1. liga

Kometa bude bojovat o postup do finále na Svítkově! Překvapí Pedagog favorita z Ústí nad Labem?

Vyrovnané semifinále 1. Ligy se blíží k rozuzlení! Tento víkend se totiž odehraje třetí a čtvrté utkání dvou sérií, přičemž Kometa a Vlčí Smečka budu bojovat na hřištích soupeřů! Jak se na tyto zápasy připravil silný Svítkov a dobře hrající Pedagog? Budou favorité na hřišti soupeřů úspěšní?


Favorité sérií budou muset ukázat své kvality i na venkovních plastech! Pro Kometu statistika nehraje dobře

Série mezi Kometou a Svítkovem je východočeským derby, což bylo vidět v úvodních duelech. Hrál se rychlý a kompaktní hokejbal, ve kterém se vířilo mnoho emocí. V sobotu za kratší konec tahala poličská Kometa, která ukázala svou bojovnost a v neděli vyrovnala! Svítkov naopak prokázal svou šikovnost a rychlost! Jak silné budou Hvězdy na svém hřišti před jejich fanoušky? Nebudou tyto duely pro ně více o nervozitě? Kdo využije více zkušeností? Kometa nebo Svítkov?

Jaké finále by 1. Lize slušelo nejvíce? Zaslouží si postup Vlčí Smečka nebo Pedagog?

Velké překvapení se urodilo také v Ústí nad Labem, kde Vlčí Smečka ztratila první zápas semifinále, když prohrála v prodloužení. Pedagog ukázal, že v semifinále je právem! Ale stejně jako Kometa, tak Vlčí Smečka zabojovala a potvrdila roli favorita! Teď však bude mít Pedagog výhodu domácího hřiště, bude to pro Vlčí Smečku problém? Kdo postoupí, Vlčí Smečka nebo Pedagog?


Tabulka 1. Liga

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
SK Kometa Polička
18 84:37 38
2.
HBK Bulldogs Brno
18 61:41 35
3.
HBC Svítkov Stars...
18 75:59 33
4.
HBC Pardubice B
18 62:63 31
5.
Ježci Heřmanův...
18 71:65 25
6.
HBC Malenovice
18 58:87 14
7.
HBC Hodonín
18 27:86 13