Extraliga (starší dorost, mladší dorost), Mistrovství ČR žáků

č.z.: 5071 - Místo: Ústí nad Labem
ne 19. 03. 2017
13:30
č.z.: 5071
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 5069 - Místo: Kladno u ZS
ne 19. 03. 2017
11:30
č.z.: 5069
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
HBC Plzeň
č.z.: 5070 - Místo: Praha - Lužiny
ne 19. 03. 2017
11:30
č.z.: 5070
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
SHC Killers Litoměřice
č.z.: 5072 - Místo: Beroun - Hlinky
ne 19. 03. 2017
11:30
č.z.: 5072
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 5068 - Místo: Mladá Boleslav
ne 12. 03. 2017
14:30
č.z.: 5068
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5066 - Místo: Litoměřice
ne 12. 03. 2017
12:00
č.z.: 5066
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 5029 - Místo: Beroun - Hlinky
ne 12. 03. 2017
11:30
č.z.: 5029
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 5067 - Místo: Plzeň - hala
ne 12. 03. 2017
11:30
č.z.: 5067
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň
HC Kert Park Praha
č.z.: 5063 - Místo: Beroun - Hlinky
so 11. 03. 2017
14:00
č.z.: 5063
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
SHC Killers Litoměřice
č.z.: 5062 - Místo: Ústí nad Labem
so 11. 03. 2017
13:00
č.z.: 5062
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň
č.z.: 5061 - Místo: Praha - Lužiny
so 11. 03. 2017
11:30
č.z.: 5061
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 5064 - Místo: Třemošná
pá 10. 03. 2017
17:30
č.z.: 5064
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 5058 - Místo: Plzeň - hala
ne 05. 03. 2017
13:30
č.z.: 5058
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň
SK Kelti 2008
č.z.: 5057 - Místo: Litoměřice
ne 05. 03. 2017
12:00
č.z.: 5057
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 5059 - Místo: Mladá Boleslav
ne 05. 03. 2017
11:30
č.z.: 5059
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 5060 - Místo: Kladno u ZS
ne 05. 03. 2017
11:30
č.z.: 5060
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
HC Kert Park Praha
č.z.: 5020 - Místo: Litoměřice
ne 26. 02. 2017
12:00
č.z.: 5020
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 5053 - Místo: Ústí nad Labem
ne 26. 02. 2017
11:30
č.z.: 5053
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5055 - Místo: Třemošná
ne 26. 02. 2017
11:30
č.z.: 5055
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň
č.z.: 5018 - Místo: Mladá Boleslav
so 03. 12. 2016
13:00
č.z.: 5018
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kelti 2008
č.z.: 5049 - Místo: Plzeň - hala
ne 27. 11. 2016
13:30
č.z.: 5049
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 5050 - Místo: Mladá Boleslav
ne 27. 11. 2016
13:00
č.z.: 5050
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 5052 - Místo: Praha - Lužiny
ne 27. 11. 2016
11:30
č.z.: 5052
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 5051 - Místo: Kladno u ZS
ne 27. 11. 2016
10:00
č.z.: 5051
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
SK Kelti 2008
č.z.: 5011 - Místo: Mladá Boleslav
ne 20. 11. 2016
13:00
č.z.: 5011
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 5048 - Místo: Litoměřice
ne 20. 11. 2016
12:00
č.z.: 5048
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
HBC Plzeň
č.z.: 5046 - Místo: Třemošná
ne 20. 11. 2016
11:30
č.z.: 5046
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5045 - Místo: Beroun - Hlinky
ne 20. 11. 2016
11:00
č.z.: 5045
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
HC Kert Park Praha
č.z.: 5044 - Místo: Ústí nad Labem
čt 17. 11. 2016
11:30
č.z.: 5044
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti 2008
č.z.: 5043 - Místo: Praha - Lužiny
ne 13. 11. 2016
11:30
č.z.: 5043
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 5041 - Místo: Mladá Boleslav
ne 13. 11. 2016
11:00
č.z.: 5041
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice
č.z.: 5042 - Místo: Kladno u ZS
ne 13. 11. 2016
10:30
č.z.: 5042
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 5040 - Místo: Plzeň - hala
ne 06. 11. 2016
13:00
č.z.: 5040
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 5039 - Místo: Litoměřice
ne 06. 11. 2016
12:00
č.z.: 5039
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
HBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5037 - Místo: Třemošná
ne 06. 11. 2016
11:30
č.z.: 5037
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 5033 - Místo: Plzeň - hala
ne 30. 10. 2016
13:30
č.z.: 5033
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň
HBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5034 - Místo: Litoměřice
