Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozpis soutěže - EXTRALIGA

Zobraz období:

Extraliga hokejbalu 2019-2020

Sobota 07. 09. 2019
1001 Kert Park Praha Snack Dobřany 17:00 » PRAHA - Lužiny
1002 Autosklo PCE KOVO Praha 17:00 » PARDUBICE - Polabiny
1003 Karviná Letohrad 15:00 » KARVINÁ
1004 Kladno SK Sudoměřice 13:00 » KLADNO - u zimn.st.
1005 H.Králové Elba DDM ÚNL 13:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
1006 Most HBC Plzeň 11:00 » MOST - A.N.S.
Sobota 14. 09. 2019
1007 Snack Dobřany HBC Plzeň 10:30 » DOBŘANY
1008 Elba DDM ÚNL Most 16:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
1009 SK Sudoměřice H.Králové 15:00 » SUDOMĚŘICE
1010 KOVO Praha Karviná 13:30 » PRAHA - Palmovka
1011 Kert Park Praha Autosklo PCE 17:00 » PRAHA - Lužiny
1080 Letohrad Kladno 14:00 » LETOHRAD
Neděle 15. 09. 2019
1046 SK Sudoměřice KOVO Praha 13:00 » SUDOMĚŘICE
1082 Elba DDM ÚNL HBC Plzeň 15:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
Pátek 20. 09. 2019
1020 KOVO Praha Kladno 20:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 21. 09. 2019
1017 Snack Dobřany Elba DDM ÚNL 11:30 » DOBŘANY
1019 Letohrad H.Králové 16:00 » LETOHRAD
1021 Autosklo PCE Karviná 17:00 » PARDUBICE - Polabiny
Pátek 27. 09. 2019
1023 Kladno Kert Park Praha 19:00 » KLADNO - u zimn.st.
Sobota 28. 09. 2019
1022 Karviná Snack Dobřany 15:45 » KARVINÁ
1024 H.Králové KOVO Praha 16:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
1025 Most Letohrad 13:00 » MOST - A.N.S.
1026 Elba DDM ÚNL SK Sudoměřice 15:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
1044 HBC Plzeň Autosklo PCE 17:00 » PLZEŇ - hala
Neděle 29. 09. 2019
1015 Most SK Sudoměřice 11:00 » MOST - A.N.S.
1056 Letohrad KOVO Praha 11:00 » LETOHRAD
Sobota 05. 10. 2019
1027 Snack Dobřany SK Sudoměřice 14:00 » DOBŘANY
1028 Letohrad HBC Plzeň 16:00 » LETOHRAD
1030 Kert Park Praha H.Králové 17:00 » PRAHA - Lužiny
1031 Autosklo PCE Kladno 17:00 » PARDUBICE - Polabiny
1038 KOVO Praha Elba DDM ÚNL 11:00 » PRAHA - Palmovka
Neděle 06. 10. 2019
1029 KOVO Praha Most 11:00 » PRAHA - Palmovka
1045 Elba DDM ÚNL Kert Park Praha 13:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
1050 Karviná HBC Plzeň 13:00 » KARVINÁ
Sobota 12. 10. 2019
1012 Autosklo PCE Snack Dobřany 17:00 » PARDUBICE - Polabiny
1032 Kladno Karviná 13:00 » KLADNO - u zimn.st.
1034 Most Kert Park Praha 11:00 » MOST - A.N.S.
1035 HBC Plzeň KOVO Praha 17:00 » PLZEŇ - hala
1036 Elba DDM ÚNL Letohrad 14:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
Neděle 13. 10. 2019
1033 H.Králové Autosklo PCE 11:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
1042 Kladno Snack Dobřany 11:00 » KLADNO - u zimn.st.
Sobota 19. 10. 2019
1047 Snack Dobřany Letohrad 11:00 » DOBŘANY
1049 Autosklo PCE Elba DDM ÚNL 17:00 » PARDUBICE - Polabiny
1051 Kladno H.Králové 11:00 » KLADNO - u zimn.st.
1105 HBC Plzeň Kert Park Praha 17:00 » PLZEŇ - hala
