ČMSHb

Stálé slevy na novou kolekci od Koutný Prostějov! Hoď se do gala s hrdým partnerem hokejbalu

18.05.2020 PR ČMSHb
Autor fotografie:fcb Koutný Prostějov
Českomoravský svaz hokejbalu navázal silné partnerství se společností Koutný Prostějov, jež pro všechny registrované členy ČMSHb a jejich příbuzné nabízí stálou 10% slevu na novou kolekci!

Přijďte si do jedné z prodejen Koutný Prostějov vybrat nové outfity na jaro/léto, které dodají energii vám i vašemu šatníku. Kromě klasiky u nich seženete i světlejší barvy, které jsou nyní trendy. Ve střizích dominují vyštíhlené střihy, ale Koutný nabízí i střihy volnější, aby se u nich mohl obléci opravdu každý. 

Sleva platí zkrátka na veškeré zboží přímo na prodejnách!


V teplejších dnech Vám přijdou vhod basic trička, vzdušné bavlněné kalhoty a bavlněné šortky v módních barvách a plno dalšího zboží… Sleva platí na obleky, saka, košile, trička, kalhoty, svetry, ponožky a zkrátka na veškeré zboží na prodejně!

 
Způsob čerpání: sleva bude udělena při předložení osobního průkazu na prodejnách. Akce se nevztahuje na obleky na míru, košile na míru a saka na míru. Slevy nelze kombinovat. 

Otevírací dobu poboček a adresy prodejen najdete ZDE!Určeno pouze členům Českomoravského svazu hokejbalu a jejich příbuzné, avšak vždy po předložení jakéhokoliv identifikačního průkazu.

Více informací o zboží přímo na webu www.koutny.cz

Fotogalerie:

Partneři českého hokejbalu