Starší dorost
so 02. 04. 2011
13:30
č.z.: 22106
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice
so 02. 04. 2011
13:30
č.z.: 22108
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 02. 04. 2011
10:30
č.z.: 22107
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 02. 04. 2011
10:00
č.z.: 22105
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice
ne 27. 03. 2011
14:00
č.z.: 22062
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
TJ Plzeň - Litice
ne 27. 03. 2011
11:00
č.z.: 22061
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
TJ Plzeň - Litice
so 26. 03. 2011
15:30
č.z.: 22102
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 26. 03. 2011
12:30
č.z.: 22101
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
Elba Franklin Ústí nad Labem B
po 21. 03. 2011
20:00
č.z.: 22094
Místo: ASF - Palmovka
SK Ďáblové Praha
Elba Franklin Ústí nad Labem B
po 21. 03. 2011
17:30
č.z.: 22093
Místo: ASF - Palmovka
SK Ďáblové Praha
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 19. 03. 2011
12:00
č.z.: 22091
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
SHC Killers Litoměřice
so 12. 03. 2011
13:30
č.z.: 22084
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
Jungle Fever Kladno
so 12. 03. 2011
12:00
č.z.: 22088
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí
so 12. 03. 2011
10:30
č.z.: 22083
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
Jungle Fever Kladno
so 12. 03. 2011
09:00
č.z.: 22087
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
HBC Nové Strašecí
so 05. 03. 2011
13:30
č.z.: 22078
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice
so 05. 03. 2011
13:30
č.z.: 22080
Místo: Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 05. 03. 2011
10:00
č.z.: 22077
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice
so 05. 03. 2011
10:00
č.z.: 22079
Místo: Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 27. 02. 2011
16:00
č.z.: 22064
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice
ne 27. 02. 2011
10:30
č.z.: 22063
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice
so 26. 02. 2011
13:30
č.z.: 22066
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
DDM Ústí nad Labem
so 26. 02. 2011
11:30
č.z.: 22070
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
Jungle Fever Kladno
so 26. 02. 2011
10:30
č.z.: 22065
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
DDM Ústí nad Labem
so 26. 02. 2011
08:30
č.z.: 22069
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
Jungle Fever Kladno
so 11. 12. 2010
13:30
č.z.: 22074
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí
so 11. 12. 2010
10:00
č.z.: 22073
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí
so 04. 12. 2010
10:00
č.z.: 22057
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
SK Ďáblové Praha
ne 28. 11. 2010
16:00
č.z.: 22034
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
DDM Ústí nad Labem
ne 28. 11. 2010
10:00
č.z.: 22033
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
DDM Ústí nad Labem
ne 21. 11. 2010
12:30
č.z.: 22056
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Hostivař
ne 21. 11. 2010
09:00
č.z.: 22055
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Hostivař
st 17. 11. 2010
13:30
č.z.: 22048
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
SHC Killers Litoměřice
st 17. 11. 2010
12:30
č.z.: 22042
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
st 17. 11. 2010
11:00
č.z.: 22046
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Nové Strašecí
st 17. 11. 2010
10:30
č.z.: 22047
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
SHC Killers Litoměřice
st 17. 11. 2010
09:30
č.z.: 22041
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
st 17. 11. 2010
08:00
č.z.: 22045
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Nové Strašecí
so 13. 11. 2010
13:30
č.z.: 22038
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
SK Ďáblové Praha
so 13. 11. 2010
10:30
č.z.: 22037
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
SK Ďáblové Praha
ne 07. 11. 2010
14:30
č.z.: 22032
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 07. 11. 2010
14:00
č.z.: 22030
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
TJ Plzeň - Litice
ne 07. 11. 2010
11:30
č.z.: 22031
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 07. 11. 2010
10:30
č.z.: 22029
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
TJ Plzeň - Litice
so 23. 10. 2010
13:30
č.z.: 22024
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
TJ Plzeň - Litice
so 23. 10. 2010
12:00
č.z.: 22020
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
SK Ďáblové Praha
so 23. 10. 2010
10:30
č.z.: 22023
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
TJ Plzeň - Litice
so 23. 10. 2010
09:00
č.z.: 22019
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
SK Ďáblové Praha
pá 22. 10. 2010
19:30
č.z.: 22010
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem B
pá 22. 10. 2010
16:30
č.z.: 22009
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 02. 10. 2010
14:00
č.z.: 22006
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 02. 10. 2010
11:00
č.z.: 22005
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
Elba Franklin Ústí nad Labem B