Extraliga

4. kolo Extraligy! Udrží si Kladno a Most neporazitelnost? Do Letohradu míří O2 TV Sport

Většina týmů z nejvyšší soutěže má za sebou 3 odehrané duely. Tabulka se zatím vyvíjí podle nečekaných výsledků. V popředí se totiž pohybují týmy, které minulou sezónu například nepostoupily do play off a Kert Park je na 8. místě. Jak se změní tabulka po dalších zápasech? Půjdou favorité do popředí?


Extraligu čekají zajímavá utkání. Most bude na pardubickém plastu potvrzovat výherní šňůru. Stejně na tom je Kladno, které bude čelit rozjetým Šnekům. Kert Park si to o body rozdá s plzeňskými Mečouny. KOVO bude chtít sezónu konečně nastartovat proti dobře hrající Karviné. Hostivař se pokusí obrat o body Letohrad a Piráti budou bojovat proti ústecké Elbě.

Kdy konečně zaboduje KOVO? Bude to proti Karviné?

Ohlas před víkendovými duely poskytl redakci hráč pražského KOVA Jonáš Kyclt, který v roce 2018 dosáhl s juniorským národním týmem hráčů do 20 let na titul mistrů světa. Jeho mateřský klub se ale v posledních sezónách trápí a nejinak tomu je i na startu letošního ročníku. Obrátí se vše k lepšímu na půdě Karviné? 

Jonáši, zatím jste ze dvou zápasů nezískali ani bod. Není to po příchodu nového trenéra Manharta lehce frustrující?

Za mě není. Jsou to první dvě kola po dlouhé pauze, v týmu nekoluje špatná atmosféra. Na tréninku se snažíme zapracovat na chybách a přenést to pak do zápasu, postupně se zlepšujeme.

V posledním zápase jste podlehli hráčům Letohradu. Jaký to byl zápas a co musíte zlepšit?

Byl to atraktivní zápas nahoru dolů, Letohrad na konci tahal za delší konec provazu, zlepšit musíme hru ve střední části hřiště.

Další duel odehrajete na hřišti Karviné. Čeká vás dlouhá cesta. Budete chtít konečně uspět?

Do Karviné si jedeme pro výhru a užitou cestu zpět, na výlet tam nejedeme.

Jaké cíle s KOVEM máte? Chtěli byste dojít do play off?

Momentálně se soustředíme na získání důležitých prvních bodů, od kterých se odrazíme, do play off bychom samozřejmě dojít chtěli.


Jeleni vyzvou Hostivař na O2 TV SPORT!

Tento víkend se televizní fanoušci hokejbalu mohou těšit na vysílání našeho sportu na kanále O2 TV, kde poběží od 13:00 duel mezi rozjetými Jeleny z Letohradu a mladou Hostivaří. Ve stejný den se také bude vysílat na TVCOM zápas Kladna proti Dobřanům od 11:00 a Karviné proti pražskému Kovu. Kdo uzme body a kdo si na ně bude muset počkat? Další klání sledujte na online portálu Onlajny.cz!Sledujte živě také utkání mezi Kert Parkem a Plzní na YouTube kanálu Bedrwood Studia. 

Tabulka extraligy

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HBC Kladno
8 29:9 21
2.
HBC Most
6 20:15 15
3.
HBC Pardubice
7 28:17 12
4.
TJ Snack Dobřany
8 21:19 12
5.
SK Hokejbal Letohrad
7 23:24 12
6.
Elba DDM Ústí nad...
7 18:20 12
7.
HC Kert Park Praha
6 22:18 11
8.
HbK Karviná
6 14:12 8
9.
HBC Hostivař
8 22:35 8
10.
HBC Hradec...
6 16:20 6
11.
HBC Plzeň
8 17:30 5
12.
TJ KOVO Praha
7 13:24 4