Extraliga dorostu

Už jsme se dostali na tu správnou vlnu a věřím, že se s Letohradem dostaneme do nadstavby dorostu, prozradil Max Fišer

Dorostenci Letohradu bojují o postup do nadstavbové části. V následujících dnech je čekají důležité zápasy. Nejen o Extralize dorostu, ale i o lize starších žáků a turnaji krajů, nám pověděl letohradský Max Fišer, který patří k nejproduktivnějším hráčům.

Tenhle rok jsme měli hodně campů a postupně se sehráváme

Pojďme si v rychlosti shrnout turnaj krajských výběru, ve kterém Pardubický kraj neztratil ani bod. Co stojí za vítězstvím ve skupině a postupem?

Určitě sehranost. Tenhle rok jsme měli hodně campů a postupně se sehráváme. Doufám, že s blížícím turnajem krajů to bude lepší.

Jak se těšíte na Final four krajských výběrů U15, které se odehraje 1.května?

Těším se moc. Doufám, že navážeme na kluky z U13, kteří dokázali minulý rok vyhrát turnaj krajů.

Věkem jste stále v kategorii starších žáků, ale pravidelně naskakujete i v Extralize dorostu. Jak byste zhodnotil dosavadní průběh sezóny v kategorii dorost?

Celkově máme mladý tým, sice začátek sezóny byl trochu vlažnější, ale už jsme se dostali na tu správnou vlnu a věřím, že se do nadstavby probojujeme.


Všichni vědí, že to jsou velmi důležité zápasy, ale to jsou vlastně všechny

V Extralize dorostu Letohrad bojuje o nadstavbovou část, v posledních kolech Vás čekají důležité zápasy. Jak jste na ně připravení?

Všichni vědí, že to jsou velmi důležité zápasy, ale to jsou vlastně všechny, které jsme odehráli. Takže do nich půjdeme úplně stejně jako do všech ostatních, a to s jedním cílem, vyhrát.

Když se podíváme na individuální statistiky v dorostu, tak jste na 10. místě ve Východní divizi a na 3. místě v týmu Letohradu. Podle statistik to vypadá, že jste jedním z tahounů Jelenů. Co stojí za touto výbornou statistikou?

Určitě celý tým. Máme poslední dobou docela dobrou produktivitu, takže nám to tam padá.

V lize starších žáků Vám patří dokonce 2. místo v kanadském bodování. S Jeleny jste na 5. místě. Jaký byl nejtěžší zápas v této kategorii, na který si vzpomínáte?

Těžké zápasy byly všechny, ale kdybych si měl vybrat, tak to bude asi domácí zápas proti Svítkovu, kde jsme vyhráli těsně 3:2 a získali důležité body.