ne 30. 10. 2016
12:00
č.z.: 5034
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
HC Kert Park Praha
č.z.: 5036 - Místo: Třemošná
ne 30. 10. 2016
10:00
č.z.: 5036
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
SK Kelti 2008
č.z.: 5038 - Místo: Dobřany
so 29. 10. 2016
16:30
č.z.: 5038
Místo: Dobřany
HC Buldoci Stříbro
HC Kert Park Praha
č.z.: 5030 - Místo: Ústí nad Labem
ne 23. 10. 2016
15:00
č.z.: 5030
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice
č.z.: 5031 - Místo: Praha - Lužiny
ne 23. 10. 2016
11:30
č.z.: 5031
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC Plzeň
č.z.: 5032 - Místo: Kladno u ZS
ne 23. 10. 2016
11:30
č.z.: 5032
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 5065 - Místo: Stříbro
ne 23. 10. 2016
09:00
č.z.: 5065
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
SK Kelti 2008
č.z.: 5026 - Místo: Plzeň - hala
so 22. 10. 2016
13:00
č.z.: 5026
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 5027 - Místo: Litoměřice
so 22. 10. 2016
12:00
č.z.: 5027
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK Kelti 2008
č.z.: 5028 - Místo: Stříbro
so 22. 10. 2016
11:30
č.z.: 5028
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 5025 - Místo: Mladá Boleslav
so 22. 10. 2016
11:00
č.z.: 5025
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha
č.z.: 5021 - Místo: Třemošná
ne 16. 10. 2016
11:30
č.z.: 5021
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
SHC Killers Litoměřice
č.z.: 5022 - Místo: Beroun - Hlinky
ne 16. 10. 2016
11:30
č.z.: 5022
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
HBC Plzeň
č.z.: 5023 - Místo: Ústí nad Labem
ne 16. 10. 2016
11:30
č.z.: 5023
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 5024 - Místo: Praha - Lužiny
ne 16. 10. 2016
11:30
č.z.: 5024
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
HBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5019 - Místo: Plzeň - hala
ne 09. 10. 2016
13:30
č.z.: 5019
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 5056 - Místo: Stříbro
ne 09. 10. 2016
13:00
č.z.: 5056
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
SHC Killers Litoměřice
č.z.: 5054 - Místo: Beroun - Hlinky
ne 09. 10. 2016
10:00
č.z.: 5054
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 5017 - Místo: Kladno u ZS
so 08. 10. 2016
16:00
č.z.: 5017
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 5014 - Místo: Třemošná
ne 02. 10. 2016
12:00
č.z.: 5014
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 5013 - Místo: Stříbro
ne 02. 10. 2016
11:30
č.z.: 5013
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň
č.z.: 5015 - Místo: Beroun - Hlinky
ne 02. 10. 2016
11:00
č.z.: 5015
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
HBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5016 - Místo: Ústí nad Labem
ne 02. 10. 2016
10:00
č.z.: 5016
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha
č.z.: 5035 - Místo: Stříbro
st 28. 09. 2016
13:00
č.z.: 5035
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 5012 - Místo: Plzeň - hala
ne 25. 09. 2016
13:30
č.z.: 5012
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň
SHC Killers Litoměřice
č.z.: 5047 - Místo: Stříbro
ne 25. 09. 2016
13:30
č.z.: 5047
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 5010 - Místo: Kladno u ZS
ne 25. 09. 2016
11:30
č.z.: 5010
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 5009 - Místo: Praha - Lužiny
so 24. 09. 2016
11:30
č.z.: 5009
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
SK Kelti 2008
č.z.: 5005 - Místo: Litoměřice
ne 18. 09. 2016
12:00
č.z.: 5005
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
HBC Tygři Mladá Boleslav
č.z.: 5006 - Místo: Stříbro
ne 18. 09. 2016
11:30
č.z.: 5006
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
HBC ALPIQ Kladno
č.z.: 5007 - Místo: Třemošná
ne 18. 09. 2016
11:30
č.z.: 5007
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HC Kert Park Praha
č.z.: 5008 - Místo: Beroun - Hlinky
ne 18. 09. 2016
11:30
č.z.: 5008
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 5003 - Místo: Kladno u ZS
ne 11. 09. 2016
13:30
č.z.: 5003
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
SHC Killers Litoměřice
č.z.: 5004 - Místo: Mladá Boleslav
ne 11. 09. 2016
13:00
č.z.: 5004
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Plzeň
č.z.: 5001 - Místo: Ústí nad Labem
ne 11. 09. 2016
11:30
č.z.: 5001
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 5002 - Místo: Praha - Lužiny
ne 11. 09. 2016
11:30
č.z.: 5002
Místo: Praha - Lužiny
HC Kert Park Praha
HC Buldoci Stříbro

Partneři českého hokejbalu