Sobota 26. 10. 2019
1053 Most Kladno 11:00 » MOST - A.N.S.
Sobota 02. 11. 2019
1057 Snack Dobřany KOVO Praha 10:30 » DOBŘANY
1058 Kert Park Praha Letohrad 16:00 » PRAHA - Lužiny
1059 Karviná SK Sudoměřice 15:00 » KARVINÁ
1060 Kladno HBC Plzeň 11:00 » KLADNO - u zimn.st.
1061 H.Králové Most 13:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
Neděle 03. 11. 2019
1018 SK Sudoměřice HBC Plzeň 11:00 » SUDOMĚŘICE
1040 Autosklo PCE Most 11:00 » PARDUBICE - Polabiny
Pátek 08. 11. 2019
1066 KOVO Praha Kert Park Praha 19:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 09. 11. 2019
1043 Most Karviná 15:00 » MOST - A.N.S.
1048 Kert Park Praha SK Sudoměřice 16:00 » PRAHA - Lužiny
1063 HBC Plzeň H.Králové 17:00 » PLZEŇ - hala
1064 Elba DDM ÚNL Kladno 11:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
1065 Letohrad Autosklo PCE 16:00 » LETOHRAD
Neděle 10. 11. 2019
1054 Elba DDM ÚNL Karviná 11:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
1062 Most Snack Dobřany 11:00 » MOST - A.N.S.
Pátek 15. 11. 2019
1068 KOVO Praha Autosklo PCE 20:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 16. 11. 2019
1067 Snack Dobřany Kert Park Praha 10:30 » DOBŘANY
1069 Letohrad Karviná 16:00 » LETOHRAD
1070 SK Sudoměřice Kladno 15:00 » SUDOMĚŘICE
1071 Elba DDM ÚNL H.Králové 14:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
1072 HBC Plzeň Most 17:00 » PLZEŇ - hala
Neděle 17. 11. 2019
1127 Most H.Králové 11:00 » MOST - A.N.S.
Sobota 23. 11. 2019
1073 HBC Plzeň Snack Dobřany 17:00 » PLZEŇ - hala
1074 Most Elba DDM ÚNL 11:00 » MOST - A.N.S.
1075 H.Králové SK Sudoměřice 13:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
1076 Karviná KOVO Praha 15:00 » KARVINÁ
1077 Autosklo PCE Kert Park Praha 17:00 » PARDUBICE - Polabiny
Neděle 24. 11. 2019
1037 Letohrad SK Sudoměřice 14:00 » LETOHRAD
Sobota 30. 11. 2019
1014 Kladno Letohrad 11:00 » KLADNO - u zimn.st.
1016 HBC Plzeň Elba DDM ÚNL 16:00 » PLZEŇ - hala
1078 Snack Dobřany Autosklo PCE 11:00 » DOBŘANY
1079 Kert Park Praha Karviná 16:00 » PRAHA - Lužiny
1090 KOVO Praha H.Králové 11:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 29. 02. 2020
1052 H.Králové Snack Dobřany 13:30 » HRADEC KRÁLOVÉ
1116 HBC Plzeň Karviná 16:00 » PLZEŇ - hala
Neděle 01. 03. 2020
1088 Snack Dobřany Karviná 11:00 » DOBŘANY
Pátek 06. 03. 2020
1086 Kladno KOVO Praha 20:00 » KLADNO - u zimn.st.
Sobota 07. 03. 2020
1083 Elba DDM ÚNL Snack Dobřany 11:30 » ÚSTÍ NAD LABEM
1084 HBC Plzeň SK Sudoměřice 14:00 » PLZEŇ - hala
1085 H.Králové Letohrad 13:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
1087 Karviná Autosklo PCE 15:00 » KARVINÁ
Neděle 08. 03. 2020
1089 Kert Park Praha Kladno 14:00 » PRAHA - Lužiny
Sobota 14. 03. 2020
1093 SK Sudoměřice Snack Dobřany 15:00 » SUDOMĚŘICE
1094 HBC Plzeň Letohrad 16:00 » PLZEŇ - hala
1095 Most KOVO Praha 10:00 » MOST - A.N.S.
