Detailní statistiky - Oblastní Liga
Kanadské bodování
Z
20
G
18
A
39
B
57
55
54
50
Nejlepší střelec
Z
20
G
29
A
14
B
43
28
21
20
Nejlepší nahrávač
Z
20
G
18
A
39
B
57
35
30
28
Úspěšnost zásahů
Z
8
MIN
360
PRŮM
2
%
92.2
88.9
88.6
86.0
Nejvíce gólů
Nejvíce výher
12
Góly na zápas
4.62
Slušnost
Zobrazena 1. - 30. položka z celkových 261
Poř. | Jméno | Tým | Z | IG | %IG | Svs | W | L | SA | ÚSP(%) | SO | A | TM | M |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dominik Landt | HSÚ SHC Warriors Chlumec | 8 | 14 | 1.75 | 166 | 8 | 0 | 180 | 92.22 | 3 | 5 | 0 | 360 |
2. | Ľuboš Markušovský | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 11 | 38 | 3.47 | 304 | 6 | 5 | 342 | 88.89 | 2 | 0 | 0 | 492 |
3. | Aleš Homolka | SK Dubí B | 13 | 39 | 3.00 | 302 | 8 | 5 | 341 | 88.56 | 1 | 1 | 6 | 584 |
4. | Vít Neček | Wolves Chomutov | 14 | 43 | 3.37 | 311 | 5 | 9 | 354 | 87.85 | 0 | 3 | 2 | 574 |
5. | Vojtěch Gottfried | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 10 | 41 | 4.10 | 251 | 5 | 5 | 292 | 85.96 | 0 | 2 | 2 | 450 |
6. | Denis Černý | HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem | 20 | 79 | 3.97 | 479 | 11 | 9 | 558 | 85.84 | 1 | 3 | 2 | 895 |
7. | Lukáš Turza | HBC Orlík Ústí nad Labem | 10 | 42 | 4.20 | 252 | 3 | 7 | 294 | 85.71 | 0 | 1 | 2 | 450 |
8. | Petr Hospůdka | HBC Black&White Děčín | 21 | 81 | 3.86 | 390 | 16 | 5 | 471 | 82.80 | 0 | 1 | 0 | 943 |
9. | Jiří Tůma | HBC Orlík Ústí nad Labem | 10 | 43 | 4.30 | 184 | 4 | 6 | 227 | 81.06 | 0 | 0 | 0 | 450 |
10. | Vítězslav Vlk | HSÚ Sharks Neštěmice | 13 | 139 | 10.69 | 531 | 1 | 12 | 670 | 79.25 | 0 | 0 | 0 | 585 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B | PVG | PIG | VPŘ | IPŘ | PŘ | PŘ% | IOS | VOS | OS | OS% | TM | øTM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HSÚ SHC Warriors Chlumec | 21 | 18 | 0 | 0 | 3 | 146:47 | 54 | 6.95 | 2.24 | 8 | 2 | 35 | 22.86 | 13 | 5 | 58 | 77.59 | 192 | 9 |
2. | HBC Black&White Děčín | 21 | 14 | 2 | 0 | 5 | 156:81 | 46 | 7.43 | 3.86 | 19 | 1 | 59 | 32.2 | 7 | 3 | 37 | 81.08 | 113 | 5 |
3. | SK Dubí B | 20 | 11 | 1 | 1 | 7 | 80:59 | 36 | 4.00 | 2.95 | 17 | 3 | 50 | 34 | 8 | 2 | 65 | 87.69 | 221 | 11 |
4. | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 21 | 9 | 2 | 0 | 10 | 88:80 | 31 | 4.19 | 3.81 | 16 | 4 | 65 | 24.62 | 3 | 3 | 37 | 91.89 | 104 | 5 |
5. | Wolves Chomutov | 21 | 10 | 1 | 3 | 7 | 97:71 | 35 | 4.62 | 3.38 | 5 | 1 | 55 | 9.09 | 20 | 8 | 85 | 76.47 | 290 | 14 |
6. | HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem | 20 | 10 | 1 | 1 | 8 | 110:80 | 33 | 5.50 | 4.00 | 14 | 1 | 51 | 27.45 | 9 | 2 | 42 | 78.57 | 119 | 6 |
7. | HBC Orlík Ústí nad Labem | 20 | 7 | 0 | 3 | 10 | 76:85 | 24 | 3.80 | 4.25 | 6 | 0 | 55 | 10.91 | 13 | 1 | 38 | 65.79 | 90 | 5 |
8. | HbC Kings Teplice | 20 | 2 | 1 | 1 | 16 | 58:149 | 9 | 2.90 | 7.45 | 9 | 6 | 39 | 23.08 | 10 | 0 | 44 | 77.27 | 143 | 7 |
9. | HSÚ Sharks Neštěmice | 20 | 2 | 1 | 0 | 17 | 28:187 | 8 | 1.40 | 9.35 | 7 | 6 | 41 | 17.07 | 18 | 0 | 44 | 59.09 | 151 | 8 |
HBC Black&White Děčín
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Blažek Pavel | 14956 | 175946 > 5 - 18. 11. 2023 |
2. | Blažek Pavel | 14956 | 175946 > OK - 18. 11. 2023 |
HbC Kings Teplice
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Richter Daniel | 43806 | 175946 > 5 - 18. 11. 2023 |
2. | Richter Daniel | 43806 | 175946 > OK - 18. 11. 2023 |
3. | Vico Michal | 42466 | 175941 > 10 - 12. 11. 2023 |
4. | Voráček Michal | 23737 | 176991 > 10 - 25. 02. 2024 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Beránek Jiří | 5371 | 175945 > 10 - 18. 11. 2023 |
2. | Beránek Jiří | 5371 | 175945 > 10 - 18. 11. 2023 |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | 33326 | 175929 > 10 - 22. 10. 2023 |
2. | Mejstřík Aleš | 7627 | 175933 > 5 - 29. 10. 2023 |
3. | Mejstřík Aleš | 7627 | 175933 > OK - 29. 10. 2023 |
HSÚ Sharks Neštěmice
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Kotrch Václav | 49620 | 175916 > 10 - 30. 09. 2023 |
2. | Roháček Marek | 38425 | 176979 > 10 - 04. 02. 2024 |
3. | Štofčo Lukáš | 39429 | 175936 > 5 - 04. 11. 2023 |
4. | Štofčo Lukáš | 39429 | 175936 > OK - 04. 11. 2023 |
HSÚ SHC Warriors Chlumec
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Celner Jan | 30253 | 175405 > 5 - 17. 09. 2023 |
2. | Celner Jan | 30253 | 175405 > OK - 17. 09. 2023 |
3. | Prokop Lukáš | 29121 | 175944 > 5 - 18. 11. 2023 |
4. | Prokop Lukáš | 29121 | 175944 > OK - 18. 11. 2023 |
SK Dubí B
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Bím David | 16988 | 175933 > 5 - 29. 10. 2023 |
2. | Bím David | 16988 | 175933 > OK - 29. 10. 2023 |
3. | Bím David | 16988 | 175944 > 5 - 18. 11. 2023 |
4. | Bím David | 16988 | 175944 > OK - 18. 11. 2023 |
5. | Bím David | 16988 | 177187 > 5 - 10. 03. 2024 |
6. | Bím David | 16988 | 177187 > OK - 10. 03. 2024 |
Wolves Chomutov
Poř. | Příjmení a jméno. | Reg. č. | Vyšší trest (č. utkání > trest - datum) |
---|---|---|---|
1. | Blaščák Ondřej | 46894 | 175406 > 10 - 17. 09. 2023 |
2. | Blaščák Ondřej | 46894 | 175945 > OK - 18. 11. 2023 |
3. | Blaščák Ondřej | 46894 | 175945 > 5 - 18. 11. 2023 |
4. | Holl Marcel | 41409 | 177190 > OK - 17. 03. 2024 |
5. | Holl Marcel | 41409 | 177190 > 10 - 17. 03. 2024 |
6. | Veselý Radek | 41511 | 175936 > 5 - 04. 11. 2023 |
7. | Veselý Radek | 41511 | 175936 > OK - 04. 11. 2023 |
8. | Veselý Radek | 41511 | 176986 > 10 - 17. 02. 2024 |