1. liga

Druhá nejvyšší soutěž pokračuje třemi duely! Jak se Ježci poperou s asfaltem v Hodoníně?

Předposlední podzimní víkend, kdy se bude hrát, nabídne pouze 3 zápasy. Dva z nich proběhnou ve východní divizi. Bulldogs vyzvou dobře hrající Svítkov. Půjde Brno do trháku? Hodonín bude na svém hřišti čelit Ježkům. Suchdol bude hrát proti "B" týmu Dobřan.


Pomůže Ondřej Waber Svítkovu do play off?

Ondřeji, v minulé sezóně jste nastupoval pouze v regionální lize za Deltu Pardubice. Co Vás zlákalo zpět do 1. Ligy?

Svítkov je můj rodný klub a určité vazby k němu stále cítím. Kluci se ozvali, že potřebují pomoc. Tak jsem si řekl, proč ne.

Jak se Vám zatím ve Svítkově hraje? Proti Poličce jste rozhodl zápas. Teď jste ztratili těsně body s Ježky, za které jste v 1. Lize také nastupoval. Jaký to pro Vás byl zápas?

Zápas s Heřmaňákem byla reklama na hokejbal a mně osobně se v Heřmaňáku vždycky hrálo dobře. Bylo jedno, jestli jako domácí či host. Jen nám Ježci mohli nechat nějaký ten bod. (smích)

Máte nějaké osobní cíle, kterých byste v letošní sezoně chtěl se Svítkovem dosáhnout? Postoupit konečně do semifinále 1. Ligy?

Chodím si zahrát pro radost. Nemám cíle, chci mít po zápase dobrý pocit a ten jsem měl i teď naposledy, když se prohrálo.

Jak zatím hodnotíte vaši týmovou hru a postavení v tabulce? Jste spokojený?

Já teda nevím, kolikátí jsme, ale snad ne poslední. V kabině je cítit pohodová atmosféra, která se promítá i na hřiště a věřím, že kluci mají to nejlepší ještě před sebou.


Dosáhne dobřanská rezerva konečně na první body?

Hodonín se bude snažit získat body proti silným Ježkům. Budou mít Východočeši problém s asfaltem? Buldoci můžou jít do trháku. Získají body proti Svítkovu? Na západě Čech pojedou Šneci do Suchdolu. Jsou to jisté body pro suchdolské hokejbalisty?


Tabulka 1. Liga

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HBK Bulldogs Brno
9 36:18 22
2.
HBC Pardubice B
10 41:36 19
3.
Ježci Heřmanův...
10 39:36 16
4.
HBC Svítkov Stars...
10 43:39 15
5.
SK Kometa Polička
8 25:17 11
6.
HBC Malenovice
9 31:37 8
7.
HBC Hodonín
10 15:47 8