Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.05.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
3:10 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 4 | 4 | 0 | |
19.05.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Kladno
|
4:2 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
12.05.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
7:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2 | 1 | 3 | 0 | |
01.05.2024 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:0p |
HBC Prachatice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
21.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
11:2 |
HBC Kladno
|
2 | 2 | 4 | 0 | |
20.04.2024 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
5:3 |
HBC Rakovník
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
20.04.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
HBC Dandy Malé Březno
|
6:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem B
|
4 | 1 | 5 | 0 | |
14.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
13:3 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
14.04.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem B
|
4:3 |
HBC Coma Team
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
24.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:4 |
HBC Plzeň
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
23.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Rakovník
|
1:3 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
23.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Rakovník
|
5:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
17.03.2024 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
3:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
10.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
3:2 |
SK Kelti 2008
|
1 | 1 | 2 | 0 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Memoriál Libora Topolánka 2023 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Extraliga juniorů - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Extraliga juniorů - Nadstavba - Skupina Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina A - Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 2 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | |
2. Liga - Čechy Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem B | útočník | 2 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 6 | 8 | 4 | 12 | 1 | 2 | 0 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | |
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | |
Extraliga dorostu - Kvalifikace - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
Oblastní liga - Čechy Sever - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem C | útočník | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 6 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 6 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Finálový turnaj - Play-Off | HBC Most | útočník | 2 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | 2 | |
Liga starších žáků - Finálový turnaj - Skupina B | HBC Most | útočník | 2 | 7 | 2 | 9 | 1 | 0 | 2 | |
Liga starších žáků - Kvalifikační turnaj - Základní část | HBC Most | útočník | 4 | 7 | 11 | 18 | 1 | 1 | 4 | |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | HBC Most | útočník | 10 | 24 | 17 | 41 | 0 | 2 | 4 |