Všechny

Extraliga mužů

č.z.: 1001 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 07. 09. 2019
17:00
HC Kert Park Praha
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1001
Místo: PRAHA - Lužiny
č.z.: 1002 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 07. 09. 2019
17:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha
č.z.: 1002
Místo: PARDUBICE - Polabiny
č.z.: 1003 - Místo: KARVINÁ
so 07. 09. 2019
15:00
HbK Karviná
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1003
Místo: KARVINÁ
č.z.: 1004 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 07. 09. 2019
13:00
HBC Kladno
SK Sudoměřice
č.z.: 1004
Místo: KLADNO - u zimn.st.
č.z.: 1005 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 07. 09. 2019
13:00
HBC Hradec Králové 1988
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1005
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
č.z.: 1006 - Místo: MOST - A.N.S.
so 07. 09. 2019
11:00
HBC Most
HBC Plzeň
č.z.: 1006
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1011 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 14. 09. 2019
17:00
HC Kert Park Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1011
Místo: PRAHA - Lužiny
č.z.: 1008 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 14. 09. 2019
16:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Most
č.z.: 1008
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1009 - Místo: SUDOMĚŘICE
so 14. 09. 2019
15:00
SK Sudoměřice
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1009
Místo: SUDOMĚŘICE
č.z.: 1080 - Místo: LETOHRAD
so 14. 09. 2019
14:00
SK Hokejbal Letohrad
HBC Kladno
č.z.: 1080
Místo: LETOHRAD
č.z.: 1010 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 14. 09. 2019
13:30
TJ KOVO Praha
HbK Karviná
č.z.: 1010
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 1007 - Místo: DOBŘANY
so 14. 09. 2019
10:30
TJ Snack Dobřany
HBC Plzeň
č.z.: 1007
Místo: DOBŘANY
č.z.: 1082 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
ne 15. 09. 2019
15:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Plzeň
č.z.: 1082
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1046 - Místo: SUDOMĚŘICE
ne 15. 09. 2019
13:00
SK Sudoměřice
TJ KOVO Praha
č.z.: 1046
Místo: SUDOMĚŘICE
č.z.: 1020 - Místo: PRAHA - Palmovka
pá 20. 09. 2019
20:00
TJ KOVO Praha
HBC Kladno
č.z.: 1020
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 1021 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 21. 09. 2019
17:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HbK Karviná
č.z.: 1021
Místo: PARDUBICE - Polabiny
č.z.: 1019 - Místo: LETOHRAD
so 21. 09. 2019
16:00
SK Hokejbal Letohrad
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1019
Místo: LETOHRAD
č.z.: 1017 - Místo: DOBŘANY
so 21. 09. 2019
11:30
TJ Snack Dobřany
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1017
Místo: DOBŘANY
č.z.: 1023 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
pá 27. 09. 2019
19:00
HBC Kladno
HC Kert Park Praha
č.z.: 1023
Místo: KLADNO - u zimn.st.
č.z.: 1044 - Místo: PLZEŇ - hala
so 28. 09. 2019
17:00
HBC Plzeň
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1044
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1024 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 28. 09. 2019
16:00
HBC Hradec Králové 1988
TJ KOVO Praha
č.z.: 1024
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
č.z.: 1022 - Místo: KARVINÁ
so 28. 09. 2019
15:45
HbK Karviná
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1022
Místo: KARVINÁ
č.z.: 1026 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 28. 09. 2019
15:30
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Sudoměřice
č.z.: 1026
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1025 - Místo: MOST - A.N.S.
so 28. 09. 2019
13:00
HBC Most
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1025
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1015 - Místo: MOST - A.N.S.
