Mládež

Camp rozvoje dovedností startuje již v sobotu v Litomyšli!

Mladším nástupcem oblíbených campů talentované mládeže je camp rozvoje dovedností. Ten startuje již v sobotu 6.8.2022 v Litomyšli.

První ročník CRD se uskutečnil ve Svitavách. V loňském roce byl přesunut do Litomyšle, která dlouho řadu let patřila CTM. CRD vznikl pro velký zájem, i když by se mohlo zdát, že se jedná o jeden a ten stejný projekt, ale není tomu tak. Camp rozvoje dovedností je určen pro hráče a hráčky do patnácti let. Chlapci a dívky zde trénují společně. CRD nabízí také příměstskou formu pro hráče, kteří si chtějí formát campů vyzkoušet. Hráči však nepřijdou o pořádnou dávku tréninků ani zábavu mimo ně. Nebude chybět ani tým oblíbených trenérek a trenérů, novinkou bude účast trenéra pro brankáře po celou dobu campu. Jedním z trenérů, který se campu rozvoje dovedností účastní pravidelně, je Honza Verner.

Honzo, jak se opět po roce těšíte na camp? „Jistě, že ANO! Bude to opět týden, kde se sejde parta super lidí nadšených pro hokejbal a sport obecně. A takto společně stráveného času v milé a pozitivní atmosféře si velmi vážím, a to především v této době. Těším se také mimo jiné proto, že se na týden zastavím a budu se moci naplno věnovat něčemu, co mám rád a co mě naplňuje, a to je právě hokejbal."

Honza Verner (třetí zleva) společně s ostatními trenéry na loňském ročníku CRD (autor fota: mladeznickyhokejbal)

Průběh celého campu můžete průběžně sledovat jak na webu, tak sociálních sítích. Nebude chybět ani bohatá fotogalerie.


Tabulka extraligy

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HC Kert Park Praha
0 0:0 0
2.
HBC Kladno
0 0:0 0
3.
HBC Pardubice
0 0:0 0
4.
HBC Hradec...
0 0:0 0
5.
HbK Karviná
0 0:0 0
6.
SK Hokejbal Letohrad
0 0:0 0
7.
HBC Plzeň
0 0:0 0
8.
TJ Snack Dobřany
0 0:0 0
9.
Elba DDM Ústí nad...
0 0:0 0
10.
HBC Hostivař
0 0:0 0
11.
HBC Svítkov Stars...
0 0:0 0
12.
HBC Prachatice
0 0:0 0