CTM a HCŽ

Camp rozvoje dovedností je minulostí. Pro camp ve Svitavách jsem se rozhodl po CTM, říká Maxima

Obou letních akcí se zúčastnil také mladý hráč z SK Rebel Praha Antonín Maxima, který po Campu talentované mládeže v České Třebové neváhal a přihlásil se také na Camp rozvoje dovedností ve Svitavách. Chce na sobě pracovat a letní campy bere jako dobrou příležitost k tomu.

Chci se zlepšovat dál

Camp ve Svitavách byl převážně vytvořen pro zájemce, na které nezbylo místo na Campu talentované mládeže v České Třebové, ale zájemců bylo dost také z řad těch, kteří se do Třebové dostali. Po campu ve Třebové jsem se rozhodl, že bych rád jel také na další camp do Svitav, takže jsem se hned přihlásil. Chci se dál zlepšovat a být nejlepší v týmu,“ prozradil dvanáctiletý talent.

„Cítím, že jsem se rozhodně zlepšil. Velké zlepšení vidím hlavně ve vedení míčku a v rychlosti. Kvůli teplu byl camp ve Svitavách dost náročný. Obě akce bych doporučil všem, protože dojde k velkému zlepšení ve věcech, které nám nejdou,“ upozornil Maxima.

Spousta mládežnických týmů začíná v létě trénovat později, a i z tohoto důvodu hráči využívají akce organizované svazem.V týmu nám příprava ještě nezačala, takže jsem rád, že jsem se mohl zlepšovat a připravovat jinde. Camp ve Třebové pro mě byl lepší, protože jsme měli blíž intr. (smích) Ve Svitavách bylo naopak lepší, že nás tu bylo méně a byli jsme spojení taky s holkami,“ zhodnotil akce stále usměvavý hráč.


Antonín Maxima v modrém tričku si jak CTM, tak CRD nemohl vynachválit. Zdroj fotky: mladeznickyhokejbal.rajce.idnes.cz 

Tabulka extraligy

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HC Kert Park Praha
3 17:10 9
2.
HBC Kladno
2 10:5 6
3.
Elba DDM Ústí nad...
2 7:3 6
4.
HBC AUTOSKLO H.A.K....
3 12:8 6
5.
HBC Most
2 6:2 6
6.
HBC Hradec...
3 15:13 5
7.
HbK Karviná
2 11:10 4
8.
HBC Plzeň
1 1:2 0
9.
SK Hokejbal Letohrad
2 3:6 0
10.
HBC Hostivař
3 6:13 0
11.
TJ KOVO Praha
2 3:10 0
12.
TJ Snack Dobřany
3 5:14 0