ČMSHb

Staňte se pravidlovými experty a soutěžte o cenné hokejbalové artefakty!

Soutěž Pravidlový Expert probíhá od 30. března do 10. dubna 2020 a je rozdělena do tří soutěžních kol. Účastnit se jí může kdokoli na základě absolvování interaktivního pravidlového testu, který obsahuje v každém kole 10 náhodně generovaných otázek z pravidel hokejbalu.

Zařazení do slosování jednotlivých soutěžních kol

Do slosování v rámci jednotlivých soutěžních kol bude zařazen každý, kdo řádně vyplní požadované údaje (jméno, příjmení a e-mailovou adresu) a absolvuje test v daném kole alespoň na 70 % (7 správně zodpovězených otázek z 10). Pokud odpoví na 90 % otázek správně, bude jeho jméno zařazeno do slosování dvakrát, pokud test zvládne bez chyby na 100 %, bude do daného slosování zařazen třikrát. Do slosování o celkového vítěze soutěže bude zařazen každý, kdo ve všech třech soutěžních kolech vyplní soutěžní test na 100%. 


Test je aplikací ihned vyhodnocen a špatně zodpovězené otázky Vám přijdou na Vámi zadanou e-mailovou adresu. Pokud tedy nedosáhnete stanovené hranice na první pokus, můžete to zkusit znovu. Počet pokusů v daném soutěžním kole není omezen.


Soutěžní kola a jednotlivé výhry

Soutěž Pravidlový Expert je rozdělena do tří soutěžních kol, přičemž každé z těchto kol trvá 4 dny. 
  • 1. kolo: 30.3. - 2.4.2020
  • 2. kolo: 3.4. - 6.4.2020
  • 3. kolo: 7.4. - 10.4.2020


Ceny pro jednotlivá kola (všechny tři ceny jsou pro každé kolo stejné):

  • 1. cena - Dres hokejbalové reprezentace ČR
  • 2. cena - Bunda s logem ČMSHb
  • 3. cena - Tričko Czech Ball Hockey Team

>>SOUTĚŽTE ZDE<<


Vítězové jednotlivých kol budou vyhlášeni vždy den po ukončení soutěžního kola do 20:00 na oficiálním facebookovém profilu Českomoravského svazu hokejbalu ZDE, na oficiálním instagramovém profilu ČMSHb ZDE a na stránce soutěže -> https://rozhodci.hokejbal.cz 

V rámci daného kola má každý účastník šanci vyhrát vždy pouze jednu cenu, v případě, že je zařazen do slosování vícekrát a bude vylosován podruhé (potřetí), vyhrává vždy výše postavenou cenu. Pokud by tuto cenu získal už v předchozím kole soutěže, automaticky získává cenu nejbližší vyšší (případně nižší, pokud již vyhrál hlavní cenu v předchozím kole).

Budeš stoprocentní? Staň se Pravidlovým Expertem 2020

Po skončení posledního kola bude vylosován celkový vítěz soutěže, který získá titul Pravidlový Expert. Do slosování o celkového vítěze soutěže bude zařazen každý, kdo ve všech třech soutěžních kolech vyplní soutěžní test na 100%. 

Ceny pro celkového vítěze


Celkový vítěz bude vyhlášen 12.4.2020

Informace k soutěžnímu testu
Soutěžní test v každém kole se skládá z náhodně vylosovaných 10 otázek z 55, každé kolo je zaměřeno na jednotlivý okruh otázek (první kolo vhazování, druhé kolo všeobecný přehled, třetí kolo herní situace a výše trestů za nedovolenou hru).
U každé otázky je podle náročnosti nastaven časový limit. V případě, že tento limit přetáhnete, test se automaticky přepne na další otázku bez možnosti vrácení.

V případě, že odpovíte na otázku před vypršením časového limitu a chcete pokračovat k otázce následující, stačí pouze kliknout na příslušné tlačítko – „Další otázka“.

1. soutěžní kolo (30.3.-2.4.2020)

Test v prvním soutěžním kole obsahuje 10 otázek a je zaměřen na místa vhazování po určitých herních situacích, které mohou v zápasech nastat. U každé otázky máte označit jeden bod pro vhazování (a až e), kde po jednotlivých situacích bude pokračovat hra. Nezáleží na poloze bodu, důležitý je prostor, zda v obranném pásmu, před modrými čarami ve středním pásmu, ve středu hřiště nebo v útočném pásmu.


2. soutěžní kolo (3.4.-6.4.2020)
Druhé soutěžní kolo je zaměřeno na všeobecný přehled pravidel a situací v nerovnovážném stavu na hřišti po vyloučení a obsahuje 10 otázek, přičemž je z nabízených možností vždy správná pouze jedna odpověď.


3. soutěžní kolo (7.4.-10.4.2020)

Třetí soutěžní kolo obsahuje 10 otázek, které se vztahují k různorodým herním situacím a výši trestů za nedovolenou hru. V nabídce jsou vždy čtyři odpovědi, kdy minimálně jedna odpověď je správná, ale správné mohou být až všechny čtyři odpovědi.

Ve třetí části získáte za kompletně správně zodpovězenou otázku plný počet 10 %, za zodpovězenou otázku s jednou chybou je 5% (buď jedna špatně označená anebo jedna neoznačená správná odpověď), v případě více chybných odpovědí je otázka za 0%.Pořadí odpovědí u jednotlivých otázek se libovolně mění, výběr stejného písmena jako odpovědi u stejné otázky nemusí být ten správný. Po zodpovězení poslední desáté otázky je Váš test ihned vyhodnocen. Protokol z testu Vám vzápětí přijde na Vámi zadaný e-mail, kde se kromě výsledku dozvíte i Vaše špatně zodpovězené otázky spolu se správnými odpověďmi.

Vstupem do soutěže souhlasíte  se zpracováním a evidencí vyplněných osobních údajů pro účely Českomoravského svazu hokejbalu. Tyto údaje budou použity pouze pro tuto soutěž a pro případné vyhlášení vítězů v době jejího konání. Osobní údaje (jméno, příjmení a e-mail) nebudou poskytnuty třetí osobě.
Tabulka extraligy

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HC Kert Park Praha
6 35:16 17
2.
HBC AUTOSKLO H.A.K....
6 24:16 15
3.
HBC Kladno
4 20:7 12
4.
HBC Hradec...
6 32:24 11
5.
Elba DDM Ústí nad...
3 10:7 7
6.
HBC Most
2 6:2 6
7.
HbK Karviná
3 13:11 6
8.
SK Hokejbal Letohrad
4 9:12 3
9.
TJ KOVO Praha
5 10:22 2
10.
HBC Hostivař
5 11:25 1
11.
TJ Snack Dobřany
6 11:27 1
12.
HBC Plzeň
4 5:17 0