ne 29. 09. 2019
11:00
HBC Most
SK Sudoměřice
č.z.: 1015
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1056 - Místo: LETOHRAD
ne 29. 09. 2019
11:00
SK Hokejbal Letohrad
TJ KOVO Praha
č.z.: 1056
Místo: LETOHRAD
č.z.: 1030 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 05. 10. 2019
17:00
HC Kert Park Praha
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1030
Místo: PRAHA - Lužiny
č.z.: 1031 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 05. 10. 2019
17:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Kladno
č.z.: 1031
Místo: PARDUBICE - Polabiny
č.z.: 1028 - Místo: LETOHRAD
so 05. 10. 2019
16:00
SK Hokejbal Letohrad
HBC Plzeň
č.z.: 1028
Místo: LETOHRAD
č.z.: 1027 - Místo: DOBŘANY
so 05. 10. 2019
14:00
TJ Snack Dobřany
SK Sudoměřice
č.z.: 1027
Místo: DOBŘANY
č.z.: 1038 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 05. 10. 2019
11:00
TJ KOVO Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1038
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 1045 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
ne 06. 10. 2019
13:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha
č.z.: 1045
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1050 - Místo: KARVINÁ
ne 06. 10. 2019
13:00
HbK Karviná
HBC Plzeň
č.z.: 1050
Místo: KARVINÁ
č.z.: 1029 - Místo: PRAHA - Palmovka
ne 06. 10. 2019
11:00
TJ KOVO Praha
HBC Most
č.z.: 1029
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 1012 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 12. 10. 2019
17:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1012
Místo: PARDUBICE - Polabiny
č.z.: 1035 - Místo: PLZEŇ - hala
so 12. 10. 2019
17:00
HBC Plzeň
TJ KOVO Praha
č.z.: 1035
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1036 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 12. 10. 2019
14:00
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1036
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1032 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 12. 10. 2019
13:00
HBC Kladno
HbK Karviná
č.z.: 1032
Místo: KLADNO - u zimn.st.
č.z.: 1034 - Místo: MOST - A.N.S.
so 12. 10. 2019
11:00
HBC Most
HC Kert Park Praha
č.z.: 1034
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1033 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
ne 13. 10. 2019
11:00
HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1033
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
č.z.: 1042 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
ne 13. 10. 2019
11:00
HBC Kladno
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1042
Místo: KLADNO - u zimn.st.
č.z.: 1049 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 19. 10. 2019
17:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1049
Místo: PARDUBICE - Polabiny
č.z.: 1105 - Místo: PLZEŇ - hala
so 19. 10. 2019
17:00
HBC Plzeň
HC Kert Park Praha
č.z.: 1105
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1047 - Místo: DOBŘANY
so 19. 10. 2019
11:00
TJ Snack Dobřany
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1047
Místo: DOBŘANY
č.z.: 1051 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 19. 10. 2019
11:00
HBC Kladno
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1051
Místo: KLADNO - u zimn.st.
č.z.: 1053 - Místo: MOST - A.N.S.
so 26. 10. 2019
11:00
HBC Most
HBC Kladno
č.z.: 1053
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1058 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 02. 11. 2019
16:00
HC Kert Park Praha
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1058
Místo: PRAHA - Lužiny
č.z.: 1059 - Místo: KARVINÁ
so 02. 11. 2019
15:00
HbK Karviná
SK Sudoměřice
č.z.: 1059
Místo: KARVINÁ
č.z.: 1061 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 02. 11. 2019
13:00
HBC Hradec Králové 1988
HBC Most
č.z.: 1061
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
č.z.: 1060 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 02. 11. 2019
11:00
HBC Kladno
HBC Plzeň
č.z.: 1060
Místo: KLADNO - u zimn.st.
č.z.: 1057 - Místo: DOBŘANY
so 02. 11. 2019
10:30
TJ Snack Dobřany
TJ KOVO Praha
č.z.: 1057
Místo: DOBŘANY
č.z.: 1018 - Místo: SUDOMĚŘICE
ne 03. 11. 2019
11:00
SK Sudoměřice
HBC Plzeň
č.z.: 1018
Místo: SUDOMĚŘICE
č.z.: 1040 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
ne 03. 11. 2019
11:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Most
č.z.: 1040
Místo: PARDUBICE - Polabiny
č.z.: 1066 - Místo: PRAHA - Palmovka
pá 08. 11. 2019
19:00
TJ KOVO Praha
HC Kert Park Praha
č.z.: 1066
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 1063 - Místo: PLZEŇ - hala
so 09. 11. 2019
17:00
HBC Plzeň
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1063
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1048 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 09. 11. 2019
16:00
HC Kert Park Praha
SK Sudoměřice
č.z.: 1048
Místo: PRAHA - Lužiny
č.z.: 1065 - Místo: LETOHRAD
so 09. 11. 2019
16:00
SK Hokejbal Letohrad
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1065
Místo: LETOHRAD
č.z.: 1043 - Místo: MOST - A.N.S.
