Extraliga dorostu

V pouhých 13 letech vládne produktivitě dorostenců! Mé výkony? Díky skvělé partě, říká skromně Pavlík

Dorostenci Suchdolu v divizi Západ Extraligy dorostu moc neexcelovali. 5. pozice mluví za vše, i když Jihočeši neztrácejí na své soupeře v popředí mnoho. Suchdol má ve svých řadách nejproduktivnějšího hráče, a to Jana Pavlíka, jenž má 27 kanadských bodů a je právem označován jako nejlepší asistent!

Myslím si, že se zbytek letošní sezóny už nedohrajeHonzo, nejdříve se Vás zeptám na to, jak jste spokojen s vývojem celé sezóny. 5. místo pro Vás určitě není zadostiučiněním, že?

Určitě není, ale tabulka je hodně vyrovnaná a my máme ještě o dva zápasy méně než první mužstvo v tabulce.


Jak moc Vás mrzí to, že se všechny soutěže musely pozastavit? Věříte, že se vrátíte znovu na hřiště ještě letos k dohrání zbytku sezóny?
Bohužel, mrzí mě to moc, ale myslím si, že se zbytek letošní sezóny už nedohraje.


Jste nejmladším hráčem ročníku 2006 v soutěži, a i přesto jste hodně vidět. 27 bodů z 11 utkání. K tomu jste nejlepším nahrávačem. Jak se Vám to podařilo?
V této sezóně se našemu trenérovi podařila dát dohromady dobrá parta a myslím si, že z toho pramení i moje individuální výsledky.Nejsem ortodoxní obránce ani útočník, hraji tam, kde je potřebaMěl jste v probíhající sezóně formu jako hrom, ale co teď? Jak se udržujete, když je volno? Hledáte nějakou jinou náhradu za hokejbal?

Bohužel v téhle době se nemůže na hřiště, tak občas chodím běhat a jezdím na kole.


Jaký to je pocit být nejproduktivnějším hráčem soutěže, když jste obráncem? Nehrával jste dříve útočníka? Hlídají si Vás více protihráči, když teď takhle řádíte?
Pocit je to příjemný, ale už jsem ho zažil i v mladších kategoriích. Určitě nejsem ortodoxní obránce ani útočník, ale hraji tam, kde mě trenér potřebuje. To, jestli si mě protihráči víc hlídají, zatím nějak nepociťuji.Chci reprezentovat ČR a udělám pro to všechno!Určitě byste vyměnil veškeré kanadské body za ty týmové. Čeho byste chtěl dosáhnout se svým týmem?

Určitě týmové body mají přednost, chtěli jsme letos postoupit na kvalifikační turnaj o Mistrovství České republiky dorostu.


Těmito výkony si Vás museli všimnout i trenéři z reprezentace, jaké by to bylo reprezentovat ČR na nějaké vrcholné akci?
Pravidelně jezdím na výběry reprezentace U14 a jednou jsem dostal pozvánku na kemp U16. Do budoucna bych chtěl určitě reprezentovat ČR na nějaké vrcholné akci a udělám pro to všechno!
Tabulka Extraliga dorostu

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HBC Svítkov Stars...
2 15:5 6
2.
HBC Malenovice
2 8:2 6
3.
HbK Karviná
2 7:3 6
4.
HBC AUTOSKLO H.A.K....
2 6:4 3
5.
HBK Kyjov
2 5:6 3
6.
HC Jestřábi...
2 4:12 3
7.
Ježci Heřmanův...
1 3:4 0
8.
HBC Hodonín
1 1:4 0
9.
TJ Sršni Svitavy
2 2:6 0
10.
Eagles Brno
2 3:8 0