Ženy

Liga žen má před sebou poslední kolo podzimní části

Podzimní část hokejbalové sezóny se pomalu blíží k zimní přestávce. Ve čtvrtek 17. listopadu odehrají celky žen další kolo. Vyrazí do Svitav, Prachatic a pardubických Polabin.

Svitavy

Svitavské ženy se dočkají svojí premiéry na domácí půdě, kde se utkají ze Svítkovem a plzeňskými Liticemi. Svitavy měly v minulém kole volno a budou se chtít určitě ukázat před domácím publikem v plné síle. Zavítá sem také Svítkov, kterému se v minulém kole dařilo a momentálně se nachází na druhé příčce. Trojici uzavírají plzeňské Litice, které jsou aktuálně čtvrté.

Prachatice

V Prachaticích se odehrají pouze dvě utkání, domácí však určitě budou chtít bojovat o udržení první příčky v tabulce. Prachatice zatím proplouvají ligou žen bez ztráty bodu, budou se tak jistě snažit si udržet čisté konto i přes zimní přestávku. Děvčata z Berouna nečeká tedy vůbec snadné dvojutkání.

Polabiny

Do Polabin zavítá také Třinec, který je prozatím pro všechny velkou neznámou. Tři utkání zde také odehrají ženy Panthers Kadaň. Domácí Pardubice se představí v tomto ročníku doma již po druhé, čeká je však utkání proti nováčkům v soutěži. Třinec se prozatím trápil s nedostatkem hráček. Doufejme, že pro tentokrát už mu plány nic nepokazí a do Pardubic dorazí. Kadaň se momentálně nachází na třetí příčce v tabulce.

O tom, jaké bude postavení v tabulce po podzimní části se rozhodne už zítra. Tým Kyjova bohužel v letošní sezóně do ligy žen nezasáhne.