so 09. 11. 2019
15:00
HBC Most
HbK Karviná
č.z.: 1043
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1064 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 09. 11. 2019
11:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Kladno
č.z.: 1064
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1054 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
ne 10. 11. 2019
11:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HbK Karviná
č.z.: 1054
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1062 - Místo: MOST - A.N.S.
ne 10. 11. 2019
11:00
HBC Most
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1062
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1068 - Místo: PRAHA - Palmovka
pá 15. 11. 2019
20:00
TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1068
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 1072 - Místo: PLZEŇ - hala
so 16. 11. 2019
17:00
HBC Plzeň
HBC Most
č.z.: 1072
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1069 - Místo: LETOHRAD
so 16. 11. 2019
16:00
SK Hokejbal Letohrad
HbK Karviná
č.z.: 1069
Místo: LETOHRAD
č.z.: 1070 - Místo: SUDOMĚŘICE
so 16. 11. 2019
15:00
SK Sudoměřice
HBC Kladno
č.z.: 1070
Místo: SUDOMĚŘICE
č.z.: 1071 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 16. 11. 2019
14:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1071
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1067 - Místo: DOBŘANY
so 16. 11. 2019
10:30
TJ Snack Dobřany
HC Kert Park Praha
č.z.: 1067
Místo: DOBŘANY
č.z.: 1127 - Místo: MOST - A.N.S.
ne 17. 11. 2019
11:00
HBC Most
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1127
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1073 - Místo: PLZEŇ - hala
so 23. 11. 2019
17:00
HBC Plzeň
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1073
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1077 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 23. 11. 2019
17:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Kert Park Praha
č.z.: 1077
Místo: PARDUBICE - Polabiny
č.z.: 1076 - Místo: KARVINÁ
so 23. 11. 2019
15:00
HbK Karviná
TJ KOVO Praha
č.z.: 1076
Místo: KARVINÁ
č.z.: 1075 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 23. 11. 2019
13:00
HBC Hradec Králové 1988
SK Sudoměřice
č.z.: 1075
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
č.z.: 1074 - Místo: MOST - A.N.S.
so 23. 11. 2019
11:00
HBC Most
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1074
Místo: MOST - A.N.S.
č.z.: 1037 - Místo: LETOHRAD
ne 24. 11. 2019
14:00
SK Hokejbal Letohrad
SK Sudoměřice
č.z.: 1037
Místo: LETOHRAD
č.z.: 1016 - Místo: PLZEŇ - hala
so 30. 11. 2019
16:00
HBC Plzeň
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1016
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1079 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 30. 11. 2019
16:00
HC Kert Park Praha
HbK Karviná
č.z.: 1079
Místo: PRAHA - Lužiny
č.z.: 1014 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 30. 11. 2019
11:00
HBC Kladno
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1014
Místo: KLADNO - u zimn.st.
č.z.: 1078 - Místo: DOBŘANY
so 30. 11. 2019
11:00
TJ Snack Dobřany
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1078
Místo: DOBŘANY
č.z.: 1090 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 30. 11. 2019
11:00
TJ KOVO Praha
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1090
Místo: PRAHA - Palmovka
č.z.: 1116 - Místo: PLZEŇ - hala
so 29. 02. 2020
16:00
HBC Plzeň
HbK Karviná
č.z.: 1116
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1052 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 29. 02. 2020
13:30
HBC Hradec Králové 1988
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1052
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
č.z.: 1088 - Místo: DOBŘANY
ne 01. 03. 2020
11:00
TJ Snack Dobřany
HbK Karviná
č.z.: 1088
Místo: DOBŘANY
č.z.: 1086 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
pá 06. 03. 2020
20:00
HBC Kladno
TJ KOVO Praha
č.z.: 1086
Místo: KLADNO - u zimn.st.
