Tomáš Primus

obránce 28. 04. 2008 15 let
Datum Kolo Soutěž Domácí Skóre Hosté G A B TM
18.02.2024 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
3:1
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
0 0 0 0
10.02.2024 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
4:2
HBC Orlík Ústí nad Labem
0 0 0 0
04.02.2024 Oblastní liga - Čechy Sever
HBC Black&White Děčín
9:3
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
0 0 0 0
27.01.2024 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ Sharks Neštěmice
1:13
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
1 2 3 0
21.01.2024 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
3:1
SK Dubí B
0 0 0 2
26.11.2023 Extraliga dorostu
TJ Tatran Třemošná
2:7
Elba DDM Ústí nad Labem
0 2 2 0
25.11.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
3:8
HSÚ SHC Warriors Chlumec
0 0 0 0
18.11.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
Wolves Chomutov
4:1
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
0 0 0 0
12.11.2023 Extraliga dorostu
HBC Kladno
2:4
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
05.11.2023 Extraliga dorostu
Elba DDM Ústí nad Labem
8:0
HbC Zliv
0 1 1 0
05.11.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
2:7
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
0 0 0 0
29.10.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
HBC Orlík Ústí nad Labem
3:4sn
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
0 0 0 0
28.10.2023 Extraliga dorostu
HBC Prachatice
0:10
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
22.10.2023 Extraliga dorostu
Elba DDM Ústí nad Labem
14:2
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
0 0 0 0
21.10.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
5:6
HBC Black&White Děčín
0 0 0 0
15.10.2023 Extraliga dorostu
HBC Plzeň
4:6
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
08.10.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
SK Dubí B
2:4
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
1 0 1 0
08.10.2023 Extraliga dorostu
Elba DDM Ústí nad Labem
3:2
SK Kelti 2008
0 0 0 0
01.10.2023 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
1:4
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
30.09.2023 Extraliga dorostu
SK Suchdol nad Lužnicí
1:12
Elba DDM Ústí nad Labem
1 2 3 0
24.09.2023 Extraliga dorostu
Elba DDM Ústí nad Labem
6:2
TJ Blatná Datels
0 0 0 0
23.09.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ SHC Warriors Chlumec
10:1
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
0 0 0 0
17.09.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
3:5
Wolves Chomutov
0 1 1 0
10.09.2023 Extraliga dorostu
Elba DDM Ústí nad Labem
18:2
TJ Tatran Třemošná
0 0 0 0
09.09.2023 Oblastní liga - Čechy Sever
HbC Kings Teplice
0:6
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
1 0 1 0
27.08.2023 Memoriál Libora Topolánka 2023
HBC Svítkov Stars Pardubice
3:1
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
27.08.2023 Memoriál Libora Topolánka 2023
HBC Plzeň
1:0
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
26.08.2023 Memoriál Libora Topolánka 2023
HC Kert Park Praha
1:4
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
26.08.2023 Memoriál Libora Topolánka 2023
Elba DDM Ústí nad Labem
5:1
HBC Hradec Králové 1988
0 0 0 0
Sezóna 2023-2024 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Memoriál Libora Topolánka 2023 - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 4 0 0 0 0 0 0
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ Elba DDM Ústí nad Labem útočník 11 1 5 6 0 0 0
Oblastní liga - Čechy Sever - Základní část HSÚ Foreads Ústí nad Labem obránce 14 3 3 6 0 0 2
Sezóna 2022-2023 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Play-Off Elba DDM Ústí nad Labem obránce 2 0 0 0 0 0 0
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Skupina B Elba DDM Ústí nad Labem obránce 2 0 0 0 0 0 0
Extraliga dorostu - Kvalifikace - Skupina B Elba DDM Ústí nad Labem obránce 3 0 0 0 0 0 0
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ Elba DDM Ústí nad Labem obránce 18 0 1 1 0 0 2
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem obránce 18 0 7 7 0 0 16
Sezóna 2021-2022 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Turnaj krajských výběrů U13 - 2021 - Základní část Ústecký kraj útočník 6 0 0 0 0 0 0
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 16 2 2 4 1 0 0
Sezóna 2020-2021 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 1 0 0 0 0 0 2
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem obránce 2 0 0 0 0 0 0
Letní Pohár mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem obránce 2 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2019-2020 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem obránce 11 0 1 1 0 0 0
Sezóna 2018-2019 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor přípravek Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník 12 0 0 0 0 0 1
Sezóna 2017-2018 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor přípravek - Čechy Střed - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Střed - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem obránce 7 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2016-2017 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek ČECHY STŘED 2016-2017 - Základní část Elba DDM Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2015-2016 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek ČECHY STŘED 2015-2016 - Přebor minipřípravek - ČECHY STŘED 2015-2016 SC Dragons Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2014-2015 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
MČR minipřípravek 2015 - MČR minipřípravek 2015 - Skupina A SC Dragons Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
MČR minipřípravek 2015 - MČR minipřípravek 2015 - Skupina o 7. místo SC Dragons Ústí nad Labem útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2013-2014 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
MČR přípravek 2014 - MČR přípravek 2014 - Skupina C SC Dragons Ústí nad Labem útočník 2 0 0 0 0 0 0
MČR přípravek 2014 - Skupina H - o umístění SC Dragons Ústí nad Labem útočník 2 0 0 0 0 0 0