašecí
ne 08. 03. 2020
11:00
HBC Nové Strašecí
HC Kert Park Praha
č.z.: 27087
Místo: Nové Strašecí
č.z.: 27089 - Místo: Ústí nad Labem
ne 08. 03. 2020
10:30
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008 - 07
č.z.: 27089
Místo: Ústí nad Labem

Partneři českého hokejbalu