č.z.: 1087 - Místo: KARVINÁ
so 07. 03. 2020
15:00
HbK Karviná
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1087
Místo: KARVINÁ
č.z.: 1084 - Místo: PLZEŇ - hala
so 07. 03. 2020
14:00
HBC Plzeň
SK Sudoměřice
č.z.: 1084
Místo: PLZEŇ - hala
č.z.: 1085 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 07. 03. 2020
13:00
HBC Hradec Králové 1988
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1085
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
č.z.: 1083 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 07. 03. 2020
11:30
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1083
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
č.z.: 1089 - Místo: PRAHA - Lužiny
ne 08. 03. 2020
14:00
HC Kert Park Praha
HBC Kladno
č.z.: 1089
Místo: PRAHA - Lužiny
č.z.: 1094 - Místo: PLZEŇ - hala
so 14. 03. 2020
16:00
HBC Plzeň
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1094
Místo: PLZEŇ - hala
-:-
č.z.: 1093 - Místo: SUDOMĚŘICE
so 14. 03. 2020
15:00
SK Sudoměřice
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1093
Místo: SUDOMĚŘICE
-:-
č.z.: 1096 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 14. 03. 2020
13:00
HBC Hradec Králové 1988
HC Kert Park Praha
č.z.: 1096
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
-:-
č.z.: 1097 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 14. 03. 2020
11:00
HBC Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1097
Místo: KLADNO - u zimn.st.
-:-
č.z.: 1095 - Místo: MOST - A.N.S.
so 14. 03. 2020
10:00
HBC Most
TJ KOVO Praha
č.z.: 1095
Místo: MOST - A.N.S.
-:-
č.z.: 1107 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
ne 15. 03. 2020
13:00
HBC Hradec Králové 1988
HbK Karviná
č.z.: 1107
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
-:-
č.z.: 1121 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 21. 03. 2020
17:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Sudoměřice
č.z.: 1121
Místo: PARDUBICE - Polabiny
-:-
č.z.: 1100 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 21. 03. 2020
16:00
HC Kert Park Praha
HBC Most
č.z.: 1100
Místo: PRAHA - Lužiny
-:-
č.z.: 1102 - Místo: LETOHRAD
so 21. 03. 2020
16:00
SK Hokejbal Letohrad
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1102
Místo: LETOHRAD
-:-
č.z.: 1098 - Místo: KARVINÁ
so 21. 03. 2020
15:00
HbK Karviná
HBC Kladno
č.z.: 1098
Místo: KARVINÁ
-:-
č.z.: 1101 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 21. 03. 2020
13:30
TJ KOVO Praha
HBC Plzeň
č.z.: 1101
Místo: PRAHA - Palmovka
-:-
č.z.: 1113 - Místo: LETOHRAD
ne 22. 03. 2020
14:00
SK Hokejbal Letohrad
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1113
Místo: LETOHRAD
-:-
č.z.: 1099 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
ne 22. 03. 2020
13:30
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1099
Místo: PARDUBICE - Polabiny
-:-
č.z.: 1039 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 28. 03. 2020
16:00
HC Kert Park Praha
HBC Plzeň
č.z.: 1039
Místo: PRAHA - Lužiny
-:-
č.z.: 1041 - Místo: KARVINÁ
so 28. 03. 2020
15:00
HbK Karviná
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1041
Místo: KARVINÁ
-:-
č.z.: 1103 - Místo: SUDOMĚŘICE
so 28. 03. 2020
15:00
SK Sudoměřice
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1103
Místo: SUDOMĚŘICE
-:-
č.z.: 1104 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
so 28. 03. 2020
11:00
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ KOVO Praha
č.z.: 1104
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
-:-
č.z.: 1106 - Místo: MOST - A.N.S.
so 28. 03. 2020
11:00
HBC Most
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1106
Místo: MOST - A.N.S.
-:-
č.z.: 1119 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
ne 29. 03. 2020
11:00
HBC Kladno
HBC Most
č.z.: 1119
Místo: KLADNO - u zimn.st.
