COALSOFT pohár dorostu 2020

BEKO Pohár juniorů přinesl překvapivé výsledky, COALSOFT Pohár dorostu zná semifinalisty!

27.06.2020 Anna Kuželová
Autor fotografie:Hokejbal tým
Favorizované týmy na Final Four juniorů podlehly svým soupeřům a v nedělním souboji se utkají o třetí místo! Ve finále tak na sebe narazí Letohrad a Plzeň. V COALSOFT Poháru dorostu své skupiny ovládla mužstva Ústí a Svítkova, do boje o medaile je doprovodí Suchdol a Autosklo.

BEKO Pohár juniorů


V prvním semifinálovém utkání se střetly celky Ústí a Letohradu. Jako první šel už ve druhé minutě do vedení Letohrad, který měl výborný vstup také do druhé části. Už po třiceti sekundách přidal druhou branku Filip Faltus. Elba DDM se nezalekla, přidala na tempu a postupně vyrovnávala se soupeřem krok. Ještě před druhou sirénou snížil Martin Stupka na rozdíl jednoho gólu, další už však jeho tým nepřidal, a Letohrad slavil díky dobrému vstupu do zápasu postup do finále.


Také druhé utkání skončilo rozdílem jednoho gólu, v tomto případě však viděli diváci vyrovnané první dvě třetiny. Plzeň se dvakrát dostala do vedení, ale v obou případech Autosklo dokázalo zareagovat a srovnat se soupeřem krok. Ve třetí třetině odskočila Plzeň na dvoubrankový rozdíl, který už Autosklo dohnat nedokázalo, a zahraje si tak pouze o třetí místo.




COALSOFT Pohár dorostu


Ve skupině A se nejlépe dařilo Svítkovu, který si poradil s oběma svými soupeři. Nejprve se mu podařilo jasně zdolat Malenovice a ve vyrovnaném utkání se Suchdolem nakonec bral také výhru, i když soupeř zvládl zareagovat na čtyřbrankovou ztrátu a během jedné minuty vstřelil všechny své tři branky! Suchdol musel dohánět ztrátu také s Malenovicemi, v tomto případě se mu to však povedlo a zahraje si semifinále proti Ústí.


To si totiž došlo pro prvenství ve skupině B. V obou případech porazilo své soupeře o dvě branky. Poprvé se mu to podařilo proti Autosklu a následně ve večerním zápase také proti Brnu. Pardubický celek postoupil do semifinále díky jasné výhře nad Brnem, kterému dovolil skórovat pouze jednou. V semifinále se tak diváci mohou těšit na pardubické derby.

Partneři českého hokejbalu