Všechny
Ženy

Českotřebovská Lokomotiva, Slavia a Litice vstoupily do Ligy žen bez porážky!

14.10.2019 Anna Kuželová
Autor fotografie:Jana Nekolová
Liga žen naplno roztočila svá kola a ženské týmy mají za sebou prvních dvanáct zápasů. Poprvé je totiž do soutěže přihlášeno devět celků a kvůli tomu musejí být tři hrací místa. Na čelo se vyhoupla díky třem výhrám Česká Třebová. Bez porážky jsou však také týmy Slavie a Plzně, které ale odehrály jen dva zápasy. Naproti tomu hned tři celky budou mít za čtrnáct dní co napravovat. Další hrací den je na programu již 2. listopadu!

Písek


Pardubické Autosklo vstoupilo opět po roce do soutěže bez vstřelené branky. V utkání s Pískem se pardubické hráčky neprosadily a prohrály 0:2. Ve druhém vzájemném klání byl průběh ještě o něco napínavější, ale těsný výsledek 0:1 nakonec udržel opět Písek. Ve třetím zápase se Autosklo postavilo proti plzeňským Liticím a v tomto utkání se mohlo radovat alespoň ze vstřelené branky, na vítězství to však nestačilo. Plzeň byla úspěšná také ve svém druhém zápase, v němž narazila na domácí Písek, se kterým si poradila rozdílem jedné branky a do soutěže vstoupila bez porážky.

Pardubice – Svítkov


Dalším celkem, který vstoupil do soutěže bez porážky je Česká Třebová. Hned dvakrát si poradila se Svítkovem, kterému vstřelila celkem osm branek. V utkání s Kyjovem dovolila svému soupeři skórovat pouze jednou, sama dala naopak branky tři a ze Svítkova si odvezla celkem devět bodů. Domácí hráčky naopak domácí turnaj nezvládly a padly také s Kyjovem. Kyjovu se podařilo udržet čisté konto a výhru 2:0.

Praha - Lužiny


V Praze byly bezchybné domácí hráčky, které nezaváhaly a slavily dvě jasné výhry. Vyrovnané souboje se daly očekávat od týmů Prachatic a Berouna. Šťastnějším týmem naopak v obou případech byly Prachatice. Fretky nastoupily s velmi omlazeným týmem, který se však neztratil. Oba dva zápasy ale skončily rozdílem čtyř branek ve prospěch Prachatic.

Další termíny Ligy žen:


2.11.2019 – Písek, Pardubice – Polabiny, Plzeň - Litice
16.11.2019 – Prachatice, Česká Třebová, Beroun
7.3.2020 – Praha - Palmovka
4.4.2020 – místa budou upřesněna
2.5.2020 – místa budou upřesněna
6.6.2020 - místo bude upřesněno

Partneři českého hokejbalu