Všechny
Mládež

Díky, trenére! 6. ročník akce je tady. Nominujte své trenéry

26.02.2020 Filip Červinka
Autor fotografie:Díky, trenére
Další ročník sportovně-společenské akce Díky, trenére opět po roce naplno začíná. Od února můžete opět nominovat hokejbalové trenérky a trenéry, kteří dle vašeho názoru výborně pracují s mládeží. Neprošvihněte ideální možnost poděkovat jim za jejich nezištnou práci.

Trenérky a trenéry můžete nominovat do soutěže o titul Trenér mládeže 2020. Trenéři mohou získat zajímavé příspěvky na zahraniční stáže nebo pro jejich kluby. Sportovně-společenská akce chce ocenit ty, kteří přivedou ke sportu co nejvíce dětí a naučí je mít sport rád, smyslu pro povinnost a fair play. Zároveň z nich vychová nejenom dobré sportovce, ale i dobré lidi.


Jak se trenér nominuje? Je to jednoduché!Přihlásit svého oblíbeného trenéra či trenérku do ankety je jednoduché. Stačí, když ho kdokoliv nominuje ZDE. Vlastně už tím upozorní na jeho schopnosti a veřejně mu poděkuje za jeho záslužnou práci s dětmi, kterou provádí po zaměstnání ve svém volném čase, o víkendech a často bez odměny. Cenu Trenér mládeže 2020 obdrží kouč, kterého nominuje někdo z jeho svěřenců, nebo z činovníků klubu. Nominovaný trenér následně vyplní dotazník a jeho odesláním se definitivně dostane do soutěže. Čas na vyplnění dotazníku a přihlášení má do konce dubna!

Tým Díky, trenére následně vybere 32 čtvrtfinálových trenérů a jejich nominující bude kontaktovat s doplňujícími dotazy. Po konzultaci s jednotlivými sportovními svazy a odborném výběru bude vybrána semifinálová šestnáctka nejlepších. Do finále s názvem Den trenérů mládeže postupuje 8 nejlepších trenérek a trenérů mládeže po důkladném výběru odborné poroty. Finále se uskuteční zkraje listopadu. „Díky, trenére upozorňuje na záslužnou činnost tisícovek trenérů, která není společensky oceněna tak, jak by si zasloužila. Mnozí se věnují dětem z lásky k nim a svému sportu bez odpovídající odměny. Se vší skromností se pokoušíme aspoň částečně to napravit,“ upozorňuje hlavní organizátor akce Petr Rydl.


Soutěží se o ceny za téměř 200 tisíc korun!


Důležitým faktem je, že Trenérem mládeže 2020 se může stát trenér či trenérka z jakéhokoliv sportovního odvětví. Vítěz soutěže Díky, trenére získá pro sebe ceny v hodnotě 50 tisíc korun! Pořadatel mu přispěje například na tréninkovou stáž 40 tisíc korun a částkou 10 tisíc korun podpoří jeho sportovní klub na práci s dětmi. Oceněn bude i druhý nejlepší v celkovém pořadí, jenž získá 30 tisíc korun na zahraniční stáž a částka 10 tisíc korun poputuje i do jeho mateřského klubu. 


Třetí nejlepší trenér nebo trenérka obdrží od organizátora 20 tisíc korun na zahraniční stáž dle vlastního výběru a částka 10 tisíc korun poputuje i do jeho mateřského klubu. Čtvrtý v pořadí obdrží od organizátora 10 tisíc korun na zahraniční stáž dle vlastního výběru a částka 10 tisíc korun poputuje i do jeho mateřského klubu. Oceněni budou i trenérky a trenéři, kteří se dostanou do semifinálové šestnáctky! Tak neváhejte a přihlaste svého trenéra či trenérku ZDE!
Prvním vítězem se stal Michal Eisenkolb, který vychovává mladé florbalisty z pražské Sparty.

Partneři českého hokejbalu