1. liga

Koho závěrečné kolo podzimu v 1. Lize posune výše? Kometa hraje o výhodu! Suchdol o 2. místo.

Nejen v Extralize, ale i v 1. Lize je na programu poslední podzimní hokejbalové kolo. Na východě Čech se odehrají tři duely, přičemž na západě Čech čtyři. Ježci hájí první místo, avšak KOVO a Kometa pomýšlí na lepší umístění. Kelti budou chtít porazit po Vlčí smečce i Ještěry! Jak to vše dopadne?

Tygři budou hrát s Kometou o hodně! Jak to zvládnou Buldoci?

Ježci z Heřmanova Městce pocestují do Pardubic, kde budou hrát o setrvání na prvním místě. Rezerva Pardubic však okradla jak KOVO, tak Kometu. Budou v této formě pardubičtí hokejbalisté pokračovat? Ježci by se měli mít po prohře s Mladou Boleslaví na pozoru. Tygři zase budou hrát o další tři body proti Kometě. Mladá Boleslav by teoreticky mohla poskočit na první místo. To samé platí i pro Poličku, která má ještě dva zápasy v záloze. Komu tento duel bude hrát do karet? KOVO se vypraví do Brna. Buldoci budou chtít v posledním podzimním zápase Vosy zakousnout. To je jasné. Povede se jim to?

>>SLEDUJTE 1. LIGU ŽIVĚ NA TVCOM.cz<<


Kelti pomýšlí na další tři body! Dostane se Nové Strašecí z krize?

Beroun si v posledním kole vyšlápl na ústeckou Vlčí smečku. Teď mu v cestě stojí Ještěři. Pokud Kelti zvítězí, může jim to zlepšit postavení vůči play off. O hodně budou hrát i Ještěři, kterým se příliš nedaří. Blatná má na čele tabulky velký náskok, ale i tak bude chtít Pedagog porazit. České Budějovice se posunuly na třetí místo, udrží si ho? Suchdol bude hrát v teple plzeňské haly. Mladí Mečouni budou chtít uzmout konečně nějaké body. Jak se tento zápas vyvine? Vlčí smečka zase v posledním duelu před pauzou bude chtít napravit klopýtnutí z Berouna. Proti trápícímu se Novému Strašecí by to neměl být problém.Tabulka 1. Liga

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
Ježci Heřmanův...
11 52:30 21
2.
SK Kometa Polička
9 37:25 20
3.
HBC Tygři Mladá...
11 37:40 18
4.
TJ KOVO Praha
10 42:33 16
5.
HBK Bulldogs Brno
11 40:30 15
6.
HBC Malenovice
9 28:48 12
7.
HBC Pardubice B
11 20:50 6