1096 H.Králové Kert Park Praha 13:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
1097 Kladno Autosklo PCE 11:00 » KLADNO - u zimn.st.
Neděle 15. 03. 2020
1107 H.Králové Karviná 13:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
Sobota 21. 03. 2020
1098 Karviná Kladno 15:00 » KARVINÁ
1100 Kert Park Praha Most 16:00 » PRAHA - Lužiny
1101 KOVO Praha HBC Plzeň 13:30 » PRAHA - Palmovka
1102 Letohrad Elba DDM ÚNL 16:00 » LETOHRAD
1121 Autosklo PCE SK Sudoměřice 17:00 » PARDUBICE - Polabiny
Neděle 22. 03. 2020
1099 Autosklo PCE H.Králové 13:30 » PARDUBICE - Polabiny
1113 Letohrad Snack Dobřany 14:00 » LETOHRAD
Sobota 28. 03. 2020
1039 Kert Park Praha HBC Plzeň 16:00 » PRAHA - Lužiny
1041 Karviná H.Králové 15:00 » KARVINÁ
1103 SK Sudoměřice Letohrad 15:00 » SUDOMĚŘICE
1104 Elba DDM ÚNL KOVO Praha 11:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
1106 Most Autosklo PCE 11:00 » MOST - A.N.S.
Neděle 29. 03. 2020
1119 Kladno Most 11:00 » KLADNO - u zimn.st.
Sobota 04. 04. 2020
1108 Snack Dobřany Kladno 11:00 » DOBŘANY
1109 Karviná Most 15:00 » KARVINÁ
1110 Autosklo PCE HBC Plzeň 17:00 » PARDUBICE - Polabiny
1111 Kert Park Praha Elba DDM ÚNL 16:00 » PRAHA - Lužiny
1112 KOVO Praha SK Sudoměřice 13:30 » PRAHA - Palmovka
Neděle 05. 04. 2020
1081 SK Sudoměřice Most 11:00 » SUDOMĚŘICE
1122 KOVO Praha Letohrad 11:00 » PRAHA - Palmovka
Pátek 10. 04. 2020
1091 Letohrad Most 16:00 » LETOHRAD
1114 SK Sudoměřice Kert Park Praha 15:00 » SUDOMĚŘICE
1115 Elba DDM ÚNL Autosklo PCE 14:00 » ÚSTÍ NAD LABEM
1117 H.Králové Kladno 11:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
1123 KOVO Praha Snack Dobřany 11:00 » PRAHA - Palmovka
Sobota 18. 04. 2020
1055 SK Sudoměřice Autosklo PCE 15:00 » SUDOMĚŘICE
1118 Snack Dobřany H.Králové 13:30 » DOBŘANY
1120 Karviná Elba DDM ÚNL 15:30 » KARVINÁ
1124 Letohrad Kert Park Praha 16:00 » LETOHRAD
1126 HBC Plzeň Kladno 17:00 » PLZEŇ - hala
Neděle 19. 04. 2020
1013 Karviná Kert Park Praha 11:00 » KARVINÁ
1092 SK Sudoměřice Elba DDM ÚNL 11:30 » SUDOMĚŘICE
Sobota 25. 04. 2020
1125 SK Sudoměřice Karviná 14:00 » SUDOMĚŘICE
1128 Snack Dobřany Most 14:00 » DOBŘANY
1129 H.Králové HBC Plzeň 14:00 » HRADEC KRÁLOVÉ
1130 Kladno Elba DDM ÚNL 14:00 » KLADNO - u zimn.st.
1131 Autosklo PCE Letohrad 14:00 » PARDUBICE - Polabiny
1132 Kert Park Praha KOVO Praha 14:00 » PRAHA - Lužiny
Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Tabulka soutěže

1.Kert Park Praha22103:5055
2.Kladno2293:4349
3.HBC Plzeň2266:4243
4.Letohrad2265:3440
5.Autosklo PCE2286:6340
6.H.Králové2260:6336
7.Elba DDM ÚNL2253:7229
8.KOVO Praha2249:7826
9.Karviná2274:7726
10.SK Sudoměřice2252:7023
11.Most2260:7623
12.Rakovník2234:1276

Přehled posledních zápasů

Kladno - Snack Dobřany8:2
H.Králové - Autosklo PCE6:4
HBC Plzeň - KOVO Praha5:1
Autosklo PCE - Snack Dobřany6:5
Elba DDM ÚNL - Letohrad4:2
Kladno - Karviná4:1
Most - Kert Park Praha3:4

Připojte se k hokejbalu



Partneři českého hokejbalu