ČMSHb

Společnost mySASY partnerem 30. výročí: Využijte pro svou kondiční přípravu celosvětově jedinečnou aplikaci!

01.06.2020 Filip Červinka
Autor fotografie:Matouš Ingršt, Filip Červinka
V rámci oslav 30 let Českomoravského svazu hokejbalu jsme pro vás zajistili výjimečnou spolupráci se společností mySASY, která se rozhodla stát partnerem našeho výročí. Využijte jedinečné slevy na hrudní monitory a na placené programy! Staň se lepším sportovcem s mySASY!

Abychom do dalších 30 let vstoupili opravdu úspěšně a efektivně, můžete pro svou kondiční přípravu využít tuto celosvětově jedinečnou aplikaci, která vám řekne pravdu o efektivitě vašeho kondičního tréninku se slevou 15% na placené programy a 15% na hrudní monitory při zadání slevového kódu HOKEJBAL30.


Je zřejmé, že efekt tréninku nezávisí jen na jeho struktuře a provedení, ale zásadně i na tom, v jakém dlouhodobém i aktuálním stavu je organismus trénujícího. Proto se trénink celosvětově více a více individualizuje. Pokud chcete jít s dobou, můžete využít českou aplikaci mySASY, která vám pomůže zjistit, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat s ohledem na stav a reakci vašeho organismu. Vyzkoušejte zcela zdarma s programem FREE nebo se slevou 15% na placené programy ZDE! 


Sportnect je sportovní sociální síť, která propojuje sportovce, trenéry, organizátory, fanoušky a rodiče sportujících dětí, čímž jim ulehčuje komunikaci kolem pořádání tréninků, sportovních akcí či jiných setkání, včetně fandění. Dostupná je na webu a v mobilních aplikacích pro iOS i Android, a to zatím zcela zdarma. Jednotlivé funkce systému jsou vyvíjeny ve spolupráci s uživateli, a tak se nebojte zapojit, aby vám sloužila dle vašich představ. Pokud tedy někdy zažíváte komplikace při organizaci tréninků, změnách v programu či organizujete sportovní akce, tato aplikace by vám měla pomoci toto vše zjednodušit. Vyzkoušejte zde: www.sportnect.com 

Partneři českého hokejbalu