-:-
č.z.: 1110 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 04. 04. 2020
17:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň
č.z.: 1110
Místo: PARDUBICE - Polabiny
-:-
č.z.: 1111 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 04. 04. 2020
16:00
HC Kert Park Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1111
Místo: PRAHA - Lužiny
-:-
č.z.: 1109 - Místo: KARVINÁ
so 04. 04. 2020
15:00
HbK Karviná
HBC Most
č.z.: 1109
Místo: KARVINÁ
-:-
č.z.: 1112 - Místo: PRAHA - Palmovka
so 04. 04. 2020
13:30
TJ KOVO Praha
SK Sudoměřice
č.z.: 1112
Místo: PRAHA - Palmovka
-:-
č.z.: 1108 - Místo: DOBŘANY
so 04. 04. 2020
11:00
TJ Snack Dobřany
HBC Kladno
č.z.: 1108
Místo: DOBŘANY
-:-
č.z.: 1081 - Místo: SUDOMĚŘICE
ne 05. 04. 2020
11:00
SK Sudoměřice
HBC Most
č.z.: 1081
Místo: SUDOMĚŘICE
-:-
č.z.: 1122 - Místo: PRAHA - Palmovka
ne 05. 04. 2020
11:00
TJ KOVO Praha
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1122
Místo: PRAHA - Palmovka
-:-
č.z.: 1091 - Místo: LETOHRAD
pá 10. 04. 2020
16:00
SK Hokejbal Letohrad
HBC Most
č.z.: 1091
Místo: LETOHRAD
-:-
č.z.: 1114 - Místo: SUDOMĚŘICE
pá 10. 04. 2020
15:00
SK Sudoměřice
HC Kert Park Praha
č.z.: 1114
Místo: SUDOMĚŘICE
-:-
č.z.: 1115 - Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
pá 10. 04. 2020
14:00
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1115
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
-:-
č.z.: 1117 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
pá 10. 04. 2020
11:00
HBC Hradec Králové 1988
HBC Kladno
č.z.: 1117
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
-:-
č.z.: 1123 - Místo: PRAHA - Palmovka
pá 10. 04. 2020
11:00
TJ KOVO Praha
TJ Snack Dobřany
č.z.: 1123
Místo: PRAHA - Palmovka
-:-
č.z.: 1126 - Místo: PLZEŇ - hala
so 18. 04. 2020
17:00
HBC Plzeň
HBC Kladno
č.z.: 1126
Místo: PLZEŇ - hala
-:-
č.z.: 1124 - Místo: LETOHRAD
so 18. 04. 2020
16:00
SK Hokejbal Letohrad
HC Kert Park Praha
č.z.: 1124
Místo: LETOHRAD
-:-
č.z.: 1120 - Místo: KARVINÁ
so 18. 04. 2020
15:30
HbK Karviná
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1120
Místo: KARVINÁ
-:-
č.z.: 1055 - Místo: SUDOMĚŘICE
so 18. 04. 2020
15:00
SK Sudoměřice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
č.z.: 1055
Místo: SUDOMĚŘICE
-:-
č.z.: 1118 - Místo: DOBŘANY
so 18. 04. 2020
13:30
TJ Snack Dobřany
HBC Hradec Králové 1988
č.z.: 1118
Místo: DOBŘANY
-:-
č.z.: 1092 - Místo: SUDOMĚŘICE
ne 19. 04. 2020
11:30
SK Sudoměřice
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1092
Místo: SUDOMĚŘICE
-:-
č.z.: 1013 - Místo: KARVINÁ
ne 19. 04. 2020
11:00
HbK Karviná
HC Kert Park Praha
č.z.: 1013
Místo: KARVINÁ
-:-
č.z.: 1128 - Místo: DOBŘANY
so 25. 04. 2020
14:00
TJ Snack Dobřany
HBC Most
č.z.: 1128
Místo: DOBŘANY
-:-
č.z.: 1129 - Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
so 25. 04. 2020
14:00
HBC Hradec Králové 1988
HBC Plzeň
č.z.: 1129
Místo: HRADEC KRÁLOVÉ
-:-
č.z.: 1130 - Místo: KLADNO - u zimn.st.
so 25. 04. 2020
14:00
HBC Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem
č.z.: 1130
Místo: KLADNO - u zimn.st.
-:-
č.z.: 1131 - Místo: PARDUBICE - Polabiny
so 25. 04. 2020
14:00
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Hokejbal Letohrad
č.z.: 1131
Místo: PARDUBICE - Polabiny
-:-
č.z.: 1132 - Místo: PRAHA - Lužiny
so 25. 04. 2020
14:00
HC Kert Park Praha
TJ KOVO Praha
č.z.: 1132
Místo: PRAHA - Lužiny
-:-
č.z.: 1125 - Místo: SUDOMĚŘICE
so 25. 04. 2020
14:00
SK Sudoměřice
HbK Karviná
č.z.: 1125
Místo: SUDOMĚŘICE
-:-

Partneři českého hokejbalu