Mládež

Den čtvrtý: Odpočinkový den zpestřilo hned několik her, vířivka a tombola

Po třech dnech je potřeba trochu vypnout, tak si trenéři pro kluky připravili den plný sportovních her. Program byl však i přes to velmi nabitý. Důležitá je totiž také regenerace, a tak si zájemci mohli večer odpočinout ve vířivce a došlo také na losování tomboly.

Dopolední program byl ve znamení skupinových her, v hale si hokejbalisté zahráli račí fotbal, házenou a biatlon. Na venkovním hřišti se pak odehrály turnaje v brännballu a přenášení vlajky. Velká skupina hráčů se tak během dopoledne postupně vystřídala na všech hrách, u kterých se dost zapotili. Velké pozornosti se dočkalo chvilkové navrácení mobilních telefonů během poledního klidu, které, jak je již zvykem, byly i tento rok hráčům odebrány, aby se věnovali seznamování s dalšími hráči a netrávili svůj volný čas u obrazovek.

V odpoledním bloku se hráči rozdělili na mladší a starší skupiny, ve kterých se následně ještě rozdělili na malé skupinky, a v těch nastoupili do dvou turnajů. Ten první se odehrál v hokejbalu, kde se proti sobě postavila družstva systémem každý s každým. Z mladších vyhrál šedý tým, ve starších pak růžový, který obsahoval hned dvě trenérky. Také ve fotbale ovládl starší kategorii růžový tým, tentokrát si však vítězství vybojovali kluci sami, mladší pak žlutí. Vyhlášení vítězů samozřejmě provázel velký potlesk všech hráčů, kteří vítěze náležitě ocenili gestem fair play.


Velké množství zájemců mohlo ve večerních hodinách zregenerovat ve vířivce, kam se postupně dostali všichni ti, co o to měli zájem. Nabitý program zakončilo oblíbené losování tomboly, do které si mohl každý zakoupit až deset lístků. Šťastní vítězové si odnesli šátek, ponožky, kraťasy, bag, trička, kšiltovky, ručník a hlavní cenou byla mikina.

Všechno fotografie naleznete ZDE!

Tabulka extraligy

POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HC Kert Park Praha
0 0:0 0
2.
HBC Kladno
0 0:0 0
3.
HBC Pardubice
0 0:0 0
4.
HBC Hradec...
0 0:0 0
5.
HbK Karviná
0 0:0 0
6.
SK Hokejbal Letohrad
0 0:0 0
7.
HBC Plzeň
0 0:0 0
8.
TJ Snack Dobřany
0 0:0 0
9.
Elba DDM Ústí nad...
0 0:0 0
10.
HBC Hostivař
0 0:0 0
11.
HBC Svítkov Stars...
0 0:0 0
12.
HBC Prachatice
0 0:0 0