Mládež

Hokejbal si pro Vás připravil nový náborový web

Díky projektu Národní sportovní agentury mohl vzniknout nový náborový web HRAJHOKEJBAL. Web je určen převážně pro náborovou činnost, učitele, trenéry, ale i širokou veřejnost, která zde nalezne všechny důležité informace pro začínající hráče a hráčky.

Tento web vznikl za účelem náborového nástroje, který může využít jakýkoliv mládežnický klub. Jsou zde i základní projekty na podporu klubů nebo také seznam škol a školek, se kterými již ČMSHb spolupracuje v rámci projektu Školní set. V rámci projektu PHHH zde budou prezentovány i náborové bannery přihlášených celků, které budou snáze dohledatelné, a tak mohou pomoci při náborové aktivitě klubů.

Rodiče začínajících hokejbalistů tu naleznou potřebné základní informace. Najdou ZDE také mapu klubů, kde si mohou vybrat ten nejbližší. Základní informace k vybavení a další důležité rady. V části pro trenéry a učitele jsou nejen materiály a přípravy pro ukázkové hodiny, ale můžete zde nalézt také aktuální projekty na podporu mládeže a rozvoje hokejbalu na základních a mateřských školách. Nechybí zde ani záložka pro kluby, kde naleznete aktuální projekty na podporu ať už nových nebo stávajících klubů.

Do budoucna zde chceme uvádět detaily o náborových činnostech klubů, rozhovory s trenéry či funkcionáři jednotlivých klubů nebo také další programy pro rozvoj vašeho klubu. Doufáme, že se Vám web bude líbit a budete jej využívat. Celým webem provází nový maskot Shiny.


Tabulka extraligy

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HC Kert Park Praha
0 0:0 0
2.
HBC Kladno
0 0:0 0
3.
HBC Pardubice
0 0:0 0
4.
HBC Hradec...
0 0:0 0
5.
HbK Karviná
0 0:0 0
6.
SK Hokejbal Letohrad
0 0:0 0
7.
HBC Plzeň
0 0:0 0
8.
TJ Snack Dobřany
0 0:0 0
9.
Elba DDM Ústí nad...
0 0:0 0
10.
HBC Hostivař
0 0:0 0
11.
HBC Svítkov Stars...
0 0:0 0
12.
HBC Prachatice
0 0:0 0