1. liga

O postup do Extraligy si to rozdá Vlčí Smečka a svítkovské Stars! Kdo bude tahat za delší konec provazu?

Extraliga svého mistra již zná! Kdo ale ovládne play off 1. Ligy? O titul a možný postup do Extraligy se bude prát vítěz základní části ze západní divize, Vlčí Smečka Ústí nad Labem a pardubický celek ze Svítkova, který se netají ambicemi postoupit o level výše. Podaří se mu to?

Posílený Svítkov může dojít až na vrchol! Zastaví jeho ofenzivní sílu Vlčí Smečka?


Favoritem série o zlaté medaile v 1. Lize je "papírově" Vlčí Smečka, která ve čtvrtfinále vyřadila rezervu extraligových Pardubic a v semifinále svedla tuhou bitvu s Pedagogem. Ten na Ústečany vyzrál pouze jednou, poté však Vlčí Smečka ukázala svou produktivní sílu, když na venkovním hřišti vstřelila 8 branek z 37 střel! Severočeši jsou tak horkým aspirantem na titul. Jsou však doopravdy favoritem?


Jak Vlčí smečka, tak jejich finálový soupeř ze Svítkova disponují produktivním útokem. Kdo z nich bude lepší? Autor fotky: Adéla Zavadilová.

Svítkov totiž vyřadil dva silné celky, nejdřív si smlsnul na jihočeském Suchdolu a v regionálním derby ukázal svou ofenzivní sílu vítězi základní části divize Východ z Poličky! Největší svítkovskou zbraní je trio Zeman – Král – Matýs, které řídí přesilové hry týmu. V semifinálové sérii měly Hvězdy 24 přesilových her, z nichž daly 7 branek! Vlčí Smečka se tak bude muset vyvarovat zbytečných faulů, což Kometa nedokázala! Kdo ovládne finálovou sérii? Koho byste tipovali?


Tabulka 1. Liga

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HBC Tygři Mladá...
0 0:0 0
2.
TJ KOVO Praha
0 0:0 0
3.
HBC Pardubice B
0 0:0 0
4.
Ježci Heřmanův...
0 0:0 0
5.
HBC Malenovice
0 0:0 0
6.
HBK Bulldogs Brno
0 0:0 0
7.
SK Kometa Polička
0 0:0 0