1. liga

Vlci a Ještěři v derby na TVCOM.cz o vládce Ústí nad Labem! Co přinesou ostatní zápasy?

Sezona v 1. Lize plyne velmi rychle. Tento víkend nás čeká opět 6 duelů. Na Moravě propukne asfaltový souboj mezi Hodonínem a Malenovicemi. Na druhé straně republiky vypukne bitva o Ústí nad Labem. Kdo získá jižní Čechy? Suchdol nebo Pedagog? Kdo bude mít navrch v pardubickém derby?

6. kolo nabídne hned 4 derby!


Jak vidí svůj návrat zpět do Pedagogu Matyáš Malecha?

Matyáši, Pedagog se přihlásil do 1. Ligy a Vy jste se rozhodl opustit Prachatice. Jak těžké to bylo? Je pro Vás příjemnější hrát za mateřský klub?

Udělal jsem rozhodnutí, které bylo nejrozumnější. Těžké to určitě nebylo, těšil jsem se, až si opět zahraju s kluky, mezi kterými jsem vyrůstal, a také že se konečně vrátím domů. Nicméně Prachaticím bych chtěl poděkovat za strávené 2 roky, obzvlášť trenérovi Víťovi Čapkovi, který mě oslovil, abych si 1. Ligu vyzkoušel.

Jak hodnotíte vaše výkony? Zatím máte 12 bodů a vypadá to, že tým jede dobře. Co myslíte?

Až na první dvě porážky proti silným týmům z Ústí se nám daří. Samozřejmě vždycky je co zlepšovat, trénujeme v hojném počtu, snažíme se plnit pokyny trenéra a to pak přináší ovoce v podobě bodů do tabulky.

Teď vás čeká zápas proti Suchdolu. Pojedete si k soupeři pro 3 body?

Se Suchdolem to lehké utkání nebude, takové jihočeské derby, ale doufám, že vedení vypraví zelený speciál (mikrobus) a s ním si pro nic jiného než pro 3 body nepojedeme.

Věříte, že postoupíte do play off? Sledujete i výsledky v druhé divizi?

Kdo by do play off nechtěl... Samozřejmě, že chceme dojít co nejdál, ale cesta to bude ještě dlouhá a těžká. Uděláme pro to maximum. Druhou divizi sledujeme, jak si kdo vede. Spíše se zajímáme o naše výkony.

>>SLEDUJTE ÚSTECKÉ DERBY ŽIVĚ NA TVCOM.CZ<<


Tabulka 1. Liga

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HBK Bulldogs Brno
9 36:18 22
2.
HBC Pardubice B
10 41:36 19
3.
Ježci Heřmanův...
10 39:36 16
4.
HBC Svítkov Stars...
10 43:39 15
5.
SK Kometa Polička
8 25:17 11
6.
HBC Malenovice
9 31:37 8
7.
HBC Hodonín
10 15:47 8