Detailní statistiky - Oblastní Liga

Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Jiří Kopecký SK HBC Falcon Kročehlavy Ú 2 8 6 2 1 0 0
2. David Vrkota Beer Stars Hnidousy - Motyčín Ú 2 8 4 4 1 0 0
3. Radek Kučaba HBC Vrány Černíkovice Ú 2 7 5 2 0 0 0
4. Michal Karas HBC Notor Kladno Ú 2 7 3 4 0 0 0
5. Jan Novák Beer Stars Hnidousy - Motyčín Ú 2 7 1 6 0 0 0
6. David Šrámek HCZB Sun Devils Kladno Ú 2 6 4 2 0 0 0
7. Milan Pospíšil HBC Notor Kladno Ú 2 6 2 4 0 0 0
8. Dominik Kučera HBC Nové Strašecí B Ú 2 5 4 1 1 0 0
9. Martin Nedvěd HBC Notor Kladno Ú 2 5 4 1 0 0 2
10. Martin Pospíšil HBC Notor Kladno Ú 2 5 1 4 1 0 0
11. Marek Majer SK HBC Falcon Kročehlavy Ú 2 5 1 4 0 0 0
12. Dan Tomáš Beer Stars Hnidousy - Motyčín Ú 2 5 0 5 0 0 2
13. Petr Polák Beer Stars Hnidousy - Motyčín Ú 1 4 3 1 0 0 0
14. David Adamovský SK HBC Falcon Kročehlavy O 2 4 3 1 0 0 2
15. Tomáš Klepetko P.P.T. Delta Kladno Ú 2 4 3 1 2 0 0
16. Jonáš Křepelka Beer Stars Hnidousy - Motyčín Ú 1 4 2 2 0 0 0
17. Jaroslav Chalupný SK HBC Falcon Kročehlavy Ú 1 4 1 3 0 0 0
18. Roman Kajer SK Kelti 2008 B Ú 2 4 1 3 0 0 0
19. Martin Javorský HBC Moribundus Kladno Ú 1 3 2 1 0 0 0
20. David Žežulka SK Kelti 2008 B Ú 1 3 2 1 0 0 0
21. David Macenauer HBC Moribundus Kladno Ú 1 3 2 1 0 0 0
22. Ondřej Baleka SK Kelti 2008 B Ú 2 3 2 1 0 0 0
23. David Smeták HCZB Sun Devils Kladno O 2 3 1 2 0 0 2
24. Jan Jůzek P.P.T. Delta Kladno Ú 2 3 1 2 1 0 2
25. David Kubr Beer Stars Hnidousy - Motyčín Ú 1 3 1 2 1 0 0
26. Tomáš Richtr P.P.T. Delta Kladno Ú 2 3 1 2 0 0 0
27. Marek Skřivan HCZB Sun Devils Kladno O 2 3 0 3 0 0 0
28. Michal Mareš HBC Notor Kladno Ú 2 3 0 3 0 0 0
29. Pavel Trupl SK HBC Falcon Kročehlavy Ú 2 3 0 3 0 0 0
30. Matouš Soukup HCZB Sun Devils Kladno O 1 2 2 0 0 0 0
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 288
Poř. Jméno Tým Z IG %IG Svs W L SA ÚSP(%) SO A TM M
1. Jan Nagy HBC Vrány Černíkovice 1 0 0.00 10 1 0 10 100.00 1 0 0 45
2. Miroslav Špalek P.P.T. Delta Kladno 2 4 2.00 67 1 1 71 94.37 1 0 10 90
3. Petr Jones Beer Stars Hnidousy - Motyčín 2 5 2.50 64 2 0 69 92.75 0 0 0 90
4. Michal Kaiml HBC Lev Cvrčovice 1 4 4.00 50 0 1 54 92.59 0 0 0 45
5. Karel Fajt HBC Notor Kladno 2 3 1.50 36 2 0 39 92.31 1 0 0 90
6. Adam Pulec HBC Moribundus Kladno 1 5 5.00 52 0 1 57 91.23 0 0 0 45
7. Vít Makovský SK Kelti 2008 B 2 3 2.25 31 1 1 34 91.18 1 0 0 60
8. Michal Danda SK HBC Falcon Kročehlavy 2 4 2.00 38 2 0 42 90.48 0 0 0 90
9. David Merta HCZB Sun Devils Kladno 1 4 4.00 32 1 0 36 88.89 0 0 0 45
10. Jan Kropáč NFC Sparta Kladno 1 3 3.00 24 0 1 27 88.89 0 0 2 45
11. Matěj Jakoubek HBC Nové Strašecí B 1 4 4.00 31 0 1 35 88.57 0 0 0 45
12. Roman Kubík HCZB Sun Devils Kladno 1 4 4.00 21 1 0 25 84.00 0 0 0 45
13. Jan Váňa HBC Lev Cvrčovice 1 8 8.00 39 0 1 47 82.98 0 0 0 45
14. Tomáš Chudoba NFC Sparta Kladno 1 8 8.00 34 0 1 42 80.95 0 0 0 45
15. Karel Šnobl HBC Nové Strašecí B 1 8 8.00 30 0 1 38 78.95 0 0 0 45
16. Pavel Hanilec HC Narko Kročehlavy 2 16 8.00 48 0 2 64 75.00 0 0 0 90
17. Miroslav Lavička HBC Vrány Černíkovice 1 8 8.00 14 0 1 22 63.64 0 0 0 45
18. Radek Malý HBC Moribundus Kladno 1 2 2.00 -2 1 0 0 0 0 0 0 45
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. Beer Stars Hnidousy - Motyčín 2 2 0 0 0 15:5 6 7.50 2.50 3 0 4 75 0 0 3 100 6 3
2. HCZB Sun Devils Kladno 2 2 0 0 0 13:8 6 6.50 4.00 1 0 5 20 0 0 4 100 12 6
3. SK HBC Falcon Kročehlavy 2 2 0 0 0 13:4 6 6.50 2.00 1 0 3 33.33 1 0 5 80 10 5
4. HBC Notor Kladno 2 2 0 0 0 15:3 6 7.50 1.50 2 0 5 40 1 0 3 66.67 6 3
5. HBC Moribundus Kladno 2 1 0 0 1 8:7 3 4.00 3.50 1 0 2 50 1 0 5 80 12 6
6. HBC Vrány Černíkovice 2 1 0 0 1 7:8 3 3.50 4.00 0 0 5 0 1 1 7 85.71 39 20
7. SK Kelti 2008 B 2 1 0 0 1 10:7 3 5.00 3.50 0 0 1 0 2 0 4 50 8 4
8. P.P.T. Delta Kladno 2 1 0 0 1 6:4 3 3.00 2.00 3 0 8 37.5 1 0 2 50 16 8
9. HBC Lev Cvrčovice 2 0 0 0 2 0:12 0 0.00 6.00 0 0 3 0 2 0 6 66.67 22 11
10. HC Narko Kročehlavy 2 0 0 0 2 4:16 0 2.00 8.00 1 0 3 33.33 0 0 2 100 4 2
11. NFC Sparta Kladno 2 0 0 0 2 0:11 0 0.00 5.50 0 1 5 0 2 0 6 66.67 14 7
12. HBC Nové Strašecí B 2 0 0 0 2 6:12 0 3.00 6.00 1 0 7 14.29 2 0 4 50 18 9

HBC Lev Cvrčovice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kučera Jakub 41909 169325 > 10 - 18. 09. 2021

HBC Nové Strašecí B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Javůrek Filip 34762 169558 > 10 - 25. 09. 2021

P.P.T. Delta Kladno

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Špalek Miroslav 4073 169562 > 10 - 26. 09. 2021