Turnaje

První ročník turnaje Míchačka se vyvedl! Hráči byli nadšeni jeho formou

V sobotu 18. 12. 2021 probéhl v nafukovací hale TCV Pardubice první ročník turnaje s názvem „Míchačka“. Ve dvou kategoriích (U15 a U18) proti sobě soupeřili hráči z celé republiky. Specifičností turnaje však bylo, že hráči nesoupeřili v klubových dresech!

Soupeřící tymy byly záměrně vylosovány!

Hráči se losovali tak, aby si zkusili hokejbal tři na tři s hráči z jiných týmů. Systém losování garantoval velkou zábavu. Cílem turnaje byla hokejbalová (a nejen ona) socializace hráčů, vytvoření nových přátelských pout, a hlavně radost ze hry. Nicméně ani samotní organizátoři pravděpodobně nečekali, s jakou vervou a úsilím se hráči vrhnou do zápolení mezi malými mantinely. V turnaji nebyla nouze o tvrdé souboje, krásné góly, skvělé zákroky brankářů a výborné výkony.

V kategorii U15 se představilo zhruba 65 hráčů, kteří byli rozděleni do 6 týmů. Pro vítězství si došel tým modrých. Stejný tým zvítězil i v kategorii starších, kde po dramatickém finále porazil červené, kteří ovládli tabulku a padli poprvé právě až ve finále.

>>FOTOGALERIE Z TURNAJE MÍCHAČKA 2021<<

Vítězný tým v kategorii U15, který byl náhodně vylosován. Autor fotky: Jana Nekolová.

Jsme jedna velká parta, vysvětluje Roman Kurhajec z Keltů

„S většinou kluků se známe, protože spolu jezdíme na spoustu kempů a jsme jedna velká parta, takže pro nás nebylo tak těžké sehrát se,“ vysvětlil Roman Kurhajec z Keltů. O tom, zda by se zúčastnil další podobné akce nezapochyboval ani na vteřinu: „Určitě pojedu znovu a rád,“ přerušil otázku, na kterou navázal brankář Patrik Štráberger z Kert Parku: „Taky bylo super, že i kluci, kteří hráli o třetí místo, měli o co hrát. Jo, moc se mi to líbilo,“ zakončil.

Momentka ze zápasu oranžového a bílého týmu! Autor fotky: Jana Nekolová.

Zpětná vazba rodičů i hráčů je vítána!

Turnaji přihlížela i spousta rodičů, které turnajový výbor poprosil o zhodnocení na email, přes který své svěřence na turnaj přihlásili. Jakákoli zpětná vazba je pro takový typ turnaje přínosná a děkujeme za ni!