Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

SpeedDeer Český pohár je vrcholem letní přípravy, hlásí kouč Svítkova Petr Kopečný

Hlavní trenér Svítkova Petr Kopečný chce ze SpeedDeer Českého poháru medaili.

Již tento víkend 24. – 25.8. se na zimním stadionu v Jičíně uskuteční SpeedDeer Český pohár 2019 a svého zástupce zde má i druhá nejvyšší tuzemská soutěž. S nemalými ambicemi bude o medaile bojovat prvoligový Svítkov Stars. Pardubičtí hokejbalisté narazí v základní skupině A na extraligovou Elbu z Ústí nad Labem, pražské KOVO taktéž z nejvyšší soutěže a oponenty jim budou i talentovaní hráči z národního týmu do 18 let! „Nebude to jen o testování nových tváří, ale chceme vybojovat medaili,“ tvrdí odhodlaně hlavní trenér Svítkova Petr Kopečný.

SpeedDeer Český pohár míří do Jičína! Hradec Králové útočí na zlatý hattrick

Podaří se královéhradeckým Pirátům uzmout zlatý hattrick na SpeedDeer Českém poháru?

Těsně před startem nadcházející hokejbalové sezony 2019/20 se na zimním stadionu v Jičíně uskuteční předsezónní turnaj v podobě SpeedDeer Českého poháru 2019! Letos se v pohádkovém městě představí 8 celků z různých koutů České republiky. Pětici extraligových celků doplní jeden prvoligový ze Svítkova a o první velkou trofej po konci uplynulého ročníku se popere i vítěz severočeské 2. Ligy HSÚ Berani Ústí nad Labem! Přípravu na juniorské mistrovství světa ve švýcarském Vispu si zpestří reprezentační výběr hráčů do 18 let, pro něhož to bude vskutku náročná, ale nesmírně cenná příprava. Na zlatý hattrick bude útočit Hradec Králové! Podaří se Pirátům opět ovládnout „domácí“ Český pohár?

Osmnáctka míří na SpeedDeer Český pohár! Chceme kluky vidět pod tlakem, říká Semera

Tomáš Semera by chtěl ze Švýcarska přivézt ten nejcennější kov.

SpeedDeer Český pohár v Jičíně se pomalu blíží a jedním z účastníků bude také reprezentační výběr hráčů do osmnácti let, který vede jako hlavní trenér Tomáš Semera. Před juniory je na programu roční příprava, kterou tým zakončí mistrovstvím světa ve Švýcarsku. Realizační tým má už nyní vyhlídnutých pětatřicet hráčů, během sezony však chce sledovat i ostatní, protože šanci probojovat se do výběru má každý.

Nová role pro Petra Ogurčáka: Chceme vyhrát vždy nadcházející zápas, hlásí kouč KOVA

Petr Ogurčák toho ve své kariéře zažil hodně. Teď se přesouvá na trenérskou lavici.

Hráči pražského KOVA skončili po minulé sezoně na 8. místě Extraligy, když ve čtvrtfinále play off nezvládli pražské derby proti mistrovi z Ketr Parku, jenž získal 3. extraligový titul v řadě. Zkušený útočník, Petr Ogurčák, začal za KOVO hrát v minulém ročníku, což bylo pro tým z Palmovky velkou vzpruhou. Teď se ale bývalý kladenský forvard dostává do nové role, a to do té trenérské. Nový kouč pražského KOVA v rozhovoru prozradil, na čem chce zapracovat v letní přípravě a jakou má představu o nadcházející sezoně. Důležitou zastávkou v letní přípravě bude také SpeedDeer Český pohár! „Český pohár bereme jako přípravu. Neříkám ale, že nechceme vyhrát,“ nezastírá Ogurčák.

Piráti se pokusí potřetí za sebou vykrást SpeedDeer Český pohár! Cíle jsou ale jiné

Královéhradečtí Piráti se v Jičíně pokusí o zisk zlatého hattricku! Hlavní cíl je ale jiný.

Hokejbalisté z Hradce Králové vyhráli Český pohár dvakrát v řadě a letos budou útočit na zlatý hattrick! Mají šanci získat tuto trofej potřetí za sebou? Jeden z největších tahounů týmu Petr Novák lehce poodkryl zázemí Pirátů, kteří se připravují na další sezonu v Extralize. V rozhovoru se můžete dočíst, že pro zkušeného útočníka trofej z tohoto turnaje není důležitější než herní příprava, kterou může turnaj nabídnout. Na SpeedDeer Českém poháru 2019 naskočí za Hradec Králové nové tváře, jež jsou stále tajemstvím. Dokáží královehradečtí Piráti obhájit titul z Českého poháru? A jak si asi povedou v nové sezoně 2019/20?

Na SpeedDeer Českém poháru ostudu rozhodně neuděláme! hlásí beraní vůdce Tauš

Stanislav Tauš složil tým Beranů a hned v první sezoně slavil zisk druholigového titulu!

SpeedDeer Český pohár 2019 se nezadržitelně blíží, a i když v minulosti byl tento turnaj záležitostí hlavně extraligových a prvoligových týmů, letos se na poháru představí ambiciózní tým z 2. Ligy. Berani z Ústí nad Labem vyhráli suverénně svou soutěž bez jediné prohry a nyní si brousí zuby na extraligové týmy v Jičíně. O účasti na Českém poháru jsme vyzpovídali vedoucího, kapitána a zakladatele týmu Stanislava Tauše v jedné osobě. „Bude to skvělá akce. Pro naše hráče by to měl být svátek, protože hodně z nás si proti extraligovým celkům nemusí už nikdy zahrát,“ zdůrazňuje před startem Českého poháru.

SpeedDeer Český pohár se blíží: Nechceme hrát druhé housle, hlásí mostecký Dvořák

Kdo se stane vítězem SpeedDeer Českého poháru 2019?

Dalším týmem, který se přihlásil na SpeedDeer Český pohár, je Most. Je to jeden ze tří severočeských týmů, který zamíří do Jičína. V celkové konkurenci osmi mužstev se pokusí Most pod vedením Daniela Dvořáka hlavně prověřit připravenost na nový ročník Extraligy 2019/20. Ale vítězství samozřejmě bude celý tým brát jako plus. „Je to pro nás zpestření přípravy,“ nezastírá lodivod mosteckého celku, jehož tým se v základní skupině na Českém poháru střetne s extraligovými konkurenty z Karviné, Hradce Králové a druholigovými Berany z Ústí nad Labem! 

SpeedDeer Český pohár bude vhodnou přípravou na nový ročník, očekává Laibl

Tomáš Laibl se letos postaví na lavičku extraligového týmu Elby DDM.

Ústí nad Labem změnilo před novým ročníkem Extraligy mužů realizační tým. Jaroslava Pavlíka nahradí Jan Fedák, kterému bude pomáhat Tomáš Laibl. K obměně dojde také mezi hráči a trenéři rádi prověří jeho kvality na Českém poháru, na který se přihlásili. Cíle si před turnajem nekladou, ale těší se na kvalitní zápasy mimo jiné i proti hned dvěma severočeským celkům a národnímu týmu hráčů do 18 let připravujícímu se na mistrovství světa ve švýcarském Vispu a Raroně!

Český pohár v Jičíně nachází ideální podmínky, ví organizátor Milan Hušek

Milan Hušek (uprostřed) předává pohár vítěznému Hradci Králové, který vyhrál poslední dva ročníky!

Už se zdá, že město Jičín se stává domovem pro Český pohár hokejbalistů. Letos potřetí za sebou budou bojovat týmy z celé České republiky napříč soutěžemi o cenný pohár. Od 24. do 25. srpna se na zimním stadionu představí 8 celků a chybět nebudou extraligové týmy, celky z nižších lig, ale také jeden reprezentační výběr. Před touto akcí jsme vyzpovídali toho nejpovolanějšího. Pořadatel Českého poháru a místopředseda ČMSHb Milan Hušek odpověděl na několik otázek před touto prestižní akcí.

Český pohár zamíří opět po roce do Jičína. Hradečtí piráti útočí na zlatý hattrick!

Poslední dva ročníky Českého poháru v Jičíně ovládl

Těsně před startem nadcházející sezony 2019/20 se na zimním stadionu v Jičíně uskuteční předsezónní turnaj v podobě Českého poháru 2019! Letos se v pohádkovém městě představí 8 celků z různých koutů České republiky. Pětici extraligových celků doplní jeden prvoligový ze Svítkova a o první velkou trofej po konci uplynulého ročníku se popere i vítěz severočeské 2. Ligy HSÚ Berani Ústí nad Labem! Přípravu na juniorské mistrovství světa si zpestří reprezentační výběr hráčů do 18 let, pro něhož to bude vskutku náročná, ale nesmírně cenná příprava. Na zlatý hattrick bude útočit Hradec Králové! Podaří se pirátům opět ovládnout předsezónní turnaj?

Přehled posledních zápasů

H.Králové - SHC Opava3:0
SK Sudoměřice - Most0:3
KOVO Praha - Jungle Fever4:3
Olymp J.Hradec - Chlumec n./C.3:1
SHC Opava - Most3:2
H.Králové - SK Sudoměřice4:2
Jungle Fever - Chlumec n./C.5:3
KOVO Praha - Olymp J.Hradec6:1
Olymp J.Hradec - SK Sudoměřice2:4
SHC Opava - H.Králové0:2
Most - Olymp J.Hradec5:1
KOVO Praha - Jungle Fever7:1
SK Sudoměřice - Most2:6
H.Králové - KOVO Praha1:1
Chlumec n./C. - Olymp J.Hradec4:2
Jungle Fever - SHC Opava0:3
SK Sudoměřice - Chlumec n./C.3:0
KOVO Praha - SHC Opava1:2
Most - Chlumec n./C.4:1
H.Králové - Jungle Fever